Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black cashmere

??? gdzieś między pierwszą a nastepną miłością ???

Polecane posty

Witam.... Ziko też trzyma kciuki 🌼 \"Uśmiech rozjasnia życie\" Pozdrówka i jestem z wami dziewczyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och tez mam taka nadzieje:D a ciekawe co robią te, które juz skonczyły studia..;) Ziko, usmiechamy sie a przynajmniej staramy sie Pozdrawiam wszystkich Odbierzcie poczte dziewczynki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czejśc... No nie - przecieram oczka ze zdumienia i ... Zawsze tu pełno życia było, nawet czasem nie nadążałem czytać a tu ... pustawo coś... To coś nabazgram o sobie... Życie jest dziwne - to już wszyscy wiemy... ale żeby aż tak... Pamietacie - pisałem Was o mojej byłej... Od 2 tygodni już raczej \"biegun północny\"... - czyli zero kontaktu - NAREŚCIE ( bo 80 % to pisała, gadał o nim :().... no i masz babo placek... Jest w szpitalu (sprawy kobiece), miała operacje i... chyba jej nowy men ją zaniedbuje bo do mnie pisze znowu... :(:(... Nie chce jej ranic swoja obojetnością lecz dziwczyny - to dla mnie jest zbyt trudne... czytać to wszystko...o niej, o nim itd.... Naszczeście raztuje mnie sesja - zajme sie nauką i... za duzo nie bede myślał :):):) (sam sie dziwie co pisze) Trzymajcie sie - 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :D chwalę się, obroniłam na 5 i jezdem już pani magister Halina, prawnik :D teraz piję, piję, piję :D całuję i wszystkiego naj z okazji Dnia Dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Retnis_80
Halinka - MOJE NAJSEDECZNIEJSZE GRAULACJE!!!!!!!!!! Jest co oblewac!!!🌼 🌼 🌼 A dla wszsytkich zycenia SLODKIEGO DNIA DZIECKA...badzcie jak one usmiechnieci, radosni i spontaniczni :) caluje pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupi...... GRATULUJE ...... Brawo..... ukłony aż do ziemi przed panią magister :):):) Dla pozostalych mniejszych, wiekszych dzieci - WSZYSTKIEGO NAJ z okazji Dnia Dziecka... Pozdrówka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa.... smuty... własnie dzis mam doła/// odkad wrociłam na studia nic mi nie idzie tak jak wczesniej....:( jestem zła, ten moj głupi łeb wcale nie chce byc madry... ech no i poza tym bez zmian....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa.... smuty... własnie dzis mam doła/// odkad wrociłam na studia nic mi nie idzie tak jak wczesniej....:( jestem zła, ten moj głupi łeb wcale nie chce byc madry... ech no i poza tym bez zmian....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziko, głowa do gory, bedzie dobrze........ Jest tu kto? Hala, Natia? Ginka jestes juz we Wrocławiu? Dziewczyny........ nie wiem czy ten topik przezyje ta sesję😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, a jednak ktoś tu jeszcze zagląda ;-) Ja mam od piątku trochę smętny nastrój, sama nie wiem, dlaczego, może przez pogodę :-o A poza tym znowu się uczę :D czyli bez zmian? A u Ciebie? Zdrowaś? Zadowolona z życia? Całuski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Halino! Zdrwa jestem jak koń, tez sie ucze........ poza tym jestem zla na wiadomo kogo... czyli totalnie bez zmian........ marze, ze by juz był ten lipiec........ brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzynka87
