Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

witam z samego rana:) wlasnie mija sobie połowa tygodnia, jeszcze tylko 2 dni nie licząc dzisiejszego i znowu weekend. Pnk nie obraź się ale juz chyba zakonczę wysyłanie fotek bo jak tak dalej pójdzie to wszystkim bede musiała wysłac...nawet osobom których w ogóle nie znam a czego wlasnie nie mam wtedy w zwyczaju robić:) Najbardziej zaufane osóbki dostały fotki bo im juz wczesniej obiecałam. No ale oczywiscie nalegam zebys z nami tu została na kafe:) poznamy się bliżej. hm...do SPA to jeszcze na 100% nie wiem czy pojade, wczoraj dostałam pismo ze szkoły ze prawdopodobnie w tym czasie bede miała głupi zjazd na uczelni:( no a ja cholera nie cierpie miec zaległosci!!! dzis na necie ma byc konkretny juz plan moich zajęć wiec moze jednak uda mi sie pojechac. Bardzo bym chciała. A jesli nawet bede miała ten zjazd to moze sobie kurde odpuszcze i juz!!!!! no nie moge przepuscic takiej okazji wyjazdu do salonu pięknosci i to za friko kompletnie!!!!! no nie i koniec!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:),jaka jest dzis u was pogoda??bo u mnie w bialymstoku ziimno i pochmurno...brrr:(i do razu humorek mi sie skiepscil... Yasminka nie rezygnuj z wyjazdu do SPA zreszta juz na ten temat rozmawialysmy:),kilka godz wspanialego relaksu ci sie nalezy:)rozumiem ze nie chcesz narobic sobie zaleglosci ale to tylko jeden dzien:)wierze ze sobie poradzisz,ehh ile ja bym dala aby miec mozliwosc takiego relaxu:D... anisedd nie-nie kupilam adipexu na allegro nigdy nie kupuje zadnych lekow na allegro...tu trzeba stosowac zasade ograniczonego zaufania...adipex bede miala z pewnego zrodla:) buziaki kobietki zycze wam wszystkim milego dzionka:)pozdrawiam serdecznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuleczko.......u mnie w Sz-nie jest nawet bardzo ładnie, świeci słoneczko i jest bardzo przyjemnie:) ale w nocy chyba padał deszcz.......albo mi się coś przyśniło;-) a dzis po pracy zamierzam wieczorkiem troszke pocwiczyc. Kręgosłup juz mi zyc nie daje.......trzeba działac, brac sie do roboty:) a samopoczucie dobre na pewno wróci:) 🌼 dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Yasmin :) ja to bym sie na Twoim miejscu nawet nie zastanawiała i pojechała bez krępacji do salonu SPA :) braki z uczelni szybciutko nadrobisz, wiec luuuuz ;) co ja bym dała, zeby miec taką możliwość jak Ty :) jedź i potem nam zdaj relacje jak było :) zła:) co Ty juz tyle nauki masz??? ja to sie tak próżniacze, ze az wstyd przyznać. Za naukę wezmę sie gdzieś dopiero w styczniu :P chciałąbym mieć takie urządzoko w domku -> http://allegro.pl/item127968943_nowy_prof_masazer_antycel_6_pasow_gratis_od_ss_.html masowałabym się do upadłego ;) ;) ;) ja ma coś takiego i sobie tym masuje stopki -> http://allegro.pl/item127104937_drewniany_rewelacyjny_masazer_do_stop_zdrowie_.html pozdrawiam 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i okazało sie ze jade do SPA!!!!!! nie mam akurat wtedy zjazdu!!! moja radość nie zna granic...juz nie moge się doczekać!!!!! :-D a plan zajęć tez wygląda super bo praktycznie mam po jednym, dwóch wykładach i to nie w kazdy weekend!!! luz blus:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja, Arwen, postanowiłam