Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

wreszcie sie \"poczerniłam\";) lece kupic sobie buty,mysle,ze nie wroce predko;)oby tylko byl moj rozmiar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singierlka witaj po dlugiej przerwie:) to tu z = znacie sie osobiscie?????????? a jakie buty????? ja tez chce sobie kupic juz wiem jakie ale czekam az moze bedzie wiekszy wybor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...znamy się wirtualnie ;) zadna tajemnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam ponownie!! odp 1- z = znamy sie forumowo i meilowo, aha i jescze gadu gadowo:) odp2- kupilam buty i to nawet 2 parki, hura, to dla mnie wielki sukces,bo z moim romiarem to naprawde kiepska sprawa:) i jestem bardzo szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka cisza, gdzie wy wszyscy jestescie??:)moze pouciekaliscie na moj widok, juz sama nie wiem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singielka teraz juz tak co weekend jest ja jedynie jestem bo caly tydzien mnie nie ma to w weekend buszuje na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...w dzien powszedni łatwiej przydybać forumowiczów... wiesz ludziska mają necik w pracy i klepią :) na forum :) a dzis tylko MY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...przecież mówię... :) MY 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugm
dlaczego mam wychodzić skoro w domu jest ciepło a na zewnątrz pada..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= jak kwiatek dla mnie to dziekuje:) ale cos sie malo udzielasz ale przynajmniej sie udzielasz:D zaobserwowalam ze tez miales troche przerwy na topicku byles to od poczatku ale pozniej jakos sie nie pojawiales akurat wtedy jak ja zaczelam tu przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugm dlatego nie wyszlam z domu:D i tak bym nie wyszla nawet gdyby padalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugm
setunia:) ja też;) na zewnątrz jest ogromna podatność na zranienia choć chyba najbardziej boli jak człowiek sam siebie rani..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..hm...z natury jestem mało rozmowny... moze dlatego :P ..tak kwiatek byl dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZABE_A
A JA NIE WYCHODZIŁAM Z DOMU I PRAWIE KAŻDEGO SWOJEGO CHŁOPAKA POZNAWAŁAM WŁASNIE W DOMU! ALE JA WYNAJMUJĘ POKÓJ U OBCYCH LUDZI I TU CIAGLE W SASIEDNICH POKOJACH ZMIENIAJĄ SIĘ LOKATORZY... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=to jeszcze raz dziekuje ja jestem tez raczej malo rozmowna bo wole sluchac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no to mamy coś więcej niż gaduły, bo milczenie jest ponoć złotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= :D ale milczkiem nie ejstem;) czasami wogole nie chce mi sie nic gadac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja trochę jestem.. czasami mam problemy w kontaktach międzyludzkich... ale już lepiej jest... trochę z tego wyrosłem...:) ..mam fajnego kumpla.. ..czasami mam wrazenie, ze na jego 10 słow przypada moje 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=to tqwoj kumpel jest niedoscigniony jak Chuck Norris:D ja tez mam np taka wspollokatorke ktora duzo mowi i:D ja tez potrafie czasami dyuzo mowic bo jak za dlugo milcze to pozniej musze sie wygadac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...o dobry jest w tym... ale ja tez lubie sluchac...posmiac się :) ...mieszkasz na stancji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= ja tez lubie sie posmiac i sama lubie zartowac chociaz nie wszyscy rozumieja moje poczucie humoru :D wynajmuje mieszkanie z trzema dziewczynami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...oj to musi tam być wesoło... szkoda ze nie jestem juz studentem...kurczę, rozmarzyłem się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= no jest wesolo fajnie nam sie mieszka dobrze sie dogadujemy jeszcze nie bylo zadnych spiec miedzy nami nie to co w tamtym roku hahahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×