Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

Witam wszystkich:D Cieszę się że wam tak dobrze schodzą kilogramki:D Barbee ty tak kolorowo tutaj nam robisz 🌻 Kobitki z tą Betą to fakt ja juz ją miałam swego czasu i teraz też muszę znów zamówić bo aura nie jest sprzyjajaca:( Jak macie problemy ciśnieniowe to jest to dobra sprawa:D Tak się zastanawiam nad ciekawymi kosmetykami na ujędrnienie biustu - może zrobimy tu sobie taki mały ranking dobrych kosmetyków? co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Takie moje małe odkrycie, z kompotem gruszkowym to ten nasz \"cud\" nawet dobry jest :) chyba tak go bede zjadać :) bo z nabiałem wszelakim totalnie odpada. Ja na biust stosuje krem Avonu i jestem zadowolona, no i ćwicze:) Dobrego dzionka życzę i smacznej kolacyjki hihi (kwiatek) i czekam na wiosnę(kwiatek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam Babciu o kremie z Guam i się nad nim zastanawiam czy nie kupić:) na opadający biust:P Ogólnie z guam kosmetyki są dośc dobre:) kiedyś coś mi się obiło o uszy że noszenie wilgotnego stanika świetnie robi na biuścik:) ale teraz przxy tym mrozie to chyba bym się nie odważyła:P ale latem to może być dobre:) Dacie wiarę że ja jeszcze w pracy tkwię?:P oszaleć można😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻też słyszałam o tym z guam że jest dobry🌻 a tym mokrym stanikiem❤️latem może być fajna sprawa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻też słyszałam o tym z guam że jest dobry🌻 a tym mokrym stanikiem❤️latem może być fajna sprawa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka szkoda że jeszcze nie dostałam moje przesyłki:( tak bym chciała się już odchudzać pełną parą:) Dziś już jednak na kolację nie zjadłam normalnie tylko dwa jabłka i herbatka czerwona:) ale trochę mi się chce jeść:( wytrzymam! musze wytrzymać! Odezwę się jutro może już dostanę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam! jestem własnie po pierwszym diu VisV.- ...moze z czasem przychodzi na niego obrzydzenie:) Ale gwarantuje ze w porónaniu np z Herbalife czy Viaredin ma wrecz wyśmienity smak:) Jeśli chodzi o kosmetyki to ostatnio odkryłam Eveline Slim Extreme 3D -ma.Jest lekko brazujący/modelujacy/ujedrniajacy ma niestety ten zapach jak inne brazujace ale skóra jest po nim swietna!!! a jesli nie ten to osobiscie polegcam Garnier ten czerwony reklamuja go jako \"opatrunek w kremie\"ale moim zdaniem tylko mocno nawilza a nie ujedrnia. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się macie? 🌻 Siedze sobie teraz po obfitej kolacji Visowej:D i czytam wasze wpisy Zaciekawiło mnie Julka co pisałaś o tym barszczyku Mam też problem z ciśnieniem i serwuję sobie często kawkę , zastanowię się nad zakupem tego bety. A na biust to sama nie wiem co wam polecić bo tak naprawdę to smaruję go tym co całe ciało czyli balsamem. Zobaczymy co się stanie jak zacznie kilogramów ubywać🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam sie przywitać___u mnie jak narazie bez zmian___waga się stabilizuje___hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje koleżanki guardianki:D Znów ta okropna pogoda😠aż się wstawać nie chce z łóżka:( wczoraj mnie przegonili w pracy i siedziałam do 18 a dziś od nowa:( ale za to dziś wyjdę wcześniej idę do dentysty i mam wolny wieczorek:D zrobię sobie dzisiaj kąpiel w piance:D:D:D Coś tu pusto dzisiaj :( też wam się nic nie chce? doskonale was rozumiem:) No to wracam do pracy ach zrobiłam sobie maleńką kawkę z cynamonem - któraś moja koleżanka o takowej wspomniała :) i musiałam się skusić żeby spróbować :) aromat cudoooo!!!👄 zaraz się przekonam jaki smak - też niezły👄 ale dla samego wąchania aromatu warto sobie taką zrobić❤️ No to 🖐️ może wieczorkiem wpadnę jeszcze zobaczyć co u was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześć :) kawa z cynamonem... mmm.. nic mi nie mów ;) moja ulubiona :) ja dzisiaj mam herbatkę zieloną, też ujdzie. ale wczoraj kupiłam ziółka z vitaxu, nazywają się \"ziołowy raj\" - skład: mięta, rumianek, koper, tymianek. bardzo dobre na pobolewanie brzuszka, wzdęcia i inne kłopoty żołądkowe. dla wzmocnienia efektu proponuję dodać 10-15 kropli Amolu. aha, i podobno mięta hamuje apetyt. zaraz przetestuję czy faktycznie :) dorota, ja też jeszcze nic nie dostałam, ale już się np. wczoraj tak nie objadłam. fak, nie wytrzymałabym o dwóch jabłkach i herbatce, zdjadłam płatki owsiane z otrębami, siemieniem, jabłkami i suszonymi śliwkami i.. 5 ciasteczek owsianych - taka moja dieta ;) no nic, pozdrawiam zaglądające! pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlazł kotek na płotek