zmienić nick :) Wzięłam się NAPRAWDĘ ZA ODCHUDZANIE .Zchudnę , zobaczycie. Miałyście może jakąś styczność z dietą zgodną z grupą krwi? bo chciałabym się dowiedzieć, ile na niej mogę schudnąć... A tak... To nie wiadomo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaczek...no...zjadłam całe opakowanie szamków teraz 😡😡😡 ;) bo mi sie zachciało, a to masa kalorii ale co tam :P mały grzeszek... ;) pooglądałam sobie dzisiaj znowu foty yasmin...alez ja bym chciała tak wyglądac :) tak kobieco, lekko, zwiewnie....a ja to jak dzieciuch wyglądam, czasem dają mi 16 lat :( buuuuu 😭 zła :) bo sie przeuczysz i Ci mózg wyparuje :P matma to mały pikuś :) co tam teraz macie?? kombinatoryke??? yasmin :) to baw sie dobrze w tym salonie i potem nam musisz wszystko dokładnie opowiedzieć.... :D ja jeszcze nie mam planu zajęć, będę miała gdzieś za tydzień w sobote i już się boję. Jak mi znowu dowalą zajęcia o 18 i 4 godzinne okienka między zajęciami, to chyba ich tam wszystkich miotaczem ognia potraktuje wrrr 😡 paaapaaa 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tej diety zgodnej z grupą krwi, to ja się na niej nigdy nie odchudzałam:) ale pamiętam jak nam baba na fitnessie ją polecała :) ale to dieta do końca życia a nie tak na kilka tygodni :) ja mam grupę krwi 0 i mi tam wychodzi, że w zasadzie to nie powinnam nic jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:)a tak sobie wpadlam tu do was bo mi sie nudzi strasznie;)i jakos mnie zmulilo.....mam juz tableteczki od jutra pierwsza no i zobaczymy co sie bedzie dzialo:) anisedd a ty slonce masz moze zalozone gg??jesli tak to moze podasz mi nr to poklikamy??;) dziewczyny help me....jak sie wstawia emoty typu serce kwiatek itp itd??probowalam juz wstawiac ale nic cholery mi nie wychodzi pomimo zdaje mi sie poprawnego wpisywania wyrazow w nawiasy...podpowiecie cos??:D o ranyyy ale sie nudze strasznie....dobrze ze juz w poniedzialek zajecia na uczelni sie zaczynaja bo jeszcze troche i sfiksuje w domku...za duzo obowiazkow-zle ,za malo-tez niedobrze..i wez to dogodz czlowiekowi....chyba juz cos chrzanie od rzeczy tak wiec zegnam was drogie panie ide sie nudzic dalej;)buziaki wszystkim i milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:):):) Ja też Was czytam jak tylko mam chwilkę:):):):) A ostatnio mam internet w domku,to może uda mi sie u Was zagościć na stałe????:):):):)jesli oczywiście mnie przyjmiecie. Ostatnio przeraziłam sie tym jak przytyłam.Nie wiem,czym to jest spowodowane.ale załamka:( Od dziś biore się naprawdę do roboty,bo nie wiem,kiedy tak duzo wazyłam i tak fatalnie się czułam z tym.Kiedys się odchudzałam i to skutecznie.Schudłam do 55 kg i było super i to utrzymałam ponad rok.Ale potem znowu pozwoliłam sobie na różne rzeczy i teraz waga wróciła. Z WAMI chce sie w końcu zmobilizować!!!!!!!!Mogę???? a do Natali- cudownie jest w Bieszczadach!!!!!!! Właśnie wróciłam z wakacji w Bieszczadach.Mieszkalismy z moim mężusiem w Przysłupie(nie wiem,czy to się tak odmienia):):):):) Wiesz moim marzeniem jest zamieszkać kiedyś w Bieszczadach.To cudowne miejsce.a w górach czułam się jak na końcu świata:):):) No więc zaczynam dziś z Wami!!!!!!! I pozdrawiam gorąco. No i napiszcie może jeśli któraś uwielbia góry tak jak ja:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusia*20*
