Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

znaczku= nie krzycz tak do mnie... a moja wątróbka...nigdy nie lubiałam watrubki, a potrzebna mi on ado czegoś? zresztą teraz w dobie przeszczepów.....;) sticu - biedaku, moze wpadniesz na grzane winko? lecę już zaraz do sklepu po winko dla ciebie! a tak wgóle to dzień doberek wam:) stic, singielka, =:) brakuje jeszcze nowej i kogoś jeszcze?? a wiecie w końcu co się z krukiem stało? a...........my brzydale................??? heheeh dobre:D ciekawe kto to wymyślił...pamietacie, widziliście moze był kiedyś taki kabaret w którym był taki "tofik" i jego ojciec i na kogo oni tam mówili "brzydal................"?? no!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie krzyczę... :) ...nowa pewnie spi dzis dłużej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie wiem co sie porobiło, strach się bać pouciekali, co za brzydale... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no brzydale....a ja tu wsaprcia potrzebuję bo mnie tu szlag trafi zaraz w tej pracy kurwa z takimi pierdołami do mnie dziś ludzie przychodzą, a ja muszę się uśmiechać...i być dla kazdego miła....ale ile kurwa tak jeszcze wytrzymam? uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście mówiłam o tym że wsparcia potrzebuję a coś mi się maxymalnie literki poprzestawiały.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a czym się zajmujesz ze tak Cię niecnie ludzie nagabują? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem jestem i witam serdecznie:D 🌼 = miał rację, spałam dłużej.. do 8-ej, bo pracuje dziś od 12-tej... Sticu--> Biedaczku choreńki, a co Ty taki słaby? Dużo zdrówka... grzane piwko z miodem i cytrynką a potem do łożka, ale samemu;) a jak Twój przyjazd do Wrocka? Wiesz coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nowa:) ale ci fajnie ze od 12 dopiero.... a czym ja się zajmuję... no właśnie poza małymi szaleństwami na cafeeee i klikaniem na gg zajmuję się m.in. obsługą interesantów odwiezdających moje miejsce pracy z tym ze czuję się jakbym pracowała w informacji na dworcu, bo naprawdę o rózne rzeczy ludzie przychodzą się do mnie pytać czasem by mi do głowy nie przyszło aby z daną sprawą iść do takiego biura :P = ---> już wszytsko wiesz? stic ---> robaczku fdzie jezdeź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Hercia wszystko to może nie ;) ale wystarczy. :) Cześć Nowa! Mam nadzieję, że spało się dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdo.... kto mi tu mówi, że single to brzydale - przecież ja jestem zajebi... piekny - normalnie jestem piekny jak kwiatuszek 🌼 Ale mam zajeb w pracy, qurfa :O Się do końca tygodnia nie odkopię :( Sorka że nic nie piszę i nie ma mnie na gg ale normalnie mam taki zapierd......że szkoda gadać To mówiłem ja Stic Pozdro dla wszytkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sticu... no ja potwierdzam jak najbardziej Twa krasę, przystojność, czar i urok... ufff... wystarczy?;) Wybaczam milczenie Sticu. Zostajesz rozgrzeszony na wieki wieków. Amen. = Dobrze spałam:) Dziwne sny miłam, ale ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co by tu zrobić aby wyjść wcześniej z pracy?? a...koleżanki po urlopach macieżyńskich wychodzą godzinę wcześniej, ale ja potrzebuję jakiegoś sposobu na już....... buuuuuuuuuuuuu:( poprawcie mi jakoś humor a....ja sie nie natknęłam nigdzie na tamten topik ze z nas brzydale (o treści niezgodnej z prawdą oczywiście) - zapewne już upadł dafno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hercia, nie mam jak Cie pocieszyć... moje pocieszenie polega zawsze na: wmówieniu sobie, że jutro albo w najbliższym czasie będzie lepiej, zjedzeniu tabliczki czekolady telefon do przyjaciół no i stare dobre piwko nie zawiedzie nigdy:) Glasku, głasku Hercia... smarnę wieczorkiem:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki nowa:) będę czekać (nie)cierpliwie na maila już jest