Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Eeee qurczee....a miało być tak pięknie ;) Boo znowu coś chlupnęło, poleciało mi po nogach białe i jak woda było, nie było tego dużo, ale gaciory mokre....może mi już tam nic kompletnie nie trzyma ;) Strach z domu wyjść, coby jakiegoś obciachu sobie nie zrobić ;) Ale za to skurczy mniej :D Powinny być jakieś super jasne przesłanki porodowe ;) Jakieś zielone światełko, albo migające ;) Spanie jest super :D No i skoro pora zimowego snu to trudno się dziwić, że większość misiów śpi ;) Spadam do dr, napiszę jak wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj misiaczkowa czy to czasem nie wody??? szykuj sie szykuj , torba juz calkiem spakowana:)? reniolku odpoczywaj ile mozesz!!! jak zbadali to znaczy ze jest ok:), spij ile sie da bo za kilka miesiecy tego ci bedzie brakowalo najbardziej, ja sie zbieram do spania z kazdym usnieciem mojego synka i tak do 23 jakos nie moge sie zdrzemnąć bo ciagle cos do croboty mam, dzis mnie synus zaskoczyl, po raz pierwszy od 2 miesiecy przespalam ciągiem 4 godziny WOW!!! teraz tez mialam spac ale maly zaraz sie pewnie obudzi wiec sie nie oplaca na 5 minut:) pozdrawiam wszystkie kobitki, troche czytam ale jednym okiem tylko was:) drugim zerkam na dzidzie moją:)hihi, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane, podczytuję Was stale... :D Kurczę Misiaczkowa......Coś mi sie wydaje, że u Ciebie to się już poród zaczyna!I chyba Tobie kochanie wody odchodzą. A te bóle miesiączkowe to ja miałam na 5 godzin przed urodzeniem Huberta. To są właśnie bóle jak szyjka się rozwiera... Kochanie, na Twoim miejscu zadzwoniłabym chociaż do gina jak nie jesteś pewna... Daj znać co i jak. Reniolku, a Ty jak się dzisiaj czujesz? 🌼 🌼 🌼 Buziaki dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka, dopiero doczytałam że Misiaczkowa już do dr pojechała. A ja tutaj dobre rady daję :D Misiaczkowa czekamy na wieści.... Coś mi się wydaje, że Lideczkę jeszcze w tym tygodniu powitamy na świecie ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ello :) No i byłam i jest tak: szyjka zamknięta, zauważalny gołym okiem wypływ \"czegoś\" dr nie jest pewnien co to tak do końca jest, więc mam się stawić w poniedziałek na badanie wód płodowych (mam nadzieję, że to nie boli, może to tylko usg, nie zapytałam, bo mnie zatkalo jak zawsze w takich sytuacjach), na szyjkę dostałam czopki żeby się rozwierała, bo być może przez fenoterol się zablokowała :o No i do środy mogę mogę zacząć rodzić, mam się na egzamin nie nastawiać za bardzo ;) A co on tam wie, najwyżej urodzę na uczelni i dzidziuś dostanie już indeks ;) Serduszko bije ślicznie, z tymi ruchami to już tak będzie, ze bardziej będę czuła wypychanie niż kopniaczki :) Noo i malutka powinna ważyć około 3200 :) Ale to tak \"na oko\" ;) Ogólnie ok :) Jakie to wszystko skomlikowane jest ;) REniool chyba wypoczywa, bo nic nie pisze, mam nadzieję, że wszystko jest ok. Chociaż jak by poleżała kilka dni na oddziale to tez by źle nie było. Z tym spaniem to pewnie prawda, kiedyś ktoś powiedział, że po urodzeniu dziecka to się rodzice wyśpią jak ono skończy jakieś 5 lat ;) hyhy dobre ;) Noo to buzi i pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Misiaczkowa.... zobaczymy.. Ja stawiam na poród przed środą :D Ale zobaczymy, zobaczymy :D :D :D Co do wyspania to Hubcio niedługo kończy 3 m-ce, a na brak snu aż tak bardzo nie narzekam. Wstaję raz w nocy. Nie karmię już cycem, a Hubert śpi w swoim pokoju i teraz jest o niebo lepiej. Wcześniej chodziłam jak zombi. Więc z tymi pięcioma latami to przesada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Chyba lepiej ze mną, tzn na pewno lepiej psychicznie. Plamienie jest tylko rano jak tabletka wypłwa z tym świństwem - jest wtedy brązowe. Brzych boli tak jak porpzednio czyli od czasu do czasu takie lekkie kłócie lub pobolewanie, więc to pewnie macica. Nic niepokojącego, więc postanowiłam że jest dobrze, pójdę do lekarza we wtorek i wtedy zobaczymy co i jak. Ale myślę że maluszek jest sobie spokojnie tam gdzie ma być i łądnie rośnie sądząc po rozmiarach mojego brzuszka:) Wróciłam właśnie ze sklepu-przecena, to kupiłam 2 bluzki w dużym rozmarze na wiosnę i lato, nic szczególnego, ale jak coś kosztuje 10 zł to szkoda nie kupić:) misiaczkowa-kurcze, to już dni tylko zostały!!!Ale suuuper! Spokojnie, jak dotrwasz do egzaminu to dotrwaz, jak nie to zdasz później! Kurcze, niesamowite że to już! Zmykam zaraz grać. Mieliśmy wieczorem iść do kina, ale chyba nie dam rady, skorzystam z waszych rad i