Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

Mysia:) nie ogladam tej telenoweli ale popatrze w necie na zdjecia:) zreszta Ty masz piekne długie włosy, wiec nawet jakbys takie zostawiła, to tez byś ładnie wyglądała:) Emiska:) uważaj na takie herbatki:D nie kupuj takich, ktore zawieraja senes, bo on przy nadmiernym spozyciu rozleniwia jelita, powoduje krwawienia i takie tam:) ide wyciska.ć sok z czarnej rzepy [fuj jak to śmierdzi!] na polepszenie kondycji włosów:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiska 🌻 jasne, chetnie obejrze zdjecie sukienki. Moj mail to jabol89@interia.pl Mozesz rowniez mi wyslac swoje aktualne zdjecie, jestem ciekawa jak wygladasz, jesli bedziesz chciala to odwdziecze sie tym samym:) Tez mam studniowke 19 stycznia:):):) Co do makijazu to ja w sumie po tabletkach antykoncepcyjnych mam tak ladna cere ze nie musialabym nakladac pudru ale nie lubie jak mi sie pychol błyszczy:P Wlosow nigdy przenigdy nie farbowalam i nie zamierzam. Tez odradzam te herbatki, za kilka dni bedzie Cie meczyc biegunka. Aniseed - tydzien temu bylam u fryzjera i troche zmienilam fryzurke ale i tak w najdluzszym miejscu mam wlosy za łokiec:P Wiesz, juz p[are osob mi mowilo ze nic z wlosami nie musze robic bo i tak beda sliczne... Na codzien mam proste wlosy wiec chcialabym na studniowke wygladac wyjatkowo i inaczej niz zawsze.... Czas na skakanke, mykam, paputki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
uuu LAseczki jak dobrze ze Was mam to zrezygnuje z herbatek:) Mysia..ja farbuje wlosy bo..mam naturalne ciemny braz i mi nie pasuje;/co pradwa mam zniszczone troche ale tam ccuzje sie w takich dobrze..hmm..co do zdjecia to oge przeslac moja buzka a kieci foto przesle jakos w weekend bo.. kabelek siorka do wawy wziela:P wysle Ci zaraz foto:) moja poczta to didlinka18@wp.pl wiec jak cos czekam na foto Twojej buzki:) 👄 zaraz lece lulu dobranoc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
no Myszka fotki juz poslzyna Twoja poczte i powieddz czy doszly i ka wrazenia:) ale tak szczerze ok?:P:P buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No musze powiedziec ze nie bardzo mi sie chcce wierzyc zebys miala boczki bo na zdjeciach wygladasz na szczupla osobke. A co do wlosow to jesli sie dobrze czujesz w farbowanych to wlasnie to jest najwazniejsze. Zeby Tobie podobalo sie jak najwiecej rzeczy w sobie. I tak trzymac. Chociaz ja akurat, pomimo ze uwazam ze kolor moich wlosow nie jest ciekawy to stawiam na zdrowie i kondycje czuprynki. Dbam zeby ich nie niszczyc. Zreszta na zdjeciach bedzie to widac. Niestety to nieaktualne fotki, tam mialam wlosy sciete prosto a teraz mam w szpic. I tez jest ladnie:) Zdjecia wyslane, mam nadzieje ze doszly. Milej nocki, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