lepiej .... zaraz zmykam na zakupy i na chatę a przed chwilą dzwoniłam do przyjaciela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie tak puuusto, a co Ci się sniło? Jesli wolno spytac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= :D Nie pamiętam... ale nie były to koszmary:) Wyspana i radosna poszłam do pracy... i przeszła mi ta radość, bo nie mam weny o pracy, a tu duuuużo pracy. Siedze do 20-tej.... znów i czekam końca:) Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...też mi sie jakies bzdury sniły, gadanie po niemiecku, szkoła, jakieś farmazony. Dlatego się pytam. :) Zerkam sobie na aukcje i dochodzę do wniosku, że najlepiej schodzą cześci do kompów... Zaraz sprawdze jak tam dzisiejsza giełda... :) A ty jak, biuro pustoszeje powoli? Czy kupa pracy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, nie doczytałem Twego ostatniego zdania... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz w tygodniu jedno z nas pracuje 12-20, reszta do 16... dzisiaj moja kolej:) :(... bo nie wiem, czy dobrze, czy źle... samej też fajnie, ale cos zaczyna mnie mała chandra dopadać... zjadłam czekoladę;) Mmmm... rumowo-śmietankowa była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...uuu...to widzę, że dyżury macie, jak jeszcze pracowałem na Bora-Komorowskiego, to było tak ze godziny były ruchome (bez przesady oczywiście) ale jak np. przychodziło się na 8:37 to wypadało wyjść o 16:37...pozniej jeszcze godzina jazdy do \"domu\"... 10 godzin/tyg. spędzałem w autobusie linii 128 :( nie polecam! A Ty weź skombinuj sobie porządną czekoladę (mleczną) to Cię rozbudzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= .... ale ta była śmietankowa:) tylko, że jeszcze rum;) i nic... chandra przez próżność zostaje, chyba, że cały dzisiejszy wieczór sama siebie pouczę, że be i nie ładnie tak sie zachowywać:) i słońca i ciepła mi brak... ale generalnie jest OK. Tak mi sie marudzi czasami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję:) już zjadłam... i pewnie w moje bioderka, ale co mi tam:) Noooo nie, nic nie nabroiłam, ale tak komuś trochę w głowie zamieszałam, potem od... a teraz milczy, a mnie brakuje nie tyle jego, co tego pisania 10 razy dziennie. Wiem, jestem okropna.... ale uroczyście przyrzekam, ze się nawrócę i poważną rozmowę przeprowadzę ze sobą... serio:) Widziałam te plany przebudowy... niestety jeśli chodzi o budowy, przebudowy i remonty we Wrocławuiu, to jestem sceptyczką i a propos jakości i termionowości. Pracowąłam parę lat temu w firmie budowlano-drogowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jednej czekoladki nic bioderkom się nie stanie! :) :) ...dobrze, że się przyznajesz. :P Będzie dobrze... :D Ha, ale wpadłem, a tu specjalista d/s inwestycji remontowych! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem co mam do powiedzenia
o czym wy tu pierdolicie???!! chcecie se pogadac to na czata albo gg zajrzyjcie a nie tu burdel robicie albo jakies pogaduszki zygac sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie... inny zawód miałam, ale oko sie ma, a poza tym zawsze na jakiejś imprezie rozmowy o tym i owym, rózne branże i tak sie toczy, sam wiesz:) Łaaa, jeszcze 2 godzinki i do domku. Stic utopił się w pracy, a reszta... właśnie, a gdzie reszta? Hercia!!!! Singielka pojawia się i znika Set? Gwiazdeczka--> ha, no ona sie zawsze zastanawia... Reszta poszła się parować lub juz to zrobiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do---> powiem, co mam do powiedzenia--> to idź wymiotować, a nie tu durne teksty zapodawać, nie podoba się to żegnamy. Kto cie prosił? Tylko się biedaku tymi wymiocinkami nie udław... szkoda będzie takiej osobowości... hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem.. Hercia siedzi juz w domu, a Seti na studiach (chyba nie ma tam neta)! Co do reszty... hm odpowiedziałaś sobie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×