Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Dziewczyny przestancie juz mowic o jedzeniu bo mamy sie przeciez odchudzac hihihi... whisky-znowu mam druga zmiane na jedno to dobrze bo maz moj zawsze ma pierwsza .Ubolewam tylko nad tym ze malo widuje sie z dziecmi ,rano szykuje je do szkoly a gdy wracam to corka przewaznie juz spi. Agosiu -zmien spojrzenie na swoja osobe ,ja od dawna nie mam juz kompleksow .Nie stosuje zadnych diet bo lubie jesc ale wiem ze tylko do18 i to jest bardzo wazne.Ostatnio nie przestrzegalam tego i sa efekty ,od jutra biore sie za brzuszki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whisky...smieje sie z tej przymierzalni bo ja tez po ostatnich zakupach zalapalam dola gdy okazalo sie, ze spodnie z moim rozmiarem sa przyciasne.Na nic lustra wyszczuplajace jak rozmiar nie wchodzi. Milego dnia dziewczynki :-D...chyba nie zdaze przed praca juz zajrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka - udanego dnia i samych miłych klientów :) Załamałam się ;), nie dość, że w okolicy pralki nie było ani płynu do ciemnych rzeczy (a piorę dzinsy i ciemna garderobę syna), ani płynu do płukania - a pachnieć wszystko musi! /wg. synusia, bo ja wolę nie przesadzać z nadmiarem chemii. No i znalazłam w łazience, ogromna butla prawie zużyta, dziecko samo sobie pierze niektóre rzeczy ręcznie i delikatnie (ukochane spodnie i bluzę), ale zużycie jak dla pułku wojska. Teraz będzie miał wyprane mniej delikatnie w proszku i bez pachnideł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że masz czyścioszka w domu. Ja trochę sprzątam, robię porządek z pościelą po gościach, troche piorę i dopadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam coś słodkiego. Dla odchudzających się hihihi !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że narobiłam małego zamieszaniatym odchudzaniem;)Dzięki za adreszy gdzie szukać diet.Napewno tam nie zostanę bo za dobrze mi z wami.🌻❤️ Ja już po obiadku-pomidorowa na życzenie synusia.Teraz mam chwilę dla siebie to mogę popisać. Fizz nie odebrałam jeszcze poczty ale jesteś okrutna,że mnie torturujesz słodkościami;);) A co wy teraz porabiacie?Porządki w szafach zrobione?Chyba odpoczywacie po ciężkiej pracy,że was tu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka dzieki za słowa otuchy, ale niestety lat dołowania(mojego meza w tym zasługa) nie zmienię w jeden dzień. Musze złapac kontrole nas swoim ciałem, uregulować sposób odżywiania i przejsc na diete. Nie po to aby schudnąć ale zmienic przyzwyczajenia. Na szczescie lubie owocki, jazynki, amslanki i kiełki. Niestey lubie też słodycze. Włsaciwie to lubie wszytko jesć :) Whisky- jak wstawia się linki?? lecę zobaczyć co na tej stronie... Modeling?? hmmm brzmi obiecująco, może zmienię zawód i zostane modelką ha ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiad w lesie, bo musiałam wyjść coś załatwić. No ale już się gotuje. Agosia, na tej stronce są fajne ćwiczenia na różne partie ciała, no i obrazki ułatwiają. Trochę kiedyś poćwiczyłam, ale szybko mi się znudziło, może znowu zacznę. Wydawało mi się, że coś wklejałaś, trzeba zaznaczyć lewym przyciskiem, a prawym \"kopiuj\" następnie \"wklej\" w odpowiednie miejsce, tzn. tam gdzie chcesz. :) Fizz nie otworzyły mi się te słodkości, jeszcze raz spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jednak jestem młotek...ikonka mi nie wyszła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boski
