Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Hej Witajcie babeczki :D Reniolku jak sie czujecie?Nie mogę sie doczekac jak napiszesz ze Ania jest juz z Tobą. Lucyjko ciesze sie ze juz jest troszke lepiej ale nie martw sie napewno pózniej bedzie dobrze,nie od razu \"Rzym\" zbudowano :D Asik co u Ciebie słychac?Tęsknie za Tobą ❤️ Sabcial to dobrze ze zdrowiejesz 🌼 A jak Bartuś zdrowy? Genewo ❤️ Angelko Ty nasz wulkanie energii :D Jagulko ❤️ Misiu ❤️ Misiaczkowa ❤️ Naughty co u Ciebie ?Odezwij sie ? Dzisiaj ide robic pierwsze prezenty i jak zawsze mam z tym problem. Majeczka rozrabia ,czytamy dla niej bajeczki i nie mogę juz sie doczekac marca. Pozdrowionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mąż po rozmowie w zusie z naczelnikiem. Naczelnik zdziwiony, że tak jakiś baran postanowił, teraz mamy czekać na pismo wyjaśniające przyczynę wstrzymania renty i potem będziemy ją podważać. Raczej nie mają podstaw do jej wstrzymania. Ale co się naczekamy i nałazimy to nasze:o Ania się rozpycha, czasami ciśnie mnie w dole, myślę, że pewno powoli schodzi coraz niżej. Ale nic poważnego ani bardziej bolesnego się nie dzieje. W środę rano jedziemy na ktg i wizytę. Fryzelko-cieszę się, że masz dobry humor i energię do robienia zakupów prezentowych:) Też zawsze mam z tym problem. I chyba w tym roku mąż sam będzie musiał sobie zrobić prezent, bo ja nie dam rady biegać po sklepach:) Ale przecież w tym roku będziemy mieli najpiękniejszy możliwy prezencik:) ❤️ misiaczkowa-jak po zjeździe? Asiku-cieszę się, że się odzywasz! CAły czas mocno Ci kibicujemy:) gruby misiu-jak tam przeprowadzka? Angela-jak to jest z rozstępami? CZy one z czasem zblakną i znikną zupełnie? Czy jest jakiś sposób na pozbycie się ich po porodzie? Oczywiście nie mówię o operacji plstycznej tylko jakimś w miarę dostępnym specyfiku/sposobie. Czy chodzenie na siłownię, ruch mogą pomóc? Jeśli będziesz miała chwilkę-pomóż specjalistko:) Serdecznie dziękuję z góry🌼 Naughty-co u CIebie? Czy twardnienie brzucha ustało? jagulka, kocica-co u Was? sabcialku-jak się macie? Uciekam wcinać pomarańcze i mandarynki...mandarynki i pomarańcze...pycha;) Zapraszam na smaczną przekąskę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu nie obijać sie tam i proszę już o wieści o Ani :) Czuje sie lepiej znacznie lepiej ale do całkowitego zdrówka jeszcze trochę. Asiu witaj - ja też się cieszę, ze sie odezwałaś :):):) Fryzello :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadeszła wiekopomna chwila....i nic się nie dzieje. Dopiero co pytałam Lucyjkę jak się czuje w dniu swojego terminu, a tu już mój nadszedł! Cisza i spokój, Mała dziś leniwa, może zbiera siły do wielkiej podróży? Zima u nas na całego, brrr-już nigdzie nie wychodzę. Wczoraj jechałam autem i tak mnie zarzuciło, że postanowiłam nie przesadzać i od dziś ruszam się z domu tylko w asyście męża:) Pójdę zaraz pomyć trochę podłogi-może coś się ruszy... Jutro raniutko ktg:) Pozdrawiam i piszcie dziewczyny, piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu ja już myślałam, ze jesteście na porodówce ;) U nas tez zima na całego sypie śniegiem od rana ale topnieje i siedzimy w domu - choć i tak dobrze bo jeszcze się całkowicie nie wykurowałam. Bartus rozrabia a moja córcia dostałą dziś z dyktanda A /czyli 6-tkę/ w ogóle jestem z niej dumna i chciałabym aby tak zawsze się uczyła jak do tej pory - nie będe skromna ale ma to po mamuni - hihi ;) Lucyjko co Wy tam robicie??? Jak Linka jak karmienie i spanie jak jej katarek??? Jaki to prezent dostalaś od męża????? - Wścibska