hejka:) Mysia serdecznie dziekuje za zdjecia:) masz bardzo ladna czuprynke:) i lsniaca:) wygladasz na bardzo radosna osobke i pelna zycia:) i taka tez sie wydawalas przyjaznie nastawiona do ludzi to fajnie:) przesle Ci jutro zdjecia sukienki:) hmm..a co do zdjec moich powiem ze ogolnie jestem chuda..nogi jak patyki i wtyzej tez chuda tylko te boooki;/ a niestety mam je..jak bluze zakldam sa male alle cos obcislego to szokens.. wlasnie zjdalam na obiad musli bo na obiad mielone:P a nie przepadam zbytnio:) he no i tak sie nasmialam koledzy mnie do domu podrucili:) a dzis nie robir nic chyba sie obijam zero lekcji:P papsy :) laseczki:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki:-) Dzisiaj nikt, ani nic nie może mi popsuć nastroju, ponieważ mamy piątek.....:-):-):-) Ostatni dzień roboczy w tym tygodniu....męczącym tygodniu:-( Jadę do rodziców, może na grzybki wyruszę, a może po prostu odpocznę. Kupiłam sobie wczoraj steper, strasznie męczące urządzenie. Na orbitreku chyba łatwiej sie ćwiczyło, ale nie chciałam zagracać mieszkania wielkim sprzętem i stąd pomysł na steper właśnie. Mysia - Ty chyba pisałaś, że nie męczysz się na nim, jak Ty to robisz, albo ja naprawdę tak zupełnie pozbawiona jestem mięśni. Strasznie mnie nogi bolały i to chyba po 200 krokach (o ile dobrze interpretuję dane na liczniku):-( Aniseed - nie byłam jeszcze na siłowni, ale wybieram się, tylko 13-go! Ma być dzień otwarty, wszystko za darmo i promocyjne ceny na karnety, więc skoro tyle wytrzymałam, to i tydzień poczekam:) Życzę Wam miłego weekendu, zrzucenia kg, ujędrnienia ciała. Agutexx, czekam na zdjęcia ślubne, a od innych Pań aktualne też poproszę:) asiulkapyk@o2.pl Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Emiska - dzieki za komplementy:) 🌻 Nie przejmuj sie tak tymi boczkami:) Ludzie to takie stworzenia ze zawsze znajda w sobie cos niedobrego, jak boczki znikna to cos innego zacznie Ci przeszkadzac:P Asia :) alez optymistycznie bylas wczoraj nastawiona do swiata:):):) Co do steppera to nie napisalas jaki masz, ja mam skretny, podobno jest bardziej meczacy ale ja np odczuwam zmeczenie przy ilosci 3,5 tysiaca krokow. Jednak jest to tylko bol lydek, poce sie na tym niestety malo. W moim przypadku sie nie sprawdzil, ciezko sie na tym chudnie no ale wiadomo ze na kazdego cos innego dziala:) Pamietaj Asiu zeby naciskac na pedaly cala stopa a nie tylko palcami. Powodzenia =) Buziaki cmok cmkok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) Dla tych które zapomniały studiuję zootechnikę zwaną zoofilią ;) mam juz tydzień za sobą i mogę już powiedzieć że bedzie ciezko..już od poniedziałku mam wejsciowki itp...:/ bede sie starala...nie ma wyjscia.. no ale sa i przyjemne strony studiow ;) coz to za imprezy ;D ajajajaj...:P hehe no i musze sie pochwalic :D przez tydzień na uczelni schudłam 3,5 kilo :D w takim tempie szybko pojdzie :D hehehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 👄 Ja tylko na chwilkę, bo zaraz uciekam do domu. Znów męczący dzień mam za sobą:-( Nasza Menager:P nas odwiedziła, że niby w celu wprowadzenia nowych technik sprzedaży, obniżek itp. Ja trochę inaczej patrzę na sprzedaż w tej firmie, ale cóż...szefów słuchać trzeba:P Byłam w weekend w domku, oczywiście spacerek po lesie zaliczyłam:-) Grzybów jest niewiele, no może opieńki... Moja kicia na smyczy spacerowała po ogródku, a mój mąż wprowadził ja w największe błoto, co doprowadziło do wielkiego lamentu, przy myciu stópek, po powrocie do domu:P Mysiu - ja mam też skrętny stepper, jak tylko znajdę dzisiaj siłę, to go dopadnę:P zła - gratuluję spadku wagi, tak trzymaj, tylko pamiętaj, że alkohol to też kalorie:P/to tak z zazdrości:P/ Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
