Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Angela będzie nam bardzo smutno !Mam nadzieje, że w tym pędzie nawet nie zauważysz kiedy będzie dzidziuś. Kociczko zastanawiam się jeszcze nad tą szkołą. Trochę głupio wpakować sie pod koniec na zajęcia. Z kolei położne całkiem inaczej patrzą jak jesteś po takiej szkole. Już sama nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu Gratulacje wiedziałam że zdasz. Z okazji rocznicy wszysttkiego naj........ oraz dużo seksu ;) Angela dasz rade kto jak nie Ty. dzis krotko chyba w przyszlym tygodniu ide do gin to bedzie dwa tygodnie od tego jak mialam dosatc okres co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego wszystko jest takie drogie? dlaczego skończyły się wyprzedaże? dlaczego musiałm za głupią bluzeczkę zapłacić 80zł...??!!??!! Nie lubię jak nie ma przecen, bo mam wyżuty sumienia, że ładuję kasę w głupoty=ciuchy. No ale musiałam coś kupić, bo uczę ludzi w ich firmie, gdzie wszyscy chodzą może nie w garniturach, ale w eleganckich rzeczach...więc mam nowe spodnie i bluzkę:D angela-na pewno znajdziesz chwilkę żeby do nas wpadać:) Nie martw nic, szefowa już to wszystko odpowiednio zorganizuje, gruby miś ma rację. Wooow-niedługo zaczniecie rodzic!!! Ale będzie fajnie, a jaki ruch!!! Na razie zmykam, lessons, lessons.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrzuty sumienia
ortografia kobieto! ortografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial ja byłam 2 dni po jak nie dostałam /chociaż nieszłam z myślą o ciąży/ wtedy lekarz stwierdził, że chyba to jest ciąża i kazał przyjść za tydzień. To był pierwszy raz jak zobaczyłam moją dzidzie ale ten czs leci za niedługo będzie już ze mnią. Myśle, że 2 tygodnie to już będziesz widziała nawet serduszko. Gruby misiu a ty kiedy się wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja tylko na chwilkę, bo jak zwykle mam urwanie głowy :o Jestem już bardzo zmęczona!!!!!!!!!!!!! Mam sredecznie dosyć, nie uczniów, ale przygotowań do tego wszystkiego, ledow żyję :o Reniol gratuluję przyjęcia na studia :D 👄 i wszystkiego naj z okazji rocznicy :D :D :D 👄 Niech się spełni Wasze marzenie :D Paszło stond pomarańczowe bżydactfo!!!!!!!!!!!! Ale jósz!!!!! Za wysokie progi dla ciebie chyba stanowi nasz topik :p Spadam, mam jutro Hamleta :o być albo nie być o to wielkie jest pytanie :o Qurfaaaaa spać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyjka
Dziewczynki! Dobrej nocy, piatku i weekendu i tygodnia nastepnego. BArdzo kiepski humorek u nas, oboje cierpimy na rozne dolegliwosci zdrowotne i staranka zawieszamy na czas blizej nieokreslony (czyli przynajmniej na tydzien ;)) Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) cóż...wstyd mi takiej wpadki, bo zazwyczaj bardzo mnie denerwuje jakaś pomyłka językowa....alejak wszyscy wiemy nikt nie jest doskonały....nawet pomarańczaki.... Ale tak czy siak chciałabym żeby ta strona jak najszybciej przeszła do historii bo daje po oczach że hej. Przygotowałam te cholerne lekcje. Masz rację misiaczkowa, najgorsze są przygotowania....mają w sobie takie fuj, takie wewnętrzne ble...;) Zmykam pod prysznica (celowy błąd;) ) i do wyra, bo już mnie tyłek boli od siedzenia przed kompem a tym bardziej, że za ściną czeka milusie, wygodniutkie łóżeczko z jedną jedynie wadą....puste, bo mąż dalej nagrywa:( Tulam (kolejny celowy błąd;) ) was mocno i spokojnej nocki życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przechodzimy szybciutko na nastepną stronę:) mnie coś bierze jakieś choróbsko:(, narazie baaardzo boli gardło i mam katar:(, nie chcę byc chora buuuu, co robić pomóżcie żeby mnie nie rozłożyło, gorączki narazie nie mam ale kiepsko się czuje, jedyne co mi przychodzi do głowy to płukanie gardła, wiecie czy mogę witamine C ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć poczwarko. weź sobie rutinoscorbin, jak byłam chora tydzień temu to lekarz mi to zalecił, bo jest bezpieczny. Do tego pozostają domowe sposoby: mleko z miodem, herbatka z cytryną i czosnek. Niezła mieszanka, co? Nie daj się chorobie kochana, odpoczywaj. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja łapie fluidki łapie i mam nadzieję, że złapałam dość dużo i za tydzień Pan doktor potwierdzi ciążę. Dziś miałam sen, ze dostałam okres, pełno krwi i byłam przerażona bo powiem Wam, że cholernie się boje - nadal, może jak lekarz mnie zbada to się uspokoje trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial, te sny to dlatego, że ciągle o tym myślisz. Wiem coś o tym, bo ciągle mam koszmary z moim maluszkiem w roli głównej :(. Ciągle myślę o porodzie, a potem śnią mi się głupoty. Musi byc wszystko dobrze, pani doktor potwierdzi ciążę. Trzymam kciuki ❤️. I oszczędzaj się kochanie. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziewczynki nie będzie mnie przez weekend :) Przyjechał mój mąż po 3 tygodniach i tylko na 3 dni, to chcę mu poświęcić cały czas :) Poczuł kopniaczki Lideczki, był niesamowicie wzruszony :)Za każdym kopnięciem powtarzał \"o znowu\" :D Sabcial, jak się śni krew to oznacza to jakieś kłopoty, ale nie natury cielesnej, raczej materialnej lub duchowej, utrata energii. Nie musisz brać sobie do serca jak się śni krew. Mi się często śni, i najczeście jestem przemęczona wtedy :) Tym co wyruszają do szkoł - Angeli mojej kochanej- życzę samych miłych wrażen i powodzenia!!!!!!!!!!!! 👄 Nowe mamunie i \"stare\" mają dbać o siebie i duuuużo dopczywać :) Ja wczoraj znowu miałam krowtok z noska :o jestem chyba przemęczona :) Całuski dla WAs i do naklikania w niedzielkę :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) Pojechałam na zajęcia, przyszedł pierwszy facet, zły, bo miał mieć zajęcia wcześniej a ten drugi jakoś wszystko porpzestawiał i nic mu nie powiedział. Skończyłam zajęcia, miał przyjść ten drugi (ten mądraliński) to zadzwonił, czy mogę na niego pcozekać .....godzinę! Nie zgodziłam się, odrobimy to w przyszłym tygodniu a ja dzięki temu mam dłuższy weekend:D Ja też łapię fluidki! Na razie chyba mniej myślę o staraniach-bo roboty dość dużo nawaliło mi się na głowę, ale to dobrze:) Może tzkie niemślenie pomoże. W przyszłym tygodniu wraca z urlopu mój gin wreszcie, więc może coś podpowie....to będzie akurat początek dni płodnych. misiaczkowa-to super że mąż przyjechał, naciesz się nim ile się da a dalszy ciąg nieobecności zleci już raz dwa! No i uważaj na siebie-co to za krwotoki! jak tak męczą Cię te praktyki to powiedz nauczycielce co i jak i niech Ci odpuści, albo sama sobie odpuść!!! angela-no właśnie, powdzenia na zajęciach wszelkich! Ja sobie nie wyobrażam jak to będzie jak w październiku dojdą mi jeszcze moje studia...ale musi to się jakoś udać, innego wyjścia nie ma! Zmykam sobie, do napisania później🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! Co tu dzisiaj taka cisza. Gdzie się podziewacie. Poczwarko bierz rutinoscorbin i nie daj się chorobie. Zdrowiej szybko. Lucyjko ale mnie wystraszyłaś dobrze, że dopisałś , że tylko na tydzień . Zdrowiejcie z mężulkiem szybko bo trzeba spadać do II tabelki. Sabcial też mam głupie sny. Czym więcej myślimy o tym co nas martwi to później nas to męczy nawet we śnie. Ale wcale ci się nie dziwie. Tak to jest z nami . Pierwsze próbujemy zajść w ciąże , później do 4 miesiąca boimy się, że poronimy a potem znów, że możemy urodzić za wcześnie. Jak znam siebie pewno po urodzeniu będę się bała, że sobie nie poradzę z wychowaniem i tak do końca. Więc proszę nie zamartwiaj się bo napewno jest wszystko wporządku i gin to potwierdzi. Misiaczkowa poczytałm o tym krwawieniach z nosa i naszczęście nic groźnego nie piszą. Twierdzą, że u niektórych kobiet w ciąży może tak się dziać. Zalecają witaminkę c. Naciesz się meżulkiem i odpocznij. Reniol i Angela powodzenia na studiach /a w ogóle to was podziwiam/ Buziaczki dla wszystkich i przesyłam fluidki 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przestanę oglądać wiadomości, fakty i wszystko tego typu. Jak widzę te gęby, te ciągłe kłótnie współfinansowane