Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość magdalenka21
no i dup.....!!!!!!!!!!!! moje drogie, nic z tego dostałam miesiączki :-( :-( :-( :-( położyłam się spać jeszcze z wielką nadzieją... ale obudził mnie ten wstrętny ból w środku nocy, wyszłam do łazienki i okazało się że nie będę narazie miała fasoleczki.... :-( Trudno ale to nie koniec starań... może coś wyjdzie w następnym miesiącu. ah ah ah tak mi przykro. ale cieszę się że niektórym z was się w końcu udało. powodzenia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia____
Dziewczyny, pomocy. Ostatni okres mialam 12 kwietnia. Mam cykle 35 dniowe... w spodziewanym terminie mialam brunatne plamienie. Przez pol roku bralam antybiotyki, w tym miesiacu chorowałam 3 razy , przezylam wiele stresów... Okresu niestety nie dostałam, chociaz od paru dni bola mnie piersi i brzuch. Nie bylo w sumie sytuacji podbramkowej, uzywalismy zawsze prezerwatyw. Czesto zdarza sie ze okres spoznia mi sie kilka dni, mam okropna cere i podejrzewam ze to moga byc zaburzenia hormonalne... co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia____
btw. robilam test, wyszedl negatywny. To byl bobo test czy cos takiego... niestety nie zrobilam go z porannego moczu ale bylo napisane ze mozna robic go o kazdej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia____
upppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia____
bylam dzis u dermatologa i koniecznie kazala mi zrobic badania hormonalne etc, co wy o tym myslicie?;/ nie sadze zebym byla w ciazy, ale to wszystko jest takie... nielogiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia - dlaczego akurat bylas u dermatologa? chociaz to,ze kazal Ci zrobic badania to bardzo dobrze. mam nadzieje, ze nie bedzie z Toba tak zle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia____
dermatolog bo cera jest fatalna:/... bralam pol roku antybiotyki dzien w dzien a po ich odstawieniu... kapa, mam twarz jak kretowisko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo Ci wspolczuje... :-( a bylas u kosmetyczki? moze jakies zabiegi kosmetyczne by Ci pomogly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia____
Bylam, kosmetyczka tylko pogorszyła sprawe... nie mam zaskornikow tylko okropne podskorne grudy ktore bola jak jasny gwint:/ Mialam 90% wszystkich masci na tradzik, bralam 2x antybiotyki... i nic, mecze sie z tym cholerstwem od 6 kl podstawowki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! ma pytanie odnosnie dolegliwosci ciazowych, jak sobie radzicie z mdlosciami??? prosze o jakas sprawdzona rade! jestem w 7 tyg ciazy i kilka dni temu te dolegliwosci sie u mnie zaczely. jak jestem w domu to jakos sobie daje rade, najgorzej jest jak znajduje sie poza domem np na zakupach, jak mam sobie z tym radzic??? bardzo prosze o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebellie
dziewczyny. nie wiem czy to ciaza, ale mam takie objawy : mialam okres ale dziwny... taki jakis skapy i prawie bezbolesny -bola mnie piersi -boli mnie brzuch na dole lub nad jelitem jakby promieniowanie wrecz od nerki strasznie kuje i uciska -ostatnio baaardzo duzo jem mimo ze wazylam zawsze 40kg i moglam nie jesc calymi dniami i to jeszcze wzielo mnie na jedzenie rzeczy z octem gdzie go nienawidzilam -wstret do papierochow i alkoholu :| -zmeczenie -nerwowwosc,nadwrazliwosc i wahania nastrojow. szczerze? az sie boje zrobic test. chyba powinnam...? tak liczac jak to sie liczy to hm... nie wiem wlasnie jesli liczyc od ostatniej miesiaczki przed sexem to bym byla juz w 4 tygodniu prawie piatym... boze dajcie znac szybko jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia____