hej Kobitki🌼 Wiatm Was wszystkie serdecznie..ojj jakos nie mial ostatnio czasu zeby sie tu udzielic:P ajj..cza s tak leci szybko jej..dzis poniedz..tak nie chcilao sie isc do szkoly tym barzdiej ze taka pogoda:O:O SZOKENS...ciagle lalo tera znarazie nei pada.. zimno a w szkole juz w ogole..normalnie drgawki kazdy ma :O najlepiej w domu siedziec weekend minal szybko bardzo:( sie bijalam i sie nie uczylam..jakos nei mailam sily i ochoty i kurde musze od siostry hula hopa zabrac w koncu pewnei w piatek wezme bo nei mam na czym cwiczyc a nie cwiczylam ponad tydz:O:O:O co mnie martwi ale to tez z braku czas:( teraz maturalna klasa to ciagle cos trzeba na jakis przedmiot:(.. ajjj..ale grunt to byc silnym i wierzyc w sibie:) czas leci szybko i nie ublaganie..:) coz..jakos slabo sie czuje dzis..jak kazdy pewnie zreszta:O Mysia zaraz Ci wysle zdjecia mojej kiecki:) a wogoel za 3 tyg na polowinki kolega mnie zaprosil:) ojj..ale slodyczy nie tkne!!! o nie..no i nieiwem czy cos oprocz owowcow tkne..moze..piwo wypije..ale wodki zero.. i zadnych posilkow :P he:) 👄 damy rade wszyscy tu DAMY RADE!! a..zla gratuluje zrzucenia zbednych kg:D bo o to tu chodzi:) ciesze sie z Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
hej Kobitki🌼 Wiatm Was wszystkie serdecznie..ojj jakos nie mial ostatnio czasu zeby sie tu udzielic:P ajj..cza s tak leci szybko jej..dzis poniedz..tak nie chcilao sie isc do szkoly tym barzdiej ze taka pogoda:O:O SZOKENS...ciagle lalo tera znarazie nei pada.. zimno a w szkole juz w ogole..normalnie drgawki kazdy ma :O najlepiej w domu siedziec weekend minal szybko bardzo:( sie bijalam i sie nie uczylam..jakos nei mailam sily i ochoty i kurde musze od siostry hula hopa zabrac w koncu pewnei w piatek wezme bo nei mam na czym cwiczyc a nie cwiczylam ponad tydz:O:O:O co mnie martwi ale to tez z braku czas:( teraz maturalna klasa to ciagle cos trzeba na jakis przedmiot:(.. ajjj..ale grunt to byc silnym i wierzyc w sibie:) czas leci szybko i nie ublaganie..:) coz..jakos slabo sie czuje dzis..jak kazdy pewnie zreszta:O Mysia zaraz Ci wysle zdjecia mojej kiecki:) a wogoel za 3 tyg na polowinki kolega mnie zaprosil:) ojj..ale slodyczy nie tkne!!! o nie..no i nieiwem czy cos oprocz owowcow tkne..moze..piwo wypije..ale wodki zero.. i zadnych posilkow :P he:) 👄 damy rade wszyscy tu DAMY RADE!! a..zla gratuluje zrzucenia zbednych kg:D bo o to tu chodzi:) ciesze sie z Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
he nie wiem czy u Was tez ale u mnei sie zacina ostatnio nasze forum laboi nie moge sie wypowiedziec:O:O Mysia doszly zdjecia??👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra dziewczynki spróbuję powysyłać zdjęcia ślubne na wasze maile ale je podajcie. Buziaczki dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie, milczace dziewczyny bardzo serdecznie... :) Dzisiaj sobie zrobilam wolne, a co tam, mam mase nauki wiec kiedys trzeba sie zaczac uczyc, matura jest dla mnie wazniejsza od biezacych lekcji. Wczoraj juz tak na powaznie zaczelam sie uczyc biologii, mam pare swietnych ksiazek, bardzo fajnym jezykiem sa pisane wiec az przyjemnie sie tego uczyc:) Jesli chodzi o diete to jak na razie wagowo stanelam w miejscu z braku czasu na cwiczenia. Waze w tej chwili 68,7 kg wiec juz wrocilam do