CZesc wam Ślicznotki :):) hmmmm wlasnie wpierniczam gotowana kukurydze heheh ale mam smaki :):) sama sie dziwnie ze mnie wziało własnie o tej porze na kukurydze !!! a co tam u Was sie dzieje ?? ja wlasnie co z pracy wrocilam , dzis nie poszłam do szkoly hehe lekkie wagary , ale za to pojechalam na zakupy i kupilam sobie 2 sliczne sweterki i bluzeczke :):) no wiec powiem Wam szczerze ze wolałabym mieszkac nad morzem i mam nadzieje ze kiedys przeprowadze sie tam , chociaz na okres wakacji :):) uwielbiam plaze i wode !!!!!!uuuhhhhhhhhhh ale sie rozmarzylam ):) a moje odchudzanie jakos stoi w miejscu hehe nie moge sie jakos zmobilizowac , ale dobrze ze stioi w miejscu niz sie pogarsza :):) odezwe sie pozniej pa pa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusia*20*
dziewczyny ja wiem ze to nie na temat , ale kurcze cos jest nie tak !! Własnie co popatrzylam do mojego kalendarzyka i sie przerzilam bo 2 tygodnie temu mialam dostac okres a tu ani widu ani sluchu :( czy to jest mozliwe ze to przez odchudzanie sie ??? prosze pomozcie mi bo sie zaczynam powoli martwic !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natusia :)Wszystko jest możliwe.Nie wiem,jaka dietę stosujesz,bo nie doczytałam,ale przy drastycznym ograniczaniu kalorii kobiety przestają miesiączkować.Ale Ty chyba odchudzasz się z głową. Nie martw się.Po prostu na poczatek kup test i sprawdź.Nie ma się co martwić,czy denerwowac na zapas. A może byłaś gdzieś na wakacjach.Ja tak miałam,że po zmianie klimatu spóźniał mi się okres.Podobno wbrew pozorom nie jest tak łatwo zajść w ciążę.Ale w sumie to nie wiem,bo zawsze brałam tabletki.Ostatnio je odstawiłam,bo chyba tez one pomogły mi przytyć.Zobaczymy jak pójdzie mi z dietką. No to zrób test i czekamy na wiadomości:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusia*20*
w ciazy nie jestem napewno ! przez czas wakacji kiedy sie odchudzalam nie wspolrzylam z moim chloapkiem bo on byl w tym czasie za granica, wrocial dopiero tydzien temu , dlatego jakos nie obawiam sie ciazy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusia*20*
no chyba ze wiatro-pylna :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja babeczki :-) odebrałam w koncu swoje zdjęcia z Grecji bo tamte co wam wysyłałam to były od mojego kompla. ja niestety cyfrówki nie posiadam.....jeszcze:) trafiły sie tam jeszcze zdjęcia sprzed roku tuz po mojej obronie, zanim jeszcze nie zaczełam dietkowac. I wiecie co? jak to zobaczyłam smiałam się w głos:-D jaki pulpet był wtedy ze mnie, na twarzy wyglądałam jak taki malutki prosiaczek ;-) pełne policzki...jak u chomiczka:) nawet przy bluzie i bojówkach widac było jaki miałam pięknie wyhodowany brzuszek:-) wziełam do reki dla porówniania zdjęcia z Grecji i zaniosłam mojemu M:) ale gały zrobił jak to zobaczył......heh....bo on mnie juz nawet nie pamietał jak wyglądałam rok temu ale jak zobaczył te foty.........to tylko się usmiechnął i powiedział ze faktycznie----papuśna to byłam, taki prawdziwy Misio;-) o rany.....dobrze ze do tego moge wrócic czasami....ale tylko na zdjęciach...zeby się pośmiac z tego małego hipcia;-) Natusia skoro nie podejrzewasz ciąży to okres mógł przesunąć Ci sie z powodu diety...tak czasem bywa:) nic się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusia*20*
