Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Agosia niełam się ja też niemam takich zdolności.Kiedyś whisky pisała o szaliku jaki robiła w szkole.Mój był dokładnie taki sam jak jej.A do Fizz to już wogóle niemam co się porownywać.Cieszę się,że ona ma te talenty i potrafi z nich korzystać. Malibu czy ty też wybierasz sie do spania?Mam nadzieję,że następna strona będzie normalna.Fizz ale napsociłaś ,figlarko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą pocieszcie się tym, że tam jest teraz mnóstwo emigrantów i wszyscy w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra - przechodzimy!!!! Proponuję nawklejać głupich dowcipów dowcipów dowcipów dowcipów dowcipów dowcipów dowcipów dowcipów dowcipów dowcipów dowcipów dowcipów dowcipów dowcipów dowcipów...... . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - już jest Ok!!!! Teraz mozemy spokojnie iść spać! Dobranoc Dziewczynki 😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky niby masz rację z tym językiem ale oni uważają,że jeżeli tam przyjeżdzamy to powinniśmy znać ich język. A wiecie moja teściowa namiętnie gra w totka.Od dwóch lat mieszka w holandi i uważa,że niemusi uczyć się języka.I jak chce zagrać to mówi do pana w budce wolno i wyrażnie:na chybił trafił.Po polsku.Jak mąż mi to opowiadał to omoło nie udusiłam się ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie zrobiłyście!A ja chciałam sobie popisać. D O B R A N O C .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foleta - dobre z tą Twoją teściową!!!!!! I widzisz mówi wolni i wyraźnie i pan w budce już dobrze wie co robić HIHIHIHIHIHIHI A teraz ode mnie na dobranoc: Idzie dwoch policjantow. Nagle jeden znalazl lusterko, patrzy i mowi : - O! moje zdjecie! Drugi bierze i mowi: - No cos ty, to moje zdjecie! Poklocili się i poszli na komende. Tam trafili na komendanta, ktory postanowil autorytatywnie rozstrzygnac spor. Spoglada i mowi : - No co wy, chlopcy, swego komendanta nie poznajecie? *teraz rozszerzenie* - A w ogole, to po cholere wam moje zdjecie, co? I zabral lusterko do kieszeni. Po powrocie do domu przebral spodnie. Pozniej corka go pyta : - Tato, mozesz mi dac troche pieniedzy? Komendant : - A wez sobie ode mnie z kieszeni. Corka poszla, i znalazla w kieszeni lusterko, i wola do matki : - Mamoooo! widzialas, tato nosi w kieszeni zdjecie jakiejs laski! Matka przybiegla, patrzy i mowi do corki : - Cos ty, to jakas stara rura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze 3 krótkie i naprawdę spadam * * * * * Policjant do kolegi: - Nie wiesz przypadkiem co to jest kurtyzana ? - Nie, ale tam stoi facet wygladajacy na profesora, spytaj się go. Policjant, podchodzi i pyta: - Przepraszam, czy nie wie pan co to jest kurtyzana? - To taka rokokowa kokota. Drugi policjant pyta: - I co ci powiedzal ? - Eee tam, to jakis jakala. * * * * * - Niektorzy z was uzywaja slow ktorych nie rozumieja i potem ludzie się z nas smieja, a o policji wciaz kraza dowcipy - mowi komisarz na odprawie. - Czy to alibi do mnie? - pyta jeden z podwladnych. * * * * * Policjant w ksiegarni: - Prosze o cos gleboko intelektualnego, pobudzajacego do myslenia. - Moze Kafke ? - Dziekuje, juz pilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Majowe kwiatki dla Was i miłego dnia :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) Jak humorki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Jestem, przebrnęłam przez wpisy :-) Dzięki za mailiki - wiecie jak poprawić humor :-) Foleta---znajomością języka się nie przejmuj. W Anglii szybko się nauczysz. Ja pamiętam jak po przyjeździe do Londynu wybrałam się do McDonalds\'a (a u nas jak wyjeżdzałam z kraju ich nie było więc....przeżycie hi, hi). Chciałam kupić sobie frytki. Na wszelkie sposoby próbowałam powiedzieć miłemu chłopaczkowi za ladą czego chcę a on za wszelką cenę starał się mnie zrozumieć. Już mi łzy w oczach stawały. W końcu on ucieszony coś do mnie mówi, z szerokim uśmiechem, ja zgnębiona potakuję głową i.....wylądowała przede mną.....herbata!!!!! Matko....Zabrałam tą herbatę i wróciłam do