Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

oj stic ty se uważaj bo jak tam wpadnę do ciebie i ci pozamiatam.......to będziesz miał pozamiatane tak ze hej:P nowa ---> wiem, że musi ale to nie jest fajne uczucie, chcę aby do mojego zycia tez zawitała wiosna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkim! Oczywiscie ze pamietamy... !!! Chyba się przejaśnia... mmm... ale fajnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że pamietamy Star_25 ;) Uffff :classic_cool: już się nauczyłem :P O siema \"=\" - no u mnie nadal w Wawie pochmurno a w Gdańsku i na Górnym S jak ?? Słoneczko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazda... no jasne, że tak... :D Równaie witaj, jak tam w Kotlinie? Powódź idzie, kajakiem, czy na łódkie do Ciebie? Ha i nareszcie nadejszła ta wielkopomna chwila i jestem sama w pokoju:) Nikt nie patrzy przez ramie, nie gada... cisza absolutna, a za oknem ptaszyska bez ptasiej grypy świergolą... za głośno, ale wiosnę zwiastują:) I tak do 20-tej... siedzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... tam powodz odrazu! :) Roztopy normalna rzecz... :P Dobre auto wystarczy, bo po tej zimie to drogi jak ser szwajcarski! Sama w pokoju? Brzmi niebezpiecznie! :P No ptaszki spiewają, zależy jeszcze jakie bo tych moich to słucha się rewelacyjnie... Czemu az do 20-stej, zapracujesz się dziewczyno! :o Urwij się z pracy... i zapoluj trochę! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Równanie---> no ja Cię prosze z tym polowaniem... ja nie z tych, a żab ostatnio sie wycałowałam i nic, więc odpada... teraz czekam na księciunia, ale generalnie mam inne problemiki na głowie swej- oprócz burzy loków:) Do 20-tej, bo na 12-tą przyszla, a jak widać na załączonym obrazku, to sie za bardzo nie przemęczam:P Jutro z rana wizyta władz z centrali... Boze czuwaj nad moją psychiką... Wspierajcie mnie od rana...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mmm... burzy loków, brzmi ciekawie ;) Skoro nie jestes mysliwym, to napewno jestes zwierzyną... Zatem... daj się upolować!:P Spokojnie, spokojnie nie pierwsza \"kontrola\" nie ostania... Wyluzuj, będzie dobrze... Trzymam kciuki (nawet cały dzień)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Równanie... nie mam natchnienia ostatnio na bycie upolowaną... hahahaha, wiosna idzie, a mi przeszło... jak narazie, ale co tam, nie zastanawiam się... będzie, co ma być, a jutro KONTROLA i kazanie... Dzięki za wsparcie, może reszta ludzi też się dorzuci. Coś wspominałes, że masz kontakt z Singielką, co u niej, kiedy zamierza się pojawić u nas, czy zaproszenie słać mamy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdura
Co za bzdury piszecie. Kiedy czytam coś w stylu(cyt): "Jestem singlem z wyboru i dobrze jest mi z tym...." to zbiera mi sie na mdłości. Mozna pisac cos podobnego mając 25-30 lat, ale potem ta sytuacja zaczyna męczyc. Czlowiek jest zwierzęciem stadnym. Potrzebuje na stale kogoś bliskiego, potrzebuje domu (nie mylić z pojęciem "mieszkanie") Można przespac w zyciu swoja odpowiednia chwile , przegapić tego odpowiedniego partnera, ale nikt mnie nie przekona, ze bycie i zycie w pojedynke to taka idylla. W pewnych sytuacjach nawet pozytywne myslenie niewiele pomaga w praktyce. Żyjąc toszke lat na swiecie wiem co mówie. AZgadzam sie z myslą, by wychodzic z domu między ludzi nawet jesli ludzie dają czasem nieźle w kość - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za bzdura--> dzięki za \"dobre rady\", ale kompletnie nie jarzysz o co chodzi, chyba, że byłeś (byłaś) kiedyś tu pod innym nickiem. Piszemy sobie lightowo, nie użalamy się i jest miło... sorki, ale wcinasz się nie wiadomo po co... chyba, że do mojego ostatniego stwierdzenia... ale to chyba moja sprawa i nie jest mi źle, że teraz akurat jestem