Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

Gość emiska_89
hajoooooooo!Witajcie serdecznie:p patrze ze ostatnio na forum panuje niemal grobowa cisza.. hm...wlaśnei co wrocilam z Kosciola:P no i oczywiscie poszlam z buta to jakies z 25 min drogi..no moze z 20:) a do tego bylam na obcasach to tak mi nogi bola.. musze sie pochwalic..ale nei tym ze juz cos schudlam ale tym ze wzielam sie ostro za cwiczenia..i teraz cwicze w kazdej wolnej chwili..wcozrja krecilam sie dluugo na hula hop..a dzis ma takie akwasy wszytsko boli:P ale to chyba prawidlowo:) po takim wysilku a jak siedze to czuje jak miesnie sie rozciagaj..normalnie nogi tto mi lataja jak trzeba:P no i rano zjadlam sniadanie takie srednie i juz je spalilam ida z buta do Kosciola:) po drodze zaopstrzylam sie w 1,5l wody:D ok..pora na mnie lece cos zjesc:) potem zabieram sie za cwiczenie a swoja droga te hula hop podobno pomaga na spalenie "boczkow" i jest swietne bo szybko sie nie meczymy:) ojj..a jutro szkola..ale na szczescie o 12 35 koncze:P zato kolejne dni..to siedzenie w szkole do poznych godz..:/ buziakiii Mysia jak tam Ci idzie?>pochwal sie:) i daj mi jeszce te zkopniaka hhii jutro cczeka nas szkola:/ bu....poza tym okropna dzis pogoda..wilgotne powietrze ble..:P ok bo sie rozpislamm lece DAMY rRADE!!!!!!!! sila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wiara w siebie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja u Was tez taka paskudna pogoda? u mnie leje od rana:( i jest zimno :( nawet mi sie nie chce iść na spacer z psem brrrrrr nie lubie w deszczu spacerować, w doatku jak tak wieje:( zła:) bierz sie za siebie i niegadaj! ja wiem, ze masz slomiany zapal i szybko sie zniechecasz ale to zalezy od Ciebie, czy bedziesz chciala schudnąc, czy nie. No co ty znowu chcesz iśc do sklepu kupowac męskie spodnie??? weź no sie zmobilizuj i zacznij działac:) i nei zniechęcaj się zbyt szybko. ja tez uwielbiam hulahop:) strasznie przyjemnie się cwiczy:) ja głownei krece jak coś glądam w tv, bo wtedy czas szybciej leci :P:P papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie każdy ma tyle zapału co Ty ;) niestety nie ma tak pieknie ;) właśnie sobie pocwiczylam i zaraz lece sie wykap;ać i gąbką wyszorować porządnie ;) i to nie byly spodnie a zwykłe sportowe spodenki :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam...chyba lepiej sie wziąć do roboty i troche popracowac nad sobą niż ciągle się użalac i dołowac, ze się wygląda nie tak jak powinno :) powoli, byle do celu:) cwicz, cwicz i nie poddawaj sie! jak pojdziesz na studia od pazdziernika to nie bedziesz miala za duzo czasu na sport ;) ale jak sie trafi jakas okazja zajec z aerobiku, czy basen, to nei rezygnuj:) pewnie beda oferty zajeć z roznych sztuk walki:) mozesz sie zapisac :D :D :D :D :D ja tam sie staram cwiczyc codziennie ale nadal nei wygladam tak jak bym chciala i gorączki dostaje na sa widok spodni w rozmiarach xs, czy s:) nie dsoc, ze same biodrówki teraz szyja, to jeszcze w takich maciupkich rozmiarkach 😠 ide troche polezec...później będe siatkę oglądała:P pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Zła:) no nie stresuj sie na mnie, bo ja nie pisałam tu nic zeby Cię urazic:) absolutnie nic z tych rzeczy:) tylko tak, zeby Cię choć troszkę zmobilizowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