yes yes YES jak mawial premier... mam okres!!! wiesz co ja tez sobie rozne rzeczy wmawialam, kiedys zdarzylo mi sie nawet wymiotowac i bylam wrecz przekonana ze jestem w ciazy a tu niespodzianka. Zrob test, wszystko bedzie jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoki
Dziewczyny, dobrze, że jesteście:) w niedzielę dowiedziałam się, że jestem w ciąży (udało się za pierwszym razem - szok!!!) radość ogromna, ale nie spodziewałam się, że pierwsza faza jest tak dokuczliwa:) dzięki Wam wiem, że te okropne bóle brzucha to normalka. Jutro idę na pierwsze USG - wówczas się okaże czy w szystko w porządku...pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly 21
Nie wiem czy jestem w ciazy . Pomozcie ! Kochalam sie z narzeczonym bez zabezpieczenia w dni plodne. Jestem 10 dni po wspolzyciu a @ powinna pojawic sie za 6 dni. Od jakigos czasu odczuwam dokuczliwy bol piersi i chwilowe bole podbrzusza i jajnikow . Mam tez inne niz zwykle uplawy takie geste i bialawe a temperatura mierzona rano wynosi powyzej 37. Aha noi czesciej korzystam z toalety odczuwam cos w stylu zapalenia pecherza. Moge prosic o Wasza pomoc ? czy to moze byc ciaza. Kiedy moge zrobic test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly 21
jasli ktoras z was dziewczyny przeczyta to bardzo prosze o opinie, mam jeszcze 5 dni do spodziewanej @ i wtedy moge zrobic test narazie chcialam was zapytac co o tym myslicie . Dajcie znac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka21
hej dziewczyny.podpowiedzcie mi prosze bo zaczynam sie martwic.kochalismy sie z chlopakiem 3 maja.okres dostalam 2 dni po czyli 5 maja.nastepny okres mialam 30 maja.duzo wczesniej niz zwykle.bo mialam regularne cykle.byc moze wczesniejszy okres byl spowodowany stresem,bo w tym msc mi go nie brakowalo.przez ostatni tydzien dziwnie sie czuje.lekki bol w podbrzuszu,sennosc,zmeczenie,bole plecow...czy mozliwa jest ciaza?mialam okres wiec raczej to wykluczalam.ale teraz sie martwie.podpowiedzcie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was🖐️dziewczyny u mnie dosc dziwny przypadek,a wiec...staram sie z mezem o dzidziusia juz 20cykl,w lutym rok temu poronilam:(teraz w styczniu mialam ostre zapalenie jajnikow i miesniaka[zostalo wyleczone]teraz w kwietniu zatrzymal mi sie@ cieszylam sie,bo nie mialam zadnych objawow okresu,a zawsze przed bola mnie piersi i brzuch,a teraz nic,pojechalam do lekarza,okazalo sie ze mam torbiel na jajniku:( bralam anty na wysuszenie,ale torbiel sie w ciagu tyg bardzo powiekszyla:( mialam operacje 9.05.08 wiec nie dawno..wycieto mi jajnik i jajowod,wiec tylko mam sprawny lewy,ale co mnie nie pokoi to...okres mialam 21.04 bralam anty przez 10dni i znow dostalam okres 12.05 i teraz ostatnio dostalam5dni wczesniej czyli 5.06 takze w ciagu 1.5miesiaca trzy razy,ale ciagle mnie boli brzuch tak jak na okres jest mi codziennie nie dobrze,piersi bola ale nie codziennie i chyba mam zgage,bo tak dziewnie mam w ustach czesto:( robilam test ale wyszedl niegatywny,dzwonilam do mojego gina,powiedzial ze jest wszystko w porzadku,bo tez tak sie czulam jak mialam ta torbiel,skoro wszystko w porzadku jest i ciazy tez nie ma to czemu tak sie dzieje???a teraz jeszcze boli mnie jajnik,nie wiem czy to jest spowodowane ta operacja,ale nie pokoi mnie ten wczesny okres,zawsze mam regularnie:( czy ktoras z Was tak miala??odpiszcie prosze,nie chce sie nakrecac,ze ciaza,bo co miesiac rozczarowania i placz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaz
