Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

hej ja juz po cwiczonkach:) pojzdzilam na orbitreku, pocwiczylam most i pokręiłam hulahopem:) teraz czas na jakies lekkie sniadanko:) wieczoremjeszcze pocwicze na hulahopie podczas oglądania twarzą w twarz:D :D :D kurde Mysia ale Ci zazdroszcze tego basenu:) mmmmmm...tak dawno nie pływałam:(:( buuuuuu milego dnia! papapa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniseed 🌻 to czemu sie nie wybierzesz na basenik? Ja srednio chodze 2-3 razy w tyg. Mam fajnie bo wejscie na basen mnie kosztuje 2 zlote za 45 minut, czyli bardzo malo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
hej laski o troche ozylo tutaj:P:P ja to powiem ze przytylam 1kg:( ale pielegniarka mowila ze to normalne ze widocznie podczas cwiczenia tluszcz zamienia mi sie w miesnie..ale ze potem jak przestane cwiczyc to schudne...noi nie jadlam slodyczy ..dzis zjadlam kika zelek i batonika malego..b mowila ze trzeba raz w tyg jesc cos slodkiego..to se dzis pozwolialm at tak jest ok..codziennie woda..jablaka.. i swietna przemiana materii:PP 👄 👄 damy rade!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! p.s. mam nadziej ze juz nie dlugo bedzie widac u mnie jakies efekty:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Emiska powiem Ci ze dziwna ta pielegniarka.... Co jak co ale zeby kg tluszczu przerobic na kg miesni to trzeba duuuuzo czasu i duzo cwiczen. Poza tym miesnie rosna podczas spoczynku a nie podczas cwiczen, Pamietaj o tym, Jesli chcesz zeby w ktorymkolwiek miejscu urosly Ci miesnie to cwiczac codziennie NIGDY tego nie osiagniesz. Zbyt duza ilosc cwiczen moze nawet wyniszczyc miesnie gdyz nie maja kiedy sie odbudowywac. Wejdz sobie na jakakolwiek strone dla kulturystow i przesledz trening na mase. Nigdy nie zdarza zeby cwiczyc 2 dni pod rzad na ta sama partie miesni. Wg mnie byc moze jestes przed okresem a wtedy wlasnie waga skacze w gore bo w organizmie gromadzi sie woda, albo tez, dzien przed wazeniem zjadlas wieksza kolacje, to tez moze spowodowac wieksza wage. Poza tym normalne ze waga kazdego zdrowego czlowieka waha sie i byc moze trafilas z ważeniem akurat na dzien w ktorym waga skoczyla w gore. Głowa do gory:) Z tym co powiedziala o slodkosciach tez sie nie zgadzam, nikt sie nie musi zgadzac z moim zdaniem jednak ja uwazam ze jakiekolwiek slodycze to puste kalorie a tego akurat trzeba zawsze unikac. Owszem, potrzeba nam cukru, jednak on zawarty jest w owocach. W tej postaci jest zdrowy i sprzyja zdrowiu. Ja nie jem slodyczy wcale a wcale. I jakos na przekor pani pielegniarce nie odbija sie to na moim zdrowiu negatywnie. Aniseed no to trudno jak nie mozesz.... A ja moge i korzystam z tego bardzo intensywnie:) nawet bylam u fryzjera w zeszlym tyg zeby nieco zmienic fryza zeby po basnie moc szybciej czuprynke wysuszyc:P:P:P Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emiska:) zrezygnuj na razie ze slodyczy. na poczatku odchudzania sa zabronione, nawet jeden cukierek nie jest wskazany. poczytaj na ten temat w necie. w ogole to ile Ty wazysz i ile chcesz schudnac??? w ogole to napisz co ty jesz i jak cwiczysz, moze rozgryziemy Twoj problem wagowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
