Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Gość awaczko
Oczywiście chce cie Beti_blu, poprosić o pomoc w dekorowaniu sali. Wesele będzie na początku sierpnia w restauracji która posiada już stałą dekoracje, a mianowicie przy suficie pozawieszane sa płyty cd, znajdują się tam na dwóch ścianach okna, które zasłaniane sa zasłonami w kolorze bordowym. Chodzi mi o udekorowaniem miejsca za Nami tzn. jest tam duże okno i dletego nie mam na to pomysłu, myślałam o sercu z balonów tylko jest jeden problem, bo suknie mam w kolorze cappucino i wszystkie dodatki też będą w kolorze ecri-złoty, więc jakie powinny być te balony (zasłony w kolorze bordo)? Prośba o te instrukcje do wykonania girlandy, chodzi mi o węże i serce? Pozdrawiam i dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anku kupiłam 22 metry długości o szerokości 3 metry, zamierzam z tego zrobić 8 pasów (niezbyt szerokich) o długości 11 metrów na internecie też szukałam i niestety nie znalazłam szukałam po sklepach z tkaninami i udało się i to całkiem niedaleko napisz skąd jesteś, bo ja ze śląska acha jest duży wybór kolorów markizety:) kupiłam też na ozdobę stołów 15 metrów bordowej tylko, że 2,5 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety ja jestem z Warszawy :( Patrzylam na allegro, jest tiul, ale najtanszy 4,99 za metr (160cm szerokosci) no i plus koszty wysyłki :( Wiec rzeczywiscie oplaca sie badziej kupic tą tkanine co ty :) no i kolory są! a to duzo, bo w samej bieli byloby nudno. a masz moze jakies stronki na ktorych są gotowe takie dekoracje z tiulu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anku wpisywałam sobie w google dekoracje tiulowe lub ogólnie dekoracje, na innych forach dziewczyny też wklejają zdjęcia, tutaj niestety nie idzie:( jak znajdę coś ciekawego to podeślę ci na meila:) a kiedy masz ślub?? i ile potrzebowałabyś materiału?? kolorów jest sporo: ekri, biały (jest najdroższy), bordo, zielony, niebieski, żółty, pomarańczowy, praktycznie wszystkie:) moja przyszła teściowa kupiła sobie kiedyś na zasłonki, a biały na firanki i zauważyłam, że byłby to idealny materiał w dostępnej cenie właśnie na dekoracje mogę nawet zrobić zdjecie tego materiału i posłać ci na meila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to dopiero za rok sie oddaję :) ale juz mysle po troszeczku o tym :) A w google wpisalam te dekoracje i wyskoczylo mi mnóstwo bzdetów :( niestety. A ja chcialam zobaczyc kilka zdjec takich dekoracji. No ale coz, poszukam, moze linki gdzies są :) takiego materiału pewnie by mi sie przydalo tyle co i tobie, a najchetniej w takich kolorach jak twoje: bordo, biel, a jezeli inne to biel i róż. a jezeli mozesz to podeslij, bede wdzieczna:) a Ty kiedy sie oddajesz?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anku jak widać na suwaczku to już niedługo:) dobrze, że zaczynasz szukać teraz, bo ja po długisz poszukiwaniach znalazłam coś podobnego i do tego taniego dopiero teraz, a przygotowania do wesela od roku już mamy jak znajde chwilke to poślę ci zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej katka u fajnie że napisałaś o tym materiałe bo się od jakiegoś czasu głowię jaki kupić ,gdzie i za ILE....powiedz jeszcze dzioucha skąd dokładnie jesteś bo ja też na śląsku mieszkam. A ha na necie znalazłam jedną hurtownie z materiałami slubnymi i tam tiul najtańszy kosztował 1,8 tylko trzeba chyba całą belą kupić w takiej hurtowni. Mam parę fotek dekoracji z materiałami mogę podesłać, napiszcie tylko swoje maile pozdrowionka justa150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o dekoracje z materiałów to najłatwiej poszukać w sklepach z tkaninami ,można nieraz taniej kupić . Ale najtaniej kupić w