Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

m2428m a miałaś bóle tak jak na okres? bo ja mam chwilami i biegnę do wc bo myśle ze to @ a tu nic dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabkaaa chyba jestesmy na podobnym etapie ciąży hihihhi ja też mam wizytę w poniedzialek po południu ;-) Anulak83 test zawsze mozesz zrobic ,bedziesz spokojniejsza ;) m2428m gratuluję ! to wspaniale ze wszystko z dzidzią OK ;-) pozdrawiam laseczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się Anulak83- cały czas bolało mnie podbrzusze jak zawsze przed okresem. Ale dodatkowo powiem że mnie wyjątkowo wcześnie już zaczęło boleć, tzn nie jak zawsze 3 dni przed tylko już 10 dni przed spodziewaną @ odczuwałam te bóle, myślałam że wcześniej dostanę, ale na szczęście tak się nie stało:) Pozatym zawsze dodatkowo przed @ ciągle bolały mnie piersi, a wtedy nic ich zupełnie nie czułam, co zupełnie mnie zbiło z tropu, bo przeważnie dziewczyny jak już są we wczesnej ciąży piersi jeszcze bardziej je pobolewają, a ja miałam wrażenie jakbym ich wogóle nie miała. A z testem coś mi podpowiadało że mam zrobić, poleciałam do apteki i nie czekając zrobiłam go już w dzień kiedy miałam dostać, po południu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo że z testami różnie bywa, bo zależy to głownie od stężenia tego hormonu, znam przypadki że dopiero tydzień po spodziewanej @ wyszła mojej koleżance druga blada kreseczka, a tak to miała negatywne, ale okresu wciąż nie miała, a objawy tylko takie jak na @, nic więcej. Także można spróbować, ale najlepiej powtórzyć za jakiś czas jeśli nadal nie będzie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cierpliwie poczekam do poniedziałku, jak nie dostanę to zrobię :) brzuszek dalej boli :( juz 5 dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie jeśli tylko wytrzymasz to poczekaj, zawsze to pare dni poźniej, wtedy już będzie większe stężenie i lepiej widoczna kreseczka, a tak to byś mogła się jeszcze bardziej martwić gdyby był negatyw. Pozatym i tak wiadomo że od razu raczej nie polecisz do lekarza, bo za wczesnie nie ma sensu iśc do niego. Dziewczyny lataja już w 5tc ale po co? Ja poszaŁam na początku 8tc od OM i juz wszystko bylo super widoczne, a tak to się zamartwiają bo nie slyszą serduszka, albo lekarz nie może jeszcze w 100% potwierdzic bo np nie widać zarodka, więc po co te nerwy. Powodzenia:) Oczywiście będe tu zaglądać i obserwować co się u Was dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabkaaa
Lawenda, ktory tydzien masz? A tak nawiasem mowiąc, nie lubie zapachu lawendy i tak mnie nękasz tym nickiem:) Ja wymiotow wogole nie miałam ale mdli mnie jak pomyśle np o frytkach albo rybie w głebokim tłuszczu ble ;) A piersi bolą cały czas ale juz mniej, za to są duże, takie dziwne ;) I moje pytanie: widac cokolwiek na skanie w ok 9-10tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabkaaa wygląda na to że między 6 a 7 .... według moich obliczeń ;-) zobaczymy co powie teraz lekarz na wizycie , biorąc pod uwagę , że miałam cykle bardzo nieregularne ( 30 - 35dni ) mogłam zajść troche później niż przy normalnych cyklach ;-) a Ty byłaś już na USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabkaaa
No własnie ide w poniedziałek :) moje 1wsze usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabkaaa
Aha i tygodnie liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba lepiej robić później USG , bo tak jak ja ostatnio poszłam do lekarza , wyliczył mi około 6 tydz .... po czym powiedział , że płód za mały jest na ten wiek ;/ i się okaże wszystko za 10 dni ... ehhhh ... bardzo załamała mnie ta wizyta ;/ żałuje , że tak wczesnie sie na nia wybrałam a na marginesie , mi sie zdawało , że to góra 5 tydzien hihihi i mojemu K też ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Dzięki dziewczyny za wsparcie jestescie kochane! Sabkaa super, dawaj znac jak na usg:) Nareszcie sie doczekalas:) Lawenda tez dawaj znac jak wizyta:) Dziewczyna20 starsznie sie nie moge doczekac Twojego wyniku:) 3mam moooooooocno kciuki! Anulak rob pewnie, czekamy na wyniki-im wiecej zafasolkowanych tym wieksza nadzieja:)) m2428, tez stosowalam tę pozycje (mam tylozgiecie), niestety u nas okazalo sie to i tak zbedne.... niestety, zadne wyluzowanie nie pomoze:( Pozdrawiam, zycze milego weekendu. P.S. Dostalam dzis @, wiec dzien wczesniej niz sie spodziewalam...mialo baaaardzo bolec...a w sumie rwie mnie tylko kregoslup i bardzo malo krwi leci...martwie sie, ze te torbiele nie zejda:( nie wiem czy juz o TSH pisalam- wyszlo ok. Musze po @ jakos od razu zrobic prolaktyne, a potem zaczne robic te podstawowe badania i te wszystkie anty... zostanie tylko HST hormon ktory robi sie w 2-3 dniu cyklu. Eh... jest tego. Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIULA jeszcze nie mam sluzu plodnego. U mnie bardzo latwo jest wlasnie po sluzie dni plodne okreslic, wiec nie mam z tym problemu. W poniedzialek dowiem sie czy dostalam awans. Jakbym go dostala to wieksze pieniadze na macierzynskim :) Aisha widzisz do przodu. Zrobisz badania i sie bedziesz leczyc juz nie bedziesz tracila cennego czasu na bezowocne starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula15
