Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

hehhe, babcia, no to pojechałaś z tą bitą śmietaną ;) ALE - pomysł warty grzechu ;) jak już kupię ten kardamon to może zaszaleję ;) po pierwsze raz się żyje, a po drugie taka kawa to pewnie też syci (przynajmniej tak sobie będę tłumaczyć) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, julka z rana narobiła smaku kawą z cynamonem i tak się za nami to ciągnie cały dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach ta Julka{kwiat] teraz już poczytałam sobie i wiem o co chodzi:) Babcia jednak pobiła rekordy hihi bita śmietana bomba kaloryczna!!! chociaż raz na jakiś czas...... czemu nie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak przy okazji cynamonu, to słyszałyście o maseczce cynamonowej na cellulit? stosował ją ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie słyszałam. obiło mi się tylko o uszy coś o pillingu z fusów kawy, ale szczegółów też nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna45
D dzięki za pocieszenie! Dziewczyny po ilu dniach zażywania VIs są pierwsze rezulaty? Proszę napiszcie do mnie na ten temat. Nie wiem jak się robi stopkę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolezanki :) ide dzis poskakac troche ;) opowiem pozniej jak bylo.... a nowym i tym starym :P gratuluje sukcesow malych i wiekszych , u mnie konsternacja w polaczeniu ze stanem spoczynku ktora mam nadzieje szybko minie ...i znow przyjda chwile w ktorych bede sie smaila do lustra ;P i tytlko ja bede wiedzial z czego - oczywiscie mam na mysli zgubione kilogramy ;) zniak moje drogie ....bo musze sie przygotowac do wielkich cwiczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu troszkę wcześniej Edyta napisała krok po kroku jak zrobić stopkę:classic_cool: Ja mam rezultaty natychmiastowe ale może ty musisz się przyzwyczaić do tego🌻 naprawdę nic się nie dzieje? mam o wiele lepszą przemianę materii:classic_cool:i taka lżejsza się czuję❤️ Nie martw się Aniu u ciebie też się pojawią🌻 a pijesz dużo po spożyciu? bo tak zalecają👄żeby dużo pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna45
Dzięki Barbee, będę czekać cierpliwie na pierwszy zrzucony kilogram. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_____Nie łam się Anna____początki zawsze są trudne___zobaczysz___za chwilę ty też będziesz zmieniać ubrania___bo będą za luźne____!!!! Kolorowych snów dla wszystkich odchudzających się:)______________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ jestem zła!!!! okazało się, że przesyłka poszła na zły adres!!! nosz qrfa mać!!! Dorota, a Ty swoją dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna 🌻zobaczysz nie będzie tak źle:classic_cool:ten preparat działa jak bomba z opóźnionym zapłonem:P na początku niby nic ale on działa sobie w środku Pij dużo wody mineralnej żeby błonnik działał oczyszczająco. Może msza dużo złogów i dlatego jeszczse w kilogramach nie widać:( a po ubraniach nic nie czujesz? Off.ca napisz do Naturals i niech wyjaśnią sprawę co się dzieje Ja prawie zawsze dostaję w terminie:) Były kiedys opóźnienia ale ta pani to wyjaśniała:) Gratulacje 🌻 dla wszystkich co mają sukcesy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna45
Witam wszystkie dziewczyny Dziękuje Julka za pocieszenie odrazu mi się chumor poprawił Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaserwowałam sobie właśnie kawusię z cynamonem👄 co za rozkosz👄 polecam niebiański aromat🌻 Off.ca kiedyś na jakimś topiku czytałam o takiej maseczce cynamonowej na cellulit ale gdzieś mi to umknęło okręcało się folią potem nogi i ona działa jakoś rozgrzewająco ale szczegółów nie znam . Dlatego myślałam że coś wiecie:) Acha zaraz zmieniam moją stopeczkę 🌻 pogratulujcie mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania no i tak trzeba :) jak masz dobry humor to i inne sprawy jakoś się łatwiej układają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie mój nowy paseczek:) Ania zrób sobie taką kawkę👄 zobaczysz od razu zaczniesz chudnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest coraz ciekawiej
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest coraz ciekawiej
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś tu nas bardzo chwali:) może się zidentyfikuje i przyłączy do nas:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanowię się
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Powiem Wam pare słówek o tej \"mieszance\" z kawy bo stosuje i jestem zadowolona:) Kawa ma jakiś składnik w sobie wpływający na celulitis i wygładzający skórę - to naprawdę działa:) dlatego jest coraz częściej w kosmetykach. A to jest duuużo tańsza wersja :) 3 łyżeszki kawy mielonej zalać małą ilością wody, tak tylko żeby nmokło, jak się zaparzy dodać żel pod prysznic(niektóre panie dają oliwkę dla dzieci, ale podobno trudno to zmyć), tak by powstała papka. Nasmarować się, a w zasadzie natrzeć - delikatniej biust. A po kilku minutach zmyć. Uwaga wanna czy prysznic -wygląda nieciekawie :) ale warto.:) Wiem , że niektóre panie mieszają te fusy z kawy z balsamem wyszczuplającym, nakładają na uda i brzuch. Owijają się folią i rozgrzewają np. poduszką elektryczna przez około godzinę. Kawa podobno rewelacyjnie wzmacnia działanie balsamu. Jeszcze nie próbowałam ale może ktoś się skusi i opowie ;) Ten piling kawą powinno wykonywać się 2 razy w tygodniu, nie więcej bo skóra może się uzależnić (hihi) od kofeiny i przestanie działać. Tyle wyczytałam, tyle wiem, a skóre mam naprawde gładziusieńką. 🌻 Aha, można jeszcze dodać łyżeczkę cynamonu, ale nie wiem po co :) też podobno na coś wpływa;) Pozdrawiam, gratuluje sukcesów, i zachęcam do pobrudzenia sie kawą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola o kawie to już wiem i nawet raz sobie zrobiłam taką papkę ale ja czytałam konkretnie o cynamonie że taka maseczka działa rozgrzewająco i dobrze na cellulit:) ale to ciekawe że można się z tą kawa folią owinąć i że to wzmacnia działenie balsamu - o tym nie wiedziałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×