przeze mnie, to mnie szlag trafia! Myślałam, że się dowiem co się w Polsce dzieje, ale po 5 minutach odeszłam od TV...DOść!!! Muszę napisać na poniedziałek plan rozwoju zawodowego...:( zaczyna się beznadziejna papierkowa robota.... uciekam się odizolować od jakichkolwiek mediów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mężuś śpi :) Jak to żołnierzyk a ja jeszcze nie mogę :) Byłam u gina, w środku jest ok, ale coś mi się robi z nerami i muszę zrobić usg znowu i powtórzyć badania :o Prwadopodobnie to piasek albo kamyki. Ehh życie, życie ;) No i dostałam żelazo, ale paskudztwo, nie będę tego żuła, połknełam od razu :D Serduszko maleństwa bije ok i pan dr był zadowolony ogólnie :) Reniol, ta pani i tak jest dla mnie za dobra, nie chcę naduzywać jej wyrozumiałości. Jeszcze tydzień i bedzie po sprawie. Dużo się od niej uczę, to wspaniała kobieta i baardzo mądra. Choć jest nauczycilką 15 lat, to nadal potrawfi się przyznać, że czegoś nie potrafi. Sznuję takich ludzi :) Dobra, zmykam lulu :) Reniol, masz rację, trzeba być twardym, nie ma co sie dawać :D Aha z niusów, moja popieprzona szwagierka teraz mi włazi w dupkę ;) I bardzo dobrze :D Role się odwróciły :) Angelo, puść smska jak było na uczelni?? Pewnie przepisałaś już wszystkie info z gablot, masz rozkłady materiału z kazdego przedmiotu i już opracowałaś materiał na pół roku ;) hihihhihih podziwiam ludzi z taką pasją jak ty :D 👄 Całuski dla Was :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, pokłóciłam się wczoraj z mężem, o taką pierdołę, że głowa boli...dziś cichy dzień, czuję, że nie ostatni...:( głowa mnie boli, chyba za długo spałam.... muszę siadać do pisania tego cholernego planu rozwoju.... i tak mogłabym sobie marudzić do wieczora, więc uciekam już smutno mi😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki 🖐️ Ostatnio jestem zajęta poniewaz jutro robimę imieninki męza i trzeba było posprzątac na fest o oczywiscie ogromne zakupy zrobic!!! Jutro czeka mnie gotowanie , przepisy juz mam , będe próbowac nowosci kulinarnych mam nadzieje ze będą smakowac :D Zmęczona jestem jak nigdy .Od dwóch dni mierze sobie tempke i wczoraj miałam 36.7 a dzis 36.8 ,piersi bolą jak nigdy,ledwo chodzę sprawiają mi straszny ból,jak nigdy.Wczoraj i dzis rano dziewczyny w pracy zauwazyły ze strasznie puchnie mi twarz własnie rano, o oczach to nie wspomne,zapuchnięta jestem jak nigdy,spodnie ledwo zapinam,dziwne co ? ciekawe co to jest? Dziewczyny bardzo prosze o rade moze tez któras z was tak miała?Prosze o rade. ❤️ Pozdrowionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam znów.... nareszcie następna strona.... Fryzello, nie powiem Ci co to może oznaczać, może to ciąża a może nie, musisz spokojnie czekać, może zrób za jakiś czas test. Pamiętaj tylko, ze może być różnie. Przepraszam za mój pesymizm, ale mam bardzo zły humor...więc nie będę tryskać humorem. Tryzmam kciuki żeby to było to. Po sobie wiem, że co miesiąc mam objawy \"ciążowe\" i jak do tej pory zawsze przychodziło rozczarowanie, ale mam nadzieję, że u CIebie będzie inaczej:)i życzę przyjemnych imienin i smakowitości na stole-na pewno wszystko się uda:)A dla męża wszystkiego naj. Robię karpatkę, ciekawe co mi wyjdzie:o Idę sobie, co tak będę marudzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzella, czy to obiawy ciążowe trudno powiedzieć, złaszzca teraz jak mój test pokazał dwie kreski nie mam żadnych obiawów oprócz bólu piersi ale tak zawsze miałam przy okresie i tak samo bolało mnie podbrzusze jakbym miala zaraz dostać@. Teraz tak samo nie dochodzi do mnie, ze jestem w ciąży nie mam mdłości po prostu nic a pamiętam kilka miesięcy temu przed zrobieniem testu byłam prawie pewna że jestem w ciąży czułam wszystko mdłości, okropne bóle głowy, senność. Gdy jednak zrobiłam test nic nie wykazał. Dlatego gdy kilka dni temu zrobiłam test byłam nastawiona raczej, że moze nic nie wyjść a tu niespodzianka choć nadal nie wierze w to jeszcze. Życzę Ci oczywiście, abyś była w ciąży ale musisz