Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

normalne!!! :) i dylematy Misiaczkowej też normalne!!! zjamij się robotą, ale nie przeholuj :) udanej soboty! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki:) ale ten wczorajszy mecz był koszmarny...czasami wstyd mi że jestem Polką...przecież oni się przewracali częściej niż kopali piłkę!Wstyd i hańba!!! Zaraz zasiadam do dziobania-w poniedziałek egzamin,a ja mam taką niechęć do naukiże szok...:( misiaczkowa-dobrze,że wszystko ok z Tobą i maleństwem:) i GRATULACJE zdanego kolska!!!!Jak tyle osób oblewa,to tym większy sukces:) Dziewczyny,uciekam,bo wczoraj było urodzinowe balowanie,a materiału do nauki jakoś nie chciało ubyć...trzymajcie się dzielnie... u mnie chyba zaczyna się drobne nakręcanie przed @...ale mam nadzieę,że zapomnęo tym przy tej cholernej sesji:)Tak czy siak w poniedziałek idzemy oblewać nasz prawie ostatni egzamin pisemny-ja się nie mam zamiaru przejmować:) Pozdrawiam i zmykam-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Reniol spoznione zyczenia urodzinowe :) Wszystkiego Najlepszego 🌼 Bylam wczoraj w pubie ze znajomymi polakami z pracy , bylo nas ok 30 osob , o maly wlos byla by tak zwana zadyma :O Oprocz nas siedzialo w sali kilku anglikow , byli podpici ( nie da sie powiedziec ze w naszej grupie byli sami trzezwi ) i systematycznie podburzali naszych ...nawet kiedy podczas odspiewywania hymnu wstalismy i zaczelismy spiewac oni nas przedrzezniali i krzyczeli jakies pierdoly ...pozniej sie wydzierali \" viva la Equador \" .... zaczely sie jakies nieprzyjemne teksty z obu stron i pod koniec meczu wlasciciel pubu musial interweniowac :O Ja z mezulkiem zmylam sie od razu po zakonczeniu i mimo ze wypilam tylko 2 piwa mialam helikopter i zasnelam na dywanie :O:O Teraz miasto opustoszale , slychac tylko krzyki i spiewy w barach i pubach Pogoda jest sliczna :) 28 stopni :) nic tylko sie wylegiwac na kocyku i sączyć zimny soczek :) Pozdrawiam Was bardzo serdecznie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię się uczyć...:o nie lubię jak nie ma słońca.....;o nie lubię nie mieć czasu...😭 spadam do kser:( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLLOOOO:D jezdem :) ostatnie zajęcia w tym roku szkolnym :O jutro dziewczyny mają już egzamin semestralny...:O nastraszyłam je, że jutro na egzaminie będzie komisja złożona z dyrtektoryki, dyrektorki dydaktycznej i manager szkoły ;O a będę tylko ja i chwilami manager...:P a niech przysiądą i sie nauczą ;):P wiem... wredna jestem ale to dla ich dobra ;) no i dobra przyszłych klientek ;) zapomniłam zrobić test owu kiedy wpadłam do domu...:O ale czuję, ze coś jeszcze wycisnę to zaraz zrobię ;) przepraszam, ze o takich tu rzeczach wypisuję :O dzis Niania i Kryminalni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :) Styrałam się i tak, bo czułam się na siłach :) Co do cycków.....hmmmmm.......zaczeły mnie boleć 15 minut później :) I do tej pory boolą :) Już nie będę siała paniki :) Evo, angole to sztywniaki i zazdrosczą nam tego, że umiemy się zsolidaryzować ze sobą....nie ma się co przejmować :) A co do naszej drużyny, to powiem jedno : ŻENADA...takie jest moje zdanie. Jak dla mnie to oni bardziej uratują swój honor wracając do Polski i grając dla kiboli. Nie mają szans z drużyną niemiecką. Szkoda gadać :o Angelo ty spryciarko jedna.....jak wiem ja takie sztuczki działają na Nas sstudentów :P hyhy Zmykam pisac esej, znaczy się robie to pierwszy raz w zyciu i nawet nie wiem, czy to bedzie esej :o Buziaki i fliudki pozostwiam :D ............................................. ............................................................................... ..................................................................