Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gość single od 2 tyg.
witam;) i znowu 8h w pracy;/ bylam wczoraj na basenie i mialam zdac relacje;) no wiec oprocz tego ze bylam i sie strasznie zmachalam to nie było nikogo "singlowatego" ;) tylko same dziadki albo pary buuuuuuu :( czemu ja mam zawsze takiego pecha???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszyskim singlom:) ZARAZ DOBIJEMY DO 1000:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - u mnie Syberia pełną gębą - wczoraj na skutek awarii tramwajów wracałem w mróz na piechotę - ale byłem wkurwiony 😡. A dziś oczywiscie na włosach do pracy przyniosłem śnieg :) Co z nazwą dla kanjpy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiadomo co z nazwa zalezy czy nazwa ma byc prowokacyjna czy neutralna swiatopogladowo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta czarna o ja nie wiem jak to sie salo przeciez akiego nicka u nie mialam zahaslowanego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazwa niech bedzie neutralna zeby wiecej osob przychodzilo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
proponuje single pub;) a co z miejscem? warszawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ale tu u Was miło... tak miło, ze nie wiem, czy z dziewczynami nie przenieść sie do Was z topiku o samotnych 30-latkach, oczywiście o ile możemy... bo tak więcej to raźniej:) Pozdrawiam z zasypanego pięknie miasta, acz komunikacja na tym cierpi, a ja z nią;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:-) u mnie wieje jak cholera;-) biały a jesli mozna zapytac w jakim mieście pracujesz:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejsce pubu do uzgodnienia wazne zeby to bylo miasto gdzie jest wiele samotnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biały ..nam by odpowiadał ślask niemielibysmy daleko:-)...a z drugie strony fajne by były wypady nad morze :P jest ktos z nad morza? bo taki klub to moze gdzies posrodku zrobic? zeby kazdy miał mozliwosc dojechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa... czyli przeprowadzamy się :D:D:D ale to bedzie zdrada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa... ---->witaj, jasne zapraszamy:) Loka witaj:) Lepiej zeby slowo singiel bylo w nazwie chbya ze bedzie jakas podnazwa ktora bedzie o ym informowac ze to dla singli, proponuje zrobic jeden wieczorek z karaoke, i wogoe kazdy dzien to inny rodzaj muzyki wedy mozna sie dopasowac pod wzgledem upodoban muzycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wołodyjowska --------->:D Alea mozecie byc tu i tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti z ta muzyka jak naj bardziej , dla kazdego cos i karaoke:D:D Nowa... Alea29 witamy i zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowych, Seti-->Masz racje tzreba urozmaicac, Lotka--ale dobrze czasem wybrac sie w swiat, poza tym pomorze byloby ciekawym miejscem szczegolnie w czasie sezonu mozna by zorganizowac jakis turnus dla singli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko czy my jestesmy w temacie ? :D:D:D:D ale szykuje sie jakas imprezka chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może od razu zrobić sieć knajpek >> jedna w górach, jedna nad morzem coś w Krakowie no i oczywiscie 100lica ;) nazwa musi być jakaś wymowna ale i zachęcająca... ale jeszcze nie wiem jaka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biały ... własnie tez tak pomyslałam , pozatym oprocz pojscia tyko do pubu , to mozna zostac na wekeedd np. nad morzem:-)) i moze w czasie podrózy juz sie kogos pozna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nazwał pub \"Freja\" no coś musi mieś z singla...jeśli ktoś zna Conrada to pewnie będzie wiedział dlaczego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak turnus dla singli switna sprawa tylko musza miec wolne wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy... może w góry... taka zima... kulig z pochodniami... potem grzaniec... tance do rana z przytupem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie teraz juz nie mam glowy do pracy, jak tak piszecie to sobie mysle wlasnie o takim gorskim kuligu same single i wieczorem zapoznawcza imprezka. Naturalnie tematem przewodnim bedzie lokalizacja naszego pierwszego pubu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×