sama... mam przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest w dzisiejszych czasach, że to ludzie są dla pracy a nie praca dla ludzi. Doskonale Cię rozumiem, że nawet o tym nie myślisz, kiedy szefostwo szuka dziury w całym! ;) Nie martw się bedzie OK! Pamiętam, jakto u mnie trzaskało się dokumentacje \"na wczoraj\", pracowało po 11h, a czasami nawet po więcej... :) Kontakt mam mailowy, bo gg zgubiłem... :( Strasznie miła osóbka, ale zabiegana... nie chciałbym Jej marudzić. :) Ale myślę, że maila \"że tęsknimy\" można posłac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdura
nie zaglądam tu, dzisiaj jestem przez przypadek. Szukanie przyjaciól w necie bywa zajmujace, ale to wirtualny świat. Lepiej miec do czynienia z zywymi ludźmi. RAdy nic nie kosztują, ale nie usiluje nikomu i niczego radzic. Bywanie na forum to prawo wielu. Czytając niektore wczesniejsze wypowiedzi takie wlasnie nasunęły mi sie uwagi, ale - co nietrudno zauważyc - tylko nieliczni "ciągną " tenat, a reszata zabija tylko czas bywając tu. Życzę przyjemnej nauki sztuki konwersacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za bzdura---> nie chce mi się analizować, co poeta chcial przez to wyrazić, co napisał, a co pomyślał, czego nie napisał... nie wiem po co te rady... wpadam tu jak mam czas, poza netem też mam przyjaciół i to sporo, a nauke konwersacji dawno mam opanowaną. Koniec tematu. Jak Cię drażni to forum albo moje wypowiedzi, to tym razem moja rada, szukaj szczęscia gdzie indziej. Równanie--> z ta powodzią, to się martwię, bo przyjaciółka zza Bystrzycy, no i wiesz... a poza tym ma być u mnie w przyszłym tygodniu na tydzień, a jak się coś stanie to kłopoty będzie miała, bo spotkać się jeszcze zdąrzymy:) A praca... cóż, szukać nowej muszę, bo tu dziwne klimaty... Ale teraz wiosna na pierwszym miejscu i to sie liczy: zaraz uskutecznię swoje wyprawy za miasto:) i spacery po moim mieście ... uuu... ale będzie sie działo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wodą spokojnie, nic się nie dzieje wielkiego. :) Więc na razie nie ma się co martwić! Za miasto? Zapraszam do kotliny ;) Grunt, że humor Ci dopisuje... :D ...To najważniejsze! Ja uskuteczniam wyprawy rowerowe! :) Polecam Ślężę! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góra Huta... pewnie mówi Ci to coś? Nieee, rower w górach, to jestem cienki Bolo... po równinach a i owszem:) Góry mam do chodzeniaaaaaa, długiego, spokojnego chodzenia: samej, czasem z przyjaciółmi. Na długi weekend wybieram sie z przyjaciółmi do Borowic:) W Kotlinie byłam 5 dni na Sylwestra... ale zabawa była:D Nie ma jak Dolny Śląsk i magiczne miejsca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nic mi to nie mówi, przykro mi :( Nie znam takiej góry! Ja chodzę zwykle w zimie, bo jezdzić się nie da za bardzo! :) Ale że sama po górach...to podziwiam! Serio! Jestem ciekaw czy w Górach Bardzkich byłaś ;)? Magicznych miejsc jest troszkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, w Bardzkich nie byłam:( Ostatnio ambicjonalnie potraktowałam Dolny Śląsk i od trzech lat zwiedzam i chodzę: sama i z kimś. Co do chodzenia samej po górach, rzadko mi sie zdarza, ale w tamtym roku jechałam w Izerskie... wszyscy nie, bo coś tam, więc spakowałam się i na 4 dni pojechałam... sama, samiuteńka;) Pogoda była piekna, na szlaku zawsze sie kogoś poznało... fantastyczny wypad, a znajomi żałowali. Góra Huta jest w okolicach Bystrzycy Kłodzkiej, ale dokładnie to Ci nie wytłumaczę, bo z topografii tom noga:P Mam jeszcze crapke na Rudawy Janowickie i ruiny zamku na Bolczowie, potem Kaczawskie, Stołowe, bo daaaawno mnie tam nie było... plany wielkie, mam nadzieję, że wypalą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę jaki talent turystyczny :) W Izerskich fajnie jest... byłem 2 lata temu stadnie. :) W Bardzkich, Złotych, Sowich często się przewijam. :) Czasem pstrykam fotki... Dużo by gadać... :D Mam nadzieje, ze plany Ci wypalą, moze kiedys nieświadomie spotkamy się na szlaku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha... no może się kiedyś spotkamy w jakim schronisku:) Góry traktuje jak azyl, ucieczkę od miasta i tam nabieram dystansu... dobrze, ze Sudety mam tak blisko:) Hej, hej, a reszta gdzie? seriale ogladacie, czy wieczorne wiosenne spacerki?