jestem - hihi. Misiaczkowa co Ty tam robisz, że sie nie odzywasz???? Angelo co u Ciebie??? Misiu a Ty - jak TROLKI???? Bzruchatki piszcie jak się czujecie???? Co się dzieje gdzie sie podziewacie??? Jagulko a Ty - tęsknimy z aTobą!!!! Asik o Tobie nigdy nie zapominam!!!! Zakochałam się www.naszaklasa.pl jak chcecie mnie zobaczyć i Bartusia wpiszcie nazwisko Ondera - jestem tam z Bartusiem na rękach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabcial, wysłałam Ci zaproszenie do znajomych z naszej-klasy :) u mnie trochę niefajnie :( tonia od wczoraj na atntybiotyku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymyłam kafelki w łazience, oczywiście nie z zamiłowania do sprzątania:P Właśnie dziewczyny-gdzie się podziewacie??? gruby misiu-dużo zdrówka dla Toni i pozostałych dzieciaków! sabcialku-tak przyjemnie się czyta jak piszesz o swoich dzieciach:) Zmykam, miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo!! Tropiąc wieści na temat pco, znalazłam coś dla Asi :D Asiu, kobita mądrze pisze: A-psik odpowiem na Twoje pytanie tylko się nie smiej, chociaż śmieją się tylko te co nie mają żadnych problemów. Stara kobieta tzw :mądra baba\" napisała na łamach jakiegoś pisma (zabij a nie pamiętam) małżeństwu, które od kilku lat starało się o dzidziolka, że: w tygodniu w którym przypada owulacja należy uprawiać sex conajmniej 3 razy dziennie (wedle możliwości) tzn rano południe wieczór. u par z problemem czasem parę godzin przerwy i już nie dojdzie do zapłodnienia. W pochwie muszą być cały czas plemniki, wiadomo one w naszym środowisku żyją jakiś czas ale tu chodzi o tzw. ciągłą dostawę świeżego materiału genetycznego . Może to głupie ale utkwiło mi to w pamięci i kiedy nie mogłam zajść w ciąże, przypomniałam sobie o tym i zastosowałam. Zaskoczyło!!! Mąż się ze mnie śmieje że syna to sobie na mężu sama zrobiłam. Koleżance doradziłam i też ma już 3 letnią córeczkę, Dlatego nie zaszkodzi spróbować. Życzę szczęścia i trzymam za Was i Wasze przyszłe maleństwa!!! Reniu, polecam długi conajmniej parogodzinny spacer :) Inna kobita pisała, że po 6 godzinach łażenie, a byla też po terminie, urodziła tego samego dnia :D No to termosik, buła i w drogę :p Walczę z Power Pointem :o Sama zgłosiłam się do napisania prezentacji :o Taaaaka się ambitna zrobiłam :o Potem wlezę i napiszę więcej. Patuśka, gdzie się podziewasz????????? Jutro spodziewaj się telefonu koło 16!!!! Buziole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor :) Wpadlam zeby dac znak zycia . Brzuszek juz lepiej , nie twardnieje , stosuje sie scisle do zalecen lekarza wiec nie jest zle :) Jutro musze isc do lekarza bo .. ostatnia wizyta u pozloznej wygladala tak ze rozplakalam sie od razu po wejsciu do gabinetu i nie moglam przestac przed 25 minut :O Mam isc po skierowanie na fizjoterapie i chca mi wcisnac chorobowe ale ja nie chce :( bo kiedy jestem sama w domu lapia mnie doly , poza tym jeszcze 4 tyg po 3 dni pracy i ide na macierzysnki wiec nie ma sensu isc na chorobowe ... A to przez bole plecow ( od kad skonczylam 14 lat mam problem z kregoslupem i teraz mi daje w kosc tak ze nie moge spac nawet , spie po 3-4 gdziny w nocy a reszte czasu leze na kocu na podlodze w salonie :O MASAKRA Psychicznie jestem w zlej kondycji , caly czas chce mi sie plakac i jestem zdolowana na maksa , mam nadzieje ze to przez pogode bo boje sie myslec co bedzie pozniej skoro juz teraz sie tak zalamalam ( szczerze mowiac nie wiem czym ) Czuje sie wielka, gruba , powolna , bezuzyteczna ... kazda czynnosc sprawia mi ból ( plecy 😭 ) i czuje sie jak taka starowinka :( Wstyd mi juz zalic sie mezowi ze mnie boli to czy tamto ..tak bym chciala zeby juz byl luty albo marzec :( Nie zanudzam i czekam na wiesci od Was :) Pozdrawiam i do nastepnego Reniol trzymam kciuki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Reniolku, a juz myslalam, ze zalapalas sie na wtorkowy dyzur w szpitalu ;) Trzymam kciuckaski za szybki i bezproblemowy porod. Naughty, odpoczywaj ile mozesz i zbieraj sily! Misiu, bidolku, twoje trolki stale chore. 