no kurcze tak samo mysle ze to z powodu odchudzania sie !!! kurcze troszeczke sie martwie ale mam nadzieje ze bedzoe good:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit84
Natusia mi ostatnio też spóżniał się okres 2 tygodnie chodziłam jak nakręcona ale wiem że było to spowodowane przerwą w braniu tabletek anty jeśli przez najbliższych kilka dni okresu nei dostaniesz zgłoś się do ginekologa powinien ci przepisać tabletki na wywołanie okresu ja brałam i to szybko poszło:) nie martw sie bedzie dobrze pamiętaj że stres jeszcze bardziej wydłuża czas oczekiwania papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak spóźniał mi się okres strasznie źle się czulam... Przez 2 tygodnie bolała mnie strasznie głowa, i nie mogłam spać. Na szczęście przeszło :) Może nie powinnaś się odchudzać aż tak intensywnie, że zanika ci okres? To nie jest zdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem dziewczyny 🖐️ yasmin :) ja tez mam takie foty jak spasiona byłam :) śmiesznie wyglądałam :) taka duuuża :) koleżanka ma gdzieś te fotki u siebie więc jak wróci z UK to powiem, żeby zeskanowała i podeśle Wam to się troche pośmiejemy :) zła :) no patrz, a ja za to humanista żaden...matma to jest to co lubię :) nigdy nie umiałam się uczyc czegos na pamięc :) ja tam wole coś porozwiązywac, jakieś zadanka itp. :) kuleczkaaa :) no pewnie, że mam GG :) moj numer to 2022255 :) ale teraz mało co jestem dostępna, bo mi kompjutr świruje przez gg ...ale niedługo będę miała nowy, wiec będę dostępna często :P Natusia :) spokojnie, dietka tez ma na to wpływ, może jakies stresy :) mi też się spóźniał, ale juz wsio jest ok...z tym, że ja to chyba przez prochy na tarczyce to mam :) no nie wiem...ale przynajmniej nic a nic mnie nie bolało :) tak jakbym w ogóle nie miała tych babskich dni :)...ech... hihihi wczoraj zrobiłam sobie ten sławny peeling z kawy, cynamonu i soli z morza martwego :) ach i och...POEZJA!!!! wyszorowałam się porządnie, potem mydełko lecznicze poszło w ruch i na koniec olejek jojoba i dzisiaj skórka taka fajna w dotyku :D oby tak dalej, to się może w końcu wylecze :) podam Wam przepis na moje śniadanko :) jakby ktos chciał wypróbowac :) 2 łyzki kaszy manny, 3 łyzki otrębów, 2 -3 łyzki płatków owsianych, małe jabłuszko pokrojne w kawałeczki i 2 śliwki [mogą być suszone] też pokrojone :) wszystko zalewmay gorącym mlekiem, czekamy chwilkę i pałaszujemy :D pyyyycha :) Smaczego! :D co ja tam miałam jeszcze napisać??? hmmmm... ach kuleczka...te emotki robimy tak [ kwiat ] [ serce ] [ usta ] bez spacji w nawiasach; łapka to [ czesc ] [ cześć ], wkurzone minki [ wsciekly ] [ wsciekły] mniej wkurzone [ zły ] [ zly ] pozdrawiam... lece do lasku, bo taka piękna pogoda :) paaa 👄 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki:)co u was?? u mnie bez zmian,od jutra to dopiero zaczynam zmiany;)jejku ostatnio popadlam w jakis letarg marazm.....💤szlajam sie z kata w kat w szlafroku do poludnia...a potem siedze pol dnia przed kompem;/....ehhh niedobrze jest tak sie zasiedziec....juz 100 razy bardziej wole byc zabiegana i nie miec czasu na nic niz miec go za duzo...rozleniwilam sie jak stara baba....