wagi sprzed wakacji :) Emiska dostalam zdjecia sukienki:) Ladna, podoba mi sie jednak ja nie jestem az tak odwazna by pojsc w krotkiej kiecy... Nie chodzi nawet o moje nogi bo nie sa az tak tragiczne, tyle ze wiem ze za dlugo to ja w butach na obcasie nie wytrzymam, to pewne i oczywiste a jak bede miec dluga sukienke to nawet jak sobie trampałki po paru godzinach ubiore to nikt sie nie pokapuje:P:P:P Druga sprawa to fakt iz marzy mi sie po prostu dluuuga suknia... Ech, mam nadzieje ze bede wlasnie taka miec, dluga, szeroka na dole. No ale to sie zobaczy, jak na razie to trzeba najpierw schudnac zeby w nia wejsc:P:P:P:P:P Agutex - w dalszym ciagu czekam na fotki:):):) Mykam na sniadanko a potem biore sie za ksztalcenie sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam jeszcze na chwile pokazac jakie sukienki mnie interesuja. Te bardzo mi sie podobaja, jestem tez zachwycona cena:) http://allegro.pl/item252483726__b_c_suknia_c_r_y_n_o_l_i_n_a_36_silver_black.html#photo http://allegro.pl/item254652306__b_c_suknia_g_r_a_c_j_a_36_black.html#photo Dlugie, rozkloszowane, no cudenka. No ale kazdemu sie cos innego podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki👄 Wielkimi krokami nadchodzi zima....brrrr, w pracy mam lodówkę, ręce mi zamarzają, boję się o swoje zdrowie, bo pierwszej młodości już nie jestem:P Dzisiaj jak znajdę czas, to idę jakiś piecyk kupić, czy cuś:P Weekend minął za szybko, co było do przewidzenia. Bardzo potrzebuję odpoczynku, ale niestety.....:-( Byliśmy w Ikei, co nie było mądrą decyzją, bo ludzie tam spędzają czas w weekend właśnie, jedzą, siedzą, dzieci się bawią, ogólnie tłumy.....wyjazd zaowocował kupnem szafy, więc nie ma tego złego...:P Teraz musimy ją poskręcać i będzie pięknie:-) Aniseed - gdzie Ty?:-) Mysiu - ładna jest ta pierwsza sukienka, ale trampek nie zakładaj, nawet jak miałabyś umrzeć z przemęczenia:P Ostatnio oglądałam płytę z wesela mojej koleżanki i była tam laska w czarnych spodniach, do tego miała czerwoną tunikę, była chuda i wyglądała cudnie. Wyróżniała się z tłumu tak samo wyglądających babeczek, wyfiokowanych. Może więc czasami warto ubrać się skromnie i właśnie tym zwrócić na siebie uwagę wszystkich. U mojego siostrzeńca na studniówce była laska podobnie ubrana, tylko zamiast spodni miała długą rozszerzaną spódnicę z tafty i czarne rękawiczki. Ale nie jest to aluzja do Twojej osoby, broń Boże:-) Każdy ma jakieś marzenia, ze ślubem jest podobnie:-) Pozdrawiam🌻👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja je wyślę tylko coś wczoraj mi skrzynka siadła, ale spróbuję dzisiasj, tylko tak po jednym osobno bo nie wiem jak razem powrzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki u mnie z dietą tak średnio na jeża, ale muszę się wkoncu zmobilizować i wziąść do roboty. ASIU i MYSIU wysłała wam zdjęcia. Mam nadzieję że dotarły- jak ktoś chciałby jej jeszcze niech napisze i poda maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Agutex 🌻 Dziekuje bardzo za zdjecia, sa sliczne. Nie widac po Tobie zebys tyle wazyla, albo po prostu sukienka - zreszta cudowna - wszystko sprytnie maskuje:P:P:P Asiu - co do niedzielnych zakupow to masz racje, ostatnio wlasnie najlepszym sposobem ludzi na spedzanie wolnego czasu jest siedzenie w supermarketach.. Bez sensu. Co do sukienki to chyba znalazlam swoje cudo... http://allegro.pl/item256552916__glamorous_34_44_tu_42_.html#photo Jest skromna ale niepowtarzalna i taka urocza.... Co o niej myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa wlasnie laski, zapomnialam, czy ktoras z Was wie moze kiedy teraz jest zmiana czasu?? Bo ta szarowka rano mnie dobija..