Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

nowa ---> ależ ja z tym tekstem nie do ciebie piłam tylko do sposobów stica na poprawę humoru!!:) nie wiemy czy on umie pić......jak widać nie umie skoro nie pije, moze damy mu jakieś lekcje? tylko najpierw sama musze sie nauczyć pić tak abym nie miała kaca rano, tzn. na drugi dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze na wszytsko jest wiosenne slonce;) a tak nawaisem mowiac juz sie nie moge doczekac letniej sukienki i wlosow kucyk;) =-- nie mam pojecia co to za pajeczyca, wazne, ze ma imie;) i to jakie ładne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, robie ankietę liczę na wypowiedzi szczere, bez ściemniania JAKĄ KAWĘ PIJECIE W PRACY?? jaka firma i dodatki?? stic ---> ty nie musisz się wypowiadać bo aż się boję ... ty pewnie zamiast cukru wsypujesz sproszkowany deprim a zamiast śmietanki heroinę:P a ja - piję kawkę \"ricore\"nestle z łyżeczką cukru i jak mleczko to z mleczkiem a jak nie mam mleczka to bez mleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dzięki singielka... pajęczyca fajna jest :) ...kucyki i sukienki, a mnie już wyobraźnia pracuje :P Ha, ja wcale nie pijam kawy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz nie pije, a jak pilam to rozpuszczalna nescafe gold, bez mleczka i bez cukru:) probuje sie odzwyczaić, ale ostatnio w centurm handlowym poczulam zapach kawki i ....dalam rade sie nie skusic:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hercia, noooo ja się przeciez nie obraziłam:) co Ty... Kawa: kawa tylko mielona, z cynamonem i goździkami, czasem odrobina kardamonu, dwie łyżeczki cukru. Jeżeli nie słodze, to mleko:) aaa.. najlepiej z ekspresu lub zaparzana w moim dzbanuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hercia... nie obraź się, ale dzisiaj nie dam rady na maila, bo trochę mam spraw, a punkt 16-ta musze wyjść. Jutro do 20-tej jestem, więc... a teraz zmykam, bo dostałam nową sprawę do analizy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa ---> no, spoko, to ja będe czekać na maila a potem ci odpiszę:) a...wąłsnie ja kawkę uwelbiam z ekspresu też ale wtedy wsypuję od razu razem z kawą cynamonu troszkę i słodze ją cukrem waniliowym, tez go wsypuję razem z kawą odrazu potem do kubka dolewam mleczka i .........ummm..... pycha....... szkoda ze w pracy nie mam ekspresu skąd ty nowa jesteś? bo zapomniałam:( a zapiernicz w pracy też mam więc rozumiem niestety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova >>> Cynamon, kardamon a gdzie w tym wszytkim Deprim :classic_cool: Ja nie pijam kawy tylko kakao...za komuny było go mało więc sobie teraz odbijam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hercia--> Wrocław:) Sticu:) Ty Deprimanie;)... kawa bez takich tam... wolę Labofarm- tabletki na uspokojenie, popijane potrójną meliską.. bo troche nerwowa jestem, acz generalnie to nadzwyczaj spokojny człowiek ze mnie:) ale depresyjki rzadko i niegroźnie mnie dopadają, więc obejdzie się bez takich.... Kakao też spoczi i czekolada pitna i PIWKO:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie zastanawiam co to za osoba wystosowała tak dramatyczny apel. Najwyrażniuej równiesz singiel. W związku z tym apel mnie dziwi. Jeżeli sam nie wychodzi z domu to co jej po tym że inni wyjdą. Jeżleli sam wychodzi, to najwyrażniej wychodznie z domu nic (poza stratą czasu) nic jej nie dał poniważ nadal jest singlem. W związku z tym apeluja do autorki: Uspokuj sie i nie dawaj wiecej podejrzanych rad. