Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

No znowu bez okularów, oczywiście wścieknięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz---ja za muchami też nie przepadam...Ale ta \"moja\" to była zwiastunem wiosny....I sobie poleciała gdzieś.... No i słońce mi gdzieś polazło. A było tak ładnie..... Dzisiaj mąz wraca. I fajno i nie fajno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whisky opryskuje brzoskwinie przeciw kedzierzawosci lisci,robi sie to trzkrotnie.Teraz jest dobry moment na pierwszy oprysk ,drugi raz gdy sa juz paki lisci a trzeci po rozwinieciu lisci.Wczesniej tego nie robilam i drzewko prawie wogole nie owocowalo .W naszym ogrodku dzialkowym stosuje sie naturalne preparaty do oprysku i tylko brzoskwinia stanowi wyjatek. fizz mialas racje ,dopiero teraz zauwazylam blad jaki zrobilam w przepisaniu Twojego adresu.Mysle ze nie bedzie juz problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś awizo na list polecony ze skrzynki wyjęłam :-( To raczej nic dobrego.... :-( Tak sobie myślę....czego nie opłaciłam? Kablówka zapłacona, net również, czynsz wpłaciłam.....Czego chcą?? Komu znowu mało???? Gdzie mam jeszcze kasę wypluć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał, widzę, że tak samo nie lubisz awizo jak ja, to prawie zawsze nie jest nic przyjemnego. Ale czasem może być całkiem obojętne, tak miałam ostatnio kiedy szłam cała w nerwach na pocztę. Dalej trochę pomagam synowi, przez co i komputer zajęty, ale idzie dobrze, dziecko się wzięło ostro i idzie super. Aż się dziwię, ledwo usiadł, a ma już 3/4 pracy zrobione. Ja chyba jednak stara jestem, siedziałabym dużo dłużej, myślała, poprawiała, a syn idzie do przodu. Trzeba się po prostu zabrać i robić. A mnie zawsze najtrudniej się właśnie zabrać. No i dopiero wiem o co chodzi z tymi brzoskwiniami, Anka. Mam dwa drzewka, liście rzeczywiście zawsze jakieś takie dziwne i owoce nieładne. Przydałoby sie może opryskać, mamy nawet taki aparacik, ale mieszkamy tak blisko ulicy, że nawet niezdrowo hodować owoce. Sama już nie wiem. Fizz, ja to mity lubię dopiero teraz, jak jestem dorosła ;) w dzieciństwie (szkolnym) strasznie mnie denerwowały, widzę, że syn też uważa, że to bzdury. Wtedy nie mogłam ogarnąć ogromnej ilości postaci, zawiłego splotu wydarzeń. później zainteresowałam się z racji pracy i ze zdziwieniem dostrzegłam jak obecne są w życiu Greków do dziś. I to nie tylko w nazwach restauracji, hoteli. Oni naprawdę uważają, że te postaci istnieją i to do dziś. I wcale nie po pijanemu ;) hihihi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky, mnie też najtrudniej się zabrać do pracy, ale ostatnie dni nie są złe. Dzisiaj namalowałam bardzo dużo. Jak jest wena, można się odchudzać, bo zapomina się o jedzeniu. Muszę załatwić szybko okulary, bo to jest to, co mi przeszkadza w pracy. Kiedyś, jeszcze 3, 4 miesiące temu bardzo dużo czytałam. Dzisiaj przeczytam 10 stron i bolą mnie oczy. Tak dawno zaczęłam ostatnią część Harrego Pottera i jakoś nie mogę skończyć /fakt, że jest gruby, tom, nie Harry hihihi/, codziennie po kilka stron. Kiedyś w dwie doby bym to przeczytała. Jednak gorszy wzrok bardzo ogranicza. Mam też okulary na krótkowzroczność, ale tylko połówki niby do samochodu, ale bardziej przeszkadzają niż pomagają. A mity lubiłam, bo lubiłam zawsze bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie...to ja się starzeję :D W okularach już nie daję rady czytać....A na stare lata wzrok krótkowidzom podobno się poprawia. Mnie się poprawił!