Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

heja dzięki za podpowiedz. Własnie nadaje apel do dziewczynek koniecznie zachodzimy w ciąze .Apel nadany.Miłej nocki.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby misiu fajnie ze masz swoje pociechy,zyjesz dla nich.Jestes spełniona ale Ci super.Tul sie z nimi to jest swietne przytulac sie do swoich pociech.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloo :) A mi się podoba spódniczka, taka wesoła :D Sama mam w kwiatki i sobie chwalę :) Dla mnie nie wygląda jak z lumpa, cieniutka taka, na lato super :) O nie wiedziałam, że reniol ma dzi s termin. A ona jest teraz w podróżach, wróci za kilka dni :) Jest u znajomegow domku jak się nie mylę :) W takim razie speszyl fluidki for reniol +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ***************************************************************** 👄 No i cycki nie bolą, skonsultowłam się z moim guru-szwagierką i ponoć może tak być, na jakiś czas. Jak mnie bolą sutki to mam nie jęczeć, tylko zająć się czyms pozytecznym i nie marudzić :o dostalo mi się za wymyslanie. Poszłam dowiedzieć się ile zapłacę za usa w środe za tydzień.....100 zl :o Mało nie padłam. Musze przez to przestawć wizyte u gina, bo nie wyrobię z kasa na zakręcie. To tylko tydzień, myslę, ze się zgodzi. Powiem, że wyjeżdzam. Fryzello witaj wśród czarnuchów ;) Genewo, wyłazimy, bo teraz brakuje nam dwóch do brydża ;) Gruby misiu, jak ty wytrzymujesz bez słodyczy??? Ja tez nie jadam jakoś bardzo duzo, ale nie dałabym rady całkiem bez....bez takiego marcepanka w czekoladzie, albo Kindre Delice, albo Leysów......mniaaaam :D Angelo, jak urodzę to proszę mi przesłać wszytsko co masz o tej 6 jak ona sie ta nazwya, aerobicznej? Wszytsko na brzuch i uda :) Sabcial, zawsze trzeba mieć nadzieję!!!! Tak trzymaj :D 👄 Asik--- trzymam kciukski!!!! Dobrze, ze bierzesz dupgaston później, a nie od 15 dc. Zmykam kochane dziewczątka :) papa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLO :D zostałam zagoniona do roboty :( z samego rama... muszę iść pomóc oklejać jakieś auto do lakierowania bo się nie wyrobią, a pracownicy przychodzą na 9.00😭 no to idę :O nie cierpię tego robić 😭 Gruby Misiu obśmiewającym nie plecamy się bo myjemy brzydko...:P ;) na razie... miłego, chłodnego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! No i po deszczu już ani śladu, wszystko wsiąkło, ale przynajmniej przypomniałam sobie jak deszcz wygląda. A u nas nie padało od 5 tygodni. Niedaleko miejsca, w którym pracuję jest stacja benzynowa, a tuż obok niej myjnia bezdotykowa. Zawsze mnie to bawi, bo ja człowiek konkretny i już sobie wyobrażam, jak to samochód po takim myciu wygląda. Dobrego dnia Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja .U nas tez troche popadało ale tez wsiąkło i znów upał.Jade kupic sobie jakis strój kąpielowy bo wyjezdzamy na morze ale dopiero 29 lipca.Juz sie nie mogę doczekac:D Staranka w toku .Jak u was, mam nadzieje ze tez w toku chociaz te upały troche przeszkadzają ale dla chcacego nic trudnego. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem :P Genewo 👄... no właśnie wbrew pozorom... jeśli włascieciel takiej myjni zna się na powłokach lakierniczych, to mycie bezdotykowe jest o niebo lepsze dla lakieru niż gąbka...;) bo do tego jest specjalna chemia ( do brudu, osobna, do nalotu z klocków hamulcowych osobna, do rozpuszczania rozgniecionych owadów na masce osobna ) do tego jest dysza z ciśnieniem ileś tam bar... i rzeczywiscie myjąc w ten sposób nie rysują lakieru tak jak rozcierając gabką z piachem po lakierze :O ale niestety trzeba się na tym znać :O we Wrocławiu jeste wiele myjni nazywających się bezdotykowymi...:O a taką kaszanę odwalają, że wstyd... bo wydaje się, że byle głupek kupi sobie karszera, wynajmie blaszak i będzie mył...:O Mężusia myjnia z racji jego wykształcenia i znajmomości tematu lakierów wyssanych z mlekiem matki, a przy okazji perfekcjonizmu znana jest i bardzo ceniona... klienci potrafią przyjeżdżać w drugiego końca miasta... od pewnego czasu ten jego punk stał się punktem usługowym dla elit..;) większość jego klientów to adwokaci, lekarze, dyrektorzy szpitali albo ogromych przedsiębiorstw... takie bryki często tu stoją, że oko bieleje ;) wczoraj np. wlazłam sobie do BMW terenowego hmmmmm:D zajefajne auto...;) zakochałam się ...