Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

No i oczywiście muszę najpierw poczytać - żeby być w temacie i nie wyskoczyć ni z gruszki ni z pietruszki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Cheer - powinno być: pozdrawiam cieplutko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej Malibu 🌻 Wysyłam Ci coś wesołego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Ale się cieszę, że jesteś. :D I że roślinka posadzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho,ho,ho Malibu była 900 -setnym wpisem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z doskoku :(. Ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko !!!! A ja dopiero niedawno wróciłam do domu od fryzjera! Oczywiście do fotografa nie zdążyłam. Zapisałam się ( tak, tak Whisky nawet w takiej dwudziesto-paro tysięcznej pipidówie jak moje miasteczko trzeba sie zapisać nawet w zwykły dzień!!) na 15:30 i dopiero zlądowałam.Wróciłam do blondu - a niech mężowi będzie!!! On bardzo lubi mówić na mnie \"Ty moja blondynko\" - wystarczy , ze strzelę małą gafę i juz mi tak mówi - ale w jego ustach to brzmi jak komplement i nie drażni mnie wcale a wcale. Mamy samochód z instalacją gazową ale przy ostatnich mrozach doradził mi tankować benzynę. Oczywiście nie zapytałam czy 95 czy może 98. Więc zapytałam go o to w sms-ie. I wiecie co mi odpisał? \" 95 etylina kocham Cię blondyna \" - po prostu cały On. I tak było nieistotne że miałam brązowo - rudawy balejaż !!!( nie wiem jak sie prawidłowo pisze , więc nie kombinuję). Tak, że jutr rano staję przed lustrem i mówię \"Piękne masz włosy blondyna i w ogóle jesteś super\" hihihihihihi.Tak jak Twoja długowieczna cioteczka Whisky.... A kwiatek na pewno Ci się odwdzięczy i w maju będzie najpiękniejszy ze wszystkich jakie masz w domu!!! Byleby tylko kotek sobie odpuścił....... Fizz - cieszę się , że humorek dopisuje mimo choroby. Nieraz psychika działa cuda. Fajnie, że to zielone ?! słoneczko nam sie tu wpisało!!! I tak trzymać - jestem piękna, zdrowa itd. w/g potrzeb. Ale to i tak Cię nie zwalnia od wizyty u lekarza a przynajmniej konsultacji z koleżanką - lekarzem!!! Foleta ja też nie znam języka - już nie najgorzej idzie mi czytanie i pisanie ale rozumienie ze słuchu i o zgrozo! mówienie to dopiero w powijakach...Mąż mówi, że będziemy chodzić \"parami \" jak w słynnych dowcipach o policjantach - jeden umie czytac a drugi pisać hihihihihihi a my tak - on mówi a ja piszę hihihihihi Cheer - pozdrawiam cieplutko - stęskniłaś się? Tylko, że u nas tak nudno i przyziemnie , ale nam z tym dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!! melduje się i podpisuje liste. Dzień medyczny mam za sobą. Niestety bez dobrych wieści. Byłam na zakupach, chciałm kupic nasionka na kiełki. Nie znalazłam ale na próbe kupiłam gotowe kiełki z żodkiewki. Zjadłam ja z chlebem i z serkiem wiejskim Pyyyycha. Whsky te małolaty... pamietam jak sama nie tak dawno podbierałam mamaie kosmetyki, potem siostra podbierała mi a teraz za każdym razem jak ide je odwiedzic to coś po siostrze dostaję :) Malibu przypomniałas mi...tez musze zrobic paszport.Kolejna sprawa do załatwienia. Foleta a co ty będziesz robiła za granicą?? Tez do Anglji sie wybierasz,tak?? Pociesze cie angielski jest bardzo łatwy szybciutko sie nauczysz. Fizz ja tez mam ciągle problemy z kregosłupem,mam wszystkie mozliwe skrzywienia. Ból panietam od dziecka - okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agosia - czyli dalej szpital w domu? U mnie już lepiej. Ty masz dobrze bo masz synków - moja mała już mi szpera w kosmetykach , na szczęście na razie zadowalają ją lakiery do paznokci i błyszczyki do ust - na wiecej bym nie pozwoliła. Foletuś zapomniałam - chciałam jeszcze napisać, że współczuję mężowi. Takie choroby bardzo utrudniają życie. Agosia nas pocieszyła z tym angielskim prawda? Skoro tak mówi to pewnie ma rację. Oby.