Wydaje mi sie ze Twoje dziwne zmiany sa spowodowane niedawno przebyta operacja i wszystkimi innymi z tym zwiazanymi dolegliwosciami.Co do ciazy to nie wiem ale skoro mialas 3 razy krwawienie w krotkim czasie i do tego test negatywny to chyba to nie ciaza.Ale poczekaj tydzien lub dwa i powtorz test.Bo dziwny posmak w ustach i zgaga moga swiadczyc jednak o ciazy.Trzymam za Ciebie kciuki i za Twoja fasolke:)WIem jak boli jej strata:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinkaz-dzieki za slowa,spalam dwie godz a jak mi teraz nie dobrze znow:( i ten smak w ustach,okropne,a dbam o zeby a w buzi jakies pieczenie dziwne..kurcze nie wiem co mam o tym myslec wszystkim no!!!ale po operacji sie tak nie czulam jak teraz a trwa to chyba ze dwa tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaR
lilly21 - ja mam podobny objaw - delikatny, acz ciągly ból w podbrzuszu (przypominający @- wyraźne kurcze) + efekt przypominający zapalenie pęcherza :( dodatkowo delikatne piersi, ale nie moge powiedzieć, ze super odczuwalny ból jest. teraz jestem w 21 dc (trwają 26 dni) czekam i czekam i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaR
dodam jeszcze, ze to "zapalenie pęcherza" jest po zrobieniu siusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnetkaR-ja jak koncze robic siku to tez mnie boli w srodku cos,ale to chyba nie pecherz,taki dziwny skurcz i uczucie jakby cos do gory mi sie podnosilo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaR
no właśnie trudno to opisać.. licze, ze będize dobrze, a w którym dniu cyklu jesteś? a może już w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolek26
Czesc. Czy testy ciążowe mogą się mylić? Ja zrobilam 4 testy i na kazdym wyszło ze jestem w ciąży, nie mam okresu, boli mnie brzuch i ciągle bym spała. To pewnie w ciąży jestem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30latkaaa
Cześć dziewczyny mam pytanko kiedy najwcześniej można wykonać test ciążowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qocinka
Test jest najbardziej wiarygodny jeśl zrobisz go w dniu kiedy nie dostałaś okresu. Wcześ niej może nic nie wykazać. Ja też czekam aby go zrobić. do @ zoatało jeszcze parę dni... Bardzo chcemy z mężem mieć dzidzię! pozdrawiam was Dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qocinka
Dodam też że robiłam już jeden ale wyszło że nie jestem w ciąży, ale to było jednak stanowczo za wcześnie. Teraz mam ból i tkliwość piersi, lekkie bóle podbrzusza i mdłośc ranoi i jestem bardzo senna.. Może się uda.. :) pozdrowionka dla wszystkich przyszłych mam i tych które się dopiero starają! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacoo
hej dziewczyny mam takie pytanie kochalem sie z moja dziewczyna 1.5 tygodnia i tydzien temu . stosunek byl przerywany . ja teraz bola piersi czasami jajniki i ona mowi ze czuje ze cos jest nie tak czy po tak krotkim okresie te objawy moga juz wqystepowac?? okres powinna juz miec lub w ciagu najblizszych4 dni prosze o jakies wskazowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny , pisze do was bo juz niewiem co mam myslec na ten temat , ostatnia @ mialam 10 lipca i narazie nic i mam ogromna nadzieje za tak juz pozostanie , od kilku dni mam dziwne objawy , temperatura od 36,8 - 37,6 , bole podbrzusza , czesto chodze robic siusiu i jak dotykam brodawki to leciutko bola , dzis rano robilam sobie test ale nie z porannego moczu i wyszedl negatywnie , prosze napiszcie mi czy to sa objawy wczesnej ciazy . Bardzo dziekuje za odpowiedzi . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×