Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

Brawo dziewczyny🌻 sukcesy macie spore i bardzo się z nich cieszę:D Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie, pragnę zameldować, że w końcu na mojej wadze pojawiło się upragnione 55! :) tylko ciekawe jak długo uda mi się tę cyferkę utrzymać :P i druga myśl, jaka mi się pojawiła w związku z powyższym - a może by jeszcze trochę schudnąć? ;) pozdrówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:D Off.Ca gratulacje!!!🌻 Bardzeo się cieszymy że udało ci się osiagnąć swoją wymarzxoną wagę! Ja mam już z góreczki i już niedługo - mam nadzieję- pochwalę się sukcesem!!!!! wzmogłam teraz swoją pracę nad figurką bo upragniony urlop się zbliża i chciałabym mieć już za sobą walkę z kilogramami i cieszyć się słońcem i morzem:D:D:D Pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, coś od tygodnia nic nie piszecie, pewnie smażycie się na słoneczku? Chudnę dalej ale bardziej ze stresu, nie mam czasu na jedzenie moje oba kotki chore, dopiero jednego wyleczyłam to teraz zaczęło się z drugim. Pozdrawiam Was gorąco tylko nie objadajcie się na urlopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja mam pms i pochłaniam wszystko, co na drzewo nie ucieka ;) pewnie dobijam 56-57 ale wolę się nie ważyć, zresztą nawet waga przestała ze mną współpracować i się zacina. chyba wprowadzę sobie jeden dzień w tygodniu na samych sucharach. pozdrowienia :) dobrze, że przynajmniej jest lato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:D Nie poddawać sie dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To najgorsze co możecie zrobić - zmarnować wykonaną już do tej pory pracę!!!!!!!!!!!!!!!1 Walczcie dalej a efekty muszą nadejść:D teraz jest gorąco i można zwariować od tych temperatur:P ja też mam napady na jedzenie ale zawsze mam pod ręką visa i jak mnie bierze na jedzenie to visa łykam i mam spokój:) pomyślcie o tym bo to naprawdę jedyny naturalny produkt z jakim się spotkałam co miałby takie działanie:) Pozdrawiam was gorąco i życzę wytrwałości i sukcesów:D TRZYMAJCIE SIę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak tam dziewczyny? Co u Was? Zapomniałyście o topiku? Muszę przyznać że jak na razie idzie mi nieźle, od 2 miesięcy nie tyje a nawet troszkę waga spada. Na urlopie niestety jeszcze nie byłam. Piszcie co słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry Dziewczyny, wszystkie sie poodchudzaly i juz zniknelyscie stad. Dlugo Was tutaj obserwowalam no i postanowilam sprobowac tego Waszego viska. Tyle tylko ze przeslalam tej pani Ani pieniadze, a paczki nie ma... Probuje sie skontaktowac, miala mi wyslac e-mail z informacjami o przesylce i nic... Telefonicznie tez bez powodzenia. Czy moze ktos z Was mial takie doswiadczenia w zwiazku z przesylka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dawno mnie tu nie było, aczkolwiek zaglądałam tu raz po raz. Przez lato i urlop zaprzestałam viska zajadać, dietkę sobie też odpuściłam, wiec mam teraz +3 kg więcej :( zaczynam od jutra, juz na powaznie, tak jak przed wakacjami, pozdrawiam, będę zaglądać i pisać, wreszcie mnie naszło i biorę sie ostro za siebie Ja za viska płacę zawsze przy odbiorze, więc nie miałam takiej sytuacji, zawsze był szybko, 2 dni od zamówienia, raz gdy czekałam dłużej, napisałm do p. Anny @, otrzymałam natychmiast odpowiedź, a na drugi dzień prrzesyłkę, więc zawsze byłam zadowolona z obsługi pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopka nieaktualne, ale nie zmieniam, dojdę mam nadzieję do końca września do 58, a potem do końca roku 55 i będę pilnować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) mam 164 cm wzorostu, więc jestem raczej tych, u których każdy kilogram wygląda razy 2 :( niestety miałam od poniedziałku zacząć , ale miałam gości na kolacji i też się objadłam, dzisiaj też coś nie bardzo, echhh musze bardziej wziać się za siebie, jakoś ostatnio brakuje mi silnej woli, ale nie poddam się i mam nadziję, że to przejściowy spadek formy pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to lenka ja mam podobnie - jakoś 165 cm i też docelowo chcę 55 :) póki co zbliża mi się @ i kuźwa na wadze 58, niby wiem, że organizm magazynuje wodę, ale co mnie to obchodzi??? ;) ma być 55! ;) wpierajmy się! :) pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omm