❤️ mężuś pilnuje tych swoich chłopaków aby dokładnie myli i sprzątali...:) praktycznie nie ma auta którego by nie obejrzał przed oddaniem klientowi kluczyków... chyba, że w tym czasie lakieruje albo coś innego robi przy aucie...to mnie wysyła... bo ja muszę się znać :O zostałam przyuczona wbrew własnej woli ;) myjnia miała być tylko jako coś dodatkowego... bo jedna z hal nie była do końca wykorzystana..., a teraz nie mogą się wyrobić.... także, jak dobrze trafisz to naprawdę warto wybrać takiego typu myjnię niż taką z gąbką lub nie daj Boże automatyczną :( tylko musisz znaleźć porządną :) no dobra... bo sie rozpisałam... ;) już nie nudzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela, wcale nie nudzisz, wręcz odwrotnie, bardzo ciekawe rzeczy. Wiesz, myślę, że w tej naszej tzw. bezdotykowej, nikt nie bierze pod uwagę tego wszystkiego, o czym napisałaś. A mnie sama nazwa naprawdę śmieszy.Dla mnie to coś w stylu: krawat - zwis męski długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem :D bo to śmiesznie brzmi ;) nie mam pojęcia kto to wymyślnił... bo samo sobie przeczy...niby chodzi o to, że nie dotykają reką z gabką lakieru... mężus mówi na to mycie pod ciśnieniem, a nie bezdotykowe....;) ale nazwa śmieszna to fakt :D zapomniałam, że Reniol wyjechała... ciekawe co tam u niej..;) ma ktoś do niej numer lom??? może by napisać smsa i zapytać o nieprzyjście @? idę odkurzać..:O bo znowu pełno piachu psy przyniosły, a koty futer całe garście ogolę na łyso to towarzystwo któregoś słonecznego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Misiaczkowa- dlaczego napisałaś że dobrze, ze bioręduphaston później a nie od 15 dc? Bo ja biorę od 16 dc a to tak blisko 15. O co chodzi? Proszę mnie oświecić:-) No ładnie, sama w dołku zostałam. No ale u mnie nie spadła ani kropelka deszczu więc mam prawo... Trzymam kciuki za Reniolka, żeby jej @ nie męczyła na wyjeździe, ani po...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Słonka, matko jak ciepło chyba zaraz się rozpłynę...................... Nie dowiemy sie jak Renia ale niech wypoczywa dobrze jej to zrobi sama chciałabym już byc na wczasach. Miłegod dnia życze /co do spódniczki to świetna na lato :) /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mi się przypomniało, kiedyś widziałam reklamę produktów pewnego dużego sklepu, na której to widniała szczotka z podpisem: zamiatacz naturalny:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiatacz naturalny--- dobre:-) :-) Kto to wymysla;-) Koleżanki- w poniedziałek i wtorek nie będzie mnie na kafe ani w pracy. Jadę do teściów. To będzie w sumie 4 dni odpoczynku:-) Wyśpię sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejoo :D Ale jestem niewyspana :( Wstaje w nocy po 4 razy i tuptam do kibelka. Ja raz pojechałam na Orlen, by tam dokonać oczyszczenia naszego samochodu, wybrałam najdroższą opcję z woskowaniem, po czym stwierdziłam, że nie ma różnicy, serio, nic nie było widać.Dano totalne. Nadal nie kpw co to jest ta bezdotykowa, to jak nakładają wosk i polerują?? Śniło mi się dzisiaj, że byłam w lumpie i szukałam ubranek dla dziecka, a dokładnie sukienek :) I tak przegladałam te sukienki, odkladałam :) Asik, dobrze że bierzesz później, bo owu mogła się nieco przeunąć i duphaston nie jest zbyt pomocny wtedy, niby lekerze mówią, że nie hamuje owu, ale ja zaczęłam go brać, wtedy dopiero, jak mineły trzy dni wysokiej tempki. Więc 