Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

no że bordo to ok, ale ten gorsecik jakiś taki...nijaki jak dla mnie, lae to zależy co się komu podoba...;) a ja pytałam o tej jeden konretny czynnik bo może jakiś dodatek ze względu na szkodliwe warunki pracy bym dostała, czy coś takiego, no bo bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cygaro tez jest niezłe... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra starczy, nie bede topika zaśmiecał... Heroinka, na Twoj siedzący tryb pracy dobry jest masaż...:P Chętnych do pomocy pewnie nie brak... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko te filmiki:) a apropos \"masazystów\" - nie ilość a jakość się liczy:P więc jak widzisz singielką jestem aktualnie póki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakość mówisz, OK! Tylko nie stawiaj za wysoko poprzeczki, bo zaden nie przeskoczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej niziutko! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Równanie---> taki skromny jesteś, czy boisz się, że Hercia Cię będzie chciała usidlić?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... pozostawiam to Waszej ocenie, niczego nie potwierdzam i nie zaprzeczam ;) ... zresztą takie sprawy są szalenie względne... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...w USA? Ha, mam cię próbujesz odwrócić naszą uwagę...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha... widziałam to samo zdjęcie w \"10 powodach dlaczego faceci są czasem impotentami\".... Stic, Ty chyba nie chcesz czegoś takiego na tyłeczku nosić? Potem będzie, że kobiety sa oziębłe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowa:)hercia:)=:)stiq:) a co sie z bialym stanelo??????mam nadzieje , ze kruczka ptasia grypa nie dopadla:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Setunia Witaj! :D ...przeczytałem stopkę, chce ratować! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej seti:) a tak wogóle to miłego weekendu wam życzę, spadam powoli wreszcie z pracy. a ty znaczku= potrenuj moze skakanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej seti:) a tak wogóle to miłego weekendu wam życzę, spadam powoli wreszcie z pracy. a ty znaczku= potrenuj moze skakanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiq to straszne:( :D =------->stopka troche przeterminowana bo z tamtego weekendu:D :D ale dzieki za oferte pomocy ;) ide szamac obiad do potem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnam wszystkich, do domu wracać czas, obiadek i sto innych rzeczy do zrobienia czeka na mnie:) Do poniedziałku, bo pewnie skończyły sie czasy bycia w weekendy na forum, co?;) Stic:) Nie przepracuje się za bardzo... = .... jeszcze w pracy? Pozdrów Singielkę i ściągnij ją tu, proszę:) Seti:) A wszystkim miłego weekendu: wiosny, i słonka, i żartów na aprylisa:) Sie będzie działo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
uuu, ale topiczek rozkwita:) az milo...tylko,ze teraz czuje sie troche nie w temacie, postaram sie nadrabiac zaleglosci;) i byc w mire na bieżąco;) aha, to, ze sie pojawialm ponownie to zasluga = ;)), bo delikatnie sprowadzil mnie na ziemie i przypomnial o forumowych obowaizkach:)))) =----dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×