>>>>>>>🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słonka miałam dziś dość udany dzień, spędziałm go w gronie rodzinnym. Misiaczkowa mam nadzieję, że nie pracujesz za dużo fizycznie tylko nie przeholuj. Tearz masz 9 miesięcy sie oszczędzać - pamietaj!!!!!! Wiesz mnie cały czas na początku cycki strasznie bolałay ale jak długo już nie pamiętam jednak już przecież ponad 7 lat temu :) Buziaki miłej niedzieli papa, będę dopierow poniedziałek!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, padam na pysk:( mam serdecznie dość:( Angela-sprytna z Ciebie bestyja,hihi,ale to dla studentek dobrze... misiaczkowa-ty na siebie uważaj!!!Przekonaj żeby skakał koło Ciebie i Ci wszystko podawał i chuchał i dmuchał!!! ja za ok.tydzień dowiem się co i jak...jednak zaczynam się nakręcać,chociaż zauważyłam,że tonakręcanie jest z każdym miesiącem słabsze,mam coraz słabszą nadzieję chyba :o .... to na prawdę jest cholernie trudne:( gruby misiu, czytałam Twoją wypowiedź na topiku o wpadkach w czasie porodów-hehe-niezłe,wogóle cały topik super...może nasza misiaczkowa już niedługo dołoży jakąś swoją historyjkę:) zmykam do wiadomo czego-papapa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniol natychmisat bierz się w garść!!!!!!!! Nie ma co tracic nadziei!!!! On nie zaszkodzi :) Widzidsz ja miałam dużooooo i zaszłam :D co do hisoryjek to już moge jakąś dołożyć (bo tez czytam ten topki i go uwielbiam), bo tak polałzam do gina, elegancko ubrana bo jak to za komuny nauczyli, że do lekrza się na galowo idzie, ale że chłodno, półbuciki, to sobie złąozyłam czarne skarpetki i że jak by co to je ściągnę u lekarza. Zaprasza m,nie na samolot, ja spodenki bach w dół, skaładam w kostkę, coby nie byo, że jestem bałaganiara, ten się gapi, myslę sobie, jak te skarpetki ściągnąc przy nim, to wykombinowałam, że go przeproszę, że mam te skarpety na sobie, no to go przepraszam, że jak tak w skarpetkach, a on mi w żółwim tempie : Proooszeeeee Paaaaaaanii, ja tuu nieee skarpetki oglądaać przyszedłeeeem......no i się splaskałam :o Sabcial oczywiście, ze się nie przemeczam i staram się wykorzystwać mojego R. hyhy :D Miłego wieczorku :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękny dzionek, pyszne śniadanko (mąż zrobił i podał) kawa pachnąca :) wszystko jak lubię!!! piękne szare młode łabądki pływają w naszym parku i to mają być \"brzydkie kaczątka\"? zaraz pójdziemy na dłuuuuuuuugi spacer, znów zajrzymy do ptaków :) Tonia wczoraj do ślicznych czerwonogłowych młodych łysek wołała: \"cześć kacziućki\" dziś nie weźmiemy rowerków... dwa rowerki i wózek--> taki spacer, to wyzwanie, zwłaszcza, gdy młodsza cyklistka początkująca... a starsza wiecznie zmęczona :p korzystajcie z niedzieli! ❤️ Reniolku! ucz się pilnie, jutro też masz zasłużyć na 5! w końcu to topik prymusek (aktualnych, byłych i przyszłych ;) ) 🌻 Misiaczkowa! może wkleisz tu Swój esej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello drogie panie:) jaka piękna pogoda!!!!Nareszcie można się na dworze pożądnie wypocić:P szkoda tylko,że ja nie potrafię się na podwórku uczyć,chociaż może sporóbuję... gruby misiu,dzięki za życzenia jutrzejszej 5,ale ten akurat egzamin jest taki cholerny,że najważniejsze,żeby go zdać,bardzo dużo osób za pierwszy podejściem polega,więc liczę tylko na zdanie:) hmmm....napiłabym się Coli...z lodem...mniam,mniam... gruby misiu,ale Ci zazdroszczę takich rodzinnych spacerków z dużą ilością pojazdów kołowych:) to musi być bardzo, bardzo milutkie tak sobie z pociechami spacerować:) Też tak chcę!!! Zmykam do słówek-pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby misiu, nie żebym się wstydziła, ale to naprawdę badziewię :P Zresztą temat mam zbyt rozległy i ograniczyli mnie do liczby stron ----5 :o No i jak ja mam napisać coś powąznego na pięciu stronach, jak mój temat dotyczy Czystej Formy w dramatach Witkacego, i koleś chce żebym na tych 5 stronach zawarała czym jest Cz.F., powiązała to z filozofią Witkacego, jak została wprowadzona w dramaty, po co i jak ja uważam, czy jest to dobre i pptrzebne czy nie. Bo qur.... o tym pisali wielgachne księgi a ja mam to sprytnie w 5 stronach zmieścić i jako polonistka, ze zdolnościościami wodolejskimi i do rozwlekłego omawania tematu...