EMELSON MA RACJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia - Gratuluje... Pustawo tu - od razu widać że sie sesja zaczeła :P Ja mam masakryczny przyszły tydzień :( Powodzenia w poniedziałek - trzymam kciuki :) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki... Oj dawno mnie tu nie bylo... Powrot do Wrocka i do obowiazkow wszelakich... Na nic nie mam czasu i ochoty zreszta tez. ogolna depresja ... a tu przeprowadzka przede mna do jego mieszkanka... Wciaz probuje dojsc do siebie po zmianie czasu. teraz bole glowy mi dokuczaja bez przerwy... A jak tu zimno... Potwornie. zaraz po powrocie musialam wskoczyc w kurtke zimowa bo ciagle marzlam. Przyznam ze moj organizm sie jeszcze nie przestawil na te nasze Polskie temperatury... U Misia niedawno byo 40 st i wigotnosc 70%... Gorac niemilosierny... T tutaj o polowe mniej i to haj swieci sloneczko tak jak ostatnio. Pozdrawiam Was wszystkich kochani. Gratulacje Pani magister... Widze ze wszystkie idziecie bardzo dzielnie przez sesje. Bekus... nic sie nie lam... Bedzie lepiej zobaczysz... Tylko jeszcze odrobina cierpliwosci. Sesyjka sie skonczy... a facet... heh... Jestem dobrej mysli... Ta sprawa tez sie dobrze rozwiaze dla twojego serduszka. Zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo jakis ruch, Natia mnie pogoniła, wiec jestem;) u mnie generalnie bez zmian (sesja, Piotr.. itd.) niby nic nowego...., ale cos mną zawładneło od tygodnia mam takiego P O W E R A(pisze duzymi literami, bo małe nie odzwierciedlaja tego stanu), ze jestem w szoku.......... tyle mam energii, ze mogłabym Was tu wszystkich nia obdarowac.... co tez chyba zrobie dzis w nocy;), bo mnie sama juz to meczy.... nie jestem w stanie usiedziec na miejsu, jakbym miała jakies owsiki...... nosi, mnie rozrywa, mam ochote gryzc zycie ze wszystkich stron.... robie dziwne rzeczy..... ostatnio przelezałam cały dzien w parku, w trawie z psem i ksiazkami (własnie... namietnie czytam i to bynajmniej nie do sesji:o) biegam.... no jakies szalenstwo, mam ochote skakac, tanczyc i spiewac.... nosi mnie, nosi ....... rozrywa to istny szał, jeszcze nie wiem jak sie naucze do egzaminu, ale jakos to zrobie:p Pozdrawia was goraco oszalała BC...... BUZIOLe Ginka na czym staneło? Natia powodzenia! Tesknie głowa do gory!!!! Halinko, czekam na wiesci, jak tam rozwoj wypadkow:p? Ziko mam nadzieje pozbierałes sie po srodowej porazce;) Aaa, Golden, Nawojka halo, halo!!!! ps. czy ten topik jest dobry ? czy zrobimy przeniesienie na jakis nowy, bardziej optymistyczny? ;) BUZIOLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ macham do was i przesyłam buzialki. u mnie, praca, praca i raz jeszcze praca, o długim weekendzie mogę tylko pomarzyc, wszystkim wypoczywającym życzę dużo słonka i nie powiem zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:)Długo się nie odzywałam choć czytałam was na bieżąco..gdyby mnie Natia nie zmobilizowała na mailu(dziekuję Ci za to🌼to nie wiem czy bym się szybko odezwała... Ja namiętnie uczyłam się do certyfikatu który już się odbył(trzymajcie kciuki za zdanie)wyniki maja być za 8 tygodni:) No i szukam pracy,niestety już wydaje się że coś złapałam i nagle wszystko obraca się o 360 stopni...nie wiem czemu tak się dzieje...co do spraw sercowych róznie to bywa.... Nawet nie wiem czemu według mnie różnie,ale jakoś tak to jest...nie wiem ja chyba strasznie niepewna siebie jestem,poza tym idealistka ze mnie,chciałabym tak jak na początku a tak raczej się nie da...no i do tego te moje myśli...ale dosyć o tym co ma być to będzie...(tylko,że ja chciałabym żeby było jak najlepiej) Gratuluję dziewczyny pozdawanych egzaminów🌼oby tak dalej... Black super,że masz tyle energii,prześlij trochę....no i nasza Halinka widzę,że też nie narzeka na brak energii:)oby tak dalej:) Natia...super,że się do mnie odezwałaś🌼a co u Ciebie?z tego co przeczytałam to nadal czekacie z Piotrkiem odnośnie wojska... Golden pozdrawiam....nie pracuj zbyt dużo;)choć łatwo się mówi... Nawojka odezwij się:)No i Ange miała do nas napisać cos około 1 czerwca,ale chyba nie napisała... Ginka...na pewno niedługo się odnajdziesz w tym \" nowym życiu\",potrzeba czasu,choć wiem,że jest Ci bardzo ciężko... Wybaczcie ,że tak zamilkłam,teraz postaram sie już tak nie znikać... Pozdrawiam serdecznie was dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×