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha!! Fizz dzięki za maila - odpisałam Ci tez na pocztę. Coś roztrzepana dzisiaj jestem... A tak w ogóle to gdzie pouciekałyście??? Nie mozecie wywalczyć sobie dostepu do kompa? Pewnie tak :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkie od czasu do czasu dopadamy. Niezły mógłby być tytuł sensacyjnego filmiku \"Dopaść kompa\". hihihihihi:D:D:D A tak w ogóle, to jak Twoja rodzinka Agosia, w dalszym ciągu tak źle się czują, a Ty coś robisz ze swoim kręgosłupem. Gimnastykujesz się, chodzisz na masaże...bo wiesz za 20 lat to dopiero możesz mieć klopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Blondynko, a zadowolniona jesteś z fryzurki? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sexoholck, a myślałam, że trafiłam na pierwszą stronkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, że tak? Jednak chyba najlepiej się czuję w tym kolorze - jakaś taka jaśniejsza, młodsza ( a to wazne jak sie ma młodszego MM) i OCZYWIŚCIE PIĘKNIEJSZA :):):):):) Witaj sexholck - kupę lat !!!! :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Fizz ja tez przez chwilę pomyslałam , że jestem na pierwszej stronie hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zaniedbalem Was , przyznaje sie. Stawiam piwo za to. Jakies zmiany w fryzurze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie zdenerwowałam!!! Nie mogłam sie dostać na topik - wszystko mi się zawiesiło... A zmiany nieduze - tylko powrót do starego koloru. Ale pisz co u Ciebie - dawno Cie nie było:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już chyba blondynką nie będę, ale nidgy nie mów nigdy.....a może będę hihihi...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też kłopoty z kompem, taki jakiś stękający się zrobił i zacina się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zalezy o jaką blondynkę chodzi - bo nieraz kazdej z nas zdarza sie być taką blondynką - choć kolor włosów inny hihihihihi ( Nie , Fizz - nie wypominam Ci tej 25 strony hihihihih)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę - ale mam dzis dobrze. Dzieciaki miały przez cały dzień kompa dla siebie - to teraz bez wyrzutów sumienia pogoniłam je stąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak to jest z facetami - wpadł jak burza , narobił wiatru i tyle go widzieli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Ty babo, musiałaś mi wypomnieć. Za to ja musiałam sprawdzić, bo oczywiście w pierwszej chwili nie załapałam.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty nie narzekaj, jeszcze piwo postawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....A na potwierdzenie mojej tezy przytoczę szereg argumentów: Czym się różni mucha od męża? Mucha jest upierdliwa tylko latem... W księgarni klient pyta sprzedawczynię: - Czy jest książka: Mężczyzna, władca kobiet ? - Fantastyka na drugim stoisku. Mężczyzna 1/3 życia spędza na spaniu. Pozostałą część poświęca na namawianie kobiet do przespania się z nim. Co mówi kobieta po wyjściu z łazienki? - Ładnie wyglądam? Co mówi mężczyzna po wyjściu z łazienki? - Na razie tam nie wchodź. Mąż: A może dla odmiany szybki numerek? Żona: Odmiany od czego ...? Co dla mężczyzny znaczy gra wstępna? - Pół godziny błagania. Po czym poznać, że twój facet cię zdradza? Zaczyna się myć dwa razy w tygodniu. Dlaczego kobiety przecierają oczy, kiedy się budzą? Bo nie mają jaj, żeby się po nich podrapać. Po nocy poślubnej żona mówi: - Wiesz ... Jesteś kiepskim kochankiem.... Na to oburzony mąż: - Skąd możesz to wiedzieć? Po 30 sekundach?!!!! hihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×