świetnie..elegancko. Piszę teraz takiemi ogólnikami, że hej, w końcu to am być esej, taki sobie szkic..to będzie. A musze dwa napisać na ten sam temat, bo ogólnie mamy po dwa na róne tematy napisać, ale różne dwa. Z kumpelą wykombinowałyśmy, że ona napisze dwa na jeden temat a ja dwa na drugi i już się człowiek mniej narobi :P Rozpisałam się :o Zmykam wklepać jeszcze parę linijek ....bleeeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chce coli z lodem 😭 Reniol jest mądry i zda na 5 :D Ja w to wierzę, bo na razie ma same piątki i teraz też tak będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała poprawka-reniol chciałby być mądry i mieć same piątki:P ale jak czasami patrzę na moje różne decyzje,mylenie faktów,gubienie w środku mojego miasta, i generalną głupotę,to mocno wątpię w jakiekolwiek moje zdolności umysłowe....hehe...czasami myślę,że kompletna ze mnie blondynka umysłowa (choć z włosów jestem szatynką) Zaraz siadam spowrotem,potem kościółek,może wymodlę jakiś przypływ weny na jutro.... Pozdrawiam i mam nadzieję,że spędzacie ten piękny weekend milej niż ja... misiaczkowa-dasz sobie z tym esejem radę-zdolna z Ciebie bestia:)kurcze-kusi mnie ta polonistyka jak tak mówisz co tam robisz... zmykam-🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLO:D wróciłam :):D egzamin zakończony...;) prawie same piatki ale jedną uwaliłam :( no...nie dała mi szansy żebym ja przepchnęła, a poza tym jak zobaczyąłm w jej wykonaniu metodykę zabiegu to mnie jasny szlak trafił... nie mogę pozwolić, żeby wyszął z tej szkoły z dyplomem a potem robiła ludziom krzywdę a najgorsze, ze doskonale wiem skad się to wzięło... franca była na bagatela trzech zajęciach... ale poza tym dziewczynki moje kochane zdały wspaniale.. bały się strasznie,.... rączki sie trzęsły... ale pieknie zdały...wiecie... moze będziecie sie śmiac ze mnie ale jak tak siedziałam i patrzyłam jak robią zabiegi... rozmawiają z klientkami ( egzamin polegał na przeprowadzeniu zabiegu, prawidłowo dobranego do danego problemu skóry..a w tym wywiad kosm. diagnoza, znajomość preparatów oraz ich składu chemicznego, propozycja pielęgnacji do domu również z podaniem składu chemicznego i działania) no więc kiedy tak je obserwowałam... to się normalnie wzruszyłam i musiałam wyjśc na zaplecze otrzeć łzę i wysmarkać nos...(dobrze,ze mam katar to nikt się nie zdziwił:P ) bo przypomniałam sobie jakie były na pierwszych zajęciach... jak się zachowywały... jakie ogromne oczy na mnie patrzyły kiedy im mówiłam czego sie nauczą i jakiej wiedzy oczekuje się od kosmetyczki :) a dzis....robiły zabiegi, rozmawiały z klientkami wykazując sie wiedzą zdybytą na moim wykładach i ćwiczeniach :) wiecie... doszłam do wniosku, ze taki widok jest lepszy niz zapłata :) aaa co do naszych juz spraw to zrobiłam następny teścik i widać wyraźna drugą kreseczkę... i w zwiazku z tym mam do Was pytanie... czy powinnam to zaznaczyć na wykresie jako test dodatni??? bo ta kreseczka testowa była troszkę jaśniejsza od tej kontrolnej... i nie wiem/... :O doradźcie proszę :) musze sie wrócić do centrum handlowego po worki do zamrażania :( bo nie mamy, a kuzyn męża właśnie przywiózł ponad pół świniaka z wioski nie ja go na szczęscie rozbieram tylko mąż z teściową... i nie idę tam bo na mnie źle działa widok martwego zwierzęcia... nie jem wołwiny ani wieprzowiny i nie oglądam... kocham zwierzątka.... jeszcze mi zostało do