Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

A_guu a Ty w szpitalu pracujesz??? Pewnie pisałaś sorki, ale przoczyłam :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie pisałam, że w szpitalu pracuję ale to pracą też trudno nazwać bo to tylko staż :-( szpital jest za biedny na przyjęcie jeszcze jednego pracownika :-(( Kasiak kochanie wyślę jutro zdjęcia bo już jestem w pracy a w skrzynce nie zapisało mi w wysłanych. Na 100 % jutro do 9 będą u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK nie ma pośpiechu. A moje doszły do Ciebie??? Aguu może Ty wiesz co jest najlepsze na oparzenia słoneczne???? Łykam tabletki przeciwalergiczne : CERATIO, EFFERALGAN i pryskam się pianką PANTHENOL. Ale i tak pali skóra jak ch....ra może Ty znasz jakieś sposoby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie pomaga balsam z algi morskiej naprawdę rewelacyjnie koi pieczenie a próbowałaś babcinego sposobu śmietany albo zsiadłego mleka?????????????? te najstarsze są najlepsze ;-) Tylko ja nie jestem pielęgniarką ale jak by co to mogę zawsze popytać. Ale na popażenia to nic innego nie wymyślisz. Po prostu musisz to przepękać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zdjęcia doszły. Ja nie wiem dlaczego Wy wszystkie jesteście mi z widzenia znane. To raczej nie jest możliwe no ale jakoś tak to wyszło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znow ja - wsiaklam w inne strony i was zaniedbalam ale juz sie poprawiam choc nie na dlugo bo juz niedlugo do domu lece jeszce po drodze do biura podrozy - a potem gotowac mojemu kochaniu pysznosci dzis dostanie canelloni tylko jeszcze nie wiem cze z miesem czy ze szpinaakiem - jak to mowia- wyjdzie w praniu zabulina, holly -jestescie? a_gu - witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy ile gotujesz ten makaron???? A z mięsem to jak się go robi tak samo jak za szpinakiem??? Też się ten makaron nim nadziewa???? A próbowałaś dodać do szpinaku pleśniowego sera?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kto pytal o dekoracje ale nie jest w moim stylu generalnie mnie raza golobki obraczki itd ale ja zwichrowana jestem wiec prosze na mnie nie zwracac uwagi zabulina - moze sie w koncu w ten weekend na te lody w krakowie wybiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manisia--ja dopiero w domu bede mogła obejrzec:(-tu nie mam dostepu do skrzyni swej!!! ale odrazu opisze tobie spostrzezenia:D szpinak mniam mniam::O- zjadłabym sobie- jejku jakim ja obzarcichem jestem!!!!!!! przypomnijscie mi która teraz uwas \"nastepna\"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina zaraz sprawdze bo nie wiem sama nie wiem jeszcze dokladnei jak to zrobie bo dzis debiut ale szpinak byl przedwczoraj wiec chyba kolej na miesko pierwszys raz robilam szpinak 3 dnie temu i calkiem calkiem ale jeszce moglby byc lepszy - chce go wlasnie zrobic z niebieskim serem plesniowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak - makaron tylko tyle zeby zmiekl - bo sie latwiej nadziewa jak ci nic nie peka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam, skąd rano pisałaś. Posłać jeszcze gdzieś??? Azpinak można z mięskiem połączyć - np z kurczczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Kaisa dziekuje za zdjecia slicznie wygladaliście Zabulinko również dziekuje za zdjecia co do tych zdjec me zdanie juz znasz od wczoraj i nie zmieniło sie Tiki tak ja nie dostałam od ciebie zdjec :( jak możesz to przeslij je jeszcze raz Co do fotek ogrodzienca to chetnie tez zobacze Prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem Uff Ostatni dzien przed urlopem i tyle pracy!!! Ale jutro o tej porze bede sie plazować :)) Nie moge sie doczekać! Kocham tak spedzać czas :P Kasiaczku - no co Ty, przeciez normalnie wygladam :)) Ale dziękuje za komplement :)) Ja tez mialam spieczone plecy w ostatnią sobote i 2 noce nie spalam - tez lezalam w wannie z zimną wodą, w niedziele jak byliśmy nad jeziorkiem to w ogole z wody nie wychodziłam :))) juz mi przeszlo, ale piekło jak diabli :) Nobi - ja pochodze z Zywca, ale obecnie mieszkam w Krakowie - moze nie obecnie , bo juz od prawie 8 lat :)) Tu skonczylam studia i tu znalazlam prace :)) :)) Jak bede sie wybierala do Niedzicy , to oczywiście dam znać :)) Zabulinka dzieki za fotki - świetna sukienka :)) Co do dyskusji o dzieciach - to kazda z nas ma na ten temat inne zdanie - Ty mnie nie przekonasz - ja Ciebie tez nie :)) W sumie to dobrze, ze ludzie mają rozne poglady bo w przeciwnym razie ten świat byłby mało interesujący :)) Masz