Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

Witam kochane bebeczki:D dzisiaj mroźny dzień i humorki macie mroźne:( nie załamujcie się :D wasza waga też ruszy! nie ma innej opcji:D cierpliwość i systematyczne wcinanie viska i rezultaty będą:D proponuję dla tych co mają gorsze wyniki trochę ruchu takiego bardziej intensywnego bo l-karnityna zadziała lepiej:) Trzymajcie się🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wesoło, dziś humorek mi dopisuje, choć waga zapewne przy sobotnim ważeniu nie drgnie, czuje , że nie, najważniejsze, że czuje się naprawdę dobrze, nie jestem pełna, wzdęta itp, a wiem, że skoro jem mniej + Visek do tego to efekty muszą prędzej czy później przyjść :) FitStyl , kochana, spokojnie, przecież masz już 2 kilogramy mnie, więc coś tam działa, zobaczysz, jak waga się ruszy to ani się nie obejrzysz........ , a myślę sobie, że u Ciebie Kochana idzie wolniej, bo ważysz i tak dość mało, a wiadomo, że osoby z większą nadwagą na początku szybciej kilogramy tracą , głowa do góry, będzie dobrze :):):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!melduję się na posterunku!! Lenka...wiem ze moja waga komuś może wydać sie niska jak na to by robić z tego problemy...tylko biorąc pod uwagę moj wzrost... :( tu kazdy kg nadwyżkowy widać podwojnie(mam tylko156 :() a 1,5temu miałam tych kg9 mniej! Pozdrawiam Was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:D Widzę dzisiaj pogoda ducha jest OK🌻 bo z pogodą trochę gorzej:( Oby już jak najszybciej to lato przyszło....❤️ Moje koleżanki w pracy teraz tylko o gotowaniu myślą i o ciastach aż czasami ślinka cieknie:P ale musze wam powiedzieć że jak to ciasto juz stoi mi przed nosem to jakoś nie chce mi się go jeść.... i o to chyba chodzi z tym viskiem że nam apetyt na słodycze odbiera:) Lenka i FitStyl jestem pewna że kilogramy w końcu zaczną wam spadać... to tylko kwestia czasu:D No zmykam narazie bo praca czeka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop?!?!dziewczyny...!!! zapomniałyście o topiku?!?!?!?!gdzieście się wszystkie podziały?! pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo ooo
czy któraś z Was brała thermal pro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś po pracy poszalałam ze sprzątaniem, wiec jestem zadowolona, że troszkę spaliłam :) u mnie w pracy podobnie, koleżanki cały czas mówią o pysznościach, jakie będą robiły na święta, dodatkowo, dziś kolega (który ma piekarnie) przyniósł cały karton różnych ciastek ......serniczki, makowce, WZ-ka itp............... , normalnie dziś miałam ćwiczenie silnej woli i..... udało się .............. pocieszyłam sie jogurtem naturalnym :) ale wiem, ze w święta kawałeczek placuszka do kawki zjem napewno, byle się nie opychać ......... :P FitStyl, faktycznie, przy niskim wzroście każdy kilogram widać podwójnie, ja też nie należe do wysokich, mam 164 cm, moja siostra podobnie jak Ty ma 156 cm i waży około 55 kg i też wcale nie jest zadowolona ze swej figury :) pozdrawiam i piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Jestem❤️ chociaż mam dzisiaj mało czasu wpadłam na chwilkę żeby się z wami przywitać👄🌻 nic na wadze się nie zmieniło więc nie będę was stresować:classic_cool: dzisiaj :) ale co będzie jutro to ...........🌻..........kto wie.....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Babeczki:) ale mam dziś urwanie głowy, ale VV zjadam i dobrze mi z tym:) ma on rewelacyjny wpływ na moje paznokcie:) iii zmarszczki mimiczne,;) też tak macie?? A na wadze stane dopiero w poniedziałek, żeby się nie stresować :) Uciekam , bo musze jeszcze tyyyllle zrobić :) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... Lenka - a Twoja siostra wcina z Tobą Vis?!...bo kurcze juz nie wiem sama jak sie z ta waga rozprawic...pamietasz była tu kiedys Anna na topiku - tez była niska jak ja i vis na nia nie działał...ona chyba zrezygnowała całkowicie...nie wiem no...nie mam pomysłu na to wszystko!a tak chciałabym schudnąc... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczki :) dziś pozwoliłam sobie dłużej pospać, wiem, że sprzątanie i zaległości z całego tygodnia, ale co tam, miałam potrzebe się wyspać :P FitStyl, moja siostra nie zajada viska, ale powiem Ci, że ona jak sobie ograniczy słodycze i dojadanie to dość szybko chudnie (w przeciwieństwie do mnie) , ALE NIESTETY, JAK SOBIE TROSZKĘ POFOLGUJE, TO SZYBKO PRZYBIERA NA WADZE, teraz chyba jakoś się trzyma tzn ok 55 kg, u mnie odchudzanko wolno idzie, bo mam (chyba) spowolnioną przemianę materii, zresztą do toalety też rzadko chodzę (choć po Vis da sie zauważyć różnicę), dzisiaj się waże, ale jestem przed @, więc efektów może nie być (ale się pocieszam) do poklikania i 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam się troszkę pochwalic, 1 kilogram mniej, już paseczek sobie poprawiłam :) baardzo się cieszę, troszkę obawiam się świąt, bo jednak napewno ciut więcej się zje, same pyszności, choć w małych ilościach, ale jadnak wszystkiego chce się posmakować, mam nadzieje, że jakoś damy radę, najwyżej pasa się zacisnie po świętach, pozdrawiam 🌻 U mnie za oknem pieknie słonko świeci, może wiosna już na dobre przyszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka! GRATULUJE!!! kurcze...niezła jestes!!! wiesz co...ja od dawna nie jem słodyczy!!! bardzo bardzo żadko sobie na nie pozwalam..jem dość niedużo dlatego tak mnie zastanawia czemu tak wolno chudne-no ale cóż... a świat bardzo się obawiam...bo jak zawsze jestem w stanie sie powstrzymac od słodkiego tak na swieta...kurcze jak tu sie powstrzymać przed mazurkami ktore mozna jesc tylko raz do roku?!?! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) FitStyl, fajny masz paseczek:) Próbowałas kiedys myśleć \"ale chudne, jestem szczupła, coraz szczuplejsza\"?? :) Ja coprawda tego nie stosuje, ale ponoć pomaga hihi. Ja stosuje inną technike, jak mnie ktoś pyta to mówię, że schudlam JUZ 5kg. Tak samo był przy 2kg. Chodzi mi o pozytywne myślenie:) Bo to jest bardzo pomocne. Bo moja droga Kolezanko, już schudłas 2 kg! w tak krótkim czasie! bez szkody dla organizmu! napewno wygladaz i czujesz się lepiej! tosz to same sukcesy!! Czyż życie nie jest piękne?? JEST!! One jest piękne nawet teraz kiedy mamy tych kg. za dużo, już jestesmy piekne bezwzg. na nadwagę. To że się odchudzamy i schudniemy wcale nie podniesie naszej wartości, bo jużjesteśmy wartosciowe. nie dajmy się zwariować modzie, odchudzajmy się zdrowo powoli pieknie. Wybaczcie mi ten monolog, ale ja się poprostu teraz, już, czuje piękna. :) Pozdrawiam wszystkich🌻 gratuluje sukcesów 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka, masz rację, grunt , to pozytywnie myśleć, ja cały czas myśle, że przez to że chudniemy powoli, nie będzie jo-jo, visek jest naturalnym środkiem, więc uważam, że korzystnie wpływa na naszą urodę, mnie poprawiły sie paznokcie, FitStyl, kochana, pomału, ale do przodu , będzie dobrze, jejka, mąż dziś przeglądał gazety z przepisami na świateczne wypieki prosi, bym coś z tego upiekła, i jak tu nie jejść w święta swoich wypieków :) tym bardziej, że na codzień nie piekę , a do tego jak pomyślę o różnych sałateczkach, ktre zrobie ............ mmm......... aż ślinka cieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola!!własnie o tym myślałam...o tym nastawieniu zastanawiam sie jak duzy ono ma wpływ na nasze efekty - bo ja mam chyba fatalne nastawienie! DZIEKI DZIEKI i jeszcze raz DZIEKI!!!!!za rady, że jesteście i w ogole!!! \"życie jest jak zwierciadło, uśmiechnij się do niego a ono odpowie Ci tym samym!\" -to teraz moje motto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FitStyl :) dziewczyny, napiszcie ile macie lat (jeśli oczywiście macie ochotę) ja mam 30 [ale wcale się na tyle nie czuje:P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka dzisiaj to chyba same tu bedziemy gadac:) mnie bardzo miło się gada! nowinka kosmetyczna: ostatnio odkryłam i polecam krem Garnier \"skóra muśnieta słoncem\"nie jest to samoopalacz, leciutko i naprawde fajnie nadaje ładny odcien i nie śmierdzi tak jak inne!w sam raz na upiekszenie odchudzonego ciałka! (no moje jeszcze nei odchudzone...ale moze niedługo) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki:D gratuluję sukcesów🌻 ja dzisiaj zaszalałam i wydałam kupę kasy na kosmetyki i nowy kostium sobie kupiłam bo te co mam to wiszą na mnie jak na wieszaku hihi w końcu