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiu no ja tu ważyłam 60 kilo. to prawie dziesięć mniej- a suknia akurat wogóle nie jest maskująca- ach też żałuje że utraciłam to nad czym tyle pracowałam. No ale rzuciłam palenie, a konsekwencje tego są. Ale i tak się cieszę zdrowie najważniejsze. Biorę się od dzisiaj za siebie na maksa i nie ma żadnych wykrętów. Buziaczki dla was dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
hej LAseczki:) dlugo mnie tu nie bylo Mysia dokladnei ja tak jak TY nie mam teraz czasu na nic.. teraz caly weekend czytlam 'chlopow' na nic nei mialam czasu tylko non stop czytalm i pamietam wszystko jutro mam kartkowke Mysia.. zaraz luukne kiecki co Ci sie podoba:) ja ide w krotszej:) jakos jak mowisz kazdy ma inny gust:) nauczyciele cisna a najbardziej facetz matmy boje sie bo jestem slaba z matmy:|:| boje sie,,, a tak to ok nawet.. ciagle kuc trezba:| strasza bo juz za 2 ,5 miecha polrocze :O:O ale czas leci Mysia ze mnei to sie smieja bo ja tak podchodze do szkoly zeby wy3mac ze mowie codzienni to jest moj ostatni np 16 pazdziernik kiedy jestem tu w tej szkole:P hehhe.. ja zdaje z wosu.. i chodze juz na fakultety z wosu i z angola a w ferie co dopieor z polak sie zaczyna.. musze zaczac czytac ksiazki.. zeby ruszyc coscik z prezentacja:O my juz dzisiaj wybralismy an 100dniowke znaczki takie fajne blyszczace i zaproszenia :) Mysia.. ja rowinez nie mam w ogole czasu na cwiczenia nei cwiczylam daaaaaawno ale za to w ogole zmienilam nawyki zywieniowe:D:D tak slodyczy nie jem ponad 30 dni:D:D nic..nawet c ukierka no nic..gazowanych tez w ogole:D teraz jem owoece a jablka to juz w ogoel jem codziennie do szkoly obowiazkowo mam jblko:D jem malo a czesto a czasmai az przesadzam bo jem bardzo malutko a czesto zreszta jakos juz nei umiem jesc duzo.,teraz sie przekonalam sie ze mam silna wole.. bo zawszze w domu sa jakies slodkosci aja nie tknelam nic.. juz tyle czasu:d i to mnie cieszy:D kolacje to roznie jem lub nie ...:D ale zwaze sie dopieor gdzies za 2 tyg i zobacze czy cos mi ubylo znowu czy nie:D 3 tyg bylo 58,5:P a musi byc 53 a potem 50:D no troche czasami pije sokow..osttanio wypilam duzewego kubuisia:P ale to od czasu do czasu pozwlam sobie na calego tak to pije szklanke lub w ogole:P moje sniadanie to kanapki lub ostatnio muesli ktore sama robie tak jak Aniseed:D czyli owsiane platki kukurydziane odrobina rodzynek pestki nom.. a do szkoly zabierm 2 rzadko kiedy 3 kanapki i jablak:D potem jejm ok 16 obiad maly bardzo potem jablko czasem i kolacje czaswem:D aha Mysia sluchaj co do tego jedzebie powiedz mi czy np tak zjem kanapkee.. potem za godz jem jablo.. i potem znowu kanapke za godz toz le?chyba za maly odstep czasu co? boo czasami jem tak ze o 10 kanapk..potem 11 jablko 12 kanapka albo na odwrot 2 jablka i 1 kanapke ale to czase tak mam bo czasem to jem co 2 3 godz jak jestem w szkole:) ale lipa