Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

setunia... witaj:) czasem podczytuje kafe i nieraz mi sie przewinełaś:) ech ma teraz taki tryb ze nawet niemam sił na kompa siadac , rano na 7 do pracy po pracy chwila w domu i na 16 na uczelnie wracam srednio ok 20.00..i tak mi czas ucieka, a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiq jasne ze w domciu:D na ostatni wyklad maratonowy nie chcialo mi sie isc:o lotka u mnie tak sobie leniwie zycie plynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea ja pamietA:) i rowniez Tobie zycze milego wiosennego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cholercia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholercia nicki pomylilam :D to bylam oczywiscie ja setunia i ta pomaranczowa cholercia to tez ja hahhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem... ale pustki widzę.... czyżby wszyscy na spacerki poszli albo w łóżeczku jeszcze jesteście? Ja w pracy do 17-tej, potem na Rynek na targi ekologiczne, które potrwaja tydzień, a jutro kino:) To tyle, wracam do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stic to ja
wogle nie mam qutaska bo jak bylem maly to stary przez przypadek mi go odgryzl ale dalej nie wiem jak to jest ze starszej wchodzi na 5 cm gdy on ma tylko 4 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea:) sorki, ale czasmi pracuje;) i zaglądam tu co jakiś czas. Mma nadzieję, że sie teraz odezwiesz:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon Fiskalny
Pucio wszedł na nasz topic i się mści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziedoberki wszytskim:) ja dzisiaj troszke poleniuchowalam, ale juz bylam na spacerku:), bo mnie pies do tego \"zmusił\":) pogoda jest w miare fajna i wogole zapowiada sie fajna sobotka:)) jak ja uwielbiam wiosne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singielka:) a je się przespacerowałam pół godzinki na piechotę do pracy z rana:) potem ide na miasto... słońce świeci, ale za ciepło to nie jest:( dłonie mam jak sople... jestem sama w biurze, okno otwarte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa---ale slonko swieci to jest juz cos:), musisz rekawiczki jescze nosilc i cieplo sie ubierac, ja tez wyskoczylam z sunia na specer w koszulce i cienkiej kurteczce i nie bylo zbyt cieplutko, ale milo bo slonce swieci i ladnie pachnie wiosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam juz dość tych ciepłych swetrów, rękawiczek itp. Wczoraj przez trzy godziny chodziłam w krótkim rękawie... patrzyli sie na mnie jak na potłuczoną, ale mi naprawdę było ciepło:) ale pod wieczór i polarek i kurtka nie pomogły:( Dzisja wydaje mi sie, ze powietrze ostrzejsze... ehhhh, gdzie te temperatury +15 i więcej, no gdzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhmm, no proszę... kto by pomyślał że AXN tak pięknie wierszem pisze, zwykle masz bardziej cięty język... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ seti, fajnie w domciu co? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- fajnie w domciu jest ale gdzies na imprezce byloby moze jeszcze fajniej:o a ty tez w domku dzisiaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja zawsze w domku, tak to juz jest... :) ide coś przegryźć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= no to smacznego:) ja ostatnio tez co weekend w domku na kafe:D a w tygodniu poza domkiem ale to mus nie zadne imprezy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia... ja podobnie. Przez weekend na kafe, ale cos mam pecha... Pusto tu. Nie ma z kim pogadać Pozdrawiam trzymajcie sie ciepło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie tak znowu pusto :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= sie wczoraj to jedzonko cie uspilo:D zaraz musze do kosciola ehh swinnta ida :D sprzatac is nie chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj uspiło! Mam nadzieje, ze nie zapomniałaś palmy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - nieuśpiło tylko po prostu w weekend nie podchodze dokompaskoro mam go przez 9 godzin w pracy :classic_cool: Miłego palmowania - jutro znowu reaktywacja;) Pozdruffka dla Aloesu - fajnie że wróciłas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×