Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Oj NObi ja również kocham jeść jeść jeść jeść!!!!! Może dlatego tak trudno zgubić kilogramy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie że musze do krakowa jechać na nauki przedmałżeńskie bo tu wolne miejsca są we wrześniu,nieżle co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina - gdzie jestes? czytalas mojego maila? nobi please powtorz skad ty jestes - bo mi sie cos nowy targ kojarzy, to ty bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skończyliśmy szamać pieczeń włoską z marchewką na słodko i pieczonymi ziemniaczkami z pastą czonskowką:):) Kasiak, stawaj na uszach!! :D:D Łupy, bo marcy pisała, że na nie polowała:D Nobi - mogę być kiedykolwiek w sierpniu poza samą końcówką, nawet na Twoim ślubie, hehe:) Przy okazji pstryknę Ci parę fotek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlaśnie się dowiedziałam, że moja stylistka-fryzjerka nie przyjedzie mnie uczesać na wesele :o co za brak profesjonalizmu jestem wściekła kto teraz mnie tak cudnie uczesze jak ona Normalnie mam ochotę pogryźć tak mnie zostawić na miesiąc przed ślubem. Jestem rozgoryczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra. Teraz sjesta w ramionach ukochanego:D Niby niedobre dla talii, ale w sumie to był mój pierwszy posiłek dzis nie licząc loda na patyku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy nowy targ zabulinko robie rezerwację lodziarni zjemy im wszystko co tam mają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina - ja wredotą? chyba zartujesz! ja cie wlasna piersia chce zaslaniac a ty mi tu takie insynuacje.... oj zazdroszcze ci sjesty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a-guuu dlaczego cię nie uczesze? umawiała się z tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przytulić się nie mogę, bo mnie wszystko boli 😭 :( Powoli uciekam kobietki do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobi - to masz kawalek do krakowa - nie da sie blizej? zabulina - ja chce przepis na paste czosnkowa!!!! please!!!! narobilas mi smaka - zrobie chyba te pychotki jutro zobacze jak mi nauka pojdzie bo na razie jest katastrofa a mam 2 egz we weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A guu ja mam to samo, moja ukochana fryzjerka wyjechała za granicę do pracy :O trudno, ale poleciła mi swoją koleżankę po fachu, którą na szczęscie znam ;) i w dodatku przyjdzie mi do domu ;) tylko do kosmetyczki trzeba będzie jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak idz walczyc w kuchni he he he agu - ja mam podobnie - tylko ze mnie nie wystawila bo jeszcze nie bylysmy konkretnie umnowione - i teraz sie okazalo ze nie da rady ale to nic fryzjerow w bb pelno - gdzioes sie zachacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobi jasne, ze się umawiala nawet miałyśmy już wybrany fryz a tu dupa stwierdziła tylko, że nie przyjedzie i tyle nawet nie poleciła nikogo innego co za małpiszon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasta czosnkowa, którą wymyśliła moja genialna rodzicielka:) Serek Bieluch zwykły serek topiony Złoty Ementaler 2 ządbki czosnku sól Serki dajemy do miseczki. Solimy. Wyciskamy czosnek. Dokładnie wszystko mieszamy widelcem. Gotowe - genialne do pieczonych ziemniaków!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy spoko ja do krakowa jade 43 min.tzn.taki mam rekord kiedy zaspałam na obrone albo się spiesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zmykam już. Do zobaczonka jutro! P.S nienawidze tej sprężynki co mi się ciągle wyświetla jak zaczynam pisać!!!!!(reklama jakiegoś kredytu) buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już robię dobre uczynki, to wam jeszcze napiszę, jak zrobić pieczone ziemniaczki, których nie można przestać jeść:):) w sklepie wybieramy dowolną ilośc malutkich ziemniaczków (mogą być więkze, ale będą się dłużej piekły). Do miski wlewamy tak z 5 łyżek oliwy, 2 łyżeczki soli i 3 łyżeczki pieprzu - ja mam taką super mieszankę grubo mielonych różnokolorowych pieprzów:) - mieszamy i każdy kartofelek dokładnie w tym tarzamy. Rozgrzewany piekarnik do 200 stopni, blachę wykładamy papierem do pieczenia, kładziemy ziemniaczki. Pieczemy około godziny, ale można dłużej:) a jeśli są większe, to nawet trzeba dłużej:) Pod koniec można posypać tartym parmezanem:):) Paluchy lizać, tanie jak barszcz i z tą pastą czosnkową - małmazja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie nobi - reklamy na kafe to temat rzeka i trzeba z tym zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabuklina - dostalam sms ze parmezan przyjezdza - 11 euro za kg ale nie wiem ile tego bedzie na osobe - dam ci znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy sie zabulina sorki.... a żarełko brzmi niesamowicie smakowicie - na pewno sprobuje ja ostani robiłam quiche - mniammmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×