Hej ciocie, pewnie żal wam że jesteśćie już mocno przechodzone i grube, waszym mężom już nie staje na wasz widok , a wy się ślinicie na widok młodego listonosza , lub macie mokro w kroku jak przychodzi inkasent z gazowni . Znam was dobrze , nieraz widzę wasz rozmarzony wzrok na moim rozporku w autobusach i tramwajach , tutaj uduajecie przykładne mamusie , a jedno wam w głowie ciotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahahahahaha boski nie sądzę, zebyś miał w tym rozporku coś lepszego niz nasi mężowie! A jak byś zobaczył inkasenta i listonosza, którzy mają mój rejon to zabił byś się własnym......... Życzę Ci wspaniałych podbojów seksualnych i kochajacej aczkolwiek moze trochę grubej i po latach Twojego używania zjechanej żonki. Cześć Dziewczynki!!!! Ło Matko!!!! Ale jestem dzisiaj zalatana - za chwilę jeszcze angielski a potem kawa u sasiadów. Ale na pewno jeszcze dzisiaj wpadnę - muszę dorzucić swoje 5 groszy do podejmowanych dziś tematów. Powinnam być koło 22:00 - mam nadzieję, że jeszcze będziecie 😘😘😘Papatki!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,polatałam dziś trochę po kafeteri.Pokasowano mase topików i możemy spodziewać sie teraz więcej takich głupich wpisów.Jedne będą zabawne a inne nie.Ten troszkę mnie zdenerwował.Muszę nabrać trochę więcej dystansu do własnej osoby i nie przejmować się takimi dupkami.Chyba mam dziś złe popołudnie.;) Malibu widzę,że ty masz więcej zdrowego rozsądku.Gratulacje!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko zajrzałam, ale widzę, że Was nie ma :( Chyba wcześniej położę się spać. Czy widziałyście prognozę pogody?!!! U mnie w nocy -14, cisną mi się tylko brzydkie wyrazy. No trafia mnie, nie chcę myśleć jaki rachunek za gaz przyjdzie. A w dodatku te dupki nie przychodzą miesiącami i tak się zbiera. Powinni wprowadzić jakieś dotacje w tym arktycznym kraju, przecież należymy do najzimniejszych w Unii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie udało mi się predzej - widzę, że już Was nie ma. Ja też jestem dziś wyjatkowo zmęczona. Dobranoc Dziewczynki!!! Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki🌻 Chcialam sie tylko przywitac ,zaraz wychodze z corka do przychodni .W zeszlym miesiacu robilam jej podstawowe badania i wyszlo za wysokie OB.Mam nadzieje ze juz wrocilo do normy .Zajrze po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wczoraj nie miałam dostepu do kompa, bo MM wczesniej wrócił.:( A dzisiaj mam gościa, więc narazie tylko się witam.🌻 Anka, mam nadzieję, że córcia już ma dobre wyniki. Coś ostatnio mniej tu bywamy.:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Troszkę mnie nie było na topiku ale....to nie z mojej winy :-) Niedziela jak zwykle...w tzw. gronie rodzinnym, co oznacza, że ja dla siebie nie mam chwili czasu :O A wczoraj musiałam pozałatwiać sprawy, mąż mnie \"wrobił\" w działania sekretarki a wieczorkiem z młodym ostatnie przygotowania do dzisiejszego konkursu z angielskiego.....No i tak zleciało... Ja w sumie też bym się chętnie poodchudzała....tylko czy starczy mi silnej woli???? Whisky---u mnie też znowu zimowo się zrobiło :-( A były już tak piekne dni. I znowu to białe świństwo z nieba napadało.... Anka---to OB podwyższone to mógł być skutek jakiejś infekcji. Może była podziębiona w tamtym okresie? Jeszcze jedna kawka a potem....znów te zakupy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny🌻 Strasznie wcześnie (jak na mnie teraz) wstałam, przed siódmą, i to już na mnie dobrze nie wpływa. Zaczęłam coś gotować, ale wybitnie mi nie idzie. Zdenerwowałam się, bo synek oczywiście poszedł bez czapki i w lekkiej kurtce, bo ładniejsza. :( Jakaś taka nerwowa atmosfera, ogólnie i ten mróz. Jestem poddenerwowana, nawet mialam złe sny. Anka, wyników pewnie nie będziesz miała dzisiaj, ale na pewno się poprawią. A córcia dobrze się czuje? Pewnie nie powinnam pisać w takim nastroju, unikamy raczej takich tematów, ale musiałam się wygadać trochę tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky---a mnie się wydaje, że możemy poruszać każdy temat. I podzielić się radością i zmartwieniem. Każda z nas miewa dołki i lepiej \"wyrzucić\" to z siebie, choćby tu na forum niż dusić w sobie. Czasami są takie dni....niby nic a coś siedzi w nas i jakoś cięzko na duszy się robi. Pisz Whisky, pisz.....po to w końcu ma się przyjaciół - aby w tej naszej \"biedzie\" na duchu nas