Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

anku ja zamierzam salę zacząć stroić w czwartek, ale wtedy będę tylko wieszać materiał (dodatkowo też planuje pomyć całe szkło, bo pewnie po każdym weselu młodzi sprzątają tak sobie, byle szybko), w piątek natomiast rano jadę na giełdę kwiatową, kupuję \"świerze\" kwiaty i po południu jade dalej stroić resztę (pare balonów, stoły ... itd. itp.) i poukładać kwiaty, tylko poproszę kelnerkę żeby z rana je troszkę podlała:) bo chce prawdziwe w ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha:) Sluchaj a ty mieszkasz w Wawie? jedziesz na ta giełde przy Okęciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tymi materiałami to dobry pomsył, nie chciałabym wszystkirgo robic w piatek, bo w sobote bym wstala ledwo żywa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anku Tyska giełda kwiatowa:P wiesz nie wyobrażam sobie wszystko zrobic w piątek, w końcu muszę wrócic na czaskanie:P a do tego goście zaczynają się już wtedy zjezdzac myślę, że materiały nie spadną, ale bałabym sie balony wieszac dwa dni wcześniej bo zawsze z niektórych powietrze niestety uleci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz pooolska
puzon, mozesz podac namiary na te balony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anku też mam z tym problem, zaczęłam się nad tym zastanawiać już dawno temu:P i wymyśliłam sobie kilka opcji od środka tam gdzie powieszę balon detonacyjny to chyba zszyję materiał i powieszą na sznukrach, a na drugim końcu planuję rozszerzyć materiał na całą szerokość i np. pinezkami do boków przypiąć:P jeszcze dokładnie sama nie wiem:), ale nie ma problemu bo ja zrobię sobie trochę zdjęć jak i co, i z całym opisem ci poślę zaraz po ślubie więc zdążysz mieć jeszcze swoją opcję:) poślę ci jedno z prywatnych zdjęć mojej sali jak firma dekoratoska stroiła, ładnie, ale ja wolę materiał \"położony\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo super! :) czekam! Wiesz ja mam o tyle dobrze, że moja sala jest w boazerii, wiec na pinezki sie da troche przypiąć, nie wiem tylko czy to do konca zda egzamin... Oby... Balony można na taśmę bezbarwną. AAAA! wiesz, jest taka taśma dwustronna, jest strasznie mocna, moja mama kiedys na nią przykleiła do schodów dywan i trzymał sie kilka lat :) mozna na malenkie paseczki ja ciąć i dyskretnie poprzyklejac. Jest troche droga (ok 20-30zł za rolkę nie wiem ile m) ale mysle że taka jedna powinna starczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka_81
witam wszystkich!! i bardzo prosze o pomoc moja data slubu to 16 wrzesnia tego roku jak mozecie to prześlijcie mi kilka fotek waszych sal bo mam pustke w głowie i nie mam pojecia jak ja udekorować, sala jest dośc duza i wysoka a jedna sciana jest cała oszkolona (okna) na całej wysokosci , podzielona jest na dwie części takim płotkiem , wesele bedzie w sosnowcu moze jest ktos kto tam był ul. Br.Mieroszewskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka_81
dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka_81
dzięki anku 31 zdjecia sa przepieknie ciekawa jestem tylko czy sobie poradze sama z takim przstrojeniem bardzo mi sie spodobalo to z akcentem bordo nawet sie juz wcześniej nad takim czymś zastanawiałam ale teraz jak już wiem napewno że to jest to, teraz tylko do roboty się musze zabrac bo czasu zostało mi mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie najbardziej podoba tak jak sala4, nawet sama sala jest prawie identyczna jak moja :) tylko kolory bym zmienila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. Katka i anku dostałam wasze maile(dopiero teraz mogłam odebrać). Fajnie że do czegoś się te zdięcia przydadzą. katka w jakim kolorze kupiłaś ten materiał? bo zdaje się że masz wcześniej ślub niż ja, możę bym odkupiła od ciebie? teraz mi to przyszło do głowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara2020
Anku 31 dzieki za zdjęcia!są super i na pewno się przydadzą! rozglądałam się dzisiaj za materiałem i babka doradziła mi podszewkę jest cieniutka no i w rozmaitych kolorach a i przede wszystkim nie droga! jak myślicie czy ten materiał zda egzamin????? a i bardzo bym prosiła jakieś info ta temat jak się robi girlandy z balonów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara2020
