Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

To jak to jest z tą Twoją nieszczęśliwą miłością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie rozpisałyście. :) Dzień dobry :) Nie zgalądałam dawno, bo w piątek byłam z kolezanką na zakupach. Znalzłysmy nowy duzysklep z uzywanymi ciuchami. Zawsze tam polujemy na ubrania dla dzieci. Tym razem nie kupiłam nic szczególnego tylko koszulke dla Młodego. Ale za to było bardzo wesoło i przyjemnie. Wieczorem mama zabrała dzieci do siebie, mielismy cały wieczór i noc dla siebie :D Ale się wyspałąm :D W sobotę razem z męzusiem poszlismy na zakupy, poświęcił sie dla mnie do tego stopnia,że nie tylko oglądal że mną kiecki i żakiety ale nawet sam przymierzył jakieś bluzy i koszule. Wiem jak bardzo tego nie lubi. Obiadek jedlismy u mamy wiec miałam dzień bez garów. Za to noc była straszna...Młody miał biegunkę nie spałam bo się bałam o niego. Teraz siedzę w pracy i umieram ze zmęczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy kobitki rozumiecie co ja pisze?? robie tyle błędów,ze az sama się zastanaiwm co ja chciałam powiedzieć. Maysia nic sie nie martw, nieszczęśliwa miłosc jest na pewno lepsza niz zupełny jej brak. Fizz jakie kwiatuszki bedziesz wysiewać. Tez bardzo lubie ogórdek. Mam małą działeczke, ale zupełny brak doświadczenia. We wszystkim wyręczłą mnie do teraz teściowa ale chciała bym tez cos sama ....Muszę sie uczyć bo co będzie jak już bede miałą dom?? Nie wiem czy sie wam chwaliłam? Kupujemy działke za miastem pod budowe domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Dziewczyny, do tej pory jestem w piżamie, śniadanko w łóżku:D, robię sobie paznokcie, za chwilę maseczka. Wychodzimy, ale i tak muszę zrobić obiad, bo syn zostaje. Ostatnio nie bardzo lubiłam gdzieś bywać i postanowiłam, że trzeba się gdzieś ruszyć. Zawsze to jakaś odmiana. :) Koleżanka wczoraj nie przyszła, tylko pogadałyśmy przez telefon. Fizz, jak sobie zoragnizowałaś dzisiejszy wolny dzień? Wyspana po tym rozgrzewającym napoju? 🌻 Agosia, budowa domu to dobry pomysł, na pewno taniej niż kupno. Czy męża firma tak dobrze prosperuje? Miło słyszeć, że komuś się udaje, bo wokół raczej pesymistycznie. :) Malibu, jak wyszła kurtka? Jeszcze się przyda w tym zimowym klimacie. Foleta, Anka, Moniał - co z Wami? Myyysia? 🌻🌻🌻 - dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Whisky. W naszym przypadku budowa domu za miastem to jedyna szansa na powiekszenie powierzchni zyciowej. Na kupno większego mieszkania mnie nie stać, dom chcemy zbudować mały ale taki żeby można było go powiekszyc kiedyś...ale to jeszcze długa droga najpierw kredyt na zakup działki i oczywiscie nieoceniona pomoc rodziców :) którzy bedą budoać się obok :D Firma jakos idzie ale nie aż tak dobrze jakby sie chciało... grunt ze idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky 🌻życzę Ci bardzo udanego dnia i wielu wrażeń 👄 Agosia🌻, wspaniały pomysł ale dużo wytrawałości życzę :) Komp bardzo mi wolno chodzi :( więc narazie odpuszczę dopadanie :) Załatwię póki co zaległe telefony /tanie weekendy i wieczory !!!/ i pomyślę o czymś bardzo przyjemnym..... Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez cos dzis nie tak śmiga ten internet. Zwłaszcza Kafeteria. Jejku jak ja nie lubię niedzieli w pracy, ciągle tylko mysle o jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny potrzebuję porady. Mąz chce mi kupic zmywarkę!!!!!!!! Jaki on kochany!!! W zwiazku z tym prosze powiedzcie mi na co zwrócić uwage?? Jaką wielkosc i co ma miec taka zmywarka dla czteroosobowej rodziny? Z góry dziekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, już jestem, ale coś tu pusto było :( a myślałam, że sobie poczytam. Wrócę jak ogarnę dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!! Wyprawilam dzieciaczki do szkoly ,zrobilam sobie kawke i wreszcie moge spokojnie tutaj zajrzec.Dobrze ze nie musze mowic tylko pisac bo mam zapalenie krtani i smiesznie piszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dzisiaj dzień piękny, ale do maja jeszcze bardzo daleko. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Anka, kuruj się 🌻 Fizz, bierz się w garść i nie dawaj się! 🌻 Cześć Dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! Wróciłam! Jestem! Pamiętacie mnie jeszcze? Ale napisałyście przez ten czas - jeszcze nic nie przeczytałam....tylko zameldowałam się i .....zaraz zabieram się za czytanko :-) Odpoczełam, naładowałam akumulatorki i....w sercu już mam maj!!! \"Już szron na głowie, już nie to zdrowie a w sercu ciągle maj!!\" Uciekam czytać, czytać, czytać..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Moniał :), świetnie, że jesteś w dobrej formie. Poopowiadaj o maju ! Whisky 🌻, jak impreza? Anka, tak mi przykro, że chorujesz :(.To chyba przez te okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dziewczyny, jak już nawet Sexoholc na Was nie działa - to już jest źle! Chyba sobie pójdę... do sklepu. Moniał fajnie, że już jesteś, opowiadaj. :) Może wniesiesz trochę ożywienia, bo coś źle się tu zaczyna dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky, nie wiem dlaczego, ale bardzo źle mi chodzi net. Mam neostradę, do tej pory nie narzekałam, ale to jest bardzo irytujące, jak czekasz, czekasz i nic. A wyjście na zewnątrz to na pewno dobry pomysł, bo pogoda /u mnie/ rewelacyjna :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky, nie wiem dlaczego, ale bardzo źle mi chodzi net. Mam neostradę, do tej pory nie narzekałam, ale to jest bardzo irytujące, jak czekasz, czekasz i nic. A wyjście na zewnątrz to na pewno dobry pomysł, bo pogoda /u mnie/ rewelacyjna :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizz -mysle ze ta herbatka z rumem to w samraz dla mnie ,dla zdrowotnosci oczywiscie. moniał -witaj wsrod nas ,dobrze ze juz jestes moze wniesiesz troche pogody ducha. sexoholck -tobie to dobrze ....ciagle maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos wam wyslalam dla poprawienia humoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, co się dzieje?, co z Wami? Nic się Wam nie chce? Dlaczego? Anka, dzięki za maile. 🌻 Fizz, pod Twoim wpływem kupiłam nasionka kwiatków, chociaż chcę mieć jak najłatwiej w ogródku. :) A wczoraj na przyjęciu średnio, nudnawo, ale zawsze jakaś odmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Whisky :). Ja już mam wszystko naszykowane do siewu. Czekam na czwartek. Z dobrych wiadomości : przepięknie kwitną mi ubiegloroczne storczyki:) Nigdy nie miałam tych kwiatów w domu. W zeszłym roku pokusiłam się, kupowałam bez metryczki. Przekwitły, zadołowałam, przed zimą zabrałam do domu i postawiłam na zimnym parapecie, prawie nie podlewałam, a teraz mi pięknie kwitną, aha przed wniesieniem do domu uzupełniłam w doniczce korę. Ale tak naprawdę zupełnie się nie znam na storczykach. Teraz może zdecyduję się na nastepne. I żeby nie zapeszyć, w zimówce pęka jeden kwiat kamelii. :D Boję się, bo jeszcze ma być zimno w nocy, a napisano w necie, że nie mam szans, żeby je przechować . Bugenwille puszczają listki, ale już są w domu na północnym parapecie, a mandewille chyba nie przeżyją :(. W tym roku te 30 -stopniowe nocne mrozy zrobiły swoje. A z netem mam cały czas kłopot :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼dla każdej z was. Nie było mnie od soboty.Z mojego synka wyrośnie chyba haker kompuyerowy.Tak namiętnie grał w sobotę na kompie,że po usuwał mi pare plików i do tego odinstalował mi Windowsa.Dopiero dziś do południa wpadł znajomy i zrobił z tym porządek.Synuś ma szlaban na tydzień na kompa. Moniał fajnie,że wróciłaś.Whisky,a czemu piszesz,ze żle się tu dzieje?Już niedługo będzie MAJ i wtedy się zacznie. Mnie poraża ta pogoda,tęsknota za mężem,szara codzienność.Ukrywam swoje nastroje pod postacią buntu ale prawda jest całkiem inna.Belfast nie zapowiada się tak kolorowo jak sądziliśmy.Biurokracja w tamtych urzędach poraza mnie.Boję się,że będziemy zmuszeni przesunąć w czsie nasz wspólnu wyjazd.Oby tak się nie stało bo ja dłużej tak nie wytrzymam.