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Góry traktuje jak azyl, ucieczkę od miasta i tam nabieram dystansu...\" !!! :D słusznie, mam podobne zdanie :) ! Do zobaczenia! ;) Podejrzewam ze nieobecni single się parują! :P Ja zmykam, za długo przy kompie! :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam gorąco u mnie nadal nastroje lipne, ale stram sie nie myśleć o tym , ze nie wszytsko układa się tak jakbym chciała ale niby wiosna w końcu, dziś wreszcie słoneczko u mnie coraz śmielej wychodzi zza chmurrrrrr i dziurawiec jakies tam działanie na szczęście ma a...apropos wiosny to wiecie ze naprawdę tak jest ze widać od razu więcej par na ulicach moze chociazby dlatego ze jest cieplej po prostu hmm...tylko że ja jakoś nie potarfie zauważyć żadnego ewntualnego singla do pary dla mnie, ale z drugiej strony to dobrze bo miło mi w waszym towarzystwie:) nowa ---> ty masz dziś jakąś kontrolę chyba, tak? no to trzymaj się - wspieramy cię, wspieramy:) a jak ktoś bedzie na ciebie krzyczał to nic się nie przemuj tylko nas wołaj na pomoc to już my temu ktosiowi wytłumaczymy ze nie ma racji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a...zapomniałam coś jeszcze apropo gór chciałam napisać bo ja tez góry bardzo kocham i tam najlepiej wypoczywam i dystansuję się od problemów a jest taki zespół \"ksu\" oni są z ustrzyk i mają parę fajnych piosenek o górach, taka która mo najbardziej się spodobała to \"moje bieszczady\", naprawdę cudowna jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitanko dla wszystkich:D 🌼 Kontroli jeszcze nie ma... nie przybyli, ale musimy być czujni, więc witam sie ze wszystkimi i pracować wracam:) DZięki Hercia za wsparcie- przyda się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekhm - czy mnie tu jakimś flirtem wali = Nova 😠 bo niedługo my tu z Hericią zostaniemy :) co za bzdury >>> ZJEDZ DRAŻA :p Witam wszyttkich jest bardzo fajnie, sloneczko :classic_cool: nastrój super :) Dla wszytkich kobiet singli kfiatek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic ---> ktoś tu flirtuje? przeciez nie ja z nową, singielki mnienie interesują w takim znaczeniu;) a nowa ---> witaj, no wsparcia póki co udzielamy duchem, ale jakby co to pamietaj krzycz to przylecimy pomóc:) hehe, po tych specyfikach różnych mam schizy jakieś i jazdy takie ze szok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właże na moment, bo kontrola jeszcze w hotelu...:P Stic;)Jakim filtrem-flirtem? Stary!!! Pogadać nie mozna, co za insynuacje!!! na forum nie ma flirtów;) Dzisiaj prosze nie drażnić lwa, bo z wiadomych powodów zły.... poczta do sprawdzenia:) A dla wszystkich wiosennie 🌼 🌼 🌼 👄 WSPIERAJCIE MNIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihihih ;) Wspieramy Cię, wspieramy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kwiatuszki się przydadzą :) w sumie to przydałyby się całkiem realne na biurku!! stic ----> apropos stopki twojej --- jak dziś poziom twojego nastroju?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic określa poziom swojego nastroju na dobry ale nadal szuka wzrokiem kawałka nieprzykrytego ciała kobiety przy każdej możliwej okazji: w tramwaju, metrze, sklepie sporzywczym, kiosku. Ale na razie kompletna klapa - zero :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×