no hej Dziewczynki:P ja sie wlasnie wyleguje w domu jestem przeziembiona:/ hm..ale sie zdolowlam z tymi slodyczami;/ Mysia i Aniseed oczywiscie wasze rady sa dla mnie cenne i bede trzymac sie waszej wersji:):) dziekuje KOchane..to uz nei tkne nic..bo nie jadlam slodyczy w ogolejakis czasa pielegniarak powiedziala zeby raz w tyg zjesc cos slodkiego..ale ok nie bede..:):) zrezta ostatnio nawet mi nie smakowaly jak jadlam zelki..zreszt aodzwyczailma sie jakos..nawet widzac w domu slodycze nie jem ich..nie ciagnie mnie jakos.. Aniseed hmm..wlasnie z tytm jest maly problem otoz staram sie jesc mniej i czesciej i tak tez jest dzikei czemu mam swietna przemiane materii:):) tak..od poniedz.do piatku jem snaidanie tak po 5 rano.. potem tak ok.8-9 jem w szkole albo bulke posypana ziarnami..np pestkami..albo wypijam jogurt pitny duzy lub maly...potem jem jablko najczesciej..potem za godz 2 bulke z ziarniami..no i to co jem w szkole..a po szkole gdy np mam ponad godz do empeku..kupje tylko jablka same i jem jedno lub dwa..potem zajezdzam do domu jem obiad(polowe tego co wczesniej jadlam ) tzn.jem mnij tera zna obiad niz kiedys jak jest kotlet schabowy to jem polowe tylko no wszystkiego potrochu tylko..potem gdzies za godz..czasem zjem znowu jablko. i tak przed 19 jem ostatni posilek i to np..mala miska muesli lub kanapka..i to wszystko..hmm i jak myslisz robie cos nie tak??PROSZE CIE POMOZ MI NAPISZ CO TWOIM ZDANIEM ROBIE ZLE:p MOZE JESC COS INNEGO AHA.NO I DO SZKOLY ZAWZE ZABIERMA MALA WODE NIEGAZOWANA.. NO I CWICZE TYLKO ZE WIEM ZE CWICZENIA PO JEDZENIU ODRAZU JETS ZLE..ALE CZASAMI NIE STARCZ MI ZASU WIEC ODRAZU O KOLACJI PREZD 19 IDE CWICZYC..TAK Z 15 MIN PO ZJEDZENIU..AHAH POWIEDZ MI JESZCE CZY CWICZYC JEST NAJLEPIEJ JAK JUZ NIE MA SIE ZAMIARU NIC JESC CZY NIE SZKODZI JESLI NP CWICZE..PO OBIEDZIE A POTEM EM KOLACJE..I JUZ NIE CWICZE ...kurcze bo tera zskzola.. matura tyle tego ze nie mam czasu tak po kolacji dlugo czekac i cwiczyc chociaz staram sie i czesto klade sie pozno spac a wstaje bardzo wczesnie..aha..i wlasnie jak jem w mniejszych ilosciach to jesc mam tyle zeby sie nei zapchac tak:P tylko tak zeby zaspokuc glod..tak? Mysia o to chodiz ze nie jem duzych kolacji..i okres mi sie spoznia w ogole..zdolowalam sie troche ze przytylam kg soro nie jadlam slodyczy i ciwczylam..wiec co jest:(? tak bardzo PRAGNE SCHUDNAC TAK AK I WY..JESTEM PELNA ZAPALU I OOPTYMIZMU ALE SKORO MAM TYC..TO CO ROBIC??POWIEDZCIE.. ANISEED JA PRZY WZROSCIE 174CM WAZE 60 KG..NIE NO JUZ 61KG:( WIEM ZE TO PRAWIDLOW WAGA A NWET CHYBA NIE DOWAGA..SAMA NIE WIEM...:( ALE CHODIZ O TO ZE MAM PO MAMAIE DZIWNA FIGURE..I TLUSZC ODKLADA MI SIE NA BOCZKACH...JAK JUZ DAWNO TEMU WSPOMINALAM JESTEM OGOLNEI CHUDA..TZN TAK NOGI MAM BARZDO CHUDE..I TAK POTEM IDAC W GORE MAM WIEEEEEEELKIE BOCZKI:(:(:(:(:(:!!!!!!!!!!!!!!A POTEM IDAC DALEJ W GORE..JESTEM ZNOWU CHUDA..I MOJ CALY PROBLEM POLEGA W TYM ZE CHCE SPALIC TEN CHOLERNY TLUSZCZ Z BIODER:(:(!!!!!!!TYLKO TO MNIE TAK DOLUJE..DLATEGO CWICZE TYLKO NA HULA HOPIE BO KRECI SIE TYM NA BIODRACH WIEC CO MAM ZROBIC??:(CHCE POZBYC SIE TYLKO BOCZKOW ONE MI TAK PRZESZKADZAJA JUZ KILKA LAT BLAGAM POMOZCIE!!!MAM NADZIEJ ZE DACIE MI ZNOWU JAKIES WAZNE RADY DZIEKUJE ZA UWAGI TO DLA MNIE NA PRAWDE BARDZO WAZNE A SLODYCZY TEZ NIE TKNE!!!!!ZRESZTA NIE JEM ICH TYLE CO ZELKI OSTATNIO A TAK W OGOLE...HERBATY TEZ NIE SLODZE..POMOCY!!!!!!! ODPISCZIE JAK TYLKO ZNAJDZIECIE CHWILE DZIEKUJEE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