🌼 Misiaczkowa, o czym robisz prezentacje??? Sabinko, u nas coraz gorzej 😭 Po cudownej nocy nastapily 3 coraz gorsze. Linka budzi sie coraz czesciej w nocy i coraz bardziej glodna :( A ja coraz bardziej niewyspana. Nic nie pomaga - ani butla, ani cyc, ani dwie na raz. Ale dzisiaj zaczelam kalkulowac i chyba dochodze przyczyny. Jesli zaloze, ze 7 tygodniowe dziecko ma jesc w ciagu doby 650-750 ml mleka (chyba dobrze mysle nie??? tak mi wyszlo z opakowania mieszanki wg dawek dla 1-2 miesiacznych dzieci), to Linka polowe z tego je w nocy 21-5 rano. Wywnioskowalam, ze ona za malo je w ciagu dnia, zeby najesc sie i nazbierac kalorii na spanie w nocy. Dobrze mysle???? Dzisiaj bede sie pompowac i sprawdzac ile Linka je. Dam jej dodatkowe porcje i moze sie przestawi. Chociaz wczoraj mnie zalamala, bo jadla co 2 godziny i z piersi i z butli cala dobe 😭 Brzuszek ma juz jak pilka futbolowa i stale jest nienasycona. Moze to taki dzien superwzrostu??? A kupki juz wali po staremu ;) Piszcie dziewczynki! Asik 🌼 Spadam na pranie i prasowanie. Dzisiaj sama caly dzien jestem z mala 😭 Chce sobie to jutro odbic i ja zostawic pod opieka meza na pare godzin :P Corenka jak nie spi, to jest hiperaktywna, wierzga, \"gada\" i drze sie jak nie ma towarzystwa do rozmowy i zabawy :P A w ciazgy chcialam byc taka konsekwentna i nie rozpuszczac dziecka - he he he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial, zapomnialam pogratulowac madrej Karolinki!!! WOW! Z dyktand to ja w dobre dni dostawalam 3- :P (i to jak jeszcze oceny miernej nie bylo) A od meza dostalam czekoladki kinder w formie kalendarza adwentowego - takie okienka sa w pudle, otwiera sie jedno dziennie od 1 do 24 grudnia. W tym 6 \"jajek-niespodzianek\" :D :D :D :D No co! Ja tez musze miec cos zabawy ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni nie ma - czyzby rodziła???????? Byłoby cudownie :) Lucyjko Bartuś tez tak jadł co pół godziny a na cycku potrafił przez 8 godzin wisieć dosłownie ja siedziałam a on napił się spał co chciałam go odstawić to znów chcił pic i tak w kółko a z butli tez nie wypija tyle ile pisze na opakowaniu mleka modyfikowanego i dlatego jest głodny cześciej - no cóż taki jego urok ale tak od 2 tygodni budzi się tylko raz w nocy a potem 5-ta rano ale wtedy już nie śpi i lubi się bawić i gaworzyć :) Tylko, ze on za 2 godziny idzie spać a ja sprzątam, gotuje, prasuje i o 20-tej jestem skonana ;) Potem jeszcze mój drugi facet chce CYCA ;) i jak tu funkcjonować. Wczoraj pojeździliśmy za fotelikiem dla małego bo to nosidełko mam pożyczone i muszę oddać a teraz już kupie fotelik od 9kg bardzo fajny ale wydatek 400zł - szok. Prezenty, które zażyczyła sobie córcia to w granicach 200zł jeden i muszę delikatnie z nią porozmawiać :) RENIU?