a ja nie moge jeść tak skromnie bo pogoda nie sprzyja;d też bym chciała ale nie umiem bo brzuszek głodny baardzo a jak głodny to łepek mi nie pracuje... a na uczelni jest mi potrzebny.. napiszcie jakąś swoją całą dietke najlepiej taka co skutkuje ;) ja zaczynam teraz ćwiczyć porządnie a od kwietnia totalna dieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej visażanki:) mam znów nowy paseczek i kilogram w dół!!!🌼 Nie kuście kawką z cynamonem, bo już jestem po jednej:( a z kardamonem piłyście? też ma ciekawy smak:) Do mojej poprzedniczki \"kotek na płotek\" to prawda że jak jest się głodnym to trudno się skupić, przeszłam przez to :( dlatego teraz jak wcinam \"vis\" to nie czuję głodu i mogę normalnie pracować🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graż, kardamon? a co to? kotek, każdy ma tam jakieś swoje patenty. ja np. żadnych \"diet\" nie stosuję, bo nie mogłabym tak z zegarkiem w ręku przykładowo o 10:00 jeść jabłko, o 12:00 marchewkę, a o 15:00 sznycel z wiewiórki. bez sensu. jem, jak jestem głodna lub czuję potrzebę. cała sztuka polega na tym, żeby się zapychać rzeczami niskokalorycznymi. jeść mało, a często - żeby nie rozpychać sobie żołądka i zmuszać przewód pokarmowy do pracy. ale powiem Wam w tajemnicy, że ja najbardziej schudłam na 3-dniowej głodówce. wiem, że to temat kontrowersyjny i nie na ten wątek, ale dodam tylko tyle, że już po łatwiej mi było zmienić nawyki żywieniowe i kontrolować wagę. może na wiosnę to powtórzę, jak się ociepli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.:) off.ca, z tego co ja wiem mięta, to wręcz przeciwnie działa, tzn. ułatwia trawienie, bo pobudza wydzielanie się soków trawiennych. Ale jeśli nic nie zjesz, bądz malutko a wypijesz to soki i tak się będą wydzielać i wtedy będziesz odczówać głód, bo organizm bedzie chciał coś trawić. Nie wiem czy to zrozumiale napisałam :) W kazdym razie dobrze wypić miętę po posiłku- ciężkim :) A zapach, smak, dodana gałązka do czarnej herbatki z miodem - pyszne. Mam ją w ogródku i latem to mmmmniam, sałatki, herbatki, pieczenie i co tam jeszcze się wymyśli:) U mnie kolejna warstwa sniegu:( zastanawiam się czy nie iść z łopatą wykopać krokusy:) wiem nic to nie da:) ale jak by tę Wiosne przywołac?? jakies pomysły? 🌻 Życzę wszystkim udanego dzionka, i powodzenia w pozbywaniu się kolejnych dekagramów :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kardamon to takie nasionka, można je kupić w sklepach zielarskich.Trzeba je wyciągnąć z takich osłonek i do kawki - ach:) chyba zaraz sobie jednak zaparzę kawkę bo aż mi ślinka ..... tyle że nie mam żadnych dodatków , to nic z mleczkiem siobie zrobię:) a co do głodówki to Off.ca masz rację po takiej 3-dniówce to żołądek zmienjszony i łatwiej się zmobilizować. Teraz w takie zimno to jednak odradzam bo można zgłupieć:( kiedy wreszcie ta wiosna przyjdzie? czy ktoś ja widział? niech ją pośpieszy:) bo tu zamarzniemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola chyba masz rację co do tej mięty Ja bardzo lubię miętę z cytrynką i odrobiną miodu - pychaaaa a taka z ogródka to jest taka aromatyczna też ją czasami od sąsiadki dostaje hhhmmm ale wiosną zaleciało od tych aromatów Kiedy wreszcie się zrobi ciepło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam wiosnę
w zeszłym roku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam wiosnę
i nie ma zamiaru do nas przyjść bo się ptasiej grypy boi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"widziałam wiosnę\" to pogadaj z nią trochę może ją przekonasz jednak żeby do nas przyszła:) powiedz jej że my się tak ładnie odchudzamy i chciałbyśmy się pokazać w letnich ciuszkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna45
Witam wszystkie dziewczyny Jestem załamana już 7 dni jem VIS i nic nie schudłam. Co robić?POMÓŻCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:D Aniu nie załamuj się - tak bywa czasami:( ale to minie zaręczam ci:) Twój organizm musi się przystosować do nowej sytuacji:) a nie czujesz że zmniejszył ci się choć troszkę obwód? bo wiele z nas na początku nie miało ubytku wagi ale chudłyśmy w obwodzie:) Off.ca :D kardamon jest cudowny:) kawa z nim to poezja:D oczywiście jeśli ktoś lubi taki nieco goryczkowaty posmaczek:) odrobina cukru jest potrzebna no i jeśli np alkohol i bita śmietanka:) ale ja tutaj ferment sieję:P topik o odchudzaniu a ja o bitej śmietanie:P uciekam stąd zanim mnie wykopiecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ładnie babciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×