Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Co ty Julka, a kto ci pracę oceni? Recenzent? Ale masakra. Kurcze to faktycznie masz problemik. Ale jak to przeicęż promotor ma pomagac, ale bez sensu. No nic dasz rade, bo muszisz :) To masz ciekawa pracę. a jakieś badania masz? częśc praktyczną/ Czy sama teoria? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkmfkmf
Jak się robi te suwaczki z factora, może mi ktoraś dac link do tej strony i wsakzówki jak to się robi ? Zrobiłabym sobie suwaczek dot. stażu małżeńskiego :) Pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa moja praca jest badawcza, przeprowadzałam ankietę. A na uczelni jeden wielki bajzer, stad są takie problemy a do tego by się czegokolwiek dowiedzieć trzeba mieć cierpliwość, ehh szkoda słów. I tak jak napisałaś muszę dać radę, innego wyjścia nie ma. A Ty na kiedy masz zaplanowaną obronę? i jak daleko z nia jesteś? Chyba już nikogo dziś tu nie będzie, to życzę dobrej nocki. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko ja jestem teraz na 8 semstrze, znaczy się na 4 i pół roku :) obrone mam za rok na szczęście :) Zapytałam, tak z ciekawości. Jam mam teorie z ankietą. Mam ją ponoć zrobic w szkole i chciałbym jeszcze w tym roku ją przeprowadzić, bo chcę prace napisać na wakacjach i zalezy mi, zeby napisać jeszcze w tym roku i oddac do akceptacji. U nsa też jest bajzel na uczelni że masakra. Ale przywykłam do takich niezwykłości :) A jestem mniej wiecej w połowie pierwszego rozdziału a stanełam na przyczynach bilogicznych i rozwojowych dysortografii bo nie mogę sie dokopać do porzadnych materiałów. Jestem na etapie poszukiwań. Na razie musze nieco zredagować te kilkanaście stron co napisałam, bo nie za bardzo mi sie stan meruytotyczny podoba i porobic dokładne przypisy i nieco rozszerzyc informacje. Jutro się za to zamierzam zabrać. Też zyczę miłej nocki. No dobra przyznam się że zaczełam już cos sobie powpoli wkręcać, bo cholernie boli mnie podbrzusze, takie uczucie naciągnięcia i mam zgagę, ale to pewnie po herbatkach z cytrynką. Ale boje się, że znowu nic nie wyjdzie, bo miesiąc temu tez miałam takie uczucie i nic nie wyszło. Na razie staram się o tym nie mysleć. Juz jestem po owulacji, mało śluzu, i jest zbity nie jest płodny już. Nastał dla mnie czas oczekiwania. Ten najgorszy okres. ale jakoś dam radę i za Was też trzymam kciuki!!! w końcu ktos musi zacząć wydzielac fluidki :) buziaczki i do zobaczenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!! @ nie przychodzi nawet nie czuję żeby miała przyjść czyżby się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Sabcial- przykro mi- nie będzie jutro trio walentynkowego:-( Emilcia- my mamy jeszcze szansę:-) Może uda się stworzyć duet szczęścia:-) Ja tez jeszcze nie dostałam @:-) Boję się sobie czegokolwiek wmawiać bo w każdej chwili może przyjść. Testu jeszcze nie robiłam. Walczyłam ze sobą całą niedzielę, kiedy robić w poniedziałek rano czy we wtorek. Jak pojechaliśmy do marketu wieczorkiem to apteka była już zamknięta więc problem sam się rozwiązał. Teraz mam nadzieję że wstrętna @ nie nadejdzie i zrobie jutro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik a jak z objawami u Ciebie? bo u mnie to: piersi mnie bola strasznie ale tylko jak jestem w biustonoszu jak nie mam biustonosza to jest ok bolą tylko przy dotykaniu. Brzuch mnie nie boli wcale a jak bym miała dostać @ to już powinnam mieć chociaż jakieś skurcze, ciągle jestem zmęczona, no i dziś rano miałam odruchy wymiotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
Hej dziewczyny, tzrymam za Was kciuki, tak myśle, że Wam się udało, zwłaszcza Tobie emilcia26 bo masz bardzo typowe obiawy. Życze Wam tego dziewczyny z całego serca ja mam znów miesiąc przytulania ale tak jak pisałam inaczej do tego teraz podchodze, już nie na siłe może po poł roku starań ogólnie inbaczej podchodzi sie do sprawy ja po prostu zaczęłam się od teraz nie starać na siłę uda sie to będę szczęśliwa a ja nie to tez się tragedia nie stanie. Mam moją małą, którą kocham nad życie a mimo,że mam już ponad 30 lat i przecież dużo czasu przedemną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Emilcia nie czekaj tylko rób test i to szybko:) czuje, że zafasolkowałaś:) A Asik również niech zrobi. Przecież miałyście testować, co zapomniałyście:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabcial Tobie też napewno się uda trzymam kciuki za Ciebie i za was wszystkie zresztą też. Wiem że wszystkie objawy wskazują na to że jestem w ciąży ale boję się zrobić test a jak jednak się rozczaruję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o objawy to chwilami pobolewa mnie brzuch tak jak na @ ale tylko chwilami. Piersi mam troszkę bolesne, szczególnie sutki, chociaz teraz jakby przeszło. Wczoraj miałam podwyższoną temp, chyba 37,4 ale nie jestem do końca pewna i było mi chwilami goraco, chwilami jakby minimalny zawrót głowy, ale żadnych