Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Ładnie idziemy do przodu hihihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie wypiłam pół litra kefiru, na szczescie 0 % tłuszczu myslę że to jakies 100 kcal Mam wrażenie że pęknę :) takie jedzenie lubię :) Duzo, smaczne a mało kaloryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z Foletą, miała przyjść po Magdzie. Obejrzałam i podobało mi się, śliczne zdjęcia. Widziałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nawet nie będę próbować coś wstawiać. Pól dnia siedziałam przed kompem i robiłam prezentacje i nie widzę na oczy. Przy kolejnym tysiączku coś pomyslę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky nie kuś!! tak nie wolno!! :) Nie podpuszczaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUUUUUUPER ! Ale ja już muszę lulu. Dobranoc dziewczynki 🌻👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu podziwiam Cię kobieto jak wstajesz rano. A Ty Agosia jesteś w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie \"Piaskowego dziadka\"? chyba był u mnie - bo też mi się oczka zaczynają kleić. Dobranoc Dziewczynki!!! Agosia spokojnej pracy. Pa 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No super zostałam sama na placu boju!! Jestem w pracy ale mam fajnie bo na zapleczu łóżeczko mam. Po połnocy moge iśc spac o ile goscie sie nie kręcą. Dziś chyba bedzie spokojnie bo wszyscy po kolacji poszli spac :) Dobranoc dziewczęta :) Widzimy się jutro wieczorem. Bede sama bo moje kochanie leci jutro raniutko do Włoch na 3 dni.:( Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Agosia. Przez Was i ja oglądam stronki z dietami, teraz mignął mi jakiś dr Ditman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kobietki!! Z okazji naszego święta 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ Życzę wam wszystkiego dobrego mało obowiazków duzo rozrywek i duzo czasu na Kafeterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Dziękuję i przyłączam się: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, NIECH SIĘ SPEłNI TO, O CZYM MARZYMY !!!! ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 👄 👄 👄 Poczta do Was !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×