Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Lanid--->Pieski są suuuuuuuuuuuuuuuuuuper ale wiesz że ja lubię koty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti--> Witam a ja Ci wyslalem maila ;-) ale widze ze Ty tak masz, tematy sa tu rozne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak uwazam -moj typ to kor niebieski rosyjski (ten jest towarzyski jak pies), ragdoll (kot zabawka, przytulanka)i syjamskie ale wiesz tak jak gadalismy pies - jest poniekąd na moje wszystkie \"nie chce mi się\" itd...... biały kruk-shiba to pies na którego czekam tak wygłąda -moj bedzie rudy to znaczy juz jest http://images.google.pl/images?q=shiba+inu&hl=pl&hs=ySd&lr=&client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl-PL:official_s&sa=N&tab=ii&oi=imagest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi no i co zamierzasz z tym psem robic? wychodzic trzeba czyscic szykowac jedzenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie------>Landi ma iść spać ona was tu zagada do 3 nad ranem a później bedzie jeczęć że niewyspana :O Cierpi na bezsenność!!!!! LANDI MASZ IŚĆ NATYCHMIAST SPAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biały kruk---> no co TY????????????????????????????? a ja mysłałam, że go postawię na półce i od czasu do czasu będę po niego sięgać dla zabawy :P Juz kiedys miałąm psa i po prostu jest tak, że jak raz masz to podłoga już zawsze musi szczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ja tez cierpie a w pracy ledwo zyje i z wami klikam zeby nie usnac na fotelu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic---> poczułam się urażona :( wyganiasz mnie?????? o co chodzi???? wydawało mi się ze wczesniej narzekałes na to ze za mało gadam.... słuchaj bo rzuce na Ciebie czar i przyśni Ci się znowu zła, stara, brzydka baba, która ma na Ciebie nieodpartą chętkę.... a tak powazniej zacznij spisywac te swoje wykręcone sny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka--->Tak może powstać nowy poemat Rome i Julia z miłosnym uczuciem wkutym na paprapecie wyznanym na rynnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy------>jutro , wiec mozesz sobioe spokojnie obejrzec bo w sobote bedziesz mogl spac do bol, a film konczy sie o 2:45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przygotowuję się do wyjazdu... psychicznie ... będę musiała Was zostawić :( a tak polubiłam tutejsze klimaciki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BĘDĘ MOGŁA wrócę może za 2 tygodnie, na chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie zapomnijcie mnie za szybko ;) setunia pilnuj nam menów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 2 tygodnie!!! Oj Seti tez ucieknie na studia, wszysc sobie idzcie zostawiacie mnie sam bede grzybki zbieral w lesie :(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea------>mnie tez niedlugo nie bedzie dwa tyg i tak caly czas prawie:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy------->jakie grzybki????halucynki:D szczerze mowiac to nigdy ich nie jadlam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrwe pewnie ze wyrwe nie jednego grzyba juz wyrwalem z ziemi i zawsze byl to trujacy grzyb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×