zasłużyłam sobie po tylu trudach🌻 trochę od męża musiałam zapożyczyć bo mojej odłożonej kasy zabrakło:P ale w końcu jak chce mieć piękną żonę to niech też trochę zainwestuje- no nie? a i byłam na solarium pierwszy raz po zimie żeby troszkę kolorku nabrało to odchudzone ciałko:P no ale się rozpisałam o sobie - samolub ze mnie:P ale wy tu kobitki w całkiem niezłych nastrojach - i o to chodzi:D buźki uśmiechnięte to i odchudzanko idzie lepiej:) a świąt to się nie obawiajcie tylko moja rada żeby przed posiłkiem chociaż maleńką porcję viska spożyć to jeść się odechce szczególnie słodyczy - wypróbowane:) zjecie wtedy tylko maleńkie porcje bo więcej wam nie wejdzie.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana, ja już wstałam, bo niedługo jadę z mężem na zakupy, nic na święta nie kupiłam jeszcze, a w tygodniu ciężko będzie znaleźć czas, u mnie nastrój nadal :D Babciu, radę zastosuję napewno i będę przed śniadankiem świątecznym visek wcinała tzn. piła, bo ja jednak z wodą, szybko kilka łyków i po sprawie :) FitStyl, ten krem garniera to do ciała czy tylko do twarzy? jeśli do ciała to też chętnie bym kupiła, natomiast ja do twarzy tylko AAHelp dla skóry bardzo wrażliwej, powodzenia i do poklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!! zmieniłam sobie paseczek - chco zmieniłam sobie wagę wiec moze to kwestia urzadzenia ale co tam!!zmieniłam! Lenka - ten krem to balsam do ciała(z tej serii co \"opatrunek w mleczku\")naprawdę go polecam!ja też mam mega wrażliwa skore-i nawet AA nie pomaga(uzywam alantan plus z apteki) Babciu-bede napewno stosowała sie do Twojej rady-bardzo zależy mi żeby nie przytyć przez swieta. Czy ja dobrze zrozumiałam ze niektórzy jedza Viska na sucho?! pozdrawiam Was - wpadnę pozniej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja grzeczna jestem
Co Wy bierzecie, że chudniecie. Chodzi mi o nazwę tego czegoć, bo nie mam siły czytać całego tematu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki:D Nastroje dopisują:D cieszę się bardzo:D Ja dzisiaj maraton też odbyłam po sklepach mam parę zaległości kuchennych:D Kupiłam sobie sól morską z algami wyszczuplającą i zrobiłam sobie wczoraj kąpiel🌻 mówię wam taka kąpiel to sama rozkosz❤️ jak wyszłam z wanny to byłam jak nowo narodzona Rewelacja Polecam wam babeczki bo poczujecie się jak boginie🌻 Informacja dla nowej babeczki co to jej się nie chce czytać :D mnie też by się nie chciało tyle tu tego już nasmarowałyśmy:P to coś to proszek o nazwie Vis Vitalis i jest to naturalny preparat na odchudzanko stosujemy go tu prawie wszystkie:) z różnym powodzeniem ale w/g mnie to tylko kwestia czasu:D o tym środku możesz sobie poczytać na stronie www.naturals.gweb.pl i tam możesz też zamówić w sklepie i zobaczyć jakie są ceny - bo są też różne promocje i nie chciałabym w błąd cię wprowadzać:D To tyle na razie w niedzielne popołudnie🖐️ jeszcze tu wpadnę.......🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja grzeczna jestem
Dziękuję :-) A można to kupić w aptece, albo sklepie zielarskim czy koniecznie trzeba przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Babcia - a ile takie cudo do kąpieli kosztuje?!jak sie dokładnie nazywa?!i gdzie można nabyć?! pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane babeczki w poniedziałkowy poranek:D Grzeczna dziewczyno🌻 z tego co wiem to nie kupisz tego środka w aptece a co do sklepów to nie mam pojęcia. Ja zaopatruję się w tym sklepie internetowym i jestem stałą klientką i mam zniżki. Wejdź sobie na tą stronę bo teraz z tego co widziałam też jest promocja:) FitStyl :D podaję ci nazwę tych alg \"SPA morska kuracja\" Aktywna kuracja wyszczuplająca a firma to Bielenda. Kosztuje to cudo 9;zł szukaj w sklepach kosmetycznych:D Wrażenie niesamowite i coś musi w tym być bo czułam się rewelacyjnie na duszy❤️ Pa na razie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja grzeczna jestem
Dzięki, tylko jak zamówię przez net, to paczka przyjdzie do domu :-( W domu siostra z mamą kontrolują mi wszystkie przesyłki i będzie afera. Bo przecież ja nic nie mogę zamówić nawet kosmetyków, po co :-( Zapytam w sklepie, a jak nie to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×