Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

aaa zaliczylam kino,basen,biblioteke i pojezdzilam autobusami ;) hihihi ale tak serio to pracowity dzionek mialam hohoho dobrze ze jutro piatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tzreba się ubrać, czapeczke, szalik, rękawiczki :-) No i wogóle szybko przejść z celu do celu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały:) Czekam, bo potrzeba mi balsamiku na moją duszyczkę bardzo poranioną:(... nie jest dobrze Moi Drodzy... nie wiem, czy za parę tygodni nie pożegnam się z Wami... na parę chwil dłuższych.... To lecę duszę leczyć i bynajmniej nie alkoholem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dawno i nieaktualne i serio mozna wszedzie poznac,czasem nawet trudno przewidziec gdzie i czesto nie mamy na to wplywu hahaha kruku,wlasnie nie mozna o tym celu myslec a co bedzie to bedzie :) nowa - a Ty gdzie wybedziesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ok ja zaczynam wychodzic, wiec panowie golic klaty i zakladac te lancuchy dzis ruszam na ehmm \"lowy\" Blondyneczka26 --> to pani doktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhaha niektorzy to to wychodzenie za jakis ceremonial traktuja :D ikaaa - ci z lancuchami sa moi,wara od nich :p hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jaki ceremonial... w sumie sungilekiem jestem od 2 tygodni i wczesniej mialam troche inne rozrywki :) ehmmm .... no to teraz sie podniecam malymi rzeczami :) No dobra kurde na 100 facetow przypada 107 kobiet takze destination musimy sie dobrze podzielic bierz tych z lancuchami ja wezme tych zsolaryzowanych z brakiem szyi , przynajmniej na szalikach panowie oszczedzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ika - hehehe dobra,ale pudzianow tez biore dla siebie :p tos Ty swiezuski singielek ika ;) kruk - to sciagaj te plastry i na tany idziemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszz kurr.... Pudzianow to nie wiem czy tak latwo oddam:). Ja ide dzis na tany, zapraszam everybody pomarancza bo siem zestarzejem tu przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko wyleje na głowę mój nowy żel zakupiony w sieci sklepów spożywczych \"społem\" przy byłym pegeerze :P i skocze na solarium na 10 minut, żeby się przybrązowić :p Jescze zapomniałem o zastrzyku sterydów do kręgołupa na rzeźbę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj na tany??eeeee dzisiaj to sie paczki je :p kruk - i o bizuterii zebys nie zapomnial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to co innego :) I like You, man :p hihihi a stic gdzie??buduje taboret z tego bobra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No był nie wiem gdzie go wsiąkło, znów poszedł na zaplecze biedronki gonić laski ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na ten przykład tu i teraz, acz zaraz idę:( Biały--> poczta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzęki:) Czekam... rano przeczytam... A teraz robię wszystkim papapa... i domka idę... a żołądek boli po 3 pączkach:( ale i tak zjadam tylko raz w roku, bo wolę czekoladę i słodkie buzie:)... to zawsze działa na samopoczucie...👄👄👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Nova :*, a ja dzisiaj ani jednego nie jadłem pąkala, ale chyba zaraz sobie zjem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×