hurtowni tylko zazwyczj trzeba całą belę ,ale są hurtownie które sprzedają na metry,warto poszukać ,podzwonić...:) Katka_u dobry pomysł z markizetą bo rzeczywiście tiul nie należy do najtańszych Dzięki że z nami się podzieliłaś tą informacją,może ktoś skorzysta :D Jeśli chcecie powiesić pasy tkaniny niekoniecznie przezroczystej świetnie do tego celu nadaje się podszewka jest ona z lekkim połyskiem i dobrze wygląda,a przede wszystkim jest tania ( w hurtowni ceny od 1,55 zł za metr na 1,5 szerokości). awaczko-serce z balonów też radzę złoty-ekri metaliczny będzie pięknie wyglądało na bordowym tle zasłony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awaczko
Beti_blu, dzięki za odpowiedź Ale proszę jeszcze o instrukcje na maila jak zrobić serce z balonów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ja też proszę o fotki, bo strojenie jeszcze przede mną:P justa mój email to : katka_u@o2.pl za 1,8 ooooooooo to bardzo tanio, mnie jakoś po tylu poszukiwaniach nie udało się nic znaleźć aż tak taniego:( sprawdź jaka jest szerokość tego materiału, bo często tania oferta rzuca się w oczy w moim przypadku wyglądało to tak, że jak znalazłam tani materiał to miał szerokość tylko góra 1,5 metra dodam jeszcze, że szukałam czegoś co może mi się przydać, w końcu mogę z materiału porobić firanki lub z bordowego zasłonki, zastanawiałam się też nad sprzedaniem, ale nie wiem jak będzie wyglądać po ściągnięciu:P beti sama długo szukałam więc uważam, że jak mogę komuś pomóc to czemu nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka_u ja też mieszkam w małej miejscowośći niedaleko katowic!!napisz na maila gdzie i gdzie dorwałaś ten materiał. mój mail justa150@wp.pl beti blu doszły te fotki?co o nich sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa! strasznie Ci dziekuje za zdjecia!!!! naprawde! bardzo mi pomogłaś! :* ja mam pomysł na pieknie przytsrojenie krzeseł mlodych, moge wam powysylac mailem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaczek2202
kjhhfg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaczek2202
Witam i pozdrawiam, Mam ślub i wesele 1 lipca (duże na 160 osób) i jeszcze nie mam pomysłu na dekorację sali. Bardzo mi zależy żeby z balonów zrobić bramy przed wejściem na selę. Nie wiem jak to zrobić, czy do tego są potrzebne jakieś stelarze?? No i oczywiście jak się robi girlandy? Zależy mi na szybkiej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara2020
Hej! chciałabym się dowiedzieć jakie wybrać kolory balonów na salę! Sala jest cała w drewnie i jest dosyć ciemna!Chciałabym ją trochę ożywić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara2020
Ja też bym chciała się dowiedzieć jak się robi girlandy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziara, ja tez mam w drewnie i juz dostalam poray, jak chcesz moge ci wyslac razem ze zdjeciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara2020
Anku bardzo bym prosiła! z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puzon
Witam Kupilem na swoje wesele balony na allegro w cenie 10 zł/100 szt. Wybraliśmy kolor biały(perłowy) i Bordowy (wisniowy). Dmuchaliśmy je sprężarką. Było ich 1500 szt. Białe praktycznie nie pękały natomiast bordowe myślę że ok. 50 szt. strzeliło. Trochę pękło na przez noc. Może trochę za mocno dmuchaliśmy, jednak myślę ze za taką cenę raczej nigdzie się nie dostanie. Białe polecam na 100 % natomiast ten drugi kolor bt\ym zamienił na inny,może czerwony, do bordowego troche mu brakowalo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie, a kiedy najlepiej jest dekorowac sale? chyba w piątek nie? a kwiaty na stole? kiedy poupinać i postawic w wazonach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×