uzbroić się w cierpliwość choć wiem jakie to trudne. Reniolku czasem z mężem pokłócisz się o byle co tak to już bywa ale jedno Ci powiem, godzenie się jest przyjemne ;) Dziś spokojna niedziela, mąż wyjechał i będzie wieczorem jade do moich rodzców, najchetniej już bym im o tym powiedziała a z drugiej strony nie chce zapeszać chce 100% pewności. Wczoraj siedziałam wieczorem i zamartwiałam się jak sobie poradze jak to znów będzie, matko jaka jestem zmienna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobri den:) sabcialku, masz rację, godzenie się jest baaardzo przyjemne;) Już jest wszystko dobrze:D na pewno sobie świetnie poradzisz, przecież masz już doświadczenie, kochającego męża-nic tylko czekać na nowego członka rodziny:) Ależ mnie potwornie boli gardło😭, coś okropnego....płukałam już, ale nie wiem czy do jutra coś mi pomoże, a jutro 6 lekcji...:( Uciekam coś porobić, do zobaczyska niebawem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dziś pustki.... misiaczkowa cieszy się mężem, angela pracuje i przygotowuje wykłady i się do wykładów.... sabcial, gruby miś i juskach cieszą się fasolkami... Fryzella ma imieniny męża... no dooobra-jesteście usprawiedliwione... Mamy dziś zamiar wybrać się na kolację rocznicową. Cieszę się, bo jeszcze wczoraj było niewesoło, na szcęście teraz jest przyjemniutko❤️ Ale podniosę trochę topik, bo spadamy. Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hop! Jest tu kto? Gdzie się podziewacie? Fryzello ma nadzieje, że te objawy u ciebie to właśnie te. U każdej z nas inaczej się to objawia. Ja nawent nie wiedziałam, że jestem w ciąży ale przypomniałam sobie, że tydzień przed zrobieniem testu , /który i tak wyszedł dziwnym trafem negatywny/ dostałam straszną zgagę , która mnie później jeszcze długo męczyła. Reniolku kłutnie faktycznie nie są przyjemne ale godzenie no tak to fajna sprawa. A kiedy się wybierasz do gin? Sabcialku dasz radę przecież poradziłaś sobie z córcią. Poza tym teraz będziesz miała jeszcze ją do pomocy. Jak jej powiecie to pewno się bardzo ucieszy. Także niebój nic będzie dobrze. Misiaczkowa jeszcze cieszy się mężulkiem. Angela już zapewne wkówa a gdzie reszta kobitek? Gdzie Gruby miś , Kocica , Poczwarka kiedy w końcu będzie Asik no i co z resztą ,która już dawno się nie odzywa. Ciekawe jak tam u Genewy? Dzisiaj ja mam paskudny dzień . Wszystko mnie drażni jestem strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniol ale masz fajnie! Rocznicowa kolacja napewno będzie udana nie mówiąc o zakończeniu po kolacyjce... Na gardełko piję jakiś dobry syropek i przeważnie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniolku miłego wieczorku i nocki :) Mnie też coś pobolewa gardło a jak strasznie nie lubie bólu gardła - blee. W zeszłym roku przeż yłam dwie anginy podrząd i to bez antybiotyków bo cały czas staralismy sie więc stwierdziłam, ze nie moge się faszerować lekami. Martwie się, narazie wszystkim czy i jak będzie przebiegać ciąża, jak przeżyje poród, wogóle jestem panikara a najgorsze, ze mam paskudne humorki :( Wybaczcie jutro będzie lepiej - mam nadzieję !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyjka
Czesc dziewczeta. Zagladam tu przed wyjazdem na konferencje. Jutro :( Jestem ledwo zywa :( Dopadlo mnie zapalenie krtani, glosu zero, za to z nosa fontanna 😡. Nie ma jak dojsc do lekarza. Z reszta nigdy mi nic nie daja na takie objawy. Jak ja nie chce jechac na ta durna konferencje!! Ale muszeeeee 😢 Mezus tez sie meczyl zdrowotnie, ale mu sie juz polepszylo i wrocil humor na amory ;) A ja nie mam sily. Moge sluzyc pasywnie w celach rozplodowych. Prosze bardzo, w ramach lezenia jak dretwa kloda z cieknacym nosem, skrzypiacym glosem i bolem glowy. Jednak ten cykl spisuje na straty. Tempki nie ma co mierzyc, bo napewno podwyzszona chorobowo. Trzymajcie sie zdrowo! Bo cos widze, ze nie tylko ja choruje... Sabcial! Bedzie dobrze! Mysl pozytywnie. Dzielna jestes i sobie poradzisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×