stolika, tęsknie patrząc na ludzi obżerających się hamburgerami i frytkami. A potem...???? W hotelu, w recepcji pracowałam - załatwiałam wszelkie rezerwacje, telefony, obsługiwałam gości i nie miałam żadnych problemów. A do szkoły językowej - idź. Oglądaj jak najwięcej TV, słuchaj radia. Dasz sobie radę! No i jeszcze moje \"trzy grosze\" na temat internetu i znajomości internetowych. Macie rację, że to taki znak naszych czasów. Ale ja nie demonizowałabym roli internetu w naszym życiu. Może rzeczywiście kiedyś ludzie częściej się spotykali, teraz włącza się komp i....już znajomi wokół nas ;-) Ale ja dzięki internetowi poznałam już kilka świetnych osób - mam z nimi kontakt w realu (chociażby wczoraj....byłam w kinie z koleżanką poznaną przez internet), częśc tych znajomości nawet w jakąś przyjaźń chyba się zamienia. Oczywiście - można trafić na ludzi, którzy nam zupełnie nie odpowiadają. Ale....na co dzień, w realu też w końcu takich spotykamy. Internet ma do siebie to, że bardzo skraca dystans między ludźmi. Te znajomości nie mają tej \"wstępnej fazy\", jaką daje nam poznanie kogoś w realu. Tu od razu jesteśmy ze sobą na \"ty\", opowiadamy o sobie i...albo te nasze pogawędki przekształcają się w coś trwalszego albo....umierają powoli. Jeszcze chciałam o jajkach faszerowanych :D (mam jeszcze jeden przepis na nie) ale na razie muszę uciekać bo chłopcy się obudzili - głodni to i za łby się biorą. Lecę im śniadanie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie tylko się witam 🌻🌻🌻 i obiecuję, że nie będę psocić. Najważniejsze, że wiem, jak to sie stało. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzień dobry coś Wam wysłałam, a teraz spróbuję coś jeszcze, coś mojego ulubionego, co wrzuciłam sobie na tapetę i jak mi smutno to .......mi koniki śpiewają. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał gdzieś ty była jak cię nie było?hihihi Dziewczyny,mam nadzieję,że humorki wam dopisują.Jak któraś ma z tym problem to mam propozycję-wjedz na topik\"Boski facet-foto,co o nim myślicie?\".Ja mam spaczone poczucie humoru ale tam aż się popłakałam wczoraj ze smiechu.Moje bliżniaczki niewiedziały co się z matką dzieje. TO by było na tyle.Idę działać bo potem po córkę do przedszkola. Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze coś, żeby sie uśmiechnąć: Dziennikarka przeprowadza wywiad na siłowni z mięśniakiem, który wszystkie jej pytania odpowiada: - yyyyyyy... - yyyhy.... - no... - eeee... W końcu zdenerwowana mówi: - Dobrze, to jeszcze ostatnie, krótkie pytanie - po co panu głowa? A mięśniak na to: - Jem niom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz,odebrałam pocztę.Tezdjęcia aż dech zapierają-są piękne.Dziękuje!Powiedz mi tylkojaki muszę mieć program by zobaczyć śpiewające koniki.Nie mogę tego otworzyc. Agosia mam nadzieję,że u ciebie wszystko ok,i dzieci nie są bardziej chore.Przykro mi bo wiem co teraz przechodzisz.Sama niedawno leżałam z moją czwórką w szpitalu.Trzymaj się dziewczyno ajak będzie ci żle to wpadaj do nas.Pogadamy i pocieszymy. A co porabia reszta pań?Wszystkie dziś zalatane i zapracowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli któraś z Was nie może otworzyć koników :(, potrzebny jest program IrfanView, do ściągnięcia z internetu. Jest bardzo dobry do przgladania zdjęć i nawet można dzięki niemu troszkę przerabiać zdjęcia, kontrast, jasność, kolory, bo jest tam taka opcja. Bardzo polecam, choćby po to, żeby zobaczyć i usłyszeć konie. A może uda mi się znaleźć je w internecie, to wtedy podam Wam adres stronki. Miłego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany jaka jestem zła 😠 Wściekła jestem 😡 Wrr..... Miałam jutro wyjechać...no i oczywiście 13 dzisiaj i musiałam plany przełożyć o cały, jeden dzień!!!!! Fizz---fajne te koniki, trochę mnie ratują przed totalną wścieklizną :D Zdjęcia piękne. Aż się rozmarzyłam. Idę złościć się dalej...wrrr!