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie też depresyjka już nie dopada od kiedy się kuruję takimi tam... stic ---> tylko uważaj zeby ci się kakałko nie odbijało jak tak sobie na nim odbijasz nowa ---> a ty widze piwko lubisz:) ja winko wolę, a tak mi się zdawałoże oklolice wrocka a nowa ---> ty wiesz ze stic ma pannę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadaj koleś:P (to do mniemanologa) widać ze nic nie czytałes naszego topiku a jak czegoś nie wiesz to pytaj albo się na dany temat nie wypowiadaj uff...zbulwersowałam się tym człowiekiem, idę po garść deprimków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parę słów apropo kobiety stica aby nie było niejasności bo on mnie zaraz zlinczuje jak to przeczyta:P chciałam się z nim umówić - on \"nie, bo Praca\" chciałam pogadać - on znów \"nie, bo Praca\" i co ja mam zrobić? co to wogóle za imię jest \"praca\" jejeje........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowokatorka !!!! Kocham \"Pracę\", jestem z nią codzniennie - dramatyczne są dla nas weekendy bo wtedy widzimy się rzadko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic :D dobre! Jozefina odpoczywa po obfitym posiłku, mądry zwierzaczek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... Sticu kocha pracę... arbait mach frei(frai) nie znam niemieckiego:) = ale Ty masz serce do pajączyc;)... hmmm... szkoda, że Józefina nie jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheehe nowa ---> tylko patrezć jak nas znaczek= dla józefiny zostawi:( więc ty się z prawdziwego uczucia nie nabijaj :P ja się bardziej o stica martwię jak on ją tak kocha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaleję, jestem Wertherem XXI wieku - to moje niespełnione jednak uczucie do \"Pracy\" - nie może przecież rwać wiecznie !!! Dramat Edypa i Elektry to przy tym pryszcz !!! Najbardzie jednak uwielbiam ją pierd.....:classic_cool: i jeszcze mi za to płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic ---> tylko żebyś nie skończył jak werter...moze jednak zaprowadzić cię do mojego terapeuty? jej...o mało nie złamałam sobie paznokcia bo zachaczyąłm nim o grzwi od mojego pokoju...auuu, na szczęście mam mocne, twarde paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z serii wyznań Herci o paznokciach, A JA MAM SŁABOŚĆ DO KOBIET !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało rozmowni jesteście dziś, ja zagaduję a wy tu taką olewkę odstwiliście jeszcze zatęsknicie a tymczasem lecę do domku umówiłam się zaraz z koleżanką, ale właśnie wcześniej muszę paznokcie jeszcze pomalować bo już jakoś tak nie wyglądają idealnie, ojej.. no to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> Nova... ;) Ale się pusto zrobiło wszyscy pracują aż huczy! Moze to i dobrze? PKB nam urośnie... :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I brzuchy - spadam do domciu - na razka kobiety w rajtuzach :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no witaaaaaaaaaaaam ile ja wczoraj winka wipiłam......uhuhu......a jakie dobre było.....ummmmm;) a dziś pełan sił i chęci ruszam do pracy:P i kurde zaczynam się martwić bo nam coś topik upada ... ale mam nadzieję ze najwierniejsza ekipa bedzie się trzymać, no! a ty znaczku= nie szalej po innych topikach tak bo ci dla nas czasu potem brakuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qurfa - jestem chory !!!!!!!!!!!! Nie wiem chyba umrze albo \"schuście\" mnie czeka...:( Do Wisniowego 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dobre winko nie jest złe! :) Nie upada ludzie zapracowani... pracują w pocie czoła... to i od czasu do czasu pusto musi być! Przyznaję, czasami szaleję na inych topikach :) ale dla Was czas zawsze mam heroinko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziendoberki;) heroinka uwazaj na watrobke;) ja tez zauwazylam, ze na naszym topicu cos marnie sie dzieje;( i faktycznei = zdardza nas na innych topicach;)) a wczoraj ktos na kafe zalozyl taki topic, ze single to brzydale ;)co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×