Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu polacze serce mam zlamane zdradza mnie :( jrgo komorke jakas obca baba odbiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie becz, sie sklei... i zostaw tel. w spokoju!!! Wyluzuj... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa singielko:) nie placz nie warto chyba dla takiego co zdradza ronic lez:) = ty obzarciuchu:D teraz musisz pocierpievc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> singielka, pomasować Ci brzuszek? ;) :P No muszę pocierpieć...mam nauczkę! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym zjadla cos slodkiego mam czekolade ale jak juz ja otworze to moge przesadzic i wtedy mi trzeba bedzie masowac brzuszek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=---pomaga;) jest teraz duzo lepiej, = moze sprobuj takiej terapii na skale masowa, bylby niezły biznes:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tych ciasteczkach i masowanku sen mnie zaczal dopadac, tak wiec chyba pozegnam sie z wami, kochane singlielki i single, do juterka i papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...na skalę masową to juz nie będzie to samo, wolę manufakturkę z wyłącznością na Ciebie... :P ;) ... cieszę się że mogłem pomóc.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singielka:D nie namawiaj:) mzoe otworze moze macie ochote [setunia czestuje czekoladka] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, przed snem to juz dziekuje bardzo:) =--- no prosze jakie monopolistyczne zapędy na masowanko mojego obrzartego brzuszka;) dobranoc wszytskim i kolorwych snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= oczywiscie ze mleczna:) singielka poczestuj sie bedziesz miala wesole sny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa...🖐️ singielko Lubie mleczne, z polskich najlepsze są terravity... Ale najlepsza jaką jadłem w życiu to angielska, taka z literką G na każdej kostce, mniam, nie zapomnę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ha...to wspaniale :D, a gdzie kupiłaś/dostałaś, bo u mnie ciężko z tym towarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będę następnym razem we Wrocku to się muszę rozejrzeć za tym cymesem! Dawno sobie nie folgowałem czekoladką, a powinienem bo mnie nerwy zżerają, a na nerwy najlepsza czekoladka (magnez, wolne rodniki i te sprawy)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no to jeszcze 24 dni i będziesz mieć 24 latka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jestem z Kotliny Kłodzkiej :) a we Wrocku czasem bywam... :P (tam studiowałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= jak ty biegle liczysz:D no to juz chbya najwyzszy czas zeby w koncu mial dziewczyne apsik kichnelo mi sie] czyli prawda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×