Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

...na zdrowko...to niech pozostanie tajemnicą ;) ale powiem Ci, że skończyłem Polibudę :) ...czyli prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= dziekuje;) hmmmmm to pewnie cos z mechanika albo elektryka albo robotyka automatyka albo informatyka :D nie mam pomyslu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłaś za pierwszym razem! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to moze jak w tym kawale: Siedzi baca na gałęzi którą podcina, obok przechodzi turysta i mówi: -baco, zaraz spadniecie... -eee tam, bzdury godocie panocku... ...i piłuje dalej, po chwili spada na ziemię i mówi: -prorok jaki cy co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Jak tam ma się czekoladka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj = po co o to sie zapytales klamac nie potrafie :o polowy juz nie ma druga polowa dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze, że nie potrafisz... ...a tak dobrą czekoladkę żal zostawiać \"na potem\" :) ...zjadłbym ale mozliwosci internetu są ograniczone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i dzięki za czekoladkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda:( ale na tej polowie koncze bo sie za bardzo rozpedzilam bo taka dobra a co za duzo to niezdrowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mniam, zaraz zmykam, możesz koolezanki :) poczęstować :) .. chyba ze przebywasz w domciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= no wlasnie w domciu przebywam to jutro rodzinke obczestuje bo teraz juz spia kolezanki sie za mna stesknily i zaczely pisac esy gdzie jestem troche sie martwily o mnie bo nie przyjechalam dzis do naszego mieszkanka a nie wiedzialy ze mnie ma nie byc ale napislam im ze zyje i wracam jutro :D mi sie spac odechcialo chbya ta czekolada mnie tak pobudzila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bardzo miłe cooleżanki :), czekoladka troche pobudza! Oj, jeszcze posiedzisz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mile:) posiedze gora do 2giej :D wstane sobie przd 8ma odespie w tygodniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) mój organizm chyba się wykańcza powoli wczoraj połozyłam się na chwilkę koło 18 i tak usnęłam, ze obudziłam się koło 20 na chwilkę jak kolega przyszedł z winkiem ale przed 22 znów poszłam spać i tak do rana ale wreszcie jestem wyspana:P KACIAA ---> a...nową koleżankę witam gorąco, wiem ze tak se możemy gadać ale ból minie z czasem a tu masz taką grupe wsparcia ze przeżyjesz a jak chcesz popłakac to służę rękawem, chyba ze wolałabyś się wypłakać na ramieniu jakiegoś singla;) NOWA ---> jak widzisz tyle spałam, wiec kompletnie nie miałam czasu napisać mailika:( (asz mi gupio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim:D Witam Kacię w naszym gronie:) Hercia, ja też nie napisałam, bo nie miałam natchnienia;) Poza tym wczoraj spotkałam koleżankę, którą znam dłuuugo i skończyłam na 4 piwach:) i o 24.00 w domu hahahaha. Ale dzisiaj mi fajnie i głowa nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziendoberki wszytskim! heroinka wczoraj mialm podbnie jak ty spalam w ciagu dnia, potem polozylam sie dosc wczesnie dzisiaj wstalam rano ( bo niestety musialam), ale naldal jestem niewyspana. Czyzby synptomy snu zimowego na poczatku wiosny??:))) kaciaa jak tam u Ciebie? trzymasz sie dzielnie?, slabe to pocieszenie,ale popatrz na nas -singli jacy jestesmy radosni:)) ciekawa jestem jak tam setunia po wpalaszowaniu takiej dawki magnezu i wolnych rodnikow;) a ja mam znowu ochote na cisteczka....ahh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobi Kurde gdzie te zwiewne sukieneczki i włosy zaplecione w kucyki :classic_cool:?? Zimno na dworze!!! Ja tu na deszczu - a wy ciacha, piwko, dawki magnezu itp !!! Hercia>>>Zapomniałem powiedzieć - w weekend zjadłem 43 tabletki Deprimu :) Wow - śmiałem sie sam do siebie ale w Pn normalnie miałem jakieś takie poczucie skurczu w żoładku :)) Tussipec pod tym wzgledem lepszy. Nie polecam eksperymentów z Deprimem... Kolejna singielka - ludzie gdzie Ci faceci się podziali, gdzie te prywatki....!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Moja pajęczyca \"Józefina\" którą przedwczoraj przygarnąłem z firanki włąśnie wcina muchę... urocze. Cholera nie wiem tylko co to za gatunek, rozstaw pstrokatych (czarno-białych) nóg 4 cm. Szczękoczułki ok.5 mm zakończone zgrubieniami... tyle morfologii. Ma ktoś jakiś pomysł? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sticu a słyszałes o czymś takim jak umiar? ale najlepsze odjazdy ja mam jednak po depresplancie, mówię ci jakie schizy, aż zaczynam go odstwiać powoli bo przestałam kontaktować jakbym na fazie była cały czas:P mi się taki stan podoba na codzień ale kierowniczka się krzywo patrzy i kumpel się pytał ostatnio co ja biorę...:P jej czemu ja mam taki zapiernicz w pracy.....:( singielka - -> chyba też zachciewa mi sie znuf spać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sticu:) To juz zahacza o narkomanię... tyle Deprimu.. czy Ty nie masz co jeść?;) Piwmo lepsze na chandrę...:) No właśnie, gdzie ci mężczyźni wspaniali tacy... orły, sokoły, junacyyyyy... gdzieeee? Może kiedyś będzie ciepło i na sukieneczkę da się kogoś poderwać... ale wiosna chyba sie utopiła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj = :) Mam pomysł: zjedz tego pająka i przestaniesz mieć jakiekolwiek dylematy, pytania i wątpliwości, a być może okaże się, że zasmakuje Ci to stworzenia... to tyle moich pomysłów na pająki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie jem pajęczyc, obserwuję, przynajmniej nie jest tak pusto :), popatrzę, popatrzę i wypuszczę... Mam lekką arachnofobię, więc tak się oswajam, a niech sobie podje i ma coś z tych kilku dni niewoli. To pewnie jakiś krzyżakowaty... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa---> ale po deprimie przynajmniej kaca nie ma i nie czuć zapachu alkocholu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×