Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Kurczę, teraz ja jestem ciemna. Miałam napisać \"gdzie sie podziała Whisky\". Coś nie tak z tą moja makówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niewiem co mi jest-gdzie sie składa podania o zmianę mózgu? Pomyliłam pocztę:to Malibu przysłała mi świ....a ja myślałam,że Whisky.Od Whiski otworzyłam teraz bo myślałam,że to jakaś reklamówka.Sorki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dopiero jest ciemnota hihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihiiiii...........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu gratulacje - 25 strona to już jest coś! Fizz, Malibu, dzięki za uroczą pocztę. :D :D Miło, że miałam do poczytania. Trochę wyszliśmy z domu się przewietrzyć. A wiecie zastanawiam się co się stało, czy to tylko z powodu zimy, ale niespecjalnie chce mi się wychodzić z domu. Normalnie jestem latawcem i muszę codziennie wyjść, a tu siedzę sobie przy kompie i wcale mnie korci to co na zewnątrz. Czyli to Wasza zasługa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba musimy iść spać - to nam mózgi wejdą na właściwe obroty hihihihi. Ale ja jeszcze czekam na Whisky - myślę, że pisze coś do nas.....A właśnie mała zrobiła mi kawkę - to jeszcze parę minut posiedzę. Wiecie - u nas od jutra ferie - to im dałam luz. Przynajmniej dłuzej pośpią i może o 13 jeszcze poznam swoje mieszkanie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, że chciałam coś wkleić i zapomniałam, że tu nie wolno, więc ciemnota jestem do kwadratu. Chyba to ten brak snu mi w głowie namieszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Foleta, tak się zastanawiałam co masz na myśli. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihi - boki zrywać!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznajcie się, coś piłyście? :D Ta strona jubileuszowa jakaś dziwna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczynki ja idę spać, bo znowu jeszcze coś napsocę. Kolorowych Wam życzę, kwiatków, motylków, ptaszków i Waszych ukochanych w tych snach. Papatki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz. Twój mąż wzbudził moją sympatię, ma facet możliwości. U mnie jeszcze połowa ciasta jest. Teraz będziemy próbować przepisu Malibu i Twojego tradycyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie i na dodatek rozwlekła mi się na całą szerokość ekranu hihihihihihi Wam też ???? a poprzednie są normalne - sprawdzałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przysięgam, nic nie piłam, zresztą wiecie, u mnie nie ma alkoholu w domu. Słowo harcerza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu jesteś czarownicą-mamy 25stronę. Witaj Whisky,fajnie,że już jesteś. Fizz zjadło ci tekst? Dziewczyny,przykro mi,że nie mogę się wam zrewanżować podobnymi zdjęciami.Moja znajomość kompa mi na to nie pozwala.Nie potrafię jeszcze :wklejać,kopiować,wysyłać takich rzeczy.Próbowałam kupić książkę ale musiała bym mieć skończone studia informatyczne by ją zrozumieć.Jakoś nikt nie pomyślał o tym by wydać coś dla laików.Mam nadzieję,że mąż mnie podszkoli jak przyjedzie na święta. Przyłączam się do pytania Fizz-gdzie jest Moniał,Agosia,Ank i może Krokodylek.Mela D też dawno nie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się też rozwleka i co z tym zrobić, wcale mi sie to nie podoba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapa już wiem dlaczego, to ja napsociłam i sie rozwleklo do juterka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky!!! Nagana - dopiero przyszłaś i już uciekasz??? Ja też nic nie piłam - serio,serio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam majóweczki!! ja dzis wpadałam tylko na chwilke. Szpital i dom wariatów w jednym. Strasznie wam zazdroszczxe spokojniej niedzieli . ja sie czuje jak po robicie w kamieniołomach. Wzywalismy do dzieciaków lekrza. maja grypę. młody miła wieczorem 39,7 i to juz po zazyciu Nurofenu(nie jest to bynajmniej kryptoreklama ;)) Dziewczeta nie martwcie się o dzieci one szybciej niz wy zaaklimtyzuja się w nowym kraju. Moja kuzynka wyjechała do stanów jakos tak koło 13 roku zycia. Angielski znała ledwo-ledwo. Poszła do szkoły, skończyła tam studia zaczęła nawet robic karierę. Teraz jest juz po 30 ma rodzine; 2 psy męza i dzidzię w drodze. Waszym dzieciakom tez bedzie łartwiej niż wam, skończa tam szkoły i na pewno zrobia karierę (czy to słowo ma liczbe mnogą??) Jeszcze opowiem wam o mojej przyjaciółce. Od roku jest w stanach. Pojechali całą rodziną. Dzieci poszły tam do szkoły i przedszkola nauczyły si e jezyka.Za pół roku mają wracać...dzieci podobno wpadły w histerię bo ich domek jest teraz tam... Strasznie sie głupioczuje w waszymgronie dziewczeta. ja nie umiem gotować, nie pieke ciast, nie wydaję obiadków niedzielnych, nieumiem ani szyć ani rysowac. Musze sie jeszcze duuuzo nauczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją teżmi rozciągnęło,aż się żle czyta.Chyba zaraz wpadnie Agosia,bo wyświetliła mi się na gg.Fizz dobranoc i proszę jutro mieć dobry humorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeść Agosia. No co Ty nie czuj się głupio, po prostu muszą być bardziej dojrzałe, doświadczone w tym gronie, żeby dawały te przepisy. A Ty za to jesteś elegancka i masz ładny kostium. :)Dobrze, że ci humor dopisuje przy tym co masz w domu. Ale pocieszające jest to, że dzieci szybko dochodzą do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agosia!!! Przykro mi z powodu dzieciaczków - moja mała też jeszcze chora - ale tym razem bez gorączki. To niby gorzej bo organizm się nie broni - ale dziecko mniej cierpi. No i rodzice... Pocieszyłaś nas trochę tymi opowieściami o kuzynce i przyjaciółce....Najbardziej boję się o syna - jest w takim dziwnym wieku na takie zmiany - ale skoro kuzynka miała prawie tyle co on teraz- to chyba też będzie dobrze!! A tym ostatnim to się nie przejmuj - jeszcze się nauczysz - jesteś tu chyba najmłodsza i masz najkrótszy staż...Dasz radę:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, po prostu musimy szybko przejść tę stronę. I już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejjjjjjj!!! Naprawdę dziwnie się czyta!!!!! Foleta a Ty prorok jaki czy co???????? ( z tą Agosią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też znam ludzi, którzy wyjechali z dziećmi i teraz to dzieciaki załatwiają tam wszystkie sprawy urzędowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×