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj foleto....dobrze ze mozesz juz do nas pisac a co wazne nie martw sie na zapas.Wszystko sie jakos ulozy ...przeciez juz blizej niz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz, czyli te storczyki miałaś w ogrodzie? A z moich przechowywanych w domu kwiatów, chyba nic nie będzie, straszyły całą zimę i w końcu pewnie je wyrzucę. :( Foleta, wydawałoby się, że tak łatwo załatwić wyjazd, że potrzebują pracowników i ułatwiają przesiedlenie. No ale na pewno sobie poradzicie. Tylko trzeba trochę cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka!!! Dzień bez Was to dzień stracony - wiem coś o tym bo wczoraj net mi zwariował!!!Ależ byłam zła!!! Cio tak mało piszecie? Whisky zabraniam Ci pisać, że tu się źle dzieje!!! Już myślicie o kwiateczkach - więc do maja coraz bliżej... Fizz zrobisz kiedyś dla nas zdjęcia Twojego ogrodu ?- wydaje mi się, że jest przepiękny... Foletka co się dzieje w tej Irlandii? Dlaczego byście musieli przesunąć wyjazd? Agosia a dałaś mężowi medal za towarzyszenie w zakupach i to ciuchowych? A z budową super - moze wybudujcie sobie taki, jak Judyta w \"Nigdy w zyciu\". MM jest stolarzem i bardzo chwali ten system kanadyjski. Gdybysmy kiedyś wrócili to planujemy sobie taki sprawić.Jeśli chodzi o zmywarkę to ja mam \"40\" i dla 4-osobowej rodziny całkowicie wystarcza. Anka dzięki za maila - taksóweczka była świetna! Aleś sobie narobiła z tymi oknami! Faktycznie zrób sobie tą herbatkę Fizz - powinna Cię postawić na nogi! Moniał fajnie, że wróciłaś do nas - brakowało nam juz Ciebie. Jesli dałaś radę przebrnąć przez wszystkie wpisy to juz chyba wiesz, że Cię pamiętamy! Napisz nam jak było! P.S. Dla wszystkich - sprawdźcie pocztę. Papatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - a jak już zdrowo popijecie tej herbatki , to musicie znać to: RODZAJE UPOJENIA ALKOHOLOWEGO 1. Kopciuszek - przyjsc do domu w jednym bucie 2. Królewna sniezka - obudzic sie w lózku z siedmioma facetami 3. Czerwony Kapturek - obudzic sie w lózku babci 4. Spiaca Królewna - przez 100 lat niczego nie pamietasz 5. Myszka Miki - opuchniete uszy, biale rekawiczki, ale nie masz fraka 6. Krzysztof Kolumb - nie wiesz gdzie jedziesz, jak juz przyjedziesz to nie wiesz gdzie jestes, ale za przejazd i tak placi panstwo. 7. Reksio - obudziles sie w budzie dla psa 8. Wladca pierscieni - obudziles sie na komisariacie w kajdankach 9. Ogniem i mieczem - obudziles sie w kotlowni na koksie 10. W pustyni i w puszczy - obudziles sie w parku miejskim na grzadce z rózami 11. Na Rejtana - obudziles sie przed wlasnymi drzwiami z rozdarta koszula 12. Wakacje z duchami - obudzilea sie na strychu zawiniety w przescieradlo 13. I pamietaj - nie jestes naprawde pijany, jezeli jestes w stanie lezec na podlodze bez trzymania !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, poczty nie ma ciagle, ale coś mi pewnie szwankuje. Oj właśnie zadzwoniło :), chyba przyszlo. Z góry dziękuję. 🌻 Foleto, co się dzieje, napisz dlaczego są kłopoty.Nie martw sie Masz nas :) Malibu, a gdzie Ty byłaś, jak Cie nie bylo? Poza ty, że Ci net wariował. Skąd to znam? Whisky, storczyki miałam z doniczkami zakopane w ogrodzie, w takim miejscu pod iglakiem, tuż kolo domu, były w cieniu i miały mokro, bo ja muszę tego iglaka podlewać, ma wystawę południową, poza tym miałam je na oku. To samo robię z cyklamenami, tylko się nie przejmuję i zakopuję za domem od północy, potem przesadzam do innej doniczki z lepszą ziemią, Teraz też mi pieknie kwitną już chyba czwarty rok te same. Malibu wyślę Ci coś z mojego ogrodu. Moniał, przebrnęłaś ? :D:D:D Jesli tak, to gratuluję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×