poleżę przed tv z mężem:) Pozdrawiam i spokojnego wieczorku życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa, ale podkręcasz ładnie atmosferę na topiku :) jak już plamisz na różowo... gorąco, gorąco... :) sprawdź jeszcze raz, czy wszystko spakowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plamię na różowo :o A buuuu co znowu ;) Eeee jak to Lidka to huuraaa :D Już mam w nosie ten egzamin, mam dużo materiałów, zresztą przeczytałam ładnie lekturki, a opracowania są fajne i jakoś dam radę się przygotować, a od czego jest sesja poprawkowa :D A bo ja pierwsza tak mam?? Reniol cieszę się, że jest lepiej, kamień z serca. Eee to kino lepiej przełożyć, wiesz trzeba siedzieć w niewygodnej pozycji, lepiej poczekać aż skończą się na dobre te plamienia :) A bluzki za 10 zł to niezła okzaja :D Idee poczytać jeszcze jedną książeczkę, od jutra tylko opracowania, dziś chcę skończyć wszelkie lektury :) Tooo paaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allle gorąco zaczniemy 200 stronę:) No i na rocznicę istnienia topiku będzie już z nami nowe maleństwo (oczywiście najbardziej będzie z szefową:) ) Misiaczkowa- pomyślalabym zakładając topik, że w rok później będziesz już tulić maleństwo? Piękne to wszystko:) Cholera, ze mną będzie dobrze! Z maluchem wszystko jest dobrze! I to właśnie usłyszę we wtorek! (To tak dla podtrzymania mojego dobrego humorku) angela- jak tam zaliczenia??? Wiem, że to pytanie retoryczne, ale miło usłyszeć o kolejnych zdanych egzaminach, rodzących się dzieciach, wyleczonych choróbskach itp:) Asik- mam nadzieję, ze już w pracy dobrze! Wszystkie mamusie i dzieciaczki-duużo buziaków dla was😘 Wszystkie starające się- do dzieła, 200 strona za pasem! generalnie nasz ropik fajny jest...tak po prostu:) Zmykam, zamówiłam właśnie pizzę, męcząc się potwornie i pocąc, bo trzeba to było zrobić przez telefon...ale udało się:) Miłego i spokojego wieczoru dziewczyny!!!🌼 Aha- dziś zaczynamy 19 tydzień:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTUSIĘ WŁAŚNIE PRZYJĘLI NA PORODÓWKĘ!!!! :) trzymajcie kciuki za nasze misiaczki ❤️ mam nadzieję, że wszystko szybko pójdzie ;) wieczorkiem napiszę co i jak... jeśli będę miała już jakieś informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem angela mnie uprzedziła:), ale nie miałam siły wstawać o 4 i pisać:) Jak słusznie przewidziała Super-Mama - gruby miś, godziny misiaczkowej jako 2 w 1 są już policzone. Misiaczkowa - trzymaj się, Lidka chce na świat. Pewno chce zobaczyć jak nie powinna wyglądać zima:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werta
Misiaczkowa, tak sobie czytam co piszesz i powiem Tobie, że u mni identycznie zaczą się poród!!!!! najpierw coś ciągle mi leciało, potem plamienia na różowo a po 7 godzinach regularne skurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka waży 2850, ma 54 cm i jest śliczna:) nie płacze. Misiaczkowa czuje się dobrze i serdecznie Was pozdrawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOOOOOOOOOOOWWWW !!!! ALE NOWINA! Gratulacje dla Misiaczkowej za ekspresowy porod i usciski dla malej Lideczki!!! :D :D :D :D :D Wszystkiego naj naj najlepszego!!! 🌼 ❤️ Raaanyyy! Ale zaczynamy 200 strone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie zdążyłam życzyć szybkiego porodu:):):) ALE SUPER WIADOMOŚĆ!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aż się zwruszyłam że wszytko tak szybko poszło i pewnie sprawnie, ale z takim nastawieniem jak misiaczkowa to zawsze musi być dobrze, Lalalalalalalalalalalala Dziewczyny, macie wolne miejsce w tabelce po misiaczkowaj, ona przeskakuje juz dalej:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HUUUUUURRRRRAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mówiłam, że Lideczka będzie z nami już w tym tygodniu!!!! Raaaaanyyyy, ależ się cieszę!!! 🌼 🌼 🌼. Gratulacje ogromne dla Misiaczkowej i wielki całus od mojego Hubcia dla Lideczki 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE NOWINA!!!! To ja czekam na jakieś komentarze od szefowej, a tu już Lideczka na świecie!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Misiaczkowa-wracaj do nas szybko, opisuj co i jak i bądź najszczęśliwszą mamą na świecie!!!! Aż mi łezka się zakręciła! No i dla całej reszty jest to znak do zmian w naszych tabelkach!!!! Ja już wprowadzę wstępną zmianę, a jak wrócą nasze bohaterki to dopiszą szczegóły:) TABELKA I NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......CYKL STARAŃ....TERMIN @ Asik25........Joanna......26.......DolnyŚląsk........... .17...........25.01 angela32........Pati.......33.......DŚ............... ... ..6.............03.02 Fryzella26....Donata.....26......Białystok.......... .6............16.11 Lucyjka........Kasia.......30......K-ce................ ....8...........02.01 TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU misiaczkowa...Martuśka...24....ZG.............37........ ......29.01.07 Juskach .......Justyna.....25......Centrum....????...............??? ?????? sabcial..........Sabina......32......Śląsk.........21... ..........ok. 21 maj gruby miś......Katarzyna..32.....Pruszków....21..............20-2 6 maj reniol...........Renia........22.....Katowice.....19.... ...ok.15 czerwiec Tabelka III NICK.......IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......WAGA.........PŁEĆ.....DATA kocica_26....Jola.......26........Piła........3200...... HUBERCIK..14.10 poczwarka....Marcia...27.......centrum...............Dan iel....17.11.06 jagula..........Ilona.....31........ok.Żywca.......... .Jagodka...ok.10.11 kicia 76........evelka....29/30......BW...............?????.......... ?????? misiaczkowa...Martuśka...24.....ZG........2850....Lideczka....13.01.07 Jeszcze raz serdeczne gratulacje!!!❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tych emocji nie wymazałam misiaczkowej z drugiej tabelki:P TABELKA I NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......CYKL STARAŃ....TERMIN @ Asik25........Joanna......26.......DolnyŚląsk........... .17...........25.01 angela32........Pati.......33.......DŚ............... ... ..6.............03.02 Fryzella26....Donata.....26......Białystok.......... .6............16.11 Lucyjka........Kasia.......30......K-ce................ ....8...........02.01 TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU Juskach .......Justyna.....25......Centrum....????...............??? ?????? sabcial..........Sabina......32......Śląsk.........21... ..........ok. 21 maj gruby miś......Katarzyna..32.....Pruszków....21..............20-2 6 maj reniol...........Renia........22.....Katowice.....19.... ...ok.15 czerwiec Tabelka III NICK.......IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......WAGA.........PŁEĆ.....DATA kocica_26....Jola.......26........Piła........3200...... HUBERCIK..14.10 poczwarka....Marcia...27.......centrum...............Dan iel....17.11.06 jagula..........Ilona.....31........ok.Żywca.......... .Jagodka...ok.10.11 kicia 76........evelka....29/30......BW...............?????....... ... ?????? misiaczkowa...Martuśka...24.....ZG........2850....Lidecz ka....13.01.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy święto z okazji wejścia na 200 stonkę:) Misiaczkowa czuję się dobrze, jest obolała, ale niesamowicie szczęśliwa. Jak sie domyślacie, sprawy potoczyły się tak szybko, że nie dojechała do tego szpitala, w którym planowała urodzić. Mimo to, jest b. zadowolona z tego szpitala, do którego dotarła. Lidka ciągle śpi i póki co, wydaje się być podobna do Tatusia:) Przesyłam Was gorące pozdrowienia od szczęśliwej Mamusi i małej Lidki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gratulacje dla Misiaczkowej 🌼🌼🌼🌼 Ale nowina ,jestem w szoku ze tak szybciutko jeszcze raz gratulacje i całuski dla ślicznej Lideczki 👄 Misiaczkowa odpoczywaj, ciesz sie malutką i koniecznie zjaw sie u nas opowiadankami. Wzruszyłam sie bardzo ze to tak szybciutko nawet sie nie spodziewałam ,Ciesze sie ze wszystko jest dobrze .👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo to juz wiecie :D:D to super!!! :D:D jest śliczna rzeczywiście... ;) widziałam :P coś niesamowitego!!! założycielka topiku urodziła w dniu 200 stronki o której często mówimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popłakałam się ze wzruszenia, że Lideczka na świecie - super, że poszło tak szybko i obydwie czują się dobrze - Wielekie Gratulacje :) Miła niespodzianka :) Ciągle bark czasu, ciągle coś robie a potem nie mam siły dotrzeć do komputera bo mnie boli kość łonowa jakiś ucisk czy cóś??? Jestem jeszcze pod wrażeniem PORODU Martusi. 8 lat temu czekałam na moją córcię urodziła się 15.01 leżałam w szpitalu już od 10.01 i czekałam bo termin był na 7.01 a teraz moja córcia taka duża - Misiaczkowa nawet się nie spodziejesz a Lidka zacznie chodzić do szkoły :) dlatego delektuj się takim niemowlaczkiem :) Ja tez chce mieć mojego dzidziula już na świecie choc wiem że za wcześnie jeszcze jakieś 18 tygodni przed nami którymi tez się delektuje bo na dwójce dzieciaczków zamierzam zakończyć ;) choć NIGDY NIE MÓWIE NIGDY :) Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×