Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

zabulinko to kto wam grał? my mamy taki problem że kolega załatwil nam prawdziwy hór albo chór(no wiecie...) i nie chce żeby sie im wcinał ze swoim wyciem dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu wtopa ? nie! za zapowiedzi nie dawalismy nic, tzn u mnie nic a u męża w parafi dal 20 zł, hi hi ale potem szedł ulicą i znalazł 20 zł wiec stwierdziliśmy, że Pan Bóg uznał, ze nic nie trzeba było placic i nam oddał:) do obraczki sie przyzwycziłam, nosiłam zawsze cos do tej pory na tym palcu, nop a ostatnio pierscionek zareczynowy wiec dla mnie zadna zmiana, gorzej z mężem - jaem jakos tak.....ale chce nosic i ja sie ciesze i on też:) co do okreslena mąż to jakos tak swojsko nam poszło, no bo ile mozna w tym wieku uzywac słowa chłopak, dziewczyna no a narzeczony to takie staromodne, wiec powiem Ci zabulino ze sie cieszymy z takiego obrotu spraw bo duzo wygodniej, łatwiej opowiadac komus cos o nas. a do nazwiska to oj bedzie ciezko mi sie przyzwyczaic, a czesto w pracy papiery podpisuje i tak mi sie ręka zatrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki właśnie spojrzałam na Twój suwaczek i poryczałam się :( \"ale to już było ............ i nie wróci więcej\" I pomyslałam o sobie, że to już za 2 miesiące i wiesz takie uczusie, że szkoda mi tego czasu oczekiwania na ten dzień. Tak fajnie jak jest się przed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko mialam już te zdjątka ale z miłą chęcią obejrzałam je jeszcze raz,pięknie ci w czerwieni;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak nie płacz! nie płacz! bo się wszystkie zaryczymy i klawiatury trzeba będzie suszyć!:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Kasiaku przed jest takie nabuzowanie, nakrecenie - zyje sie i mysli o jednym. tez mi troche tego żal, ale z drugiej srtony STRASZNIE sie ciesze, ze juz po, nie ma nerwów, załatwiania, obmyslania, jest fajnie i powiem wam, ze sie cos zmienia miedzy ludzmi - mimo ze juz tyle ze soba mieszkamy, ze juz sie długo i DOBRZE znamy, jest jakos tak serdeczniej, uczuciowiej i sex jest inny - naprawde- MY to tak z J, odczuwamy bynajmniej, moze to ta aura ślubna, powagi decyzji itp sie przyczyniła, nie wiem, jest fantastycznie i niech tak bedzie na wieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczak, nobi, sprawdź jeszcze, bo mi drań nic nie melduje o kłopotach! nam grał kuzyn mamy i śpiewała jego żona:) No i leciało z płyty trochę muzyki Ennio Morricone:) więc organista miał po prostu się nie obrażać, ale i nie pojawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaku kochany, przygotowania są fajne, ale bycie żoną jest jeszcze fajniejsze!! Nosek w górę, bo jeśłi nie masz klawiatury Foldable (widizałam w jakimś sklepie - cała z gumy, hehe) to Ci się faktycznie zamoczy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziołchy wiecie co wymysliłam!!!!!! Jakby to wyglądało jakbyśmy tak przy Naszym wejściu zagrań (np z kasety czy z płyty) taki zarąbisty marsz Mendelsona, jak na filmach :) basy itd... :D ło aż mnie ciary przeszły :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chce zamieszkac w małym domku nab rzegiem Dunajca.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobi, mozesz mi dokladnie napisac, skad jestes, z kowanca i szczegoly? moze sie okazac,ze mamy wspolnch znajomych... 6 osob mieszka na kowancu, wiec jestem strasznie ciekawa.... jak nie na forum, to na maila, prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko jak bylo z tym śpiewaniem w kościele a i jeszcze gdzie w kraku mozna kupić czekoladowy garnitur-niezłe pytanie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko myślałam że masz jakieś nowe,zwracam honor:) diabełku w wolnej chwili wszystko ci napisze napewno:) tiki dunajec jest brudny hihihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UBAW PO PACHY!!!!!!! Wczoraj jakbyście nasze miny widziały posikałybyście się ze śmiechu :D NIe używamy żadnych środków anty bo wiecie, ja nie chcę tabletek bo chce dzidzi za \"chwilkę\"a prezerwatyw nie możemy bo mam uczulenie i wiecie ...... swędzi jak cholera!!!! No i stosujemy metodę jak się wczoraj okazało, która została wyrzucona z cywilizacji chyba ze sto lat temu :P kalendarzyk :P :D babka wczoraj na naukach mówi aby broń Boże jej nie stosować jak się nie chce dziecka, bo to jest najbardziej zawodna metoda pod słońcem. A my wtedy spojrzenia na siebie i ooł :) no i teraz narobiła mi stracha czekam z niecierpliwieniem na 17 lipca bo mam wtedy dostać okres :) ale wiecie co z drugiej strony od okoła roku stosujemy tą metodę i jak na razie było ok :) to może jednak nie jest taka zawodna ;) Zabulinka przygotowania są fajowe, ale już bym chciała być panią G ;) wiem wiem to trochę się mija z tym co pisałam. a tak na marginesie gdzie jest NO TO CO???