Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Dzien dobry wszystkim singlom:) Dzisiaj mimo tego , ze pozno polozylam sie spac wczesnie wstalam:D Zaraz sobie doczytam co napisaliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myrevin ------------> my się chyba jeszcze nie znamy....jakoś tak wyszło a........ cześc koleżanko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tylko sie pojawilam to na raz wszystkie uciekly:D skonczylam juz was czytac Witam Reni, Nowa, herii Lotke Kawke zrobilam jak tylko wstalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea--->Ciebie tez witam , osatni beda pierwszymi Myrevin -----> chyba nie lubisz innowacji:), wolalbys okreslenie \"stary kawaler\"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ wolalbys okreslenie \"stary kawaler\"? } :o Wolałbym. Niestety nim nie jestem. Mam za sobą 15 lat małżeństwa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakto uciekły setunia ---------- JESTEM:) zaraz idę na zakupy po szyneczkę, bo dziś mam do zjedzenia jogurt i szyneczkę;) mniam:P a i musze zapłacic za szkołę --- całe 1500 zeta - wyczyściąłm moje skoromne konto praie do zera a dziewczyny jakiej firmy pudru używacie? bo mi sie kończy i ide właśnie kupić tez przy okazji - teraz mam prasowany VIPERA lekko koloryzujący i mi pasuje ----- polecicie coś doskonaleszgo? a szminek jakiej firmy uzywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkich ja juz w biurze :-) Znow mozolny dzien mnie czeka. Hera a ile tego pudru zakldasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
avon antystresowy jest fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heroinka, ja stawiam na naturę i dlatego nie stosuje codziennie malowideł... tylko na \"wielkie\" wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bardzo delikatnie biały -----------> prawie-ideał nie wymaga wielkiej korekty:P ale ja go musze kupić dziś!! ale dzieki renia pomyślę o nim nastepnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale sie na codzień nie malujesz? ja tak zeby prawie nic nie było widac/ moze oczka troszke mocniej/ ale bez delikatnego muśnięcia pudrem czułabym się \"nieubrana.........\" ale w sumie --------- co kto lubi.............;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruczku nie musisz tak reklamować offen naszego spania razem... łamiesz serca swoim wielbicielkom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heroinka wogóle no tylko tusz... a jaki masz kolor oczu? tak pytam z ciekawości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie ma wszytkim - jestem nie w temacie ale widzę że do poźna w nocy rozmawialiście - kogoś nowego widziałem \"jakiś nieznajomy smutek czy cóś\" Kruku--->Jak zwykle rządziłeś Aloes--->Zasnęłaś sama czy zabalsamowałaś się z Krukiem Herciu--->Ciebie witam szczególnie-czytam maila-zaraz odpowiadam Czy coś fajnefo mnie omineło i co robi tutaj Mervin-oportunista??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic usnęłam w ramionach kruka, ale dziś mnie już porzuca ;( dla innych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin... nie miałam zamiaru Cię urazić zwrotem \"zaszczycił\"... miło, że wpadłeś do nas:) Witaj Kruczku--> łoooo i chyba mi serce łamiesz, spanie z Aleą?;) A kto mi balsamik wetrze w ciałko???? :) Stic--> a Ty gdzie się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea na razie pracuje na nowe balsamy dla Ciebie :-) Stiku dzis duzy ruch w biedronce? Nova----> A dzisiaj tez masz ostry nadzor nad soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje oczka są koloru niebieskiego ale w sumie z takim jakimś odcieniem zielonym od źrenic a ty alea - ? a moze reszta forumowiczów się podzieli info o swoim kolorze oczu? a cześc - stic wychodze moi mili na pół godzinki ale wróce tu do was jaknajszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea--->Dla której Cię porzuca nasz wojownik-przecież ja już wódkę kupiłem na wesele wasze Nova--->Kręciłem się tu i tam...Nova a co z Tobą i Krukiem... Gdzie reszta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały... cały czas... taka praca. A te balsamiki już nie dla mnie?.... chyba sie zastrzelę... Jest O.K względny spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt ważny czyli ja zapomniana