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już w domku.Po obiedzie,dzieciaki leża,lekarstwa wykupiłam,cuda się zdarzają.W piątek do kontroli i znowu synek najbardziej chory choć mało na to wskazuje. Jestem trochę zmęczona tą wyprawą.Była moja mama,wypiłyśmy kawusię i pogadałyśmy sobie. Teraz zrobię sobie małą sjestę.Fizz trochę by mi się przydało Twojej energi.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, no energię jeszcze mam, ale jestem zmęczona. Ale sterydów nie polecam. Po nich się tyje.....hihihihi Niestety :) Mam nadzieję, że jednak ta ilość, którą we mnie wtłoczono przy pomocy kroplówek nie wpłynie aż tak bardzo na rozwój moich różnych tkanek.... Foleto, mam nadzieję, że ta choroba szybciutko minie. Wcale się nie dziwię, że jesteś zmęczona. Tym bardziej, że dochodzi stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy już obejrzane M- jak Miłość?Ja dziś oglądałam wyjątkowo W11bo zawsze oglądam powtórki rano i...ciąg dalszy nastąpi.Bardzo nie lubię takiego zakończenia.Moniał pewnie czeka teraz na NW.A co wy porabiacie dziewczynki?Moje bliżniaczki rozrzbiają jak pijane zające w kapuście.Starsze już śpią. A tak na marginesie to ja też powinnam nosić okulary ale biedna nie mam czasu by wybrać się do okulisty.Muszę takie sprawy pozalatwiać przed wyjazdem do Belfastu. Malibu,a jak tam u ciebie przygotowania do wielkiej imprezy? No to jutro już zaśniesz z M przy boku.Fajnie masz :-D Coś A gosia do nas ostatni nie zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przy boku, ale w ramionach. Na pewno. I raczej nie zaśnie.....hihihi MjM obejrzałam z przyzwyczajenia, bo już zaczyna się dłużyć. Ja naprawdę oglądam jeden serial, a mianowicie \'\'Egzamin z życia\'\'. Teraz jest w niedzielę o 17-tej i powtórka w piątek o 16.20, po panoramie. Naprawdę dobrzy aktorzy, trudne dylematy i nie cukierkowe zakończenia wątków. Grają m.in. Anna Seniuk, K. Globisz, Z.Kucówna, byli E.Wiśniewska, J.Frycz i fajna jest aktorska młodzież, nowe twarze. Polecam. Niestety zaczął się już dość dawno, a wątki sie zazębiają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam to na gg i miałam wam wysłac meilem ale coś mi nie tak wchodzi.Nie będe już kombinować i podam wam tu.To chińska wróżba,trochę się pośmiałam ale w sumie fajna.Nie wkleję wam tego bo jak wiecie nie potrafie jeszcze.Podam wam adres i proszę wejdzcie tam same. http://chinskawrozba.fm.interia.pl/wrozba.htm Ja na dziś się kończę to moje pisanie.Dobranoc dziewczynki.Kolorowych snów wszystkim.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja weszło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Czy któraś mi wytłumaczy jakim cudem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rym cym cyk
TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w bardzo mroźny słoneczny, wiosenny poranek :) Malibu, urodzinowo życzę Ci, oby spełniło się wszystko o czym marzysz, ogrom radości, miłości, uśmiechu, zdrówka, wielu prawdziwych przyjaciół, żadnych kłopotów i obyś zawsze była z nami !!!! kwiat]👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️ I żeby najbliższe 3 dni były piękne i niezapomniane ;) I oczywiście odbierz pocztę !!! Hej dziewczynki, u mnie zima jak się patrzy. -10st. :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu W dniu urodzin życzę Ci; subtelnej niecierpliwości wiosny, łagodnego wzrastania lata,cichej dojrzałości jesieni i mądrosci dostojnej zimy. Wielu chwil radości, aby każdy dzień był dla Ciebie niezapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia. Chciałabym aby nigdy nie zabrakło Ci CIEPŁA i MIŁOŚCI najważniejszych osoób, w Twoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj fizz🌻 Umnie tez slonecznie ale przez noc napruszylo