😭 aniseed dzieki za gg juz jestes na mojej liscie kontaktow:)jak bedziesz miala naprawionego kompa to odzywaj sie czasami o ile bedziesz miala ochote;)i dzieki ci bardzo za podpowiedz w sprawie emotow;) Yasminko kochana a co u ciebie slychac??:Dskrobnij nam cos tu od siebie:)lubie czytac twoje wpisy;) calusy dziewczyny i powodzenia w walce o zgrabniusia sylwetke dzielne jestescie:),natusia ty nie przesadzaj z odchudzankiem dobrze??uwazaj na zdrowko:) papa :)pozdrowionka ❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane, ja też jeszcze żyję.... Dzisiaj dorobiłam sobie resztę zdjęć z wczasów, a było to.....7 lat temu... Widzicie jaki u mnie poślizg hehe :P Jak będę w takim tempie zrzucała kg, to może przed śmiercią się wyrobię, co :P? Uwielbiam te zdjęcia, jeśli któras ma ochotę, to mogę wysłać jak zeskanuję jutro :-) Wkrótce będę miała aparat, to postaram się o bardziej aktualne. Pomyślałam sobie, że fajnie byłoby wiedzieć jak wyglądacie, chociaż buzie, co? /to oczywiście propozycja dla tych, które chcą nas zaszokować swoim wyglądem po zakończeniu diety:-), w innym przypadku jakiekolwiek zdjęcie/ Natusia - oszczędzaj się, z odchudzaniem różnie bywa, wsłuchuj się w dwój organizm. Niektórzy mogą długo nie jeść /np. ja/, a organizm pozostaje niewzruszony, u innych natychmiast, brak okresu, anemia. Dbaj o siebie! Aniseed - fajne to Twoje śniadanko, muszę zakupić kaszę i będę jeść! yasmin - jakoś nie mogę sobie Ciebie wyobrazić jako pulpeta. Wyglądasz idealnie i ciężko mi uwierzyć, że mogło być inaczej! Pozdrawiam Was! Do jutra / a właściwie dzisiaj/ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka....co Ty po nocach nie śpisz tylko w kompie buszujesz?? ;-P kurde jakos ostatnio strasznie zle się czuję, od poniedziałku mam okropne mdłości, jest mi non stop niedobrze, bolą mnie piersi i w ogóle czuję się zle :( zastanawiam się czym to moze być spowodowane, może tymi nowymi antybiotykami co biorę na cerę?? no bo ciąży raczej nie podejrzewam, jestem jak narazie bezpieczna :-P cholera już sama nie wiem. jakos po weekendzie będę miała okres ale nigdy przed okresem tak się nie czułam jeszcze. No i brzuch mnie pobolewa, tak na dole, całe podbrzusze, takie kłucie czasami odczuwam. Dziwne uczucie. Może te mdłości to faktycznie od tych antybiotyków? Biorę je co 12 godzin, rano o 7 i o 19. Rano zawsze musze przed tabletką zjesc sniadanie bo jak tego nie zrobie czuje jak mi w zołądku wszystko wiruje:-O no bo przeciez w ciąży byc nie moge..........chyba?? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:)alez dzis piekny dzionek-swieci sloneczko az zyc sie chce!!:D Yasmin masz typowe objawy ciazy;)ale skoro twierdzisz ze to raczej nie to, to trzeba szukac przyczyny w czym innym...moze twoj zaladek buntuje sie przeciwko antybiotykom??...zycze szybkiego powrotu do zdrowka:) asia 2006-witamy witamy:)cieszymy sie zyjesz;)tylko odwiedzaj nas troszke czesciej:)bo jakos tak smutno tu bez ciebie,jesli o mnie chodzi to moge ci wyslac kilka foteczek jesli masz chec:) a ja wlasnie wcinam dietetyczne sniadanko:)mniam;)potem orbitrek i brzuszki:D 3majcie sie laseczki zmykam i pozdrawiam 👄🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasmin - te objawy to chyba antybiotyki /mdłości w ciąży pojawiają się po zjedzeniu czegoś i tak np. przez cały dzień Cię trzyma, ale póżniej jest dobrze, albo o określonych porach są wymioty, ja miałam o 3-ciej w nocy; tzn.to moja teoria, tak było u mnie :P/ A kłucie i ból piersi, to ja mam zawsze przed okresem/nie wiem, czy to dobry znak, pewnie u mnie nie :-(/ No ale poczekamy, zobaczymy.....na pewno byłabyś szczęśliwa :-) kuleczkaaa - no pewnie że chcę zdjęcia, ja zaraz zaczynam swoje skanować! Ćwicz, ćwicz, bo ja jakoś zabrać sie nie mogę.....dnia mi brakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny:):):) Yasmine:)wiesz uważaj z tymi antybiotykami.Nie wiem,jak długo je bierzesz,ale niektóre antybiotyki zaburzają działanie tebletek i nie jedna dziewczyna w ciąże tak zaszła.Jest to rzadkie,ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta....wiem o tym, nawet przejrzałam ulotke od leków i pisało tam zeby w okresie ich brania dodatkowo się zabezpieczac. Ale tak sobie pomyslałam.......biorę je od poniedziałku no i w tym czasie ja i mój Misio nic nie nabroiliśmy;-) wiec chyba nie powinnam sie martwic. ale kurde przez to dziwne samopoczucie mysli same się nasuwają takowe. No i jeszcze nigdy tyle razy nie biegałam na siusiu do kibelka....no dziwne bardzo :-O W tym miesiącu pierwszy raz przesunęłam sobie tabletkami okres z powodu mojego wyjazdu wiec moze dlatego tak sie czuje..... nie bede sobie nic wmawiac, po prostu poczekam spokojnie do przyszłego tygodnia, w czwartek powinnam dostać okres, jesli nie dostanę.........to wtedy zacznę się martwić. ale dzięki za wsparcie ;-) kochane jestescie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja tylko na chwilke... kuleczkaaa :) jakby co, to zostaw mi wiadomośc na GG z Twoim numerkiem :) Jakby ktos chciała ze mną słowko zamienić, to też niech się odezwie :) yasmin :) spokojnie :) najwyżej nam się powiększy nasza internetowa rodzinka :D 🌻 czasami antybiotyki powodują różne schizy...pewnie jeszcze doszło do tego, to że sobie przesuwałaś okres :) ale luzzzz :D ja miałam rozne schizy jak zaczynałam brać prochy na tarczyce... ach ale my sięmusimy męczyć wrrr 😡 zła :) gratuluje dziobaczku :P 🌻 Asia :) do tej papki sniadaniowej możesz sobie dorzucić rodzynki, orzeszki [mniam mniam, uwielbiam orzeszki:pistacjowe, włoskie mniam mniam mniam :D jestem orzeszkowy potworek] ;ub cokolwiek będziesz chciała :) smaczne, sycące no i przemiana materi sie fajnie reguluje :) dobra lejdiz spadam lepić pierogi [bo mi się zachciało takich z kapustka i grzybkami] apotem do lasku... kurdele nooo...chyba jakaś choroba mnie bierze, bo się troche słabo czuje i do tegoz nosa mi się leje :(....ale do lekarza i tak już nie póje. buźka 👄👄 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Weekend, może wreszcie bede miała czas, żeby poćwiczyć. Możei ja wyśle wam niedługo jakieś zdjecia, tylko musze sobie zrobić, ale to w sumie nie taki duży problem. Na razie proszę o wasze :) deebee@buziaczek.pl Yasmin, nie martw się. To na pewno przez to, ze przesuwałąś okres, bo skoro nigdy wcześniej tego nie robiłaś, a dolegliwości masz pierwszy raz... Bedzie ok :classic_cool: PAPA :) 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×