odstawienia drób i ryby...drób to może i odstawię ale z rybami będzie problem ;) napiszcie co sądzicie o tym teście... please Buziam Was 🌻 wdepnę jeszcze dziś... tylko po te worki pójdę pewnie troche im zejdzie zanim to potną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuma ma!!! jak mówi moja Tonia! już zasypiałam...i usłyszałam... blue velwet... i zamist spać oglądam.. kuma ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki:) pomyślałam,że wdepnę,coby się zrelaksować przed egzaminem.... Angela-chciałabym Cię wykorzystać:Pczy mogłabyś udzielić mi internetowej porady kosmetycznej?bo widzisz-ja mam potworne problemy z cerą,które powoli zaczynają mnie irytować.CHodzi o pryszcze;najpierw myślałam,że to po 20 roku życia minie,tymczasem w piątek skończyłam 22 i nic:( cera tłusta na brodzie i czole,pryszcze głównie na brodzie,chyba wszelkiego możliwego rodzaju właściwie chciałabym Cię zapytać,czy w miarę regularne chodzenie do kosmetyczki może pomóc,czy czasami jest tak,że tylko i wyłącznie dermatolog może coś pomóc?Bo nie chcę iść do rematologa,bo on mi na pewno przepisze leki jakieś,co podobno przy staraniach jest raczej nie wskazane...Jeśli możesz,napisz kilka słów,bo zaczynam mieć poważne kompleksy:( A Twoją wypowiedź o egzaminach czyta się wspaniale!Musisz być na prawdę wspaniałych wykładowcą!!!Pozazdrościc!!! Ja wczoraj przejżałam cały materiał,myślę,że brakuję mi min.3 dni,żeby być choć trochę przygotowaną,ale nic to-idę,a nóż widelec... Zaraz dzwonię zapytać co z moją pracą w szkole....ojjj....denerwuję się co to będzie,ale zaraz dam znać. Pozdrawiam,trzymajcie za mnie kciuki,bo bez pomocy telepatyczno duchowej się nie obejdzie... Buziam was gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela -32
HEJ :D wpadłam na chwilę bo zaraz wychodzę :) Reniolku trzymam kciuki za egzamin :) zdasz, uczysz się pilnie... zdolna jesteś więc ja nie widzę przeciwwskazań dla piątki u Ciebie ;) co do porady to niestety nie jestem w stanie dokładnie podać Ci wskazówek co do postepowania z problemem ani też postawić diagnozy przez internet:( jedyne czego mogę się domyślać: jeśli są to zmiany ropne to prawdopodobnie masz przedłużający się trądzik młodzieńczy co niestety dotyka głównie kobiety :( i tu niestety stosuje sie terapię hormonalną (np Diane 35-silna antykoncepcja) + ew. silne złuszczanie kwasami czyli tzw eksoliacja....problem wynika z zaburzeń poziomu kobiecych hormonów płciowych. Lub też masz silnie zanieczyszczoną skórę która jest np cerą tłustą, a np nigdy nie byłaś u kosmetyczki, a do tego np stosujesz nieprawidłową pielęgnację, zbyt wysuszającą lub też zbyt natłuszczajacą...:( bo obie dają odwrotny skutek niż chcemy :( najlepiej idź do dobrej kosmetyczki :) niech Ci doradzi... obejrzy cerę... bo jeśli pójdziesz do dermatologa to może przepisać Ci w/w hormony bądź strerydy do stosowania zewnętrznego.... oczywiście możesz też pójśc do dermatologa i powiedzieć, że starasz się o dziecko i niech weźmie to pod uwagę... ale może poprostu zastanowić się czy prawidłowo pielęgnujesz skórę i poczekać na fasolkę, kiedy pojawia się fasolka, w organiźmie kobiety zmienia sie cała gospodarka hormonalna, cera pieknieje, włosy błyszczą, płytka paznokciowa jest twarda ;)🌻 spadam :) Buziam Was moculko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeeeelooooo :) Dziewuszki zaraz wyjeżdżam i papa do jutra :) Tak tak, do jutra, bo to jest już koniec semestru :D I się wyprowadzam :D Gruby misiu testowałaś ? Rniol, ty nic nie mów, ja też własnie wczoraj próbowałam wycisnąc z Angeli jakieś porady, nie da się, bo to profesjonalistka, za to zasypała mnie zaleceniami i pójdę z torbami jak to wszystko kupię :P Oczywiście, żeby nie było, że jstem niewdzięczna 👄, ja bardzo dziękuję :) ale wyszłam na najwiekszą fachudrę, co nawet tonika