ciekawe spostrzeżenia na ten temat od strony psychologii, ale ona nie jest lekarstwem na wszystkie problemy :)) Poza tym wiedza fachowa to jedno, a zycie drugie - a to potrafi zweryfikowac i podwazyc niejedna teorie :)) Moje ostatnie zdanie na ten temat jest takie: prokreacja to jedno z zadań czlowieka - niestety. W przeciwnym razie nie przetrwalibyśmy jako gatunek. Juz w tej chwili przyrost naturalny w Polsce jest tak mały, ze na nasze emerytury nie bedzie mial kto pracowac - ot jedna z konsekwencji :P Tyle, ze bardzo przyziemna i bardzo realna i bardzo bijąca po kieszeni :)) I jeszcze to, ze samotna starość jest straszną rzeczą...... A-guu - czekam na Twoje fotki!!! Milo, ze nasze grono stale sie poszerza :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyslij bo ja teraz sprawdzalam i nie mam buuuuuuuuuuu musze sie z powrotem wciagnac w wasze tempo he a juz mi sie odwyk udal i cala terapia na nic.... ale nie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly A JA DZIDZIUSIA CHCĘ!!!!!!! 😭😭 jak będę w końcu w ciąży zaplanowałam robić sobie zdjęcia co miesiąc, jak posówa się moja waga w GÓRĘ :P i oczywiście sprawozdania będą na naszym forum jak Kasiak przechodzi dziewięciomiesięczny maraton ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly, masz rację - tylko że zawsze trzeba sobie zostawić takie małe \"okienko\" , bo nie wszystko od nas zależy:) Dlatego ja nie zakładam, że nie będziemy mieć dzieci - pisze tylko, że nie chciałabym tego, ale róznie może być i jak się tak ułoży, to też będziemy szczęśliwi:) Ty też musisz sobie zostawić takie okienko, bo 20%par w Polsce ma problemy z płodnością, a co dziesiata jest bezpłodna - bez związaku z trybem życia etc, korelacja jest tylko z wiekiem. Trzeba mieć takie okienko, bo inaczej będzie się bardzo nieszczęśliwym, jeśłi życie ułoży się nie po naszej myśli. Ja Cię wcale nie chcę przekonywać zresztą, będziesz świetną mamą:) Tylko nie spodobała mi się Twoja kategoryczność, że bez dzieci to nie związek:D Co do cioci - nie upieram się, bo tyle wiem, ile napisałaś, ale dzieci powinny przychodzić, gdy w związku rodziców jest dobrze, a nie leczyć niedobory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak - z ciekawosci - gdzie ty sie tak spalilas - w egipcie bylas czy co ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy smaka mi narobiłaś i chyba zaraz polecę do sklepu hmmmm tzn wyślę Robusia do sklepu, bo pogoda u Nas wręcz Kenijska ;) i jak to mawiał mój św. pamięci dziadziuś jest piękne włoskie niebo ( tu czytaj włoskie niebo ----- bez żadej chmurki :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ta jedna na dzieisęć bezpłodnych par w sensie tych, które się starają o dziecko isą w wieku \"rozrodczym\" :) Dziadków i osoby niestarające się nie wlicza się w to:) A korelacja nawet z wiekiem jest niewielka - nie wiadomo po prostu, na kogo trafi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bardzo dobrze Kasiaczku, ze chcesz :)) Jestes mlodsza ode mnie o 4 lata i podziwiam Cie, ze dojrzalas juz do takiej decyzji :))) Gratulacje! Ja poki co muszę sie wystarać o jakąś chałupkę :)) Marcy - witaj, gdzie Cie wywialo??? Długo Cie nie \"czytalam: :P Czasami czuje sie przy Was jak stary koń :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy ;) prawie prawie w Egipcie ;) a ten Egipt był nad jeziorem w Kostkowicach (dzibicach) są dwie nazwy :) pływaliśmy pontonem, pływałam w jeziorku i masz nic nie czułam a wieczorek SZOK!!!! DZiewczyny na TVP POLONIA jest powtórka zaczarowanej piosenki, tej z TVP 2 co był w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie - nawet w naszej kulturze jest taka tendencja, że się mówi, że ktoś \"dojrzał\" do takiej decyzji:) Ja tam byłam \"dojrzała\" do tej decyzji przez 22lata swojego życia (mieliśy już nawet imiona wybrane i planowaliśmy się starać jak tylko znajdziemy pracę), ale zaczęłam myśleć i mi się odmieniło, na szczęście równocześnie z M:) Moja koleżanka, która brała ślub tego dnia, co ja, od razu mi powiedziała, że starają się natychmiast o dziecko, bo potem na pewno zmieniłaby zdanie - no i mają Anielkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello holly dzis mnie wywial na serwisy kulinarne - polowalam na zaje..... przepisy w sumie dochodze do wnisku ze codziennie mozna by gotowac cos innego i nie braklo by przepisow a wiekszosi domow co tydz to samo wiec ja sie chce wylamac i ostatnio caly czas eksperymentuje w kuchni z calkiem niezlym efektem - przyznam nieskromnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×