z jednej strony.. bo odkad nie jem slodyczy ograniczam jedzeine:D baardzo czasem nawet to nei amm juz okresu ponad 2 mies:O musze isc do ginekologa swego w koncu.. hm..jesiemn i zima to trovche lipny czas na odchudzanie bo wlasnei wtedy potrzeba duzo energii a ja jesc duzo juz nei umiem serio..nawet kawe jak czasem pie to bez cukru:D wiem ze jablka zawieraja cukier.. ale wole jeszc duzo jablek niz batony np.. he..mam plaski brzuch juz:D ale boczki musz ami zejsc koniecznei do 100dniowki mam na to 2 mies gzdies.. to malo;| ale zobaczymy czy se uda oby:) Wam tez tego zycze bardzo:D dzieki Wam i tej str zmobilizowlam sie:D mama krzyczy:P ze malo jem:) heheh i przekonalam sie ze bez slodyczy da sie zyc:D:D:D a czy ser hohland ten w plasterkach tuczy?bo czseto robei kanapki z miesem i tym serem czy lepiej go nie jesc?powiedzcie plisss:) ok bede konczyc:) Mysia na pewnoe bedziemy pieknie wygladac na 100dniowce:D ja w nastepna sobote ide na polowinki.. zaproszenie dostalam tyle ze jak zobzcytal moje boki:( i plaski tylek w sukience sie zalamala az lzy mi polecialy ze zlosci wiec teraz biore sie ostro:D tzn i tka juz sie wzielam ale do 100dniowki musi byc git1!!!!!lece pisac sciagi na fize:| buziaki Uda nam sie!!!!!!❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki👄 Dzisiaj wydaje się być troszkę cieplej, chociaż z tego zimna to skóra na dłoniach mi pęka. Mam nadzieję przetrwać zimę, chyba, że zamkną nas wcześniej, bo utargi marne. Chyba wszyscy przygotowują się do Wszystkich Świętych i znicze kupują:P Agutexxx - ślicznie wyglądałaś, a sukienka cudna, taka delikatna:-) Co do tycia, to cholerka chyba po ślubie tak jest:P, ja nie rzucałam palenia, a parę kg do przodu mam. Postanowiłam jeść same owoce i warzywa, no, może jogurcik raz dziennie, przynajmniej do Święta, no i ćwiczyć. Zobaczymy, czy na moje ciało to zadziała:-( Słodycze też odstawiłam, nie wiem, czy winku się oprę, ale może lampka nie zaszkodzi od czasu do czasu:P Mysiu - ta sukienka jest najładniejsza z tych co pokazałaś, skromna, ale śliczna. Materiał trochę ryzykowny, bo nie można sobie pozwolić na fałdki, ale Ty już jesteś wysportowana, a do tego czasu talia osy...:-) ale się obijam......aż mam wyrzuty sumienia....:-( Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu smaruj łapki kremem bo bardzo Ci sie zniszcza. Winko jest bardzo dobre dla naszego organizmu, oczywiscie o ograniczonych ilosciach:) Kurcze mi tez sie ta sukienka tak strasznie podoba.... Ale tez sie boje jak bede wygladac w takim materiale. No coz, cialko mam spore ale na szczescie bardzo jedrne i bez nierownosci.. Ale jeszcze mam czas na kupno sukienki wiec spokojnie spokojnie:):):) Co myslicie na temat hydrokolonoterapii? Ostatnio cos szperalam w necie i sie natknelam na to... Zaciekawilo mnie to. Poczytajcie cos o tym prosze i podzielcie sie swoim zdaniem. A moze ktoras z Was to robila? Aniseed gdzie Ty sie podziewasz?? Emiska - jak na razie to ja sie zdecydowalam na angielski pisemny rozszerzony, ustny podstawowy, polski podstawowy, biola rozszerzona i gegra podstawowa. W zaleznosci jak mi pojdzie nauka to moze gegre sobie rozszerze i doloze podstawowy wos ale jeszcze nie wiem czy dam rade. Nie odpowiem Ci na Twoje pytanie o odzywianiu bo jedzenie nie moze sie stac obsesja. Jedz to na co masz ochote i tak zeby sie najesc i nie chodzic glodna i tyle. Powiedz na jakim Ty jestes profilu ze w klasie maturalnej masz fizyke??? Paputki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
