Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

i zas pustka tak wszystkim chyba palma odbila stiq a jeden podeszles do kompa dzis:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jakie znowu pustki... :P Kawiarenki, kawiarenki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiarenki na, na, na kawiarenki na, na, na Stolik nasz w nieważkości lamp krąży tu, krąży tam. Irena Jarocka - ech..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhh kiedys to byly czasy:D ktorych oczywiscie nie znam z autopsji , a szkoda:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak podeszłem do kompa jako i wy podchodzicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja setunio siestuje - po obiadku aby mi się sadełko zawiązało :) A Ty kiedy jedziesz na studia ?? - ja jutro do Wawy o 5:20 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Remember, remember the 5th of December - idziesz na \"V for Vendetta\" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wlasnie sjestuje po obiedzie wskazany jest odpoczynek a nie wysilek:D nawet w radiu jednym jest taka audycja sjesta:D jade dopiero we wtorek lol stiq to moze juz poloz sie spac:D = gdzie sie podziales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiq wlasnie sprawdzalam co to za filmik chetnie bym go obejrzala ale znajaac zycie kulturalne w piotrkowie to u nas bedzie ten film za min miesiac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, podwieczorek w postaci jogurtu spoczął w mym żołądku! Poza tym lipa, bo siąpi! A spiewam se tak... bo i mi wesoło mimo wszystko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= pada u Ciebie?????? u mnie dzisiaj strasznie wietrzno i tez humorek mi dopisuje mimo wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi baba do lekarza z pługiem w plecach, a lekarz na to: \"Oooorzesz kuuurrwaaaaaa!\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie rozumiem kawalu to juz koniec moze jakis c.d. bedzie ejszcze ooooooo juz zrozumialam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ...i siąpi i wieje, a ja sobie słucham muzyczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atiqw zrozumialam , sama do tego doszlam w koncu mieszkam na wiosze:D = a jakiej muzyczki sluchasz bo ja slucham fajnej muzyczki w trojce:) traz leci Sting;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a różne rzeczy, wygrzebałem jakąś płytk z *.mp3 a tam takie cuda: Laura Branigan - Self Control, Tasmine Archer - Sleeping Satellite, Belinda Carlise - La Luna, Bobby McFerrin - Don\'t Worry, Be Happy itp. same hiciory :P ...az miło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha - i kto dzisiaj był pierwszy !!! Wstawać spiochy !!! Zaczął się nowy dzień...!!! Macie tu kwiatka 🌼 na przebudzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop dzień dobry, a ty stic tak rano już wstałeś czy jeszcze nie poszedłeś spać?:P witam gorąąąąąco po kolejnym weekendzie męczącym troszkę a...wczoraj otworzyłam sezon rowerowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sticu, jak to sie stało ze taki ranny ptaszek z ciebie?:P a....przyszedł do mnie do pokoju nowy kolega hmm... \\\"kolega\\\" - gość ma ok 37-40 lat i głupio trochę bo siedzi ze mną i ja mam mu mówić co ma robić i jeszcze zaproponował abyśmy mówili sobie po imieniu niby spoko i już przełamujemy lody ale jakoś tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przełamujemy lody - hahahahahahaha :D Hercia - po prostu wyszło tak bo jechałem z rańca do Wawy i po postu chciałem was zaskoczyć :) Co tam po weekendzie - urodziło się coś nowego ?? Mój był całkiem całkiem - dodam że 3 dni bez picia :) A gdzie reszta towarzystwa - wymiekła ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim [kwiatek[❤️ Sticu, kto wymięka, kto?;) przyszłam dopieo do pracy, cała zmarzłam, bo w Rynku są targi ekologiczne, a wystawia się też moja przyjaciółka i siedzę jej pomagać. Hercia--> Epoka lodowcowa Oki, polecam:) WSzystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki miałam (w sumie mam) cholerny zapiernicz dziś ze ja dziekuję... inne słowa mi na myśl przychodzą ale chyba by mnie wywalili z cafe za wysoką niecęzuralność wypowiedzi uff już wymiekłam i byłąm na spacerku przed chwilką bo już nie miałam siły tu siedzieć ale najgorszy zapierdziel tego dnia mam już za sobą na szczęście...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×