Aisha wiem z doświadczenia że małe torbiele nie są groźne. ja największego miałam 4cm na 4,5cm. I po miesiącu sam sie wchłonął bez mniejszych dolegliwości (ból taki sam jak przy normalnej @- w moim przypadku własnie krzyżowy). jedyne co pamietam to nastepny cykl po wchonięciu się torbiela uległ skróceniu z 30 do 24 dni (ale to tylko jeden cykl zaraz po wchłoniąciu). mój lekarz stwirdził ze to natura pewnych kobiet, ze tak czasem bywa i część kobiet nawet nie wie ze takie małe torbiele ma bo same sie wchłaniaja. trzeba by było co miesiąc chodzi do lekarza i kontrolować ... dopóki nie odczuwa sie bóli w trakcie cyklu można przyjąć ze torbiel jest na tyle mały że raczej sam się wchłonie. jednakże każdy ból w cyklu należy sprawdzać i kontrolowac u lekarza. Aisha mnie tez wyszła wysoka prolaktyna (ok 33ng/ml) a poprawny wynik 3-15. jednak po dwóch tyg. brania "parlodelu" spadło mi do 6 wiec jak widać ta prolaktyna bardzo łatwo sie leczy. Także głowa do góry bedzie dobrze.... DIANA czekamy razem na te dni płodne ja chyba dzis po mału odczuwam wilgotności heheh temp. dziś rano 36,3 wiec lada moment może być przyrost co poświadczy owulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Jezu dziewczyny, dzis o 6.00 rano przeżyłam masakrę! wczoraj mnie nic nie bolało jak dostałam @, pomyslalam ze moze nie chce zejsc ten torbiel i moze po luteinie dopiero zacznie schodzic. Budze sie rano, ide zmienic podpaske i jak mnie nie zlapie bol, boze to byl koszmar-pierwszy raz w zyciu mnie tak bolalo. Zaslablam, poty mnie oblewaly i rzygalam jak kot, a do tego ten niesamowity bol! wzielam nospe i ketonal- dopiero po 3o minutach przestalo bolec..juz chcialam pogotowie wzywac bo myslalam ze nie wytrzymam. Chcialam drugi ketonal wziac, ale maz nie pozwolil- mial racje bo to zbyt duza dawka by byla. Dzis mam obronę pracy licencjackiej i mam nadzieje, ze druga strona mnie nie zlapie. To bylo straszne, ale mam nadzieje chociaz, ze torbiel zszedl. Milej soboty zycze, 3majcie kciuki za obrone ;) Buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabkaaa
Trzymaj sie i powodzenia na obronie! Kobiety to jednak silne stworzenia... Ile Ty potrafisz znieśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Sabkaaa, dzieki! Dam znac jak poszlo:) A, no silne, innego wyjscia nie mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha powodzenia na obronie :) Ja tez tak kiedys mialam ze oblaly mnie siodme poty, straszny bol brzucha ze jak sie doczolgalam do lazienki to az zwymiotowalam z bolu i chwile pozniej dostalam @. Nie wiedzialam co to bylo. Z tego wynika ze torbiel tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak obrona? Daj znać bo wszystkie pewnie trzymamy za Ciebie kciuki :) miejmy nadzieje ze bol Cie nie chwycil znów:/ u mnie dalej okresu nie ma, temp. w pochwie rano 37.2 nie wiem czy to jakis objaw, co chwilepobolewa mnie brzuch ale okresu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula15
Aisha jak tam po obronie mam nadzieje że na 5 :) Diana ja kwas foliowy biore juz od dwóch lat. NIgdy nie zaszkodzi a z pożywienia raczej tyle nie przyswoimy. Folik nie jest drogi wiec biore cały czas non-stop, tak "na wszelki wypadek" Dziewczyna20 co u Ciebie robiłaś test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Hej dziewczyny, JAKO JEDYNA OBRONIŁAM NA 5 :)))))) Chociaż tyle szczęścia dla mnie:) Dzieki za slowa otuchy! Na imię mam Asia :) Nie wiem, czy to torbiel była- byc moze tak...ale bolało niesamowicie. Teraz cmi caly czas... boje sie ze znow zlapie, a obrone opilam, wiec silnych lekow brac nie moge.... do uslyszenia! a raczej napisania kochane! :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabkaaa
Gratulacje dla zdolnej forumowiczki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabkaaa
Gratulacje dla zdolnej forumowiczki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×