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nobi, a wysłałam Ci takie plenerowe z wachlarzem? Garnitur to najpewniej u cukiernika, hehe:D a atk poważnie, zerknij sobie na ulicę Sienną do Sunset Suitu, i idąc nią daelj trfisz też o ile się nie mylę na sklep firmowy Bytomia. Oczywiście na Grodzkiej jest też Hugo Boss, hehe,ale my tam nie zaglądaliśy:) Co do śpiewu - to normalnie. On grał na organach (jest po AM), ona stała obok i śpiewała, i grała też na skrzypcach (oczywiścnie nie równocześnie:D) wiecie, ale się cieszę, że wreszcie cos sie tutaj dzieje, bo nam ostatnio topik tak jakoś obumarł - a teraz znów pełen rozkwit!! Ma to swoje mroczne strony - znów rozwinęłam swoje uzależnienie, i np. teraz sie zasiedziałam tak, że nie pamiętam, ile już trzymam farbę na głowie, ale lekko przyschła, hehe, więc ciekawe, jaki kolorek mi wyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina natychmiast spadaj myć głowe!!!!!plenerowe też już mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobi - no to co ze brudny, przełom dunajca mnie urzekł. a ty od urodzenia nowo targowianka? zapewne byłaś w Krościenku nie raz - bardzo mi sie tam podoba:) zreszta od zawsze uwielbiałam góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny co mówili Wam rodzice przy błogosławieństwie??? Podobno są jakieś wierszyki tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, ja tam wierszyków nie lubię:D Dostaliśmy na naukach taką książeczkę, w króej było rozpisane wszystko od A do Z - od błogosławieństwa po Ceremonię ślubną w kościele. No i tam jest odpowiednie na ten czas czytanie, i modlitwy dziekczynne i tekst bardzo ładnego błogosławieństwa:) No, babeczki, Tycjan by się we mnie zakochał :D Na szczęście używam takiej półzmywalnej farby, która szybko traci pierwotną intensywność i osiada na ukochanym przeze mnie poziomie rudego połysku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedz - hmm ale dalej nie wiem co robic, koscielnego jeszcze w zyciu na oczy nie widzialam, natomiast organiste mamy znajomego - z naszej orkiestry. Krzys upiera sie zeby dac im po 100 zl ale za co tyle? koscielnemu za zapalenie swiec? a organiscie odstepne? ja jestem sklonna dac im po 50 zl i uwazam ze spokojnie wystarczy ale jak tu miska przekonac? :) Ksiadz dostal od nas 400 zl + jeszcze ubranie kosciola dochodzi 300 zl, ale mamy zamiar podzielic sie tymi kosztami z inna para ktora slubuje w tym dniu - jutro bedziemy do nich dzwonic, musze najpierw uzyskac od ksiedza numer telefonu ;) Ostatnio jak bylismy u ksiedza to proboszcz zrobil nam probe przysiegi, mis zaczal: ..... oraz ze cie nie DOPUSZCZE az do smierci.... hehehehe myslalam ze padne ze smiechu - ksiadz popatrzyl na nas, lekko sie usmiechnal i powiedzial: spokojnie, bez nerwow :):) Tak sie moje kochanie zdenerwowalo, ze palnelo taka glupote hihihihi Kasiak84 - my tez chcemy dzidzie od razu po slubie :):) za miesiac chcielibysmy zaczac starania :D zobaczymy jak to bedzie :) Jesli chodzi o blogoslawienstwo - to mamy zamiar wreczyc kwiaty i podziekowac rodzicom za trud wlozony w nasze wychowanie, milosc jaka nas darza, przygotowanie wesela i poprosimy ich o blogoslawienstwo na Nowa Droge Zycia. Nie bedzie zadnych wierszykow, tylko slowa plynace prosto z serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak- swoimi słowami na nowa droge rzycia błogosłowienstwa Bozego nam pozyczyli poprostu, chrzestna zrobiła krzyzyk na czole i w imie Ojca i Syna i Ducha Swietego pobłogosławiła i tyle. Na powitanie przed domem weselnym mama mnie zapytała :Córko co chcesz chleb, sól czy pana młodego\" i ja miałam odpowiedziec i odpowiedziałam \"i chleb i sól i pana młodego zeby pracował na niego\" - to były jedyne wierszyki jakies takie obyczajowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wakkkkaaaaaaaaaaacjjjjjjjjjjjeeeeeeee:):):)::):) Dzięki dziewczyny, że o mnie pamiętałyście i trzymałyście kciuki:D Na pewno pomogło, bo mi całkiem nieźle poszło. I się dzisiaj dowiedziałam, że zaliczyłam ćwiczenia z termodynamiki, więc jesśli zaliczę to,, co miałam dzisiaj, a są duże na to szanse, to nic mi na wrzesień nie zostanie:D nobi już kseruję ci opakowanie: Firma: dax cosmetics Nazwa: Cashmere perfect baza wygładzająca 3Dsilicone. Ona nzaywa się wygładzająca, ale na opakowaniu jest napisane, że jest też matująca i ja to potwierdzam w 1000%-lepsza niż jakikolwiek krem matujący, którego używałam maniusia czy ty mi pisałaś coś na gg?? I jeszcze pytanie mam: jak zapraszacie/liście gości, których zna tylko jedna strona, to dzwoniliście wcześniej i się pytaliście \"czy mogę wpaść\" i narzeczony na doczepkę jechałczy \"czy możemy wpaść z narzeczonym\"?? Dzisiaj lecimy do księdza dać papiery z USC. Czy opłatę mamy dać dzisiaj czy przed samym ślubem? No bo w sumie do ślubu już się z nim nie będziemy widzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×