konkretnych, ewidentnych objawów. Tak w ogólne ciągle czuję jakbym już dostała @, teraz tez więc zaraz pobiegnę do toalety sprawdzić. Boje się że nie jestem w ciązy. Jak dobrze pójdzie i nie dostane @ to dzisiaj kupuję test i jutro z samego rana testuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jak podejrzewałam że jestem w ciąży to szybko leciałam po test i zawsze moje podejrzenia okazywały się mylne a ty razem naprawdę nie chcę wcale robić testu boję się że okaże się że nie mam dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia ja tez sie strasznie boję, na razie @ nie ma - sprawdzałam. Oby tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz asik ja nawet nie czuję że @ ma przyjść zawsze tak dzień wczesniej czułam a przynajmniej tego samego dnia a tym razem wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuję jakby miała lada chwila przyjść ale mam nadzieję że to tylko moja wyobraźnia. Zaraz chyba zawału serca dostanę tak bardzo sie boje że zaraz @ nadejdzie. I co z tego że staram się uspokajać i wyciszać? Jak czekam na @ to i tak panikuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik mnie tak potwornie ściska w żołądku moja koleżanka ta co leży w szpitalu też mówi że ją na początku ciąży tak sciskało ale ja nie wiem czy to objaw ciąży czy to ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuję się też właśnie tak jak przed egzaminem. Asik wiesz jak się przestraszyłam poczułam jak mi się robi tak mokro już myslałam że dostałam wstrętną @ szybko pobiegłam do łazienki ale nie na szczęście nie ma no i wogóle brzuch mnie nie boli . Ale wiesz mam taki gęsty śluz a jak ze śluzem jest u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuję się też właśnie tak jak przed egzaminem. Asik wiesz jak się przestraszyłam poczułam jak mi się robi tak mokro już myslałam że dostałam wstrętną @ szybko pobiegłam do łazienki ale nie na szczęście nie ma no i wogóle brzuch mnie nie boli . Ale wiesz mam taki gęsty śluz a jak ze śluzem jest u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam ciągle wrażenie jakby mi się robiło mokro. Śluz... sama nie wiem, cos tam jest taki raczej gęsty niż kurze białko... ale nie wiem sama. Kurcze, ale by było super jakby nam się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja też mam gęsty Ciekawe jaki właśnie powinien być jeśli jest fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia- fajnie ze sobą rozmawiamy:-) Raz tutaj a raz na Planujących:-) Hahaha:-) Nie wiem jaki powinien być śluz na początku ciąży, ale mam nadzieję że właśnie taki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie też mi się wydaje że ma być gęsty zobacz nawet sabcial mówiła że nie ma śluzu że czuje że jest sucho no i niestety jej tym razem się nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilcia,asik-życzę wam z całego serca żeby było tak jak chcecie:)) dajcie od razu znać co i jak,czekamy niecierpliwie:) tylko pamiętajcie-tak czy siak-wszystko jest ok! bardzo wam zazdroszczę,że już niedługo wszystko będzie jasne,ja dopiero mam 7 dzień cyklu-dużo czekania i dużo przytulania przed nami... no i studioa na nowo,może trochę głowę odciążę od tego myślenia... pozdrawiam i trzymam bardzo mocno kciuki za wszsystkie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
wiecie co denerwuje sie z Wami choć już sama dostałam @ ale tak fajnie to opisujecie, ze jestem poddenerwowana? Jutro proszę zrobić test i nie stawiać tutaj nas w takiej niepweności :):):):):):) Mam nazdieję, ze fasolka rośnie w Waszych brzuszkach trymam mocno kciuki? Ja miałam sucho no i przyszła@. Dziewczyny będzie dobrze zobaczycie a jak nic z tego to też nie tragedia zobaczycie wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczwarka
no i jak dziwczyna ja ciagle obserwuje co piszecie chociaz udzielam sie malo ale mam duzo pracy mam nadzieje ze wam sie udalo:):):) i bedziemy świetowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczwarka
dziewczyny mialo byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko, ale napięcie na topiku, czytałam to normalnie się zestresowalam, mama nadzieje, że uda Wam się dziewczynki!!! Matko zróbie te testy bo nas wykończycie emocjonalnie :) Aż nie moge sie doczekac finału, to lepsze niż film kryminalny :) Trzymam kciuki!! u mnie już po strankach, śluzu nie ma już płodnego, trochi mokrawo jest ale to juz na pewno nie to. Teraz siędz i zastanawiam się jak by się tu opanowac od wkręcania sobie filmówi jakoś dotrwac do 27, a to przecież 2 tygodnie, jka ja to nerwowo zniosę to nuie mam bladego pojęcia. własnie jak się zaczyna ciąża to jaka temperatura powinna się utrzymywać i jaki sluz, ktoś wie? A po owulacji temperatura spada czy utrzymuje sie aż do miesiączki? Kto wie niech odpowie :) Pozdrawiam!!! Poczwarka zagądaj do nas częściej bo faktycznie dawno nic nie pisałaś, przerwę sobie dziewczyno zrób bo się zaharujesz. Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×