podtrzymali. Ściskam Cię mocno i przytulam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej Moniał, Whisky ! Moniał przyjemnych zakupów 🌻 Whisky, tak czasem bywa, że mamy gorsze dni, zwłaszcza jak za wcześnie wstaniemy. Ale może w ciagu dnia humor się poprawi. Pomyśl, o czymś bardzo przyjemnym, albo idź do miasta i sobie coś kup. Mój tato mawiał, że nastrój kobiecie poprawia najlepiej kupno nowych butów, albo wizyta u fryzjera. Znam takaą jedną, co ma dobrze ponad 100 par butów. Ale musiała być sfrustrowana :D Chyba wieczorem upiekę Twoją drożdżówkę, ale ja nie będe jadła. Biorę się za siebie. Moja chrześnica osoba bardzo asertywna bardzo we mnie wierzy, trochę mnie buntuje, troche podbudowuje i jeszcze więcej motywuje. Muszę przestać być osobą \'\'przepraszam, że żyję\'\'. Eh, to wychowanie... Będzie dobrze. U Ciebie też zmieni się humorek. A do maja tylko 52 dni.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! Tylko się witam, bo mam trochę pracy ale wczoraj coś wynyrałam i chcę Wam wkleić: Reklamacja W Ubiegłym roku zmieniłam CHŁOPAKA na MĘŻA i zauważyłam znaczny spadek wydajności działania, w szczególności w aplikacjach KWIATY i BIŻUTERIA, które działały dotychczas bez zarzutu w CHŁOPAKU. Dodatkowo MĄŻ - widocznie samoistnie - odinstalował kilka bardzo wartościowych programów takich jak ROMANS i ZAINTERESOWANIE, a w zamian zainstalował zupełnie przeze mnie niechciane aplikacje PIŁKA NOŻNA i BOKS. ROZMOWA nie działa zupełnie, a aplikacja SPRZĄTANIE DOMU po prostu zawiesza system. Uruchamiałam aplikacje wsparcia KŁÓTNIĄ aby naprawić problem, ale bezskutecznie. Rozczarowana klientka. Droga Desperatko! Na wstępie pragniemy zwrócić Twoją uwagę, iż CHŁOPAK jest pakietem rozrywkowym, podczas gdy MĄŻ jest systemem operacyjnym. Spróbuj wprowadzić komendę: C: MYŚLAŁAM ŻE MNIE KOCHASZ ściągnąć ŁZY oraz zainstalować WINĘ. Jeśli wszystko zadziała jak powinno, MĄŻ powinien automatycznie włączyć aplikacje BIŻUTERIA i KWIATY . Pamiętaj jednak, iż nadużywanie tych aplikacji może doprowadzić MĘŻA do wystąpienia błędu GROBOWA CISZA lub PIWO. PIWO jest bardzo nieprzyjemnym programem, który w pewnych sytuacjach może włączać plik GŁOŚNE CHRAPANIE.MP3. Cokolwiek byś nie robiła, pamiętaj jednak, żeby nie instalować TEŚCIOWEJ. Microsoft A jeśli chodzi o dietę, to chętnie się przyłączę. W zeszłym roku zastosowałam \"kopenhadzką\" i schudłam 6 kg. Ale niestety przez tą wstrętną zimę i siedzenie w domu mam je z powrotem :( To od kiedy zaczynamy i jaką wybieramy? Razem raźniej!!! Możemy sie tu dzielić wrażeniami, wspierać, pochwalić i pomarudzić, że chce nan się ciacha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizz ,ja tez mam nadzieje ze wynik bedzie dobry.Co smacznego szykujesz? moniał... dobrze ze juz jestes ,trzymaj za synka kciuki... whisky,nie denerwuj sie moj tez poszedl bez czapki i stwierdzil ze nikt nie chodzi juz w czapkach[a na termometrze -13].Tak to juz jest z dorastajacymi dziecmi wydaje im sie ze wiedza lepiej.Corka czuje sie dobrze i gdyby nie to ze, robie dzieciom zawsze na poczatku roku badania,to nawet nie wiedzialabym.Po poludniu maz odbierze wyniki i pojdzie z corcia do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzięki za dobre słowo ❤️ dobre kobiety jesteście... Anka, tak programowo robisz te badania, zupełnie bez powodu? I masz chętnego lekarza? Nie pamiętam kiedy syn miał robione, bo córka niedawno, mimo, że się źle czuła to wyszły dobrze. A w ogóle się o nią martwię, zresztą czym ja się dziś nie martwię?😭 Fizz, dobry ten sposób, ale buty niedawno kupiłam, nie wiem czy będę je nosić, tak to jest z tymi okazjami, chociaż fajne nawet. U fryzjera też niedawno byłam, więc norma wyczerpana. A pieniądze trzeba zbierać na gaz, a nie na siu bździu. ;) Zapowiada się, że będziemy grzać przez 10 miesięcy. Pamiętacie takie dowcipy o długim lecie na Syberii, chyba. Malibu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×