nie używa (bo zapomina zazwyczaj). Dobra zmykam i trzymam kciuki za renilowy egzaminek : POWODZENIA, WYOBRAŹ SOBIE JAK CIĘ W TYŁEK NA SZCZĘŚCIE KOPIĘ !!! :D Pozdrawiam Was cieplutko i do jutra :) Do wieczorka :) Papapaa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello-przed chwilą dopiero weszłam do domu-padam na pysk po prostu... angela-dzięki serdeczne,ja podejrzewam,że to coś z hormonami,ale jak tylko ta cholerna sesja się skończy lecę dokosmetyczki jakiejś bo już nie mogę w lustro patrzeć:( misiaczkowa-ja też nie stosuję nic prawie,bo nie wiem co i jak,zwłaszcza,że nic mi nie pomaga... no i wyobrażam sobie jak kopiesz mnie w tyłek-od razu lepiej,a na pewno jakoś w egzaminie pomoże... Egzamin był koszmarny-4 godziny pisania bardo trudnych rzeczy,których jak na taki czas było zdecydowanie za dużo:( boję się wyników,na które trzeba czekać aż do środy-jeśli zdam to czeka mnie jeszcze w tą właśnie środę egzamin ustny.... jestem potwornie zmęczona-niby tylko siedzenie i pisanie,a daje w kość jak diabli... zmykam,dziś z okazji napisania tego świństwa (jakkolwiek by nie poszło) robię sobie lody z likierem czekoladowym...albo lody z truskawkami...plus oczywiście bita śmietana,mniam,mniam:P trzymajcie się ciepło w taką piękną pogodę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane 🌼. Długo mnie nie było i wpadłam na chwilkę zobaczyć co u Was słychać. No i oczywiście przesłać ogromną ilość świeżutkich fluidków ❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC :O przed chwilą dostałam zgodę od Misiaczkowej na powiadomienie Was... Martusia wylądowała wczoraj w szpitalu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaczęła plamić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ponoć dostała zastrzyk i wczoraj kiedy z Nią pisałam twierdziła, że juz nie plami i jest ok... ale dzis rano mi napisała, że trochę plami ale to ponoć po tym zastrzyku...:( nic wiecej nie wiem...😭 bo miała wczoraj słabą baterię w komórce i zabroniła mi dzwonić...:( mam nadzieję, że dziś będzie mogła ją naładować ... jak tylko uda mi się z nią porozmawiać zaraz Was zawiadomię czego się więcej dowiedziałam...:( mam wrażenie, że trzyma się jakoś... i jest optymistycznie nastawiona... bo mnie uspokajała... ale nie wiem czy to nie czasami z troski żebym się nie martwiła... kiedy z nią porozmawiam i usłyszę jej głos będę wiedziała czy jest ok, a tylko ja panikuję...:( na razie kompletnie mnie to rozbiło i nie wiem co wiecej mam Wam napisać :O przeopraszam...:O trzymajcie kciuki za Naszą Martusię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany trzymam mocno kciuki. Nie wiem co mam napisać. 🌼 🌼 🌼 bukiecik dla Misiaczkowej. Jest w szpitalu i napewno ma bardzo dobrą opiekę. Wszystko będzie dobrze, musi być !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że z Misiaczkową bedzie wszystko dobrze, my wszystkie trzymamy kciuki, bardzo mnie ta wiadomość zmartwiła. Angela pozdrów ją od nas i powiedz, że my tutaj mocno trzymamy kciuki, ze wszystkjo będzie dobrze - po prostu musi być. Ja też w 12 tygodniu wylądowałam w szpitalu bo plamiłam, nie mogli stwierdzić dlaczego spędziałm tam tydzień i wróciłam do domu. Jestem dlatego dobrej myśli. Musi się po prostu oszczędzać , żyjemy nestty w takich czasach, gdzie mamy tyle chemii wokół siebie i środowisko jest zanieczyszczone. MARTUSIU TRZYMAJ SIĘ 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej! Misiaczkowa- trzymaj się! Na pewno będzie dobrze, MUSI BYĆ! Angela- pisz jak tylko coś będziesz wiedziała, bo martwimy się o naszą Misiaczkową i jej Maleństwo! A ja wczoraj wróciłam z górek- było cudownie, pogoda idealna, opaliłam się nawet i poganiałam po górkach. Mam nadzieję że ten wyjazd okaże się owocny, bo pracowity był:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×