sniegu. Malibu🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Anka, chyba ta cholerna zima się nie skończy. buuuuuuuuuuu:( Co planujesz na dzisiaj, ja nadal będę malować. Wena trwa :) Ale jutro mam w planie wyjazddo miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz pedze na zakupy a pozniej pomysle nad obiadkiem .Przeczytalam przed chwila w programie ze dzisiaj jest moj ulubiony film ,,Dzikosc serca\'\' tylko ze bardzo pozno.Nie wiem czy dam rade dotrwac .. Dobrze ze masz natchnienie i wspaniala pasje. Czy wybierasz sie jutro po cos konkretnego na zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizz podlewalam przed chwila kwiatki i wiesz co ......moja kalia wypuszcza kwiat.Bardzo sie ciesze ,pielegnuje ja od zaszczepki przywiezionej z wakacji.Przysle zdjecie gdy sie rozwinie w pelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, muszę załatwić sobie okulary do czytania, mam trochę za słabe. Ja też uwielbiam \'\'Dzikość serca\'\' i może będę ogladać. To taki film, w którym czuje się prawdziwe namiętności. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻Malibuś🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wszystkiego Najlepszego, wielu tak szczęśliwych i radosnych urodzin, spełnienia wszystkich marzeń ❤️👄🌻❤️👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, weszłam tylko na chwilę. Wy, jak zawsze ranne ptaszki :) Milutkiego dnia 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam Dziewczynki!!! 😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘Jesteście kochane!!! Oj Fizz - to będziesz miała niezły wydatek na okularki! Anka też poproszę zdjęcia kwiatka jak rozkwitnie!Ja mam wszystko zapięte na ostatni guziczek. Akurat wróciłam z biura - pojechałam z plackiem wypić urodzinową kawkę z kolezanką i kolegą. A teraz lecę zrobić ostatnie szlify do łazienki przed lystro(hihihi - specjalnie zostawiłam - piszę tak jak ten Francuz z Allo!Allo!) i za niecałe pół godzinki obieram azymut na Posen. MM wystartował planowo o 8:45 więc koło 11:00 powinien być! Buziaczki!!!😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Dzieki za troskę :) Nic mi nie jest ale nie miałam czasu żeby do kompa zaglądnąć. Dzis tez chyba bedzie kiepsko, bo mam dużo pracy w hotelu. Malibuś życzę Ci wszystkiego naj naj naj lepszego. Dużo szczęścia i miłosci. Dużo zdróweczka i górę pieniążków. Żebyś się często usmiechała, nigdy nie płakała i żeby Twoje marzenia stały się rzeczywistoscią :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu,a więc to już dziś Twoje \'\'osiemnaste\'\'urodzinki!🌻 Życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń,byś zawsze była uśmiechnięta i szczęśliwa.Niech troski i kłopociki omijają Cię z daleka.🌻 Widzę,że wyjątkowo wszystkie dziś wpadłyśmy tu rano.Umnie słoneczko świeci aż miło.Izaczynam odczuwać przypływ energi.Chyba wezmę się za jakieś większe porządki.Myślałam o myciu okień ale narazie to odpada-choroba dzieci.Fizz to chyba od ciebie wypływa ta pozytywna energia,udziela się i nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki 🌻, ale piękne życzenia składacie Malibu. :) To jeszcze gwoli ścisłości poproszę o daty urodzin Folety /chyba jesteś raczek, ale nie pamiętam kiedy/ i Moniał. Resztę znamy. Proszę mi szybciutko podać namiarki !!! A ja robię swoje, ale dziś idzie gorzej. Przez te oczy. Wczoraj trochę się pokłóciłam o te moje okulary. Ale nic to. Cieszę się, że jesteście w lepszych nastrojach.:) Agosia 🌻życzę, żeby ta intensywna praca za bardzo Cię nie wyczerpała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś pusto tu dzisiaj, pewnie jesteście zajęte. :( Ja trochę też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×