Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

dobra dziewczynki dosyć tego dobrego jak w pracy nie przywiozą mi zwałów popołudniu to się odezwę a teraz muszę się po mału szykować do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-- juz widze autko. bardzo ladnie wygladalo. jak widac bez kwiatow tez mozna sie obejsc. a tamto zdjecie to JPG_196.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A lody tam mają chyba najpyszniejsze na świecie, lepsze nawet, niż w Słodkim Wenzlu:D:D Widzę, że to fakt obiektywny, a nie tylko nasze wrazenie osobiste:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z ponczoch Gatty samonosnych jestem bardzo, bardzo zadowolona - przetancowłam w nich całe wesele:):) ale za 1 pare zapłaciłam 17 zł, faktycznie te sa strasznie tanie?,hym? ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, tak zaczelam sledzic wasz topik i widze ze dosc szybko zeczelyscie z przygotowaniami planujemy slub na nastepny rok, niby czasu jeszcze duzo...w sierpniu berzemy skromny slub cywilny w Niemczech a koscielny jak juz pisalam za rok w Polsce jak pojade teraz na urlop bede mosiala juz sie obejrzec za sala, i pewnie tez kamerzysta nastepnym razem pewnie dopiero na Swieta Bozego Narodzeina bede w Polsce. niewiem jak sobie z tym wszystkim poradzimy, juz sie tego boje :( moze mi cosik doradzicie?? bylabym bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko, jeśli chodzi o konkretne rady, to najlepiej doradzą Ci osoby z Twojego ślubnego regionu:) Skąd jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulino - nie mam już sił! nawet jesli okiem fotografa sa okropne to mi powiedz, poprostu chce wiedziec co o nich myslicz, czemu nie chcesz napisac, juz 4 raz sie prosze o Twoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde są takie koszmarne, ze wolisz sie nie wypowiadać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki!! Spokój!! Już piszę:):) Przede wszystkim - jeśli zrobił tak, jak Wam sie podobało, to super:) Mi by te gpołąbki przeszkadzały, ale to kwestia gustu:) Ładnie Was powklejał, \"film\" z boku też jest ładny. Technicznie nieprześwietlone ani nie niedoświetlone - więc jest OK, tylko są po prostu zupełnie nie w moim stylu, co nie znaczy, że nie są ładne:):) Tyle mogę powiedzieć - a Ty wyglądasz na nich ślicznie, więc super:) Najbardziej podoba mi się 71.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie zabulino - jak sie sprzedają twoje wisiory na allegro?? a kolczyki tez wystawiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wisorów z 10 zeszło 8:D i to w \"sezonie ogórkowym\", kiedy nie ma zadnego święta etc.. 6 na samej aukcji ,a 2 poza, bo babka się za późno zorientowała, że aukcja sie skończył:) KOlczyków nie wystawiam, są do kupienia w Retro:) Dobra, maniusia, to napisz, ile przesłałaś i co napisałaś w tytule przelewu, cobym Cię mogła namierzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze bo chce sie na dlugo pozegnac dzis ostatni dzien mojej pracy przed urlopem wiec zycze wszystkim udanych wakacji super slubow pisalam wczesniej ze mam watpliwosci czy wyjsc za maz dzis juz ich nie mam i zycze wszystkim aby byli tak szczesliwi jak ja powodzenia kobietki i do uslyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keyti na razie! oby ten dzien byl wspanialy, a kazdy kolejny jeszcze wspanialszy! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 zl za ponczochy gatta? a tu 3,80. To moze nawet nie warto wydawac tych 4 zl na nie. Pewnie jakis badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Holly zdjęcia vardzo fajne ;) ale z Ciebie lasunia ;) a w Ogrodzieńcu byłam w ostatni czwartek na pikniku ze znajomymi. Było bardzo fajnie :) Zabulinka zdjęcia super :D widzę, że fajowo się bawiliście :) a dzis rani mnie burza obudziła. I oczywiście pierwsze co to komórkę wyłączyłam. Aguu proszę o zdjęcia i podaj swój meil wyślę Ci swoje. Smerfetko pamiętam jak byłam w tej samej sytuacji jak Ty teraz, tzn. rok przed ślubem a teraz tylko 2 miechy ;) minie Ci nawet nie będziesz wiedziała kiedy ;) U mnie upał niemiłosierny!!!!! SKÓRA MNIE PALI DO GRANIC WYTRZYMAŁOŚCI!!!!!!! Wlazłam dziś do wanny pełnej zimnej wody, to był balsam dla mojego ciała, siedziałam w niej około godziny i nie uwierzycie, ale woda jak wychodziałam nie była tak zimna jak do niej wchodziłam :P Na słońcu niet, na dworze niet bo nawet jak wiart ciepły wieje to skóra parzy!!!! To dla mnie kara, uwielbiam siedzieć na słońcu i nasze plany z Miśkiem musimy odłożyć. Planowaliśmy wyjechać pod namiot nad jeziorko :O:( i kapa nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kasiaku biedny!! Ale ztą komórką to aż tak sie nie bój, w budynku Cię nie strzeli.. :) Maniusia - mam, wiem, wyślę, ale jutro, bo dziś już nie wyjdę na ten skwar!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhmm że sie tak zapytam hmm DLACZEGO JA NIE MAM ZADNYCH ZDJĘC????????????????????????????????????????? :O:O:O:O:O:O ale ja cierpliwie poczekam na maniusie i diabełka mam czas:D aa dawno wam nie przesyłałam👄 i usciski cieplutkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej już jestem ..................... w pracy.............................. niestety :-o właśnie wyjechała R-ka i wypadkowa więc nie wiem czy nie będzie tak, że po prostu nie będę miała czasu na gadanie z wami. Jak narazie kozystam z wolnej chwili do momentu jak nie wrócą z pacjentami :-o Niech się te upały kończą bo mam za dużo roboty w pracy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×