Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

tiki 9mc! a najgorsze jest to że przez 3 dni nie mogła urodzić,a musiała urodzić naturalnie żeby nie doszło do zakażenia...te 3 dni musiały być straszne kiedy wiedziała że dzidziusiowi nie bije serduszko...ach życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, widze, ze ruch sie na szczescie wiekszy robi :) ja tu zagladalam, ale nie mialam czasu pisac... wlasnie przeslalam Wam troche moich fotek, jak kiedys zapowiadalam. Jak ktoras nie dostala to krzyczec, bo jakos nie mam wszystkich w ksiazce adresowej ;) ja tez bym chetnie obejrzala te zdjecia, ktorych jeszcze nie widzialam, czytalam, ze Agatka jeszcze jakies wysylala, to poprosze :) tiki, swietnie, ze z powrotem jestes, bardzo mi przykro, z powodu tego co sie stalo, ale najpiekniejszejsze jeszcze przed Wami, zobaczysz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) tijka - ile radości na tych Waszych zdjęciasz, te usmiechy - normalnie aż sie wzruszyłam bo mi sie mój ślub przypomniał, ach to są wspaniałe chwile, im więcej Waszych zdjęć ogladam fafetki tym mniej mi się moje podobają :o zaraz rozsyłam zdjęcia:) nobi - to jest potwornr co /ty piszesz! A co teraz się z nia dzieje - mają dzidziusia drugiego zdrowego?? Zycze wszystkim Panią cudownego piątku - ja juz nie moge doczekać sie wieczora bo jade wkońcu do rodziców - mieciąc nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Tijka bardzo dziękuję za fotki. Też zauważyłam ogrmne ilości radości ;) A przy tym zachmurzonym niebie działacie swym śmiechem jak słońce :D Tiki ja również poproszę o fotki z tatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam fotki!! JUPI!!!!!!!!!! :D Agatko djęcia faktycznie olbrzymiego formatu ;) Świetne fotki. Powiedz tylko gdzie cię znaleźć na tej stronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko - ja też mam - 2x2 :) no one nie chciał Ci przejść bo są gigantyczne :) bella:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! no to co dzięki za zdjątka,ładniusia jesteś;) agatko tobie też dzięki, powiem szczerze że inaczej sobie ciebie wyobrażałam,przez te twoje docinki o ort.myślałam że jesteś straszną heterą a tu prosze milusia kobietka jak się patrzy;) tiki zdjęcia z Tatr nie doszły do Tatr czyli do mojej skrzynki:).Co do tej mojej koleżanki to psychicznie już lepiej,dużo lepiej.Lekarz im powiedział (inny oczywiście)że najlepiej jak postarają się o dzidziusia do pół roku,na szczęście z jej zdrowiem jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcela poszło nobi.. dzięki (chyba :) ). Mam nadzieję, że to był komplement:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha to w takim razie dziękuję bardzo i idę zmywać póki panowie jeszcze nie przyszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki zdjęcia przepiękne!!!!!!!!! Aż sama mam ochotę tam pojechać. Ale żeście się nałazili ;) Serdeczne dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabelku wyslalam Ci zdjecia. Nie mam teraz czasu na obejrzenie zdjec, ktore dostalam od tiki a Agatki, ale potem na pewno obejrze :) na razie uciekam, bo wsadzilam sie na komputer koledze (w pracy, wpadlam tylko na chwile, bo dzis mam wolne), jak wyszedl na moment do sklepu, a wlsanie wrocil ;) Papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. Oj Ewuś a może cie coś ugryzło i dlatego jesli masz wapno w domu to sie napij moze pomoze a napewno nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jak fajnie jutro wolne,jupppi! ewciu marchewkowa mam nadzieję że to nie świnka:( ty lepiej kochana idż do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Ewelinka5555 Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Mamy piekna pogode. Dziekuje za dobre słowa wszystkim po tylu problemach wrescie dojdzie do mojego slubu Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini wszystkiego najlepszego! Aby nareszcie wszystkie klopoty sie skonczyly i byscie byli juz zawsze szczesliwi! 🌻 Agatko dzieki za zdjecia, sliczne sa i pieknie wygladacie! Tiki zachwycily mnie te Wasze zdjecia z Tatr! Ja jeszcze niestety w Tatrach nie bylam, ale jak obejrzalam te zdjecia, to stwierdzilam, ze musze tam tez pojechac :) Bo poki co to zwiedzilam \"swoje\" okoliczne gorki, czyli Sudety, a zwlaszcza Karkonosze. Tatry wciaz przede mna :) Ewa, mam nadzieje, ze juz Ci przeszlo, bo jesli nie, to marsz do lekarza! 🌻 dla Was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinimod i Ewelinko wszystkiego naj naj na nowej drodze życia... czekamy na relacje, nie trzymajcie nas długo w niecierpliwości Jeśli chodzi o opuchliznę, to wziełam wapno i środki odczulające, oraz okład...opuchlizna znacznie się zmniejszyła (mogę mówić:))...i dopiero wtedy zaczełam czuć ból, to chyba ugryzienie (podwójne)Dziewczyny Dziękuję za troskę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinimod. wszystkiego najlepszego! Pewnie teraz sie szykujecie do oczepin. Kochajcie się mocno, tak jak sobie dzisiaj przysięgaliście. Agatko, dziekuję Ci za zdjęcia, Ale jesteś śliczna kobietą, naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×