juz nikt sie na tym nie odchudza?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama w domu
Czy ktoś jeszcze pamięta o guardianku, czy wszystkie już są szczupłe. Ja właśnie zaczęłam ale bardziej dla zdrowia niż odchudzania, podobno można leczyć nim wiele chorób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita21
Do Arietty - sluchaj, przeczytalam Twoje posty i widze, ze mam dokladnie taki sam problem jaki Ty mialas. Od dziecinsta bylam 'patyk', jadlam za troje, wszyscy dookola mnie byli w szoku, ze tyle jem i jestem chuda jak modelka. Nagle, w wieku 19-20 lat, zauwazylam, ze zaczynam miec nadwage. Wczesniej zupelnie sie waga nie przejmowalam, myslalam, ze tak szczupla juz zostane bez wzgledu na to ile i co bede jesc. Niestety, przestalam w koncu rosnac wzwyz, zaczelam wszerz. Dodam, ze jedzenie uwilbiam, kocham chodzic po knajpach i restauracjach, probowac cos nowego, do tego popijac piwo czy wino czy napoje gazowane. A tu nagle stwierdzilam, ze musze to wszystko odstawic. Poza tym przestalam juz tak czesto uprawiac sport co pewnie sprawilo, ze oprocz tluszczu pojawil sie cellulitis i male rozstepy. Takze widze, ze w tym przypadku jestesmy podobne wiec mam pytanie. Mowisz, ze zaczelas szybko chudnac. Mysle, ze mamy obie podobna przemiane materii i jesli tylko zaczniemy sie zdrowo odzywiac, nie przejadac sie i uprawiac sportu to wrocilybysmy do dawnej syweltki. Powiedz, co robisz, zeby nie miecobwislej skory? Stosujesz jakis specjalny preparat czy jesz cos szczegolnego? Slyszalam, ze w takim przepadku dziala bardzo dobrze kapusta... Ja teraz jestem na niskoweglowodanowej diecie, nie jem pieczywa, ziemniakow, makaronow, malo slodyczy, i juz zaczynam chudnac, twarz i sylwetka wyszczuplaly. Nie wiem tylko co robic zeby zachowac jedrna, smukla skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam888
moje długości i obwody: penis podczes spoczynku:3 cm .......obwód:2 cm penis podczas puł wzwodu:5 cm.........obwód:3 cm penis podczas pełnego wzwodu:8,5 cm............obwód:5 cm I JAK MAŁY,RACZEJ ZAMAŁY ale ja mam dziewczune i jak jej to powiedzieć :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaeliza
Hej dziewczyny....podam Wam stronę producenta produktów New Life firmy Guardian International , można tam więcej na temat firmy poczytać i oglądnąć....Życzę Wam Wszystkim wytrowałości...Świetny topik ;-)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaeliza
www.guardianinter.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashanti09
Witam wszystkich!!!! Potrzebuje pomocy jestem w totalnej rozlamce przez dwa miesiace przytylam 10kg.Nie mam pojecia co robic!!Na poczatku przybralam 6kg i gdy stwierdzilam ze przytylam,przeszlam na diete ale to pogorszylo sprawe o nastepne 4 kg!!!Czuja sie strasznie i potrzebuje pomocy a nie mam sie do kogo zwrocic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashanti09
Czy jeszcze ktokolwiek jest na tej stronce czy tylko ja zostalam taka grubiutka?????;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anara
Dlaczego tu nikogo nie ma? Postanowiłam dołączyć do Was, ale widzę, że wszyscy nagle wyszczupleli i nie potrzebują tego forum. I co ja pocznę samiuteńka? Mam sama siebie dopingować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorata70
Witam AG 14.02 208 r bylam na spotkaniu AG w poradni leczenia otyłości zeczełam stosowac dietę 1000 kalorii,chcielabym dzielic z kims te radosci i smutki diete stosuje dopiero od dwoch tygodni narazie ubylo mi 2 kg czego nie widac tez jestem lasuchem wiec chcielebym wymieniac przepisy nie tylko te slodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorata70
maziaczek5 gratuluje wspanialej wagi chcielam zapytac czy zepisywalas gdzies to co jadlas i jaka byla waga w yjsciowa? Ja tez slyszalam ze lody nie tucza ntylko odtluszczaja pwodzenia w dalszej walce z nadwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aulka
Witajcie dziewczyny!!! Jestem bardzo zinteresowana tym preparacikiem Vis tylko napiszcie mi prosze gdzie to mozna kupic, lub podajcie link do strony gdzie jest to dostepne... niestety ale strona http://naturals-sklep.gweb.pl/index.php? jest juz nieaktualna, dzwonilam i pan powiedzial ze sklep jest zlikwidowany... :(:( gdzie moge nabyc to cudo, jestem zrospaczona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×