aniseed_moze powiedz jak powinnam sie odzywiac bo juz sma nie iwem czy jak jem polowe to czy ta polowa jets za mala czy za duza:( pomozcie!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
aha..powiedzcie mi jescze czy jesc pestki mozna>czy nie bardzo???? bo czasami siedze i wcianm pestki:P ale jesli to przy odchudzaniu nie wskazane to dajcie mi znac:P:P a dzi sjakos nie mam apetytu buzka👄 czekam na odpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
haja Kobitki co tak milczycie:(???? ja juz po cwiczeniach krecialm sie 1h hula hopem zaraz ide pod prysznic sie wyszorowc a potem spac....bo jutro szkola;/ ble.. buzka👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) jak dla mnie to ty szczupla jestes:) ja waze tyle co ty z tym, ze mam wysportowane dosc cialo i nic mi tam nie wystaje ani nie trzesie sie ale i tak nie lubie swojego brzucha i ciagle nad nim pracuje. [bo mi sie wlasnie na nim najwiecej odłozyło i troche musze jeszcze nad nim popracować]. ja tez mam bardzo chude rece i nogi i troche dziwnie to wyglada, bo jestm nawet szeroka w barach:( no cóż figury modelki to ja w zyciu nie będę miała 😭 musisz wiecej cwiczyć! na hulahpie, jak mozesz to kup sobie twister, cwicz skretosklony, również takie na siedząco jak Mysia opisała:) [wpisz w gogle cwiczenia na talie i cCi sie wyswietlą] a co do jedzenia, to powinno sie jesc tyle, zeby odchodzac od stolu nie czuc sie przezartym, tylko lekko glodnym:) ziarna mozna jesc, pestki dyni, slonecznika zawieraja cynk zdrowy dla skory, wlosow. jak dla mnie to za duzo jablek jesz. owocow tez sie nie powinno zjadac niewiadomo ile, bo zawieraja cukier:) chociaz jablka sa zdrowe ale mysle, ze tak 2 powinny wystarczyc. no i nie popijaj posilków:) co do cwiczen, to najlpeiej jest cwiczyc rano, na czczo:) no ale skoro tak nei mozesz, to cwicz kiedy mozesz, byle nie z pelnym brzuszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki- troszkę mnie tutaj nie było- wręczbardzo długo. Mam nadzieję że mogę do was wrócić: W chwili obecnej ważę 69 kilo i oczywiście znów chcę rozpocząć walkę ze zbędnymi kilogramami. W dniu swojego ślubu ważyłam 60 kilo, no ale później rzuciłam palenie no i jest 69. Widzę że wy twardo na stanowiskach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
hej..Aniseed bardzo ale to bardzo Ci dziekuje za info:):) ja niestety cwicze na hula hopie tylko bo na tym jakos bardzo sie nei meezce bo nei moge sie przemeczac przy anemii...ojj ale troche mnie russzylo ze mowisz ze jem za duzo jablek:/niestety ale uwielbiam jakblka i jem gora 4 dziennie..gdyz wole zjesc jablko nie z..cos innego:P a co od jedzenia to wlsnie jem odchodzac od stolu taka zaspokojona glodem i lekko glodna czyli to dobrez:) no a rano cwiczy c nie dam drady... wlasnei..wiem ze waze tyle ile powinnma jednak tluuszcz odklada mi sie tam gdzie nie trzeba:( i