Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Synoptycy ostrzegają, że dzisiejszej nocy na terenie województw śląskiego, małopolskiego i świętokrzyskiego wystąpią opady śniegu, lokalnie intensywne. Jutro w dzień opady śniegu obejmą również województwo podkarpackie. Spodziewany przyrost pokrywy śnieżnej w nocy 5-10 cm, w dzień 10-20 cm, na terenach podgórskich i w górach do 30 cm. Znowu wszyscy beda udupieni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti--> Zrobilas smaka na spagheti duzo teraz wyjechalo ludzikow do UK ale tez do Irlandii. W sumie jak tu maja ciezko o prace to na co czekac. To jest problem naszego pokolenia galopujaca emigracja ja jednak wlasnie tu chcialbym cos otworzyc. Pub dla singli bardzo dobry pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie zamierzam emigrowac z naszego kraju, Nie wyobrazam sobie zycia np w Angli albo w innym kraju. Mimo wielu chorob naszego panstwa JA U ZOSAJE lol. Moze w wakacje pojade sobie do Londynu , ale jeszcze nie wiem co sie bedzie dziac, wole niczego nie planowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego właśnie zamówiłem sobie spagetti ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruczku no way :) jestem tak zblazowany że po prostu czuję się fatalnie - zaliczyłem pierwszy posiłek i nadal nie czuję formy - dlatego chyba sobie odpocznę na jakis czas od \"alko\" bo jak tak dalej pójdzie to otworzę topik - \"Wątroba dla singla potrzebna\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze pół godzinki i do domku a zaraz potem spotkanie z tą kumpelą...troszkę mi się nie chce ale trzeba sie gdzieś ruszyć z domku stic -------- włąsnie czytam mailaika od ciebie jeśli nie zdąże dzis odpisać to na pewno jutro napisze co i jak;) panno joanno ---- w jakim kierunku sie uczysz? bo chyba nie mamy jeszcze nikogo wykształconego w kierunku reklamy - apropos naszego pubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie oskarzales ze zdradzam kumpli teraz sam wiesz jak to jest gdy sie za duzo siorpie alkoholu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruku-------> Wiesz co zatrułem się chrzczonym piwem Heroinka---> No spoko :) Czy mi się zdaje czy przybyli jacyc nowi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowilem, ze piwo nie jest dobre w zime a wogole to max 3 dalej musio sie lac cos konkretniejszego :-). Nowi wchodza tylko na chwilke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ale kruczku - wczoraj Jerzy D. grał no to miałem w Sport Pubie siedzieć przy Coli - chociaż teraz retrospektywnie na zdrowie by mi to wyszło :P O ja głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj, aj aj... To ja w pubie mogę być kelnerką :) Wcale nie muszę pracować w reklamie :) A studiuję filologię polską, wiec coś z reklamą ma to wspólnego, szczególnie na specjalizacji- filologia dla mediów. Bełkoczę coś chyba. Na pewno :D O czym to ja miałam... Nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie mi szkoda ale muszę się pożegnać do jutra trzymajcie kciuki za moje dzisiejsze chęci do nauki, wytrwałośc w dietce i chęci do aerobiku;) stic sprawdź poczte pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jeszcze myślałem nad miejscem - może Gdańsk ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna--> jako studentka filologii bedziesz odpoiedzialna za kontakty z klientami :-) Stic, ja ogladam teraz w domu na cyfrze w taka zime to tylko w soboty wychodze do pubu. Trzymaj sie Hera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wlodyjowska wczoraj ogladalem potop :-) ale nie caly za dlugi film jak na mnie. A mowimy o ideji otwarcia pubu dla singli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt - tylko że ja mam tak obleśnie mieszkanie że zwariowac można :D Nora to mało powiedziane :( Nienawidzę tej dziury mimo że jest tania - za remont zabieram się jak pies do jerza i ciągle nie mam czasu :( Muszę pojeczeć jak baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic...nienarzekaj tylko sie ciesz ze masz gdzie mieszkac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie że macie plan na rozkrecenie interesu :) Myślę że taki bar dla samotników byłby świetnym przedsięwzięciem :) Stic nie narzekaj :P i nora norą ale chyba w 100licy a to juz coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie że będę narzekał - musze sie wyjeczeć 😭 Chcę miec ładne mieszkanko w którym będę czuł się dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic help :( Sorry ze męczę Cię na innym topiku, ale mam problem z \"warszawskim\" nie mogę na niego k**** wejść? Mozesz sprawdzić czy to tylko moj problem i dać mi tu znać! pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwka - mam to samo - a ciekawe ktoś doaje posty !!! Albo sie topik wygrzybił albo ktoś przy nim majstruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wrocilam bylam w przychodni , bibliotece i w sklepie-nikogo nie poznalam:D Zaraz robie o spaghetti bo jeszcze obiadu nie jadlam i nic od sniadania , no i winko tez kupione lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy mężczyźni weźmy się za ręce módlmy się o dobrą żonę Panie Boże! - Tyś powiedział na początku świata, że niedobrze jest człowiekowi samemu i dlatego dałeś Adamowi Ewę za żonę, by mu była podporą i pociechą, a zarazem matką jego dzieci. I ja mam kiedyś wstąpić w święty związek małżeński. Dopomóż mi więc wybrać sobie taką towarzyszkę życia, z którą mógłbym żyć uczciwie ku twojej chwale i memu własnemu szczęściu. Oświeć mnie, bym nie oglądał się na urodę ciała albo na bogactwa, bo te są przemijające, ale bym umiał docenić szlachetny charakter oraz pobożne i czyste życie, by ta, na którą padnie mój wybór, była mi zawsze wierną towarzyszką, przyjaciółką i godną matką dzieci, którymi raczysz nas obdarzyć. Wiem, że szczęścia w małżeństwie sam sobie nie znajdę, jeśli Ty, o Boże, nie obdarzysz mnie swym błogosławieństwem. Stąd o to błogosławieństwo już dziś Cię proszę i chcę sobie na nie zasłużyć przez wierne wypełnianie obowiązków wobec Ciebie oraz przez życie uczciwe i czyste. trzeźwe i pracowite. Proszę Cię wiec: prowadź Boże, drogą uczciwości i honoru. Strzeż wszelkich pokus i lekkomyślności wieku czego i dopomóż mi, bym zawsze godnie odnosił się do każdej dziewczyny i niewiasty, i ustrzegł się wszyskiegokiego, co Tobie się nie podoba i co bym musiał później przed małżonką moją ukrywać, albo czego przed dziećmi moimi się wstydzić. Św. Józefie, miłośniku czystości i wzorze wielkiej roztropności, uproś mi tę łaskę u Boga. Amen. * * * * * Panie Boże, Ojcze niebieski, Ty widzisz całe me życie, tak jak ja ze szczytu góry ogladam leżący u mych stóp krajobraz. Ty wiesz ,gdzie mieszka dziewczyna, która kiedyś,gdy ze mna się spotka, opuści ojca i matkę, i odda mi serce i rękę, abyśmy odtąd wzajemnie do siebie należeli. Proszę o rozwagę i cierpliwość, bym znalazł dobrą towarzyszke i matkę mych dzieci, którą Ty dla mnie wybrałeś,jeszcze zanim się urodziliśmy. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×