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ....wpadlam sie tylko przywitac ,wczoraj niestety bylam poza domem wiec nie mialam czasu nadrobic zaleglosci w czytaniu.Zapomnialam powiedziec ze to ja -Ank...ale ten pierwszy nick nie udal mi sie ,dlatego zmienilam.Pozdrawiam milutko ...i ide konczyc obiadek ,zajrze pozniej bo wiele mam do nadrobienia....pa "Nie przejmuj się jutrem - nie wiesz co zdarzy się dziś" E. Stachura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻 Nie nadaję się dziś do pisania, rano nie mogłam się wybudzić, mimo kawy i kilku herbatek. Pojechałam sobie do sklepu, ale samopoczucie się nie zmieniło. Nie chcę więc Wam nudzić, smęcić i marudzić. Fizz dzięki za koniki i śliczne zdjęcia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to możemy sobie Whisky podać ręce. Chyba jakaś grypa mnie bierze. Boli mnie wszystko i też już dziś nic nie napiszę. Jestem zupełnie do niczego, a wczoraj to pewnie była uwertura.....W domu koszmarnie, stosunki jak na wojnie izraelsko palestyńskiej...Próbuję być dowcipna. Ale Wam życzę miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anka, może Ty napiszesz coś pozytywnego, bo cała reszta ma dziś chyba zły dzień. Mam nadzieję Fizz, że to jednak nie grypa i pozbierasz się szybciutko. U mnie to chyba sprawa ciśnienia, ten padający śnieg, szarość i w ogóle pogoda do kitu. No współczuję tej atmosfery w domu, kurczę nie można nic z tym zrobić? A co z Wami Dziewczyny - Foleta, Malibu, Agosia? Moniał, już trochę lepiej? Mela, czemu się nie odzywasz - wbrew obietnicom? Piszcie coś , może się rozruszamy i na przekór wszystkiemu będzie miło i wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też coś nie zabardzo się czuję psychicznie!Niemam melodi do pisania.Męża znowu złapała dyskopatia,niewiem jak on sobie poradzi w pracy?! To poranne wstawanie mnie tak nastroiło,jestem wykończona.Mam nadzieję,że jutro będzie lepiej.Może jeszcze dziś tu zajrzę,jak by co to zyczę wszystkim dobrej nocy.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...jestem w dobrym nastroju ,nie wspominacie nic o prezentach na Walentynki to ja sie pochwale co kupilam....dla dzieci ,a mam dwoje chlopca 16-letniego i 10 -letnia corke po duzym czerwonym lizaku w ksztalcie serca a dla mezusia mini torcik rowniez w wiadomym ksztalcie i z odpowiednim napisem.Musze Wam powiedziec ze tez jestem niskocisnieniowcem jak wiekszosc z Was i co gorsze miewam migreny zwiazane ze skokami cisnienia .A tak wogole to lubie czytac ksiazki ,uprawiac dzialke ,jezdzic na rowerze i muzyke bez ktorej nie moglabym zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka!!!! 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 Jejuniuuuu!!! Co z Wami ???? Nie rozkładać mi się tu dziewczątka. Jeszcze trochę i przyjdzie ta wiosna. Nie wolno tak!!!! Bo martwię się o Was.... Fizz , Whisky , Foleta główki do góry !!!! Moniał lepiej już ? Bo wiesz, że złość Piękności szkodzi!!! Może uda nam się to o czym pisała Whisky - na przekór chorobom, złym dniom, pogodzie i ciśnieniu ??? Jakby co to ja jestem do dyspozycji. Aha i za chwilę wysyłam maile, do tych których mam adresy.... Anka dobrze , że chociaż Ty w dobrym nastroju!!! A moze tak jak piszesz dziewczyny powinny sobie zaserwować ulubioną muzykę i wykorzystać jej energię do poprawy nastroju ??? Mi to często pomaga - byleby nie coś rzewnego i lirycznego - bo po tym przy takich nastrojach to totalna klapa... Agosia, Mela co u Was ??? Nie podpisałyście dziś listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu-x -jak pisalam nastroj ok ale spanie mnie juz bierze.Mam za soba nieprzespana noc ,pies o drugiej w nocy zaczal szczekac bo uslyszal halas na klatce,okazalo sie ze pogotowie zabralo sasiadke .Tak sie zdenerwowalam i rozbudzilam ze do rana malo co spalam.Dobrej nocki Malibu-x,foleta ,whisky-x ,fizz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę , ze już nikt nie zagląda. To dobranoc dziewczynki!Papatki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny...widze ze jeszcze spicie a ja zastanawiam sie co ugotowac na obiad.Moze macie jakies pomysly. fizz -mam nadzieje ze czujesz sie lepiej moniał -zlosc Ci pewnie juz przeszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×