16 dc jest super. Wczoraj u nas spadło parę kropelek i wszystko przeszo, a teraz jest już 30 stopni w cieniu, ale powiewa jakiś zefirek. I jeszcze mąż mi dzwoni i mówi, że on 19 lipca (wtedy mamy usg) musi jechać po broń i nikt inny nie może bo nie ma ludzi. No jak się wściekłam, powiedziałam, że ostatecznie może być w poniedziałek, bo i tak chce przełożyć wizytę o tydzień u gina. Pieprzony MON 😠 Ciekawe jak tam reniol....cudownie, jak by wóciła i napisala, że się udało :D Życzę miłego dzionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa- dzięki za wyjaśnienie, teraz już kapuję:-) Tak to nie raz jest z pracą... szkoda słów, mogłabym wiele na ten temat napisac ale po co się dodatkowo wkurzać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mówimy na naszego yołka mop naturalny :D;) bo zawsze ze spaceru przyklecze na włosach gałązki i liście...;) Genewo, skoro to był zamiatacz naturalny to, może to było jakieś zwierzątko szorstkowłose ;) może jamnik szorstkowłosy albo foksterrier ;) dopiero teraz odkurzyłam bo kotka spała na naszym łożu... a potwornie się boi odkurzacza....:O kiedy się włączy to ona robi phh phhh i ucieka w podskokach, a że swoje latka ma to jej oszczędzam niespodzianek, żeby starych stawów nie nadwyrężała ;) moje kotki mają po 11 lat, a ja cały ten czas nie mogę pojąć jak to się dzieje, że z jednego miotu są... jedna starsza od drugiej tylko 15 minut a jej siostra niczego się nie boi... lezie do każdego klienta i robi świstaka, żeby ją pogłaskał... na włączony odkurzacz patrzy z pogardą albo wogóle nie zwraca uwagi... a jej siostra...:O potworny tchórz...wszystkiego i wszystkich oprócz nas i naszych psów panicznie się boi... dziwna i nieodgadniona dla mnie ta natura... pewnie dlatego taka fascynująca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro idę na usg :D Nie uda nam się z mężem inaczej, bo musialabym czekac 2 tygodnie, aż on bedzie miał wolne, teraz w piątek ma szansę się zaolnić z pracy i idziemy na usg. Nie wiem tylko czy uda mi się wejść, bo u nas są zapisy w takim zeszyciku, ale nikt nie sprawdza nazwisk. Po prostu przylezę i usiądę i będę czekac ;) Już się nie moge doczekać...juz jutro zobacze fasolkę :D A jeszzce mi sie dni przestawiły, myslałam, że dzis środa.... :o głupieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz misisaczkowa ja zawsze sie cieszyłam jak miałam USG robione bo wtedy wiedziała że maleństwo się rusza i bije mu serduszko i rośnie. Asik miłego odpoczynku mam nadzieję, ze masz fajnych teściów ja nie moge na moich narzekać:) choć zawsze mogliby byc lepsi - hihi. Matko u nas grzeje jak nie wiem, mąż pojechał z córcia nad wode a ja czekam na koleżanki i będziemy miały babskie pogaduchy :):):) Miłego wieczorku chyba już dziś nie zajrze. Myśle o Reniolku jak jej tam czy dostała czy nie ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam wszystkie zwierzaki ale koty najbardziej choć nie mam ani jednego ale jak mieszkałam z rodzicami to mieliśmy zawsze kota i to nie jednego. Teraz mam kota na punkcie figurek drewnianych i mam dość sopro kotów i słoni takie moje hobby :):):) Mam jeszcze inne uwielbiam srebro oraz buty i torebki mogłabym codziennie sobie kupować ale kaski brak ;) Kocham też się opalać i wogóle jestem świrnięta - sorry:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) mam nadzieję, że należe do tych pozytywnie zakręconych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi, hi, sbcialka nam stronkę rozciągnęła. Teraz wygląda jak zaciążona;) Oczywiście stronka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wolę zaciążane kobitki, bo stronki wyglądaja tak sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie właśnie spadł deszcz i to więcej niz wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wspólnie z grubym misiem przeszłyśmy na następną stronę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×