Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

jestem, jestem:) bacznie obserwuje co sie tu dzieje:) ktos nas tu jeszcze ochrzania, a nasz topic jest jednym z najfajniejszych, ba, jest najfajniejszy, prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest, topik jest \"the best\" ! :) zgadza się ...RZygać... ale po co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singielka :D Jasne, że najfajniejszy:) przepraszam za operkę, ale się wkurzyłam. Hercia w domu, a może na winku?;) Singielka, a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym rz to bylo do powiem co mam do powiedzenia, jak widac duzo nam nie powiedzial i na dodatek z błedami;) a u mnie dosyc fajnie, maialm dzisij pare spaw do zalatwienia, wszytskie zalatwione szybciutko i skutecznie, az sie dziwie:) mam wolne do konca tygodnia, tak wiec sobie odpoczywam, ale juz tesknie za praca:) a poza tym chyba zaraz otworze brzsoskinie w puszce, bo dzis kupilam wielka puche...uwaga, moge sie podzielic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem co mam do powiedzenia
nie (rz-z)ygac pisze sie przez ch i ó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam, nadstawiam talerzyk... dziękuję:) To fajnie, że udało Ci sie tak wszystko załatwić. Ja z takich \"do załatwienia\" muszę wyrobić nowu dowód i paszport. Pierwszy eap poszedł OK- zrobiła zdjęcie, ale wyszlo średnio, bo mam kręcone włosy i na zdjęciu nie za bardzo mi się podoba, ale nie wiem, czy fotograf może zrobic maly retusz, bo jeszcze tam nie dotarłam:) a mam całe 5 min. od domu. Po czekoladzie te brzoskwinie odslodzą mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem co mam do powiedzenia
do singielki lepiej popatrz na to co ty wipisujesz to wogle nie jest po polskiemu buhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem, co...----> ale Ty odkrywczy jesteś... jeszcze się wymiocinkami przyjemniaczek nie zadławił:(... ludzkość uratowana!!! Ale idź ty dalej słownik ortograficzny czytać, co? Nie śmieć swoimi tekstami, bo szkoda forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa-- ostrzegam sa bardzo slodzoutkie:) ale pyszne... masz krecone wlosy, to super, ja zawsze chcialm miec loki...ale niestety nic z tego:( ty sie tak wybierasz do fotografa jak ja do kuchni, po te brzoskwinie:) a ja mam jeszcze blizej niz ty:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinki są słodkie! :P Zwłaszcza te w puszce, chyba, że chcesz sobie przpłukać kubki smakowe. Dzięki za poczęstunek singielka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do tego łyk białego wina... półsłodkie lub półwytrawne? uczta dla podniebienia... zapominam, ze w pracy jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za forum i jego ciągłość, za nas i wszystkich MIŁYCH gości:D Za wiosnę i miłość i wiatr we włosach i rozmowy do świtu o wszystkim i niczym Za smak porannej kawy i uśmiech nieznajomego Za radość każdego dnia...:D ZDROWIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnam, dzięki za wsparcie i brzoskwinie:) Miłego wieczoru wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślałm ze ktoś się tu pojawi przede mną a co za oszołaom sietu zjawił wczoraj na naszym topiku nowa ---> ty to mi chyba jakąś kamerkę zamontowałaś ukrytą gdzieś skąd wiedziałaś ze na winku jestem? tzn. byłam wczoraj kolega siedział po jednej stronie telefonu z piwem w ręku a ja po drugiej z jedną, drugą, trzecią, y... czwartą ..... lampką wina (sophia półwytrawne, mniam, i mimo ze główka troszkę nbolimogę je pić i pic nawet codziennie) gdzie drogie koleżanki? nowa?singielka? a kochani koledzy?alo alo...... a nowa ---> mailik poszedł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek! :) Witam wszystkich, słonko świeci pięknie! Aż chce się żyć! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie pada deszczyk ale to nic:) po winku wszustko jest piekniejsze i przy perspektywie następnego wieczoru z winkiem:P a niedługo wekend!! jeszce tylko dwa dni w pracy muszę przezyć a dziś chyba włoski pomaluję bo dziś zauwazyłam ze odrosty zaczynają mi się robić a lakier do panokci taki fajny kupiłam wczoraj...uuuuuu......szkoda ze nie możcie zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hercia:) Mam maila, ale coś z poczta się stało, przynajmniej u mnie, bo pisałam maila do Ciebie i nie mogłam go wyslać, a teraz w ogóle nie moge sie dostać do poczty:( !!! Witam wszystkich:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witanko powitanko wszytskim:) a u mnie nie ma deszczyku, ale jest pochmurno bardzo. Wskoczylam dzis w spodniczke, ale juz sie przebralam:(, bo warunki atmosferyczne troche niesprzyjajace. Zaraz musze troszke \"popracowac\" na komputerku, ale bede na biezaco zagladac na nasz topik. ooo, zaczal padac deszcz...no nie, no ale w sumie niech pada to sie wszytsko szybciej zazieleni:) =----> dzieki za wczoraj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO HEROINKI
OSZOLOM TO TWOJ STARY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie słoneczko świeci od paru chwil, super:) w pracy miałam parę niefajnych sytuacji ale postanowiłam wyluzować i mam wszytsko gdzieś niedługo wyjde z tej pracy i bedę miała spokój:) pomaluję włoski na barzdo ciemny brąz, pomaluję pazurki i wogóle urzadze dziś sobie salon odnowy biologoicznej, a...i nóżki i inne takie tam miejsca dziś będę depilować, auć:P panie oszołom ---> prosze mi taty nie obrażać, rozumiesz? nowa ---> zaraz sprawdzę pocztę czy mam coś czy nie bo nie miałam czasu tam zajżeć witam znaczku= i singielko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hercia, to sprawdź, czy masz dostęp, bo mi po zalogowaniu sie wiesza i nic...:( Napisz mi jak u ciebie... jak tak samo, to z innego konta Ci wyślę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie manko Hercia&Nova - co wy z tymi mailami knujecie ;) ale mam roboty - matko boska :O W Wawie słoneczko a w innych miastach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem co mam do powiedzenia
W wieku 8 lat dostałem od wuja Kamila kukłę profesora Wilczura ale bez zębów i nostryfikacji jego dyplomu. Bawiłem sie z nim (kukłą prof. W.) w dom rozkoszy i klinikę ginekologiczną. Profesor badał mnie i ja jego. W czwartek miałem klasówkę z historii i prof. Wilczur podpowiadał mi a ja jemu. Gdy już zmężniałem i osiągnąłem wiek prawie męski bo całe 38 wiosenek, prof. Wilczur odbył ze mną stosunek analny, przerywany niestety bo zadzwonił wuj Kamil i tonem nie znoszącym sprzeciwu zażądał zwrotu kukły profesora Wilczura. Świat mi sie zawalił. "Wypad pedale z tego forum"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej stic:) ja tez mam full roboty a mailujemy sobie zazdrość czy ciekawość cię dopadła:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×