musze go koniecznie spalic z boioder..musze...siostra mi kupila spodnie wczoraj...i sa na mnie takie nei bardzo obcisle tylko luzne i jak zobaczylam rozmiar zre to prazwie 40 zalamalam sie ze ja taka gruba:(:(:(..musze moje boczki sa ochydne i blee...dzis tata kupil mi 12 l wody niegazowanej:) od czasu do czasu wypije troche soku..a co do popijania to w czasie osilku ani przed nie pije wody ni nic..ale czasem zdarza sie ze po posilku popije;/ ;/ mam nadzieje ze uda mi sie tak w ok 2,5 mies zrucic ten tluszcz..moja siostra mila taaka sama figure jak ja mila mniejsze boczki..i cwiczyla z tym ze malo jadla slodyczy zero..i w 2 mies schudla ponad 10 kg:O i jest taka chuda..:( ja tez tak chce..ok ide sie polozyc zjdlam na obiad ryby kawale z ziemniakami a przed tym h=jablko...teraz ide sie przespac bo jestem zmeczona i cos czuje ze dzis nie pocwicze..chocia zsie postaram do tego musze tyle sie uczyc;/ wyybralam najbardziej zly moment i czas na odchudzanie..milam tajk w wakacje zaczac..ale sie nie dalo a wtedy nie mialam takich obowiazkow..ajc:/ mam nadzieje ze dam rady i Ci rowniez zycze powodzenia jak i innym wierze ze damy rade!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja sobie zrobilam dzisiaj wolne, a co tam, juz od wczoraj mam weekend:P poza tym katarek niestety dalej uparcie uprzykrza mi zycie. Emiska - pamietaj, badz cierpliwa, skoro cwiczysz to bardzo dobrze, kazdy ma swoje wlasne tempo chudniecia i spalania tluszczu. Juz niedlugo Ci sie uda:) Tez mam problem braku czasu... Nauki jest full a czasu malo, porazka... Agutex :) 🌻 :) 🌻 :) 🌻 Jak to milo Cie tu znowu widziec kochana!!:):):) 👄 Oj oj oj bardzo mi przykro ze przez rzucenie palenia tyle kg Ci przybylo. U mnie w domu w tej chwili jest ten sam problem, mamuska rzucila palenie, a dupa rosnie:) Ale nie martw sie, szybciutko zrzucisz:P Poza tym lepiej miec troszke tluszczyku niz smierdziec petami:) Trzymam kciuki za Ciebie.. Co do kwestii Twojego powrotu to... Mozesz do nas wrocic ale jest warunek... Nie wiem jak inne laski ale ja koniecznie musze dostac foty ze slubu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo sie pogniewam:P Buziakiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma ię witam kochaniutki.problemu Mysiu wyślę, wyślę tylko poprzerzucam na laptopka- i też Cię witam kochaniutka. Napisz ile tera ważysz bo tak próbowałam podpatrzeć ale narobiło się tego naprawdę dużo. Czekam Mysiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiu wogóle się poprzestawiało- a w skrócie miało być tak- nie martw się kochaniutka na pewno wyślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emiska:) wiesz, jablka sa zdrowe ale nie powinno sie ich neiwiadomo ile zjesc, na pewno jedno dziennie jest jak najbardziej wskazane! wiesz co? dobra dieta na schdniecie [ w zasadzie to taki styl odzywiania jaki ja stosuje] to dieta nielaczenia bialek z weglowodanami:) poczytaj o niej:) skoro masz taki problem ze zdrowiem, to sobie nie zakladaj, ze w krotkim czasie schudniesz tyle co Twoja siostra:) lepiej, zeby to dluzej trwalo i nie odbilo sie negatywnie na zdrowiu. jestes mloda wiec powinnas byc silna, zdrowa i energiczna:) poza tym czeka Cie duzy