Beata dzięki za fotki i info na temat girlandy z balonów!!!! pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pod wrażeniem :) Nasz topic miał straszne \'\"powodzenie\" ja niestety przez weekend nie korzystałam z kompa ,ale już się poprawiam i odpisuję na emeile. Justa 150 - podeślij mi adres hurtwoni gdzie był tiul za 1,8 Asiaczek 2202- Bramę robisz taką samą techniką jak girlandy z balonów,tylko wyginasz tą girlandę w łuk. Ale jeżeli masz bardzo szeroką bramę nie będzie się ona trzymać ,najlepiej robić na drucie wygiętym w łuk lub plastikowych rurkach (takich których się używa w podłączeniach anten telewizyjnych) Wtedy zamiast żyłki jak w przypadku girland używasz drutu lub rurek. Można zrobić również bramę bez żadnych usztywnień ale w przypadku kidy brama będzie się opierać np:o drzwi ,ścianę.. na dole trzeba ją mocno zamocować . Puzon-dzięki za recenzję w sprawie balonów z allegro...:) Jeżeli chodzi o termin dekoracji sali to radzę zrobić to w czwartek ,bo jeżeli czegoś wam zabraknie zawsze jeszcze macie piątek. I w piątek możecie sprawdzić czy nie popękały Wam balony lub nie zeszło powietrze i najwyżej uzupełnić ( w miejsce sflaczałego balonu przyiązuje się nadmuchany balon ) Taśmy dwustronne są tańsze w sklepach ,poszukajcie w budowlanych w sobieradkach. Kartka_u ja też poproszę o fotkę twojej sali udekorowanej przez firmę..:) madziara-już wcześniej pisałam że podszewka się świetnie nadaje do dekoracji jest z połyskiem ,bardzo duży wybór kolorystyczny a przede wszystkim tania... Tylko nie jest przezroczysta jak tiul ,ale bardzo ładnie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiego poszewkowego materiału można użyc np. do dekoracji stołu. Ja bym chciała miec na stole baiły obrusek, a przez środek stołu taki cieńszy pas jakiejś tkaniny w innym kolorze: tak jak na jednym zdjeciu ktore wam przesłałam (stól ubrany na biało-bordowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awaczko
Beti_blue wielkie dzięki za info na temat girlandy z balonów. Mam jeszcze jedno pytanko dziewczyny jak przystrajacie stół przy którym będziecie siedzieć, czy to będzie coś szcególnego np obrus o innym kolorze, duży bukiet kwiatów itp, czy będzie stał tylko wasz bukiet ślubny? Nie mam na to pomysłu, proszę o pomóżcie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara2020
katk_u ja też bym prosiła te zdjęcie sali co dekorowała firma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awaczko
anku31 wielkie dzięki to jest prześliczne, będzie dokładnie pasowało do wystroju sali i do mnie. Jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa ja mam ten materiał w kolorze białym (22 metry) i bordo (15 metrów) bordo na stoły jeśli chodzi o materiał to już pisałam wcześniej że zastanawiałm się nad sprzedażą, w końcu to był niemały koszt, ale kochana nie wiem jak będzie wyglądał po ściągnięciu, ale nie ma problemu, masz jeszcze troszkę czasu to zobaczymy i jak co to jestem chętna na sprzedanie:) awaczko ja podobnie jak anku mam plan zakupiony bordo materiał położyć przez środek stołu taki troszkę pomarszczony, stołu będę mieć na 24 metry, ale przecinam go na pół więc wystarczyło kupić około 15, co jakiś czas będę mieć rzucony na materiał chyba bukszpan i napewno prawdziwe kwiatki w doniczkach chcę mieć, a dodatki w kolorze bordo, biały, ekri i ciemnej zieleni:) dziewczyny zdjęcie poślę, ale muszę je obrobić w związku z tym, że to jest zdjęcie z prywatnej kolekcji i jest tam uchwycony moment rzucania welonu:P zamarzę twarze i jak najszybciej poślę acha dodatkowo zakupuję na allegro balon detonacyjny będzie powieszony na środku skąd na boki będą właśnie rozchodzić się pasy materiału:) mam też plan poprzywieszać do materiału sztuczne kwiaty bordo, zobaczę czy to wyjdzie i po weselu powysyłam wam zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno wpadłam mi taka myśl, że jakby któraś z Was nie mogłaby dostać tańszego materiału, mogę go kupić u siebie i ewentualnie posłać do was za pobraniem jak któraś chętna to czekam na informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anku31-niestety nie wiem czy takie pokrowce na krzesła można wypożyczyć i gdzie można kupić? W sumie nie są trudne do uszycia ,popytaj jak masz kogoś w rodzince z umiejętnościami szycia trochę białego atłasu i już ...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×