:-)A ja poprosze cos na obudzenie się-obudzili mnie dzisiaj a teraz oczy mi sie same zamykaja...A tak w ogole to dzien dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj stic:-) wiecie gdzie wczoraj byłam????? w tej słynnej BIEDRONCE:-) hahaahah pierwszy raz w zyciu:P:P i był pusty sklep , ja moja kuzynka , obrzydliwy ochroniarz , i miła pani na kasie , aaa i jeszcze za nami był jakis menel co 2 piwa kupował :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj jaki tu tlok panuje pomalu, pomalu kawy dla nikogo nie zabraknie a ciastko z kremem albo eklerek tez sie trafi ;-) Nova---> jaki zapach balsamow? Lota---> bo to byla biedronka kategorii c, a Stoku pracuje w kategorii s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova---->To może dla odmiany klimaty havajskie - jakieś spódniczki z palemek-koktaile z parasolkami-LAMBADA :) Lotka---->Było poczekać do 22:00 - wiesz co się wtedy dzieje Zdarzyła mi się dość nietypowa sytuacja w Biedronce. Robiłem zakupy koło 22.00 w sklepie Biedronka, było już pusto choć szwędał się przy nabiałach jakiś jeszcze facet. Na kasach siedziały 3 dziewczyny w swoich sexy czerwonych fartuszkach w duże czarne kropki. Kiedy wybierałem na półkach jakąś tanią czekoladę nagle podszedł do mnie ów pan, i powiedział: \"Może byśmy zerżneli te biedronki\" Ja go tylko zbyłem, jednak on poszedł i coś gadał z tymi kasjerkami. Po chwili dziewczyny zamknęły sklep i zaczęły na moich oczach się rozbierać. Szykowała się prawdziwa biedronkowa orgia. Kasjerka powiedziała, że to promocja, że po 22.00 dla klentów zawsze mają darmowy gangbang, więc się ucieszyłem, ale też byłem stremowany, w końcu nigdy nie uprawiałem seksu w hipermarkecie. Także posuwałem tę małą kasjerkę Biedronkę, i kiedy mówiłem do niej, że już dochodzę i wytrysnę ona powiedziała \"Zaczekaj nie marnuj nasienia\" druga koleżanka szybko przyniosła jej plastykową butelkę w której są zakwasy na zupy, czy na jakąś śmietanę. W każdym bądź razie kazała mi to napełnić. No więc napełniłem, zauważyłem że później ona odniosła tę napełnioną butelkę na półki sprzedażowe. Nie przejęłem się tym zbytnio, bo nie kupuję nigdy takich produktów, tylko zapewne jakieś stare babcie. Więc grzmociłem ostro panienkę, druga gdzieś koło krocza szukała moich podskakujących jąder, po chwili objeła je ustami. Wyssunęłem z niej moje przyrodzenie, i siadłem sobie na taśmie \"po której przesuwają się produkty do kasy\". Dwie biedronki krązyły koło mnie i mnie pieściły ustami. Jedna jak wspomniałem jądra, a druga całą długość penisa. Trzecia biedronka siedziała w kącie z lodówką z serami i cały czas się masturbowała trzonkiem zmiotki. Drugi facet zajadał śledzie w marynacie, widocznie seks mu się znudził, albo opadł z sił. Ten facet co zajadał te śledzie gdzieś poszedł na magazyn, także nie widziałem go jakiś czas. Biedronka która masturbowała się namiętnie została w pewnej chwili przeszyta orgazmem, który ją dopadł nie wiadomo kiedy. Cała się trzęsła, aż z tej lodówki zaczęły wypadać serki homogenizowane, masła, śmietany i inne produkty. Mnie w tym czasie było bardzo dobrze z tymi dwiema laskami na tej taśmie. Po chwili zauważyłem, że ten obłąkaniec śledziowy za sobą wlókł paletę. Tak tak, tę słyną przy której dziewczyny nie dotrzymują swych ciąż! Wskoczyliśmy razem z dziewczętami na ten zaprzęg i tak jeździliśmy po hali w między czasie sie całując i robiąc różne perwersje. Ten facet okazało się, że był sado-maso i uwielbiał być osłem zaprzęgowym, więc nas woził tą paletą między półkami. W między czasie zatrzymywaliśmy się np. przy jogurtach tylko po to, abym mógł wykorzystać te produkty do zabaw seksualnych. Polewałem moje biedronki w tym czasie m.in oazą, keczupem, śmietaną. No mówię istna orgia. Cały sklep był dla nas. A te biedronki były moje. Później po standardowym, bądź nie seksie. Zaczęliśmy bawić się w chowanego. Zasada była prosta, jak cię złapię \"jesteś moja\" i mogę robić co chce. Jedna z dziewczyn schowała się pod kasą, to tę szybko odszukałem i zgodnie z regułami gry zrobiła mi laskę!. Druga biedroneczka wspieła się gdzies na szczesciopaki Oaz, i innych wód minerealnych i gdzieś się tam zagrzebała w kartonach po nabojach. Ta zgodnie z grą musiała zgodzić się na miłość hiszpańską z racji tego, że miała największe piersi w hipermarkecie. Trzecią biedronkę długo szukałem, ale w końcu znalazłem leżała zagrzebana w zamrażalniku pod stosem mrożonych pizz, lodów etc. Dziewczyna zdrowo się przeziębiła, ale szybko ją rozgrzałem. Ten facet co woził nas paletami to był jakiś psychol, zaczął się masturbować w kącie i ogólnie nikt później na niego nie zwracał uwagi. Dziewczyny mi powiedziały, że to był ponoć manager sklepu. Następnie ubrałem się szybko i zwiałem do domu. Jak to dobrze że biedronka jest tak blisko. Czekam na inne promocje w tym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruczku--> balsam jak najbardziej bez zapach, bo perfum używam i nie może się kłócić:) A co składasz juz pieniążka?;) Stic---> no nie, ale fantazję to Ty masz, do Playboya nie piszesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×