hej hej Lasencje.. uu..ale spac sie chce.. walnelma kawe mala (bez cukru) a dalej na spanie muuli:| hmm..Mysia to ja juz nie iwme bo przeciez co do jedzenie mailo byc malo a czesto.. i wiesz..jedzenie stalo sie moja obsesja chyba strasznie sie ograniczam..w szkole tylko jem co god zlub 2 3 ale to i tak mam na caly dzien 2 3 kanapki i jablka .. dzis zjadlam orzeszkow ziemnych troche ale to pozwolilam sobie na troche a tak nie jem slodyczy i chipsow itp dllugo bardzo jutro ide sie chyba zwazyc w szkole bo w domu nie mam wagi:O musze kupic... czuje sie za to dobrze..tzn chodiz o figure sie nei przejdama..i jest ok:D nie ciwcze za to.. bo czasu nie mam wogole.. Mysia to gratuluje takiego zapalu do matury i wybrania tylu przedmiotow:D ja to zdaje z 3 i mi dosc.. a co do profilu to jestem w Liceu profilowanym ekonomiczno-administracyjnym,,, i wlasnie fize mam:O i gegre..ktora miala odpasc w ogole mielismy nie miec pracy biuyrowej i technologii tzn niz z komputerami a mamy jednak infe...bo teraz nowa dyrka..posrana taka ze szok!!!!!! plecy mi cos bola.. musze sei w nast tyg przejsc do ginekooga odkad zaczelam ograniczac zarcie.. i wogoe diete zaczelam nie mam juz dlugo okresu... w sumie fajnie:P ale ytrzeba isc..teraz caly weekend tez bede kuc mam caly przyszly tydz zawalony:O buu.. ale coz trzeba/..Mysia wiesz..martwi mnie jedno.. ze mimo to ze tak sie ograniczam ze nei schudne juz..:(:(:( a do slodyczy mowilam mam wstret.. na razie:D i jestem dumna zdeka byla zla ze prezszki zjadma ale tam:P heh mam jescze 2 jablka:P w sumie zobacz jablka maja cukier ale chyba jest lepiej jesc jablka niz batony czekolady itp co nie.? ok lece do lekcji:| buu... Mysia a suknia jest super a tam wez..mozesz sobie raz pozwolic :D ja te zbede skromnie wygladac dlateo wlosy tze mi siostra bedzie robic.. jednak .. i taka prosta fryzure..przesle Ci napewneo fotki po 100dniowce:D hie buzka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Asiu, a czy mogłabyś wysłać mi swoje zdjęcia:) Asiu to na to to obijanie masz dużego kopniaczka ode mnie i do roboty. Mysiu- ale do tej matury to ty będziesz miała głowe. Boże ile przedmiotów. Jak ty dasz radę?. Ja zdawałam z biologii, polskiego i angielskiego, jeszcze matura na starych zasadach, a teraz- ale się porobiło. A gdzie zamierzasz iść na studia i na jaki kierunek- albo o jakim marzysz? Emiska- troszeczkę więcej jedz tak min 4 posiłki dziennie- bo gdy się je rzadko to zwalnia się przemianę materii- a to jest bardzo łatwo zrobić gorzej jest podkręcić. I koniecznie poćwicz, wtedy nie będziesz musiała się głodzić. To że nie odczuwasz głodu wcale nie znaczy, że organizm nie jest głodny. Spowolniła się przemiana materii i organizm pobiera mniej i stara się odłożyć na tak zwane głodne czasy. A powinien to spalić i nie bać sie o dalsze posiłki. Dlatego bardzo ważne jest - jeść małe posiłki 4,5 razy dziennie i przede wszystkim regularnie z przerwami co 2- 3 godziny.. I koniecznie udaj się do lekarza. Buziaczki dla was dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×