Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Marcelku, doszło..???? Kasiak, tylko nie zapomnij, co obiecałaś z tym brzuchem!! :D Żeby póxniej nie było, że się hajtniesz i tyle Cię będziemy widzieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko doszlo = chcialabym ci przemailowac ale ja to mam tylko w wersi wydrukowanej ale zobazc sobie sama jest taki serwis który sie nazywa wielkie żarcie i jest po prostu rewelkacyjny - tysiace przepisow - wybierzesz sbie to co przemowi do twej szerokiej jak ocean wyobrazni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi już o płodność :O trafiłam kiedyś do lekarza - ginekologa (łapówkarz!!!!!) co powiedział mi że jestem bezpłodna!!!! Bo jajniki mi nie jajeczkują i jeden jest większy od drugiego!!! To był szok dla mnie a poza tym twierdził, że mam nadżerkę itp oczywiście kazał mi przyjść na wypalanie jej co miało kosztować 200 zł. Poszłam do innego lekarza, aby to sprawdzić i oczywiście nic nie było z tego co mówił tamten lekarz!!!!! Oczywiście wszystko jest w jak najlepszym porządku z moją płodnością i z moimi jajnikami!!!! Najgorsze jest to, że moje koleżanki specjalnie poszły do niego aby sprawdzić co im powie. I co się okazało miały to samo co ja!!!! Chciał h...j zainkasować od każdej z nas 200 zł i w dodatku chciał nas leczyć na bezpłodność, naturalnie prywatnie!!!! Nadaje się to do kryminału tylko!!! Zapomniałam na szczęscie o tym i od tego czasu chodzę tylko i wyłącznie prywatnie do lekarza, którego mam spawdzonego i które poleały mi koleżanki i spracy i ciotki i pociotki itp. Jestem bardzo zadowolona. Wyobźcie sobie jak dziewczyna w wieku 17 lat słyszy, że jest bezpłodna i ma nadżerkę to SZOK!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, Kasiak, straszne!!! Niestety tacy też si zdarzają. To i tak jesczze nic. Moja mama po urodzeniu trzeciego dziecka usłyszała od lekarza, że ma przed sobą 3 miesiące życia... to było 12 lat temu, a na podstawie wyssanego z palca guza mózgu - to dopiero sobie wyobraź!!! Powiedzieć cos takiego matce trojga dzieci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chcesz przepis na ten schab po dobroczynsku na ktory sie ostanio nie zalapalas? wyszedl niezimski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinka niektórzy z nich nadają się jedynie za kraty!!!!! A odnośnie do brzuszka to składam przysięgę, że tu będę dopóty dopóki mnie nie wyrzucicie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam i czytam i nie moge nadazyc za wami Diabełku ja od ciebie fotek tez nie dostalam jak mozna to bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już też bym chciała małą dzidzię ale najpierw musiałabym się przeprowadzic bo z moją mamą i dzidzią się nie da mieszkać niestety :-o trochę szkoda bo już byśmy byli dopełnieni ale niestety inaczej się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze chwilke mnie nie bylo a te sie wziely za gotowanie. nie robcie mi tego,jestem glodna! zabulinko co do lodow na rynku to mniam mniam potwierdzam:) i jak tu uwazac na linie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOBI nie mów o LODACH 😭 idę na lody a potem gotuję po kolei wszystko to co MArcy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz nie wspomnę, że co niektóre mnir zaniedbały i nie tryskają chcęcią pochwalenia się swoimi buźkami ;-)) Ja obiecuję jutro nadrobić zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy, pewnie, że chcę:):) wiesz, jak uwielbiam kucharzyć:):) Hehe, nobi, to się umówimy na lody:):) a lody wcale nie są takie złe! Mają dużo mniej kalorii niż czekolada i organizm musi je ogrzać, na co też zużywa energię - wiec śmiało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a-guu a na mojej skrzyneczce nie ma twoich zdjęć:( knobi3@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nobi TY się śmiej :) ja jestem taka śmiszna. Jak ktoś zrobi mi smaka to stanę na uszach, a muszę zjęść to samo!!!!! Idziemy dziś na ostatnie spotkanie w poradni na 17. To zachaczymy o lodziarnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko ja stawiam juppi!!ale fajnie a kiedy byś byla gdybyś była...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobi jutro bo w pracy jestem i nie mam ze sobą zdjęć ;-) no ale ja twoich też nie widzę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobi jutro bo w pracy jestem i nie mam ze sobą zdjęć ;-) no ale ja twoich też nie widzę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak zamiast kiełbasek dobroczyńskich moga byc pieprzowe szczerze mówąc odgrzewane to jest jeszcze lepsze mozna albo z ryzem alebo - ja uwielbiam z bagietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaku kochany jedzonko jest po to zeby jej jesc i juz,ja kocham jesc! nie jestem z krakowa ale mieszkalam tam kiedy studiowalam sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×