Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

o łał ha ha marcy rozwaliłas mnie teskstem - skad ja wezme takie wielkie plastry?? :D a co to za plastry kasiaku, pierwsze słysze a to obcieranie to jest potworny dyskonfort - wszystkie okraglejsze panie sie trą, jeszcze nie wymyslili nic na to poza wielkimi galotkami z nogawkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki to nic wielkiego tylko zwykłe ogromniaste plastry opatrunkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki to sie zbieraj do kupy jak cie rozwalialam zostane przy sposobie z getrami wyprobowany i pewny a zdejme potem jak juz najgorszy gorac minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinka
dziewczyny, ile dawałyście za metryki chrztu(?) księdzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wiem bo mi chrzesna wyciągała ale słyszałam coś o 120 na śląsku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem moja chrzesna nie chciała mi powiedzieć ale podobno tyle wołają. Może komuś się pomyliło z urzędęm stanu cywinego ale mimo wszystko sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinka
no nie, 120 to w życiu bym nie dała:)Kasiak, ale 20 zł za jeden, czy obydwa?bo my mamy w jednej parafii, i nie wiemy, ile za obydwa dać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak macie w jednej parafii to nie musisz wyciągać bo po co????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinka
słyszałam, że co łaska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinka
tak, ale w tej samej parafii mamy metryki chrztu, bo bylismy w jednej chrzczeni, ale potem moi rodzice sie przeprowadzili, i teraz należe do innej parafii, w której bierzemy ślub:)takie miksy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinka
no zapowiedzi mają być w obydwu parafiach podobno, czyli mojej obecnej, i mojego chłopa, czyli w mojej starej, w której byłam chrzczona:) mam nadzieje, ze nie za bardzo zamieszałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T niestety musisz wyciągnąć. Jak już to za sztukę zapłaciła. No co ty oni też muszą przecież zarobić - ZDZIERCY - :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy od ksiedza marcinka - jak ci powie co laska to ja bym dala 20 zl za oba niestety sa tez tacy co pseudo cenniki - i tu sie zaczynaj schody co prawda nie musisz tyle placic ale jak zdrzesz z ksiedzem to moze to potrwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, padam, przepłynęłam 1,5 km:):) ale jeszcze się dowlokłam, żeby Was poczytać i widze, ze pytacie o metryki chrztu - otóż w mojej parafii było \"co łaska\", a w M - 20 zł. To idzie na cele charytatywne, wiec tragedii nie ma. Założę się, że jak będziecie brali 2, to Was nie oskubią specjalnie. Pap, idę łapać oddech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinka
no właśnie, marcy, ten ksiądz do sympatycznych nie należy, i kase lubi, więc moze mieć jakis cennik, i tego sie obawiamy. Cholera, oni na wszystkim zdzierają! A jak z nim zadrzemy, to mi nie zależy, potem tylko na zapowiedzi, a ślub juz w mojej parafii. Tylko jak wywali jakis cennik, to co, sprzeciwić sie jak np, bedzie 40 zł za jedno, co według mnie jest kradzieżą???jak myślicie?Ma prawo nam ich nie dać, jak sie bedziemy "rzucać"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinka ja bym na twoin miescu dala w kopercie zaklejonej i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcinka u nas ksiądź podał cennik za ślub. Nie było mowy \"co łaska\" strzelił z grubej rury 500 zł + 100 za zapowiedzi i 100 za organiste :O spoko nie a i jeszcze dodał, że 500 to taki normalny a 1000 zł to już inny. To znaczy bo ja nie rozumię co to znaczyło inny co papież przyjeżdza???? To smieszne ale kłócić się nie chciałam. Ksiądź ma bardzo głębokie kieszenie. Za metryki jak pisałam ja i R daliśmy po 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinka
hmmm...zaraz jedziemy do księdza, mamy na 19 być...grrr...juz mam nerwy, bo ten ksiądz to chamidło, jakich mało. Założe sie, że ma cennik. Dzięki dziewczyny za rady. Jak ktoś coś jeszcze wie, to prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguu zapowiedzi są w Twojej i w Twojego narzeczonego parafii. Nie tylko w jednej. Wiesz na wypadek jakby ktoś znał przeciwności do zawarcia małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak ale my należymy do jednej parafii więc mamy tylko w jednym kościele. A nie zapomniałabym mamy w dwóch bo 2 tygodnie przed ślubem w kościele w którym bieżemy ślub bo przecież pobieramy się w innym. Tak przy okazji zapomniałam wam powiedzieć, że mam w domciu już licencję która kosztowała 100 zł. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Narzeczona:) ja od dawna nie śpię, ale pracy mam sporo, bo od poniedziałku na urlop idę, najlepsze, że nie ma mnie kto zastąpić:P a siedze w sekretariacie i musze koleżankę nauczyć co i jak bo jeszcze nigdy nie miała z prowadzeniem biura doczynienia:P cieszę się na urlop, ale czeka nas sporo pracy:P a jak tam u ciebie?? marcy, natalia - wy też macie wolne????? i jak nerwy?? odbieram dzisiaj obrączki od grawera, już nie mogę się doczekać, najlepsze, że dzięki temu że daliśmy całe złoto to zapłacimy za nie około 100 złotych :D SUPER a co do tematu tabletek, to ja przez okres musiałam po długiej przerwie znowu zacząć brać, ale tylko dwa opakowania bez przerwy, po odłożeniu oczywiście muszę uważać hehe na wiecie co... dzieci chcemy, ale ja trochę chcę pobyć tylko żoną mojego B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka - mam stresa nie wiem czemu ja nie mam urlopu od pon - dopierod od czwartku. szkoda mi wczesniej bo zostalo mi tylko 14 dni a potrzebuje 11 na urlop i 3 po slubie. musialabym brac bezplatny wlasnie siedze w pracy i wypisuje wizytowki na stol po poludniu jade odebrac suknie, zawiesc ja do rodzicow, potem wracam tu i ide na wosk i rzesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam szeroką (18), bo mam grube kości palców:P bałam się że B. będzie miał mniejsze hehe, ale on ma chyba 3 rozmiary większe i obrączka wygląda olbrzymiasto mimo jego chudych i długich palcach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapa ze mnie:P:P:P hehe ja pewnie pytałaś nie o ten rozmiar:P my mamy 5mm marcy ja też albo dzisiaj, najpóźniej jutro odbieram suknię i zawoże do rodziców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy my musimy zakupy porobić, w czwartek odbieram klucze z sali i będziemy ją stroić, w tym tygodniu mam próbną fryzurę i makijaż, muszę kupić kiecke na drugi dzień, dokupić jeszcze kolorowe alkohole, okleić wódkę, pewnie jeszcze inne drobne sprawy pozałatwiać i dlatego raczej nie chcemy tylko musimy mieć teraz urlop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×