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabcial, napisze bez polskich znakow, bo z mackiem na reku, ale chce szybko nie kupuj fotelika od 9 kup 0-18 do poki bartus nie bedzie calkiem dobrze sam siedzial nie moze jezdzic przodem do kierunku jazdy, tylko musi tylem dla bezpieczenstwa kregoslupa w razie gwaltownego hamowania foteliki 0-18 mozna montowac na dwa sposoby, a wtdatek podobny... prosze, przemysl zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial, u nas jest tak samo! Linka sie budzi o 5. Na cale szczescie jeszcze przysypia po jedzeniu do 7.30-8, a potem (znowu po jedzeniu oczywiscie) moze spac od 10 do 12 :O Wlasnie ja karmilam odciagnietym mlekiem i juz wiem, ze jedna pelna wypompowana piers (u mnie ok. 80 ml), to za malo. Musi byc przynajmniej 100 ml. Zobaczymy kiedy zglodnieje. A Bartus juz taki duzy chlopak! Rany!!! A ja jeszcze mam w pamieci jak pisalas, ze on przeterminowany, jak obstawialysmy kiedy sie urodzi! A to przeciez byl maj :) Misiu, mozesz napisac firme/nazwe takiego fotelika 0-18 kg? Bo tutaj nie widzialam w sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/search.php?string=0-18&category=11851&country=1 takie i inne ;) ale jak linka nie będzie rosła bardzo szybko,to fotelik-kołyska spokojnie posłuży jej do 9. miesiąca lub dłużej, moje dzieci są drobne i jeździły w tych pierwszych fotelikach prawie do roku :) maciek też całą zimę przejeździ w swoim! i 🌻 dla sabcial i bartusia na pół roczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjko widziałam wczoraj te foteliki na żywo :) bo musimy kupić taki od 9kg i te były fajne co Miś pisze :) Reniolka dalej nie ma????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo!!! Sabcialku, wszytskiego naj naj na pół roczku dla Bartusia :) 🌼 :) Nie mam sms od Reni, ale podejrzewam, że jak już to napisze jak będzie PO :) Pewnie rodzi, bo nie ma jej od rana, a miała mieć ktg i badanie, może się już ruszyło :) Mam dziś doła giganta i nie będę dziś pisać, chyba że Renia napisze. Nie będę wam tu puszczać smrodka ;) Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu gratulacje dla bratowej to zostałaś ciocią - super :) Misisaczkowa co to za dołek Cie złapał??????? Renia rodzi na 100% - ale jestem ciekawa co u niej :):):) Oby posżło szybko i sprawnie i mało boleśnie i aby obydwie były zdrowe :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Misiaczkowa napisz do neij smsa i daj znać bo się martwimy i cieszymy i czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślę, że rodzi :) Napisałam sms, jak odpisze, o ile ma możliwość, dam natychmiast znać!! A dołek już sobie poszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jeszcze nie rodzę, jutro napsizę więcej bo mieliśmy koszmarny dzień. Wszystko ok, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniolku- myślę o tobie i trzymam kciuki!!!! O wszystkich was myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qurcze a ja jeszcze zmolestwałam Renię :o Bardzo przepraszam !! Mam nadzieję, że wszystko ok. Pozdrawiam! Asiu, Patuśka pisze do ciebie maila :) Ide robić projekt multimedialny :o Albo nie, mąż mnie namawia na obejrzenie płytki z wesela, na ktorym byłam świadkową. No wredny, kiedy ja zrobię tę prezentację :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu to, że dostałam smsa od Misiaczkowej to też moja wina - przepraszam - wybaczasz nam????? Asik - witaj - myślami zawsze jesteśmy z Tobą :) Lucyjko tak dla pocieszenia pisze Ci : mój Bartuś dziś budził się w nocy 3 razy na jedzenie wypijał 60-80ml i znów zasypiał ale spal tak niespokojnie, ze wzięłam go do naszego łóżka bo /spi u nas w sypialni/. Wiem, ze to nie wychowawcze ale co tam - najważniejsze, ze spał lepiej i czuł moja bliskość :) Jestem niewyspana ale szczęśliwa bo teraz znów śpi jak aniołek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×