Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gość renata084
mow ze robisz to z nakretka po coca coli nie musisz sie wstydzić male jest piękne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znow widze imprezka trwa Stici to przyniesc z tego marketu po wodeczce bo Seti by sie napila zrestza nie tylko ona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lotka----->txh juz dolecialo:D Ja to mysle ze sic sobie jaja robi , bo juz go wyczulam , ze taki kabareciaz z niego jesli by nawet pracowal to co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami klepię sie po tyłku bo muszę nakładać buraki na wagę i dokonywac skomplikowanych procesów matematycznych związnaych z obliczeniem jego sum mas częściowych. Wtedy piszę bzdury na Kafe ale dzięki temu nasz topik w kilka dni przegonił te które istenieją z 2 miechy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy ------>tylko nie wodeczka chbya ze z niej zrobimy drineczki lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia -----> Stawiam rum z kolą ;) ale nie senioritę no chyba że przyjdzie kruk i ja dam się namówic na picie - wtedy bedzie ekonomiczniejsza senorita ale i weselej bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz topick niedlugo przegoni np najwieksze wpadki i niedociagniecie polskich seriali , albo cos tam z ksiedzem albo inne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic ---------->rumu z kola jeszcze nigdy nie pilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy-------->hahahhahahah:) cholera ciagle mi wyskakuyje ze za malo czasu wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100--->To muszisz spróbować - wiesz jaka pychotka....!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
sam rum jest troche za bardzo aromatyczny ale ciasto czekoladowe wychodzi z rumem pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej pory z cola pilam tylko wodke albo jd , faktycznie trzeba sprobowac reni daj przepis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruku nie kuś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ciastko z rumem - no tak fajnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
ciasta robie z pamieci troche tego troche tamtego wtedy jakoś miałam rum pod reką bo w domu nikt go nie chciał wypic zrobiłam ciasto kakaowe dodałam troche oliwy zeby było wilgotniejsze i pół szklanki rumu prawie pachniało świetnie :) nie bede pisała przepisu bo pokrece i nie wyjdzie wam a ja zawsze daje wszystkiego na oko i czekam co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen_85
pracuje z ludzmi, prawie nie miszekam w domku.... i co ? caly czas lipa... jestem "singlem" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam za wódka nie przepadam , ostatnio piłam w sobote ale z racji takie ze była tylko wodka i niechciałam wymyslac. i pije z kieliszka , drink typu wódka i sok fujjjj tego sie nieda saczyc. inaczej drinki takie specjanle mieszane - pycha. wódke z cola tez sie da przezyc , ale z taki sokiem np pomaranczowym masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
raz znalazłam tu przepis na ciasto z kremem budyniowym ugotowanym na kubusiu :) dziwnie smakowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni--->Jak to dobrze że nie pracujesz w elektrowni atomowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
pracuje w kadrach :) ale wole gotowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti a malibu??? smakuje Tobie? lepsze z sokiem porzeczkowym czy ananasowym? jak dla mnie oba pyszne...ale zemnie smakosz % :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni------> aha o jak przypadkowo bede miala rum w domu o zrobie cus:D jak go nie wypije Madlen------->a co to za praca???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×