hej Kobitki:P kjak tam u wWas idzie odchudzanie?? u mnie jakos pomalutku..cwicze codziennie :P hy..wczoraj krecilmqa hula hopem:P Mysia ostatnio cwicze tylko na hula hopiw.. czy to zle?ze tak tylko na tym cwicze?hm..i powiedsz mi jeszce jak sie ograniczasz z tym jedzeniem to nei wiem..jesli jem np kanapki na kolacje to ile ich mniej wiecej z jesc?1?2? :P bo juz nie wiem jak ograniczyc zbytnio bo jak zjem to potem zastanawiam sie czy to nei zaduzo:) ja wlasnie siedze w szkole na infie;/ bleee...jesze 2 lekcje i koniec:P he buziaki oezwe sie pozniej DAmy rade wszyscy tu damy rade is ie nie zalamywac..chociaz wiem ze to nei latwe..tak jak kolezanka wczesniej wspomnialam ze mozna sie zalamc..a potem uzalamy sie nad swoim wygladem:( ja wlasnie mialm tak wiele razy i do tego 'zarlam' jak opentana sodycze\1111sle dosc koniec dam rade..wierze..ze w koncu spojrze na siebie z usmiechem i bede zadooowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewffczynki :D Mysia:) dostałaś juz dresik? ja sobie chce kupic taki welurowy ale w innym kolorze - jakimś ciemnym, tylko szukam takiego, zeby bluza była dłuższa:) bo te do pępka mnie wkurw****...człowiek się schyli i od razu pół nagich pleców widac 😠 pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
hejak kochaniutkie:) co u Was?? ja wlasnei wrocilam do domu...i zjadlam pzred chwila obiad:P maly talerz zupy warzywnej:P potem pocwicze:P ale mam cos z noga..;/ buuuuuuu.... ok lece do lekcji a wieczorem bede biodrami krecic:P bo chce spalic tluszczyk w tych okolichach:] buziiiiiiiiiiiiiiiiiiiii damy rade!!!!!!wszyscy tu damy rade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Dzisiaj sobie zrobilam wolne, a co tam:) Aniseed nie dostalam jeszcze dresu, dopiero w srode przelalam kase wiec mysle ze moze kolo srody czwartku bedzie. Nie moge sie doczekac:) mi jego dlugosc nie przeszkadza bo i tak bede bluzki pod nim nosic, a kolor wybralam taki ze wzgledu na to ze ja szybko wycieram ciuchy a np na czarnym by to bylo widac a na szarym tak nie bedzie:P i tak pewnie na basen glownie bede w nim smigac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
Mysia co sie nie odzywasz:(? ja tu pisze a TY nic:( jak Ci idzie??? ja ide zaraz cwiczyc bo troche spalam ... buziakiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
witamm:) łeeeeeeeeee własnei co skomczylam cwiczyc :P:P i jestem zadowolona cwiczylam 1,5h hula hopem :D ale fajnei jest tak ostro sie wypocic..chociaz juz pod koniec czulam krew w nosie..bo nei moge sie przemeczac..hula hop na prawde jest jak dla mnie swietne duzo sie nei mezcysz:P a sie pocisz niezle:P zaraz przeczytam streszczenie z polaka..i pojde sie pewnie pouczyc;/ jutro 7 lekcji..a same zajechane!! pogoda do bani non stop leeje!!!!!!!! Mysia na prawde dzieki Tobie wzielam sie w garsc!!!!:P:P cwiczac w myslach na siebie krzyczalm ze dosc slodyczy i obzartstwa:P chociaz i tak juz 3mam diete ale krzycze na siebie:P he..dala dzis popalic biodro;] bo chcialaym spalic tluszcz tylkoz boczkow.. ;];] juz dzis tu nei zagladne takze powodzenia jak ktos ma zamiar zabrac sie za cwiczenie:P dobranoc;] buuuuuuuziaki SILA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!teraz wiem ze nei poddam sie..koniec uzalania sie nad wlasna figura1czas dopiac swego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
Zla.......gartuluje!!:P oby tak dalej mnei jak narzei nie me mniej:P ale sie staram i moze juz nie dlugo zoabcze jakies efekyty chociaz kg wagi mniej ujrze:P hehe Mysia czemu milczysz???? buziaki damy rade!!!1 zjadlam zupe a teraz ide zaraz cwiczyc..znowu na hula hopie powodzenia buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emiska:) tak od razu po jedzeniu to nie cwicz. cwicz albo przed jedzeniem albo jakas godzine, dwie po, jak juz mniej wiecej sie strawi to co zjadlas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
aniseed dzikei za cenne inforamcje bo ja wlasnei cwicze odrazu po jedzeniu:P ale swoja droga hmm.. to nei mam czasu zeby az tyle czekac po zjedznieu i cwiczyc..;/ bo np jem obiad ok 16..potem jem ostatni posilek 18 19..i cicze w tych godz po zjedzeniu ze 2 fgodz...co tu zrobic?jak to zmienic?jak myslisz:P pomoz:P jak naraze i idziem mi nie zle..cwicze hula hopem po 1,5h 2h..:P i tylko hula hopem bo chce spalic'boczki'nic wiecej:P dziekuje za info no i zycze Kochana powodzenia Tobie i inny ktorzy sie tu wpisuja i ciagle tu sa:P Mysia co sie dzieje??nie ma Cie i nie ma:( 🌼 🌼 dziekuje za wsparcie i pomoc wszystkim:P buuziaki damy rade!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj...cos mnie lapie przeziebienie...na wieczor tak nagle przyszlo...zawalilo mi nosek i oczka mi lzawia..ajj...moja siostra tez lezy chora i do szkoly nie chodzi....cos paskudny okres sie zaczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zła:) to sobie walnij cieplutką wodę z miodem i cytrynką na rozgrzanie:) nie daj się chorobie. Trzeba porzadnei wygrzać się pod pierzynką, bo szkoda czasu na chorowanie:) ja sie pochwale, ze wczoraj prawie godzine jeździłam na rolkach hehehe nie miałam ich z 10 lat na nogach:) na początku było groźnie ale później sie rozjezdziłam i nawet dobrze mi szło:) emiska:) to moze lepiej pociwcz tak po 20:) ja generalnie cwicze koło 20 z tym, ze ja nie mam żadnych obowiązków w sensie nauki :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. Podczytuje Was ciagle ale jaos nie mam czasu sie wpisac.. U mnie z dietka ladnie pieknie, widze ze Zła tez sobie swietnie radzi, gratuluje pierwszego kg, zobaczysz niedlugo poleca nastepne:) Papucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
heja kobitki jka tam u WAs? ja codziennei cwicze nawet sporo;] a od srody anstepnej na aerobic chodze:P:P jeeeeeeepa!!!!! juz sie nie poddam wzielam sie wgrasc i jest na praawde dobrze w koncu glowka zacela racjonalnie myslec :):):) zero sloddyczy cwiczenia jedzienie klika razy dziennie w malycghh ilosciach to jest to:D:D:D dzikeuje🌼 👄 👄 👄 powodzenia!!!!!damy rade wszyscy tu damy rade p.s. Mysia cos sie wykruszylas:( buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka cisza??? obijacie sie miłe panie???? ja poł dnia spedzam na kursie z ang wracam do domu dopiero na 20 ale sobie cwicze troche. dzisiaj przejechalam ponad 5 km i troche pokrecilam hulahopem:) musze rano wczesniej wstawac, zeby wiecej pocwiczyc:) jak mnie nie ma w domu to mnei nei ciagnie do jedzenia:) dzisiaj kupilam jednak dwie bułki z ziarnami i je zjadlam...niestety były na drozdzach...bleee i srednio mi smakowaly. dobra zmykam pod prysznic...buźka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
heja dziewczynki!!!!!!!!:P:P wczoraj nie mialam czasu zeby napisac ale czytalm posty:P u mnie całkiem nie zle..na razie nie schudlam ale jestem na dobrej drodze zero slodyczy:P:P nawe mnie nie kusi jakos..no i duzo ruchu nei cwiczylam hula hopem 2 dni bo nie mialam zupelnir czasu ale dzis sobota wiec nadrobie i bede ze 4 godz cwiczyc na prawde muuusze:D:D he..a w srode lece na aerobic..poszlabym na rower ale taka pogoda ciagle pada ...albo slonce i deszc;/ Mysia wracaj bo pusto bez Ciebie!!!!!!!!!!! damy rade wszyscy damy rade1!!!!👄 👄 x3 x3 x3 x3 x3 x3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
witam kochane!!!!!!:P:P co u Was?jak Wam idzie?mam nadzieje ze tak dobrze jak mi..bo nie narzekam:):) cwicze zmienilam diete..i czuje sie o wiele lepiej i lzej:D:D pije duzo wody wczoraj krecilam hula hopem tylko 1h ale dzis postaram sie dluzej..bo wczoraj bylam padnieta a i tak polozylam sie ok 1.. no a dzis zjadlam snaiadnuie i do kosciola poszlam z buta:P:P he zamiast jechac samochodem wolalam sie przejsc..zaraz ide zjesc musli i sie poucze:/ bu.. jutro 6 lekcji:/ znowu zaczyna sie meczacy tydzien:(... na szczescie ostatni rok szkoly a ze wzgledu na mature zostalo mi bez swiat ok 6 mies:):) jeeepa!! aniseed zła Mysia cindy co z WAmi?:( wszystkei milczycie i patrze ze nasze forum ktore ma nas wspomagac podupada:( znajdzcie chociaz 2min zeby sie wpisc noo..pochwlacie sie jak Wam idzie:P:P 👄 👄 🌼 DAMY RADE WSZYSCY TU DAMY RADE!!!!inne forumowiczki oczywiscie tez zagrzewam do wpisywania sie..Dziewczyny bo niedlugo ta srona bez NAs z ginie:/ buzziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
aha pochwale sie jeszcze ze w srode ide 1 raz na aerobic:P:P:P:P:P:P:P 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
Kobiety bierzcie sie w garsc i wpisujecie sie tu..bo patrz ze tylko ja tu sie wpisuje:P niech te forum znowu ozyje..a jest to mozliwe tylko dzieki Wam:)!!!!!!mailaysmy sie wspierac a teraz co..olalyscie te srtone:(?no wezcie piszcie jak u WAs jak idzie?moze zasune komus kopniaka jak trezba:) ja skonczylam cwiczyc dzis 1h hula hop:) i mykam spac jutro rano wstac trzeba i do szkoly:/ buziaki 👄 👄 Wszyscy damy rade!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 'Boże Dziekuje Ci za cieplo i wsparcie...'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem :) mialam troche zalatany weekend :) dzis 7 godzin spacerowalam po lesie w poszukiwaniu grzybow :D nazbieralam calą mase :) potem je trzeba bylo przebrac, pogotowac, posmazyc.. ;) mniaaaamm...kocham grzyby a tak rzadko mam okazje je jesc ;) teraz nazbieralam sama to i pojadlam kurek z patelni :) a tak to zawsze na swieta sa jakies w occie od dziadka czy suszone (fuj) :P jestem z siebie dumna :D nie wazylam sie ostatnio...ale wątpie zeby mi cos ubylo bo nic nie czuje po sobie ani po ciuchach... nie wiem co jeszcze napisac...hmm...chyba ide sie polozyc bo dzien mnie wykonczyl ;) slodkich snow :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. Ja dalej jestem zabiegana i na nic nie mam czasu... Do tego wlasnie jakies przeziebienie mnie rozklada... Masakra. Mykam sie uczyc. Dietkowanie idzie swietnie:) moje cialo nabralo niesamowitej lekkosci i gibkosci:P Zła, ja tez bylam na grzybach ale niestety zebralam tylko 5 grzybow. Dziwne bo w tym lesie zawsze byla cala maaaasaaa grzybow!!! Coz, w przyszly weekend to nadrobie. Papucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, zaraz mykam do szkoly, jakos wczesnie dzisiaj wstałam:) Wczoraj bylam na basenie, standardowo. I kurcze znow trafilam na pore jak byl aqua aerobic. Widze ze naprawde nadchodzi moda na piekne cialo.... Mykam na sniadanie. Paputki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×