wysilek w postaci intensywnej nauki do matury, wiec musisz dbac o siebie:) komponuj sobie tak posilki, zebys po nich czula sie energiczna, a nie ospała:) ja w twoim przypadku wyeliminowalambym calkowicie slodycze [przynajmniej na miesiac] i cwiczyla [tylko wiadomo, nie mozesz sie forsowac] powoli i spokojnie dojdziesz do celu:) ciesz sie, ze generalnei jestes szczupla:) na modelowanie brzucha dobre sa cwiczenia tami lee - jak mozesz to sciagnij z neta, no i aerobiczna 6 weidera, chociaz ja bym Ci jej nie polecala, bo to sa dosc męczące cwiczenia i raczej nie powinnas ich cwiczyc, przynajmniej teraz, zeby nie nadwyrezac za bardzo organizmu. agutexxx:) witamy witamy:) tak nagle zamilklas po slubie......nooooo!!! ja tez poprosze o foteczki:) buźka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emiska:) zapomnialam sie spytac, maszjakis masazer w domu? jersli nie, towarto takei cos kupic, np. w rosmannie :D i masowac sie systematycznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie witajcie:) Agutex 🌻 Hi hi faktycznie Ci sie poprzestawialo cos z literkami:P Bardzo sie ciesze ze dostane foteczki:):):) Dla przypomnienia moj adres to jabol89@interia.pl Ojjjjjj Agutex.... O wage nawet nie pytaj:( Przez wakacje mi sie troszke przytylo... W pewnym momencie wazylam 73 kg, potem jakos zrzucilam 1 i klops. Ważąc te nieszczesne 72 w koncu sie zawzielam i zrobilam na forum akcje wspolnego odchudzania, podczas ktorej udalo mi sie juz troszke schudnac i w tej chwili waze tyle co Ty, 69 kg:) W tej chwili moim celem jest dojscie do 65, potem do 60 a potem ostateczne 58 kg. Ech... Kiedy to bedzie... Byle tylko zdarzyc do studniowki:):):) Na poczatku szkolnego szlo mi gładko i szybko tracilam na wadze ale w tej chwili mam tyle nauki ze jest coraz gorzej............ Aniseed o jakim masazerku piszesz?:) takie drewniane cos z wypustkami? Ja na gładka skore polecam zimne prysznice. Moge dac gwarancje ze efekty sa widoczne juz po zaledwie kilku razach. Emiska powiedz mi prosze gdzie ty mieszkasz i gdzie chodzisz do szkoly ze musisz tak cholernie szybko wstawac???? Kurcze no Agutex kochana juz do nas wrocila to teraz czas na Asie 2006, gdzie ona sie podziewa tak dlugo??? Asiu wracajjjjj 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia:) noo noo takie cos drewniane z wypustkami:) w rosmmannie jest chyba z niebieskimi z jakiegos tworzywa sztucznego:) fajnie sie takim czyms masuje:) ja mam caly drewniany i jestem bardzo zadowolona:) chociaz bym wolała, zeby działał automatycznie:P ja napisałam Asimaila z pytaniem gdzie sie podizewa ale jeszcze nie odpisała :( buuu Miłego dnia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniseed jak polecasz taki masazer to chyba zainwestuje:) Bo z tego co sie orientuje to takie cosik to duzo nie kosztuje a na cellulit i stan skory dziala rewelacyjnie.. Dzieki za info:) Mam nadzieje ze Asia Ci odpisze......... Martwie sie czemu zniknela na tak dlugo... Smutno tu bez niej.... Ja zaraz spadam sprzatac chate, a jak mamuska wroci to sie musze wziac za sprzatanie autka:P Jej sie nie chce sprzatac ale od kiedy ja prowadze to co jak co ale porzadeczek musi byc:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki masażerek max 15 zł kosztuje:) fajna sprawa, bo uędrnia skóre i poprawia krążenie:) na allegro sa takie fajne mechaniczne:) moze kiedyś się skusze, jak w końcu znajdę prace i odłożę troche pieniędzy :P mam na myśli coś takiego -> http://allegro.pl/item243458208__masazer_antycelulitis_mg1001_fv_trans_0_zl.html chyba bym sie masowała cały dzień :D :D :D :D :D :D ja też idę sprzątać:) ale najpierw pójdę pospacerować z bestią p olesie, bo taka piękna pogoda dzisiaj, więc nie ma co marnowac czas na siedzenie przy kompie :) Do Asi napisałam kilka dni temu, moze gdzieś wyjechała....hmmm???? ale miejmy nadzieję, że wróci do nas :D ciao 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
hej Kocahne:) moje! cos mi internet nawalal i dopiero kompa co odpalilam ucze sie z bioli:/ hmm..Aniseed chetnie zainwestuje rowniez w coscik takiego przejde sie w pon do rossmana:) hmm.. ja tera zjem malo i czesciej a mies=ezy posilkami jem np papryke czy cos..nie przejadam sie i o wiele lepiej sie czuje:):) wody mam zapas:P pije tez zielona herbate...:) Mysia..a ja musze tak wczesnie wstawac poniewaz mieszkam na wsi oza miastem:Pno i przed 7 musze wyjscz domu an empek ide gzdie 7 min zalezy jskie tempo narzuce i jade do miata ok 30min..a potem ide z 20-30min do szkoly:) takze sniadanie spalam szybko:P niestety ale jak trzeba to tzeeba co zrobisz..:P tera zjest cholernie duzo nauki musze sie uczyc ze wszystkiego do tego lekture przeczytac :/ :O :O a wlasnei powiedzcie mi jescze czy pestki tucza?? bo czasami jem pestki ..czy nei mozan jesc odcazs odchudzania?? Mysia ja tez mam nadziejz e schudne do studniowki ..mam 19 stycznia troche czasu jeszcze jest pocieszam sie tym ze musze tylko zrucic boczki i nic wiecej.. hmm.. a macie moze jakies domowe sposoby na pozbycie sie sincow spod oczu??wiecei..przy mojej anemii jak nei naloze pudru to wygladam okropnie..wory i since mam okropne blada twarz jak smierc wygladam moze znacie jakies sposoby na minimalne chociaz pozbycie sie siniakow?? ok lece sie uczyc:O buziaki dziekuje za raady :) Damy rade laski!!!!!!!na pewno!!!!!! a co do slodyczy to nie jem jzuz ok 16 dni ytyle ze ostatnio co zjadlamz elki..a tak to nie.i nawet mnie nie ciagnie zastanwawiam sie czy moge pic tak czasami szklanke soku...czy lepeij nie??Wy pijecie czy nie?? buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emiska:) masz taka cera i podkrązone oczy oraz cienie bo brak żelaza w organizmie:) wlasnie jak sie ma anemie to takie sa między innymi objawy:) uzupelnisz poziom i powinnas sie poprawic. ja tez ostatnio cos zauwazyłam, ze chyba mam mało zelaza w organizmie i niedobory witaminy A....:( ja na cienie stosuje oklady ze swietlika [dostepny w aptece] klade sobie te torebeczki na oczy i czekam jakis czas i na drugi dzien lepiej wygladam;) zreszta ja tez bladziocha jestem straszna ale nic na to nei poradze, taka mam niestety karnacje, ze opalenizna sie jej nie trzyma, a do solarium nie mam zamiaru chodzic:P te pestki z dyni i słonecznika sa dosc kaloryczne ale zawsze mozesz cos tam skubnac:) tylko zebys nie wsuwala dziennie calej paczki:) na opakowaniu powinno pisac ile zawieraja kcal:) nie mniej sa bardzo zdrowe:) zawieraja cynk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
Aniseed jestes kochan:) dziei za opowiedzi:) no nie jem tak duzo tych pestek:P a wlasnei am ta masc ze swietlika tyle ze mama kupila od prezmeczonych oczu od siedzenia przy kompie..tak pisze..zamiast pod since pod oczami..i nie pomaga..no wlasnie jem duzo burakow ale tylko salatki bo zupy nei cierpie:P kiwi sie zatrulam zima wiec nie przepadamz za kiwi...ojj to idz do lekarza i sie zbadaj..bo z anemia nei ma zartow...:O ja ciagle jestem oslabiona..nie tak jak kiedys pelan energii..mimo ze jesm energiczne posilki szcegolnie sniadania to i tak slobo mi..nawet jak ide z z samego dolu na gore po schodach czyli ok 2 pieta jakby to juz ledwo oddycham tak ciezko..no zjadlam dzis na kolacje poltora kromki chleba w jajku:P bo lubie to jesc:) teraz wzielam zeszyt z bilogii i mam zamiar krecic hula hop i sie uczyc..choziac ucze sie od rana i nic nei wchodzii:O zostalo mi wykuc z samej biolii 4 str..a do tego fiza..chemia 200str ksiazki:O jjeu..jutro rano lece do Kosciola i dalej do nauki..ale coz..na razie wole..sie uczyc a nei imprezowac w tym roku szczegolnie mi zalezy na nauce.. to dobrej nocy zycze :):) ja predko sie nie poloze pewnie..buziaki👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no tak fatalnie to sie nie czuje:) spokojnie moge biegac, skakac i smigac na orbitku:) ja wlasnie od siedzenia przy kompie mam czesto czerwone i spuchniete oczy:) ale swietlik mi pomaga, nie mniej jednak musze sie udac do okulisty, bo chyba znowu mam zapalenie spojówek :( wrrrr pytałas sie o soki...mozesz pisc ale najlepiej warzywne i wyciskane w domu a nie takie pełne chemii z kartonu:D co ty sie tak uczysz duzo????? kurde ja sie w klasie maturalnej nie przemeczalam za bardzo:) zreszta matematyke zdawalam, wiec nie mialam za duzo nauki:P tyle, co z polskiego :P ide cwiczyc... :D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze dodam, ze kiedys pilam codziennie dwe, trzy szklanki soku warzywnego, głownei z buraków i marchewki, a do smaku dodawałam jabłko:) i byłam pełna energii, cera mi sie poprawiła no i mi sie jeść nie chciało:) po szklance soku czułam sie pełna:) tylko mi sie nie cce ich robić:P ot, prózniak jestem :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
hehe no to fajnie jak tak:) :) to moze zrobie taki sok:P no ucze sei bo trzeba noo:P ale co zrobisz heheh... teraz wlasnei tez lece sie uczyc:) z biloii:O dzis nei cwiczylam nie mailam casu moze wieczorem pocwicze roche.. buziaki milej niedzieli pogoda cuudasna:P papapa👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia2006
Witajcie babeczki:-) Muszę coś napisać, bo widzę, że się martwicie troszkę:P Jestem, pracuję, nie mam na nic czasu. Z braku natchnienia nic nie piszę, a może dlatego, że nie mam się czym pochwalić:( W pracy urósł mi tyłek. Zamierzam zapisać się na siłownię, albo aerobic jakiś, bo w przeciwnym razie może dojść do tragedii :P Agutexxx- dawaj te zdjęcia ze ślubu:) Pokażę Wam moje cudo, teraz jest już duża, ma 3 m-ce, tutaj miała może dwa http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/810e80080aedcb86.html Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×