Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Dzieki singielka 👄... zmykam, pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam ochote wybrac sie do wrozki ale bez twojej inicjatywy to przepowiednie wrozki sie nie spelnia jak to logiczne :o nie widze zadnej logiki w tym milosc nie jest logiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek no tak ale duzo osob ma dziewczyne a nawet juz zone w czasie studiow i to im z niczym nie koliduje spotykaja sie najwyzej w weekend i jest ok ale kazy ma swoje plany swoj swiat wartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w 2007 bede miala 5 letniego synka, tak wrozka powiedziala:)) aha, ktorego sama urodze:)) ehh taki tam zarcik po prostu..:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singielka dziekuje ze przyprowadzasz mnie do porzadku;) nie chcialam nikogo agitowac tylko pisze co mysle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma ani syneczka, ani nawet planow...ahh i jak to teraz zrobic, zeby przepowidenia sie spelnila:)adopcja nie wchodzi w gre, bo musi byc urodzony przeze mnie wg wrozby:)hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek moze i masz racje ja jak dobrze pojdzie to za poltora roku tez bede robila magistra ale nie wiaze z tym az takich nadziei bo teraz jak zaczynalam studia tez mialam cicha nadzieje ze moze cos sie zmieni ale nic sie nie zmienilo:D wiec mam nadzieje ze tobie wrozka byla prawdziwa wrozka i wszystko sie sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek ja nie powiedzialam ze jestes brzydki i nie watpie wcale w to ze nie znajdziesz tej jedynej ja tez mam nadzieje ze znajde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomeczku moze sie zgadza moze nie tzn tego czy akurat w 2007 roku spotkasz ta jedyna czy moze nie koniecznie jedyna ale bedziesz mial dziewczyne to nie wiemy a co bedzie jesli spotkasz ja jeszcze w 2006 roku to powiesz jej ze nie mnozesz z nia byc bo wrozka powiedziala ze dopiero w 2007 roku mozesz sie zakochac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomeczku wszystko jest mozliwe!!!!!!!!!!!!!!!! kazda pora jest dobra na zakochanie sie tylko musi byc jakis obiekt zainteresowania ja poki co nie widze zadnego takie obiektu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i poki bedziesz wypatrywac to napewno nie zobaczysz :P ...tak to juz jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...planowac to sobie mozna, ale zwykle, np. z takich dalekosiężnych planów mało co wychodzi... \"Człowiek myśli, Pan Bóg kryśli\" jak mówi stare przysłowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..seti, wiesz nie każda da w mordę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti, jesli dajesz w mordę to wszystko z Tobą w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= teoretycznie daje ale jeszcze nie praktykowalam na szczescie nie musial;am:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to tylko się cieszyć, moj kumpel 2 razy dostał nie wiem za co? Ale się chwalił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda :) wiesz nie jest tam jakims łamaczem